Toužíš otevřít dveře do vyšších úrovní vědomí a prožít transformaci, která Tě povede k životu v novém rozměru?

Aktivace Tvých posvátných kódů vzestupu

Nabízím jedinečný a velmi autentický zážitek pro každého, kdo se chce naplno otevřít Věku Vodnáře, který nám odkrývá nové možnosti vnímání a prožívání života tady na Zemi.
ZVU TĚ DO SVĚTA TVOŘENÍ!

Prožij v této meditaci svůj příběh jako tyto ženy:

foto_reference_Monika
Wauuu, zase nemám slov k tak krásnému prožitku z nádherné, láskyplné, léčivé, očistné a osvobozující meditace, mám pocit,jako bych se dnes znovu narodila a jsem neskutečně vděčná, že jsem u toho zase mohla být a prožít si to v tom silném propojení děkuju Luci za to co s láskou tvoříš a všem předáváš je to nádhera nepopsatelná Miluju Tvoje meditace a ten úžasný pocit po nich, děkuju
Monika Fialová
SarkaM
S hlubokou vděčnosti děkuji Ti Lucinko za tuto nebeskou meditaci. Vnímala jsem v sobě naplnění, štěstí, radost , krásný klid, jas a čistotu, vnímala jsem jak se usmívám a je mě blaženě na duši. Opět neskutečně krásný zážitek, na který se těžce hledají slova. Tvá meditace byla a je vesmírnou lázní pro duši cítím se tak čistá a svěží tak krásně lehká a v jemnosti
Šárka Michalcová
Maria
Meditace byla úžasná, s propojením s hvězdnou rodinou jsem plakala radostí a dojetím. V jednom momentě, když Lucinka říkala, že jsme tvůrci, mi spadl kámen ametyst z čela a ťuknul do skříňky. Krásné vesmírné potvrzení.🌟 Ať jsme tvůrci svého života🌟. Děkuji ♥️🤍💜
Maria Kopecká

Proč je meditace
"Aquarius Light Codes Activation" aneb Čas Vodnáře
tak výjimečná?

Meditace "Aquarius Light Codes Activation" je vysokovibrační channelovaná meditace jako hravá a hluboká cesta k probuzení vnitřní moudrosti a vedení, propojení se s vnitřním Zdrojem a transformaci vědomí.

Během této aktivace budeš pracovat s vyššími vibračními frekvencemi a právě v čase Vodnáře v den Novoluní do ní stahuji nové updaty pro všechny, kteří do meditace vstoupí, kdy všichni společně s touto meditací duše obdrží tzv. "světelné kódy nového vědomí".

A nejlepší na tom je, že ten proces si spustí a prožije každý sám - v prostoru, který v meditaci s láskou a fantazií vytvářím.

Buď u toho, pokud si přeješ naladit se na tyto vyšší energetické frekvence - na vlny do Bytí ve FLOW.

Já sama jsem takovým majákem toho, jak žít ve flow. Jak k sobě nechat věci přicházet. Jak důvěřovat v proces a ve Vyšší moudrost, kdy vše se uděje se a seskládá samo pro mě. Nechávám vlny, ať plynou, netlačím je silou.

Neočekávám, jak, ale jsem v tom, v přítomnosti, ve flow, kdy čas se rozplývá a zázrak realizuje. Nečekám na loď a nevyhlížím, kdy a kde se objeví, protože vím, že se objeví přesně tam a tehdy, jak to má být, pokud nechám vlny svobodně plynout, ony tu loď donesou...
A možná i s Tebou, kdy ve společném propojení dojde k probuzení do dalších rovin vědomí v příběhu tady na Zemi.

Po aktivaci tě čeká

Úleva, nadšení, klid, radost, vnímání čirého Bytí a jasnější uchopení souvislostí Tvého života.

Vykročení novou cestou, s odvahou i důvěrou v život i sebe sama.

 Budeš otevřen/a vizím, uvědoměním i znamením, které začneš více vnímat.

Tvoje intuice bude plně aktivní a bude Tě vést k tomu, co je pro Tebe nejlepší.

Propojíš se také se svými průvodci a hvězdnou rodinou a přímo v aktivaci budeš otevřená/ý komunikaci s nimi, stejně jako se svou vlastní podstatou, vyšším já, duší, Univerzem.

VŠECHNO SE BUDE PROPISOVAT DO TVÉ FYZICKÉ REALITY, BUDEŠ V KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ POCIŤOVAT VĚTŠÍ JASNOST A KLID. 

Dokonce i více nadhledu nad svým životem. Pocítíš jasné uvolnění a začneš více vnímat přítomnost.

Odevzdáš se s důvěrou v plynutí životem a přijetí jeho okolností a začneš doopravdy TVOŘIT.

VIP světelné benefity

JAKO BONUSOVÉ VEDLEJŠÍ EFEKTY MÝCH AKTIVAČNÍCH MEDITACÍ SE DÁLE MŮŽE PROBUDIT:

Otevření vyšších čaker: duchovního srdce, sebeprojevení, zvýšená aktivita třetího oka i korunní čakry – otevření lotosu a s tím související projevy:

  • Aktivace světelné řeči
  • Přijímání andělských vzkazů
  • Automatické psaní i kresba
  • Channelování hvězdných bytostí
  • Přístup do Akášických záznamů
  • Vizionářství
  • A další rozmanité “duchovní dary”, které opravdu nemusíš nikde studovat…

A co Tě čeká přímo v meditaci?
Pojď to objevit. 😉

VIZUalizace, imaginace a tvůrčí proud

Tato meditace podporuje aktivitu pravé mozkové hemisféry, Tvá tvůrčí a vizionářská centra. Užiješ si krásný proces, který v Tobě zažehne tvůrčí jiskru a ta rozvibruje vše kolem ve Tvé fyzické realitě.

JSI SPOLUTVŮRCEM

V meditaci Tě čeká prostor tvoření a všechny barvy Univerza a nekonečný oceán možností.

HVĚZDNÁ aKTIVACE

Tato meditace je aktivace posvátných kódů vzestupu.

autentický prožitek

V procesu aktivace Tě provedou bytosti Světla, meditace je tedy z velké části channelována.

proč Novoluní ve Vodnáři

Byla jsem vedena vytvořit tuto aktivaci "Věku Vodnáře" se stažením kódů pro nové, svobodnější vědomí v den Novoluní ve Vodnáři

Já sama jsem se ve znamení Vodnáře v roce 1992 narodila a už od dětství jsem byla otevřená "divine guidance" - vyššímu vedení, vycházejícímu z naší božské podstaty.

Nyní jsem vedena tuto moudrost předávat dál. A způsob, kterým to dělám, jsem sama intuitivně vytvořila a nyní ho můžeš zažít také - v hvězdné meditaci pro tvou duši.

Jsem tvůrkyně a vizionářka. Každý den i noc channeluji nové zprávy, informace a kosmickou moudrost a já sama jsem na aktivní cestě vlastního rozpomenutí, které má mnoho fází.

Je to návrat k sobě. Návrat domů. K vlastnímu zdroji. A na této cestě máš možnost otevřít dveře domů i Ty.

V čase Velkého probuzení, kdy je každý člověk na Zemi připraven otevírat se novým rozměrům a dimenzím vědomí, pro svobodnější Žití - Bytí. Zázrak je tady i pro Tebe.
ŘEKNI VESMÍRU SVÉ ANO!

Máš chuť se spojit se zářivým zdrojem své vlastní inspirace a otevřít se novým možnostem a příležitostem?

Volá Tě vnitřní hlas pro uskutečňování svých vizí a fantazií?

Milenka
Luciina meditácia je nádherná prechádzka vesmírnou krajinou, cítiť pri nej vysoké vibrovanie v tele a rozžiarenie a toto trvá aj po meditácii.
Milena Šebestová
foto_reference_Monika
Když jsem slyšela Lucčinu meditaci poprvé, byla jsem úplně okouzlená jejím magickým hlasem. A v kombinaci s hudbou, to je nepopsatelný zážitek. Lucinčiny meditace, jsou ty nejkrásnější, co jsem kdy slyšela. Úplně mě dokážou pohltit tím poselstvím, které v nich je. Nádherné vize a kouzlo fantazijních míst, kterými mě Lucka umí jako průvodce provést, mají ohromnou sílu. Jít v meditaci za hlasem Lucinky, je pro mě záruka dokonalého prožitku z meditace. A nejen to. I po meditaci doznívá spoustu krásných pocitů a vjemů, které si odnáším v srdci a jsem za to moc vděčná. Děkuji Luci, že jsi. Ty jsi úžasná, zářivá bytost s andělským hlasem.A já tvoje meditace prostě miluju!🥰🙏❤️💙💚 
Monika Fialová

SVĚTELNÉ KÓDY VĚKU VODNÁŘE
"Aquarius light codes activation"

“Chceš-li
realizovat své možnosti bytí a tvoření zde na Zemi, je na čase otevřít se
NOVému Věku Vodnáře, vizionáře, tvůrce… Času svobodné komunikace a důvěry.
Především v sebe sama a svou božskou/světelnou podstatu – ve vyšší vedení,
které jsi TY sám – ten, kdo jsi doopravdy, ne ten, kdo si myslíš, že jsi. Podívej se v meditaci na to, co je Tvému vědomí běžně skryto.”

Rozleť se do vzdušného zámku, dotkni se hvězdného nebe, najdi tam sebe a užij si nezapomenutelný prožitek!

Meditace byla úžasná jako vždy . Lucinko moc děkuji, po dlouhé době jsem se neskutečně zklidnila .

A co když v čas Novoluní už něco mám?

Čas Vodnáře není jen na Novoluní, ale po celou dobu Vodnáře, a to nejen do 20.února, ale ještě velkou sérii let. 🙂 The Age of Aquarius - Věk Vodnáře právě začíná. A na Novoluní ve Vodnáři jsou do ní vloženy krásné podporující energie, které Ti podpoří Tvůj jedinečný zážitek.

CESTA za čas i prostor

Tato aktivační meditace přesahuje čas i prostor, to, co v ní prožiješ, jde za 3D realitu. Vstup do ní kdykoli a kdekoli, v čase a v místě, jak Ti to nejvíce vyhovuje a vydej se na výlet do neomezého prostoru Vesmíru.

Nech se vést svou vlastní jedinečnou cestou a otevři se všemu, co jsi přišel/a sem na Zemi vytvořit a žít - do jedinečné lidské zkušenosti jménem ŽIVOT!

Někdy slova nestačí k vyjádření krásy a nádherných pocitů, které mám a prožívám při tvých meditacích. Opět další z neskutečných jemných, snivých a přesto tak silných a léčivých meditací.

NEOMEZENÉ MOŽNOSTI A VIZE

ZPROSTŘEDKUJI TI PAPRSEK, KTERÝ AKTIVUJE, CO JE PŘIPRAVENO

Vezmu Tě na výlet do vzdušného zámku a vesmírné krajiny, kde se dotkneš vyšších sfér a hlubokého poznání.

V této aktivaci nepřijmeš nic zvenku. Vše je již v Tobě. Jako v semínku, ze kterého vyroste nádherná květina. Nebo jako v buňce, ze které jsi vzešel/vzešla. Já Ti skrze své tvoření zprostředkuji paprsek, který zažehne jiskru ve Tvém vědomí a spustí se proces aktivního rozpomínání. Jako když se květiny dotkne Slunce. Jako když se plod narodí na svět a začne se probouzet po dlouhé době posvátného vývoje. Proto probuzení vědomí. Je tvoje přirozenost růst a vyvíjet se podle jedinečné inteligence Vesmíru. Jako všechno v přírodě.

Vše se odehraje v éterickém příběhu, ve kterém Tě povedu svým slovem – protože v tom je moje umění, které má být předáváno. Vše se tedy děje, jako bys šel/šla na výlet do pohádky, ze které se vrátíš plná poselství a co víc – TY sám/sama jsi spolutvůrcem prožitku.

.

🥰Milá Lucinko,to že jsou tvoje meditace tak nádherné, že se opravdu musí zažít, aby každý uvěřil tomu, proč jsou fakt nepopsatelné a magické, je zároveň důvod proč je tak moc zbožňuju 🤩✨🥰. Pokaždé si z nich odnáším to nádherné poselství, které se v nich skrývá a úžasnou energii, která mi vydrží ještě hodně dlouho po meditaci🥰🤗❤️💜💚💛
Monča

SLOVY MEDITUJÍCÍCH

Milá Lucinko, zúčastnila jsem se Tvé meditace na Healing festivalu..plakala jsem dojetím...nejkrásnější meditace mého života...cítila jsem tvé napojení ...všechno krásně navazovalo a plynulo... s láskou a úctou děkuji děkuji děkuji..🙏
Milena Rybková
Tvé meditace jsou jedny z nejlepších, které jsem měla šanci zažít.
Jitka Mináriková
Meditace byla úžasná, odpočinková, tvůj hlas je uklidňující a přitom mě meditace dobila energií. Posunula mě na mé cestě.
Romana Tichá
Krásná meditace, která mi dodala ještě větší důvěru k naplnění mých snů. Velmi děkuji.
Markéta Drahošová

Meditace od Světlonošky Lucie

Meditace od Lucie jsou velmi populární pro svou originalitu, jedinečnost a magický přesah. Lucie je básnířka a channelerka s napojením na jemnohmotné světy a andělské říše, tvoří v napojení na Zdroj i kolektivní vědomí a naciťuje, co má být skrze ni předáno.

“Jsou to jedny z nejsilnějších meditací, které můžete zažít a mají hluboce aktivační přesah. Lucie vás dokáže vzít doslova “domů”, kde se dotknete sfér, na které si odkudsi vzpomínáte.”

Zažijete v nich na vlastní kůži světelné paprsky, které v posluchačích probouzí pětidimenzionální vědomí a potenciál Věku Vodnáře.

aktivační a energetické meditace od světlonošky si užívají již několik let tisíce lidí v Čechách i na Slovensku.

Lucii můžete znát například z Healing festivalu, Světelné Akademie nebo desítek online událostí. Pokud se s ní máte propojit, něco na vás v její meditaci čeká, proto se nebojte následovat své volání, nebudete litovat.

“Tvořím pro všechny, kteří chtějí otevřít svou mysl, při jedinečném prožitku putovat za hranice možného a užít si fantazijní výlet napříč Vesmírem, při kterém dochází k odhalování nejednoho tajemství při rozpomínání duše.

Mé meditace jsou originální, kreativní a léčivé a dávají prostor Tvému vlastnímu tvoření. Dostanou Tě do vyšších vibrací, ladí Tě na Tvou duši a mistrovské vědomí.”

Meditace Lucie jsem náhodou objevila loni a musím říct že se okamžitě zařadily mezi moje nejoblíbenější nejsilnější nejvlidnější a "nejpropracovanéjši". Tato meditace mě zastihla na horách.Den jsem se na to jako správná vodnařka ladila a pak si i s krystaly a'svíčky vše užila. Nádherná hudební kompilace vlídné slovo a konejšivá přesto silná barva hlasu. Prožila jsem každou sekundu a přesto že byla delší než jsem čekala,mělo to tak být a vsechny vize měly prostor se uchytit uvědomit a energeticky ve vírech a světle podpořit. Děkuji a objímám a těším se na další tvorbu podporu planetarnich dějú.
Petra Lamea Poláková
Lucinčiny meditace jsou vždy velmi silné a moje prožívání je velmi různé. Někdy mi u nich přicházejí různé obrazy vedené dějem, kterým nás sama provází, a prožívám je v polobdění, někdy téměř okamžitě usnu, v důvěře, že vše se děje přesně tak, jak má. Vždy je to silné a vždy mi meditace přicházejí přesně v okamžiku, kdy je potřebuji, aby se ve mně usadilo, vstřebalo něco aktuálního a/nebo abych se posunula dál. Ráda sleduji i dozvuky v dalších dnech, kdy přicházejí různé synchronicity. Velikým bonusem meditací je láskyplné vedení za doprovodu nádherného uklidňujícího hlasu ženy - tvůrkyně, ženy - básnířky...
Marina Wagnerová

Když jsme ve flow, dějí se zázraky a nic není nemožné - vibrujeme na vyšších frekvencích a povznášíme sebe i celek, planetu Zemi, své individuální i kolektivní vědomí. A o tom je Věk Vodnáře.

Silvia-e1673973500222
Milá Lucka, meditácie od Teba sú nielen magické a kúzelné, dotvorené príjemnou hudbou a za sprievodu Tvojho hlasu je to neopísateľný priam čarovný zážitok, ktorý ako celok má neskutočnú doslova magickú silu. Pôsobia ako živá prechádzka, energicky nabité, nádherne liečivé, anjelské, ktoré sú príjemným balzamom na dušu. Je to nádherný zážitok počúvať, vnímať a cítiť tie energie. Ďakujem Lucka za tvorbu, za kúzla, za nádherné meditácie, ktorými nás sprevádzaš a posúvaš vpred. Srdečná vďaka 💖.
Silvia Drietomská

A jaká je vaše investice?

70 minut aktivační meditace věku vodnáře a jejího účinku pro váš život je:

1555Kč

V meditaci získáte obrovskou hodnotu, jako třeba soubor terapií, náhledů duše, učení nebo dalších služeb.
Teď ale nepotřebujete nikoho dalšího, v procesu meditace a imaginace se spojíte se svým vlastním vnitřním průvodcem, učitelem, mudrcem i léčitelem. Budete překvapeni, jak přirozeně a skvěle to funguje.

Váháte, zda je tato meditace to pravé pro vás?

Za svou kvalitou si stojím. Ale chápu, že pokud mě ještě neznáte, můžete váhat. Proto jsem se rozhodla dát vám tuto nabídku: Vyzkoušejte meditaci a pokud do 14 dnů od koupě zjistíte, že vám absolutně nesedí a vůbec vás neoslovuje, vrátím vám peníze zpět.

A NAVÍC:
BONUS

K meditaci navíc obdržíš úžasný hodnotný BONUS!

Balíček užitečných tipů, jak se na meditaci naladit a užít si ji na maximum!

Aquarius light codes activation

CZK
EUR
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Všechny informace Ti přijdou e-mailem, včetně odkazu, na kterém budu aktivaci vést. (Zkontroluj prosím složky “SPAM”, “Hromadné”, “Promoakce” a podobné.)

lucie@svetelnaakademie.cz

Tato sekce se Ti brzy otevře