Staň se zakládajícím členem klubu

Světelná Akademie

Světelná Akademie a její jedinečný klub otevírá již brzy své brány. Nyní se můžeš stát jejím základajícím členem s řadou benefitů a výhod.

Tato jedinečná nabídka platí jen do 5.5.2023!

PROČ VSTOUPIT

to nejlepší pro tvoji transformaci a růst

Komunita

Světelný klub Akademie je komunita stejně nalazených bytostí, ve které svítíme společně. Těšit se můžeš na uzavřenou skupinu, společná setkávání v onlinu i na živo a hvězdné propojení světelné rodiny.

Meditace a aktivace

V klubu na Tebe čeká každý měsíc meditace/aktivace v aktuálních energiích kola roku společně s bonusovým světelným tréninkem a materiály k tisku.

Světelný transformační prostor

Jako člen Akademie vstupuješ do světelného prostoru, do magické zahrady, skrze jejíž energii můžeš růst a posouvat se na další level svého potenciálu, zpět k sobě, ke svému světlu.

Navíc získáš každý měsíc odpovědi na Tvé dotazy ve speciálním živém vysílání

Jako zakládající člen klubu Akademie máš jedinečnou možnost získat své členství za zaváděcí cenu (a to navždy!), která se již nikdy nebude opakovat. Tato nabídka platí jen do 5.5.2023! Po tomto datu bude členství již za plnou cenu.

PROČ VSTOUPIT

společně tvoříme síť světla

získáš moji podporu a komunitu lidí na stejné vlně

vstoupíš do magického prostoru prostoupeného energií vzestupu

více porozumíš tajemnému jazyku Vesmíru a jeho poselstvím

prohloubíš spojení se svou duší a duchovním světem

popluješ s námi ve flow a budeš zažívat dotyky páté dimenze

Cesta vzestupu je cesta návratu k sobě, rozpomenutí se na svou prvopodstatu, cesta vědomého tvoření vlastní reality a odemykání nových sfér našeho vědomí i potenciálu, který je neomezený.

V klubu Světelné Akademie v tomto procesu získáš odpovědi na své otázky, aha momenty, nové vhledy a uvědomění, světelnou podporu a partu úžasných lidí.

SOUČÁSTÍ

MEDITACE & AKTIVACE

Na cestě se mnou se můžeš těšit na fantazijní, světelné a aktivační meditace, které:

 

 • Tě podpoří v návratu k sobě a ve Tvém jedinečném transformačním procesu.
 • Získáš více klidu, nadhledu, více se zpřítomníš do plynutí bez obav a strachů.
 • A také se vždy naladíš na svou nejvyšší dostupnou energii, která Tě otevře Tvým jedinečným darům, proudu lásky,  poselstvím od Tvé duše a neomezeným možnostem.


Meditace tvořím v napojení na Matku Zemi i nekonečný Vesmír, za doprovodu mnoha krásných světelných bytostí. Vkládám do nich světelné léčivé a aktivační kódy, které fungují jako klíčky k odemykání Tvého potenciálu. 🗝

Tvořím pro všechny, kteří chtějí otevřít svou mysl, při jedinečném prožitku putovat za hranice dosavadního světa a užít si rituální, fantazijní výlet, při kterém dochází k odhalování nejednoho tajemství při rozpomínání duše.

Mé meditace jsou originálníkreativní a léčivé a dávají prostor Tvému vlastnímu tvořeníNavyšují vibraci, ladí Tě na Tvou duši a mistrovské vědomí.

Portálové aktivace

Povedu Tě cyklem roku tou nejaktuálnější energíí. Ve významné portálové dny se můžeš těšit na aktivaci.

 • Již v květnu se můžeš těšit na úžasnou světelnou vlnu od Atlantiku!

Lunární meditace

Něktéré meditace se budou konat na Úplňky nebo Novoluní, podpořeny magickou sílou luny.

UVNITŘ PRÉMIOVÉHO KLUBU V KOMUNITĚ NA TEBE ČEKÁ

BEZPEČNÝ PROSTOR SDÍLENÍ A PROPOJENÍ

Protože vím, jak je v období transformace a spirituální cesty důležité získávat odpovědi na své otázky, zažívat propojení a podporu v kruhu stejně nalazených duší a mít možnost interakce a společného sdílení s ostatními, sestavila jsem klub přesně tak, aby Ti poskytl zázemí a bezpečný přátelský prostor pro Tvůj růst i sdílení.

ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ Q&A

Každý měsíc budeš mít možnost získat odpovědi na Tvé aktuální otázky. Zodpovídat je budu při živém vysílání do naší uzavřené skupiny. Při zodpovídání Tvého dotazu jsem zároveň kanálem pro vzkazy andělů a světelných bytostí.

Navíc! Pokud jsi maminka, jedno vysílání bude speciálně pro Tvé indigové a křišťálové děti Nového Věku a jejich vlastní otázky!

SVĚTELNÝ KRUH ONLINE

1 x měsíčně se budeme scházet ve Světelném kruhu na Zoomu, kde se propojíme, naladíme a budeš mít možnost sdílet přesně to, co potřebuješ. Najdeš zde podporu, nová uvědomění, prostor pro naslouchání i projevení sebe sama a v neposlední řadě nová přátelství s dalšími členy hvězdné rodiny.

SVĚTELNÁ SESSION NAŽIVO

Těšit se můžeš také na VIP živé setkání, kde se společně více poznáme osobně, popovídáme si a propojíme se v živém kruhu v krásném prostředí s úžasnou energií.
Pohled do očí, společné objetí, pocit sounáležitosti a propojení, zážitek, který si odnese každý z nás.

TĚŠIT SE MŮŽEŠ NA uzavřenOU FB skupinU a členskOU sekcI na Světelné akademii.

O AKADEMII

otevírám pro tebe prostor propojení i zázraků

Světelná akademie je transformační, setkávácí a inpirativní prostor pro všechny hvězdné duše, světlonoše a další bytosti na cestě transformace, probuzení a rozpomínání. Je zde pro všechny, kteří jdou svou jedinečnou životní pouť, ale zároveň na to nechtějí být sami a touží po propojení… se svou rodinou duše, s přáteli z hvězd či jiných vesmírných cest.

Představ si magickou krajinu na mystickém poloostrově, kde putujeme a rosteme společně. V této zahradě stojí Akademie jako chrám Moudrosti, který v sobě skrývá komnatu Poznání. Toto poznání nepřichází studováním stovek knih, ale prožíváním života tady a teď, v napojení na Zemi i celý Vesmír, v propojení s dalšími bytostmi zlatou nitkou stvoření.

Ten ostrov zázraků omývají vysokovibrační vlny světla, skrze které se aktivuješ na více světla v Tobě. Když potřebuješ podporu, je tu pro Tebe Světlonoška, která zodpoví Tvé dotazy a skrze prostor, který tvoří, se naladíš na tu správnou vlnu.

Tvá vibrace se zde bude navyšovat, tím se začne automaticky rozšiřovat Tvé světlo, prohloubí se Tvé vnímání i intuice, více se naladíš na proud synchronismu a prožívání zázraků každodenního života tady na Zemi. Postupně tak získáš nový pohled na skutečnost a vědomější přístup k životu, navážeš přerušená spojení se svou duší, duchovním světem a spirituálními průvodci.

Skrze tento světelný prostor můžeš dosahovat vyšších úrovní vědomí, v pevném propojení se Zemí a s láskyplným vedením.

Vyšší dimenze

V tomto prostoru zažiješ dotyky páté dimenze a prostoupí Tě paprsky lásky, Tvé srdce i vědomí se ještě více otevřou.

Energie Zdroje

Jsem prostředníkem pro energie Zdroje, které skrze mě plují do prostoru Země a jejichž dotyk naladí i Tebe více na Tvé Vyšší Já.

REFERENCE

zkušenosti se mnou

Přečti si zkušenosti a doporučení žen, které prošly spoluprací se mnou, seznámily se s mou tvorbou a prostorem, který vytvářím.

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ

light in-sight, LOVE inside

Úplňkové otevření akademie 5.5.

KLUB Světelné Akademie otevírá svou bránu v mimořádný portálový den 5.5.2023, na ÚPLNĚK!

Přidej se k zakládajícím členům, získej tím nejvýhodnější členství, které už se nikdy nebude opakovat, a buď u tého slavnostní 5D aktivace při otevření prostoru!

Zaměř svou pozornost na světlo a nalaď se na paprsek lásky v Tobě v této jedinečné době vzestupu, v komunitě stejně vibrujících bytostí.

Otevření klubu, prostoru a portálu
Společné propojení, nalazení a stanovení VIZE
Úplňková vizualizace a aktivace pětidimenzionálního potenciálu

Otázky & odpovědi

Pro koho je členství v klubu?

Klub je zde pro Tebe, pokud Tě volá, pokud hledáš komunitu, propojení se stejně nalazenými lidmi a bezpečný prostor, ve kterém můžeš sdílet, ptát se a růst.

Klub je vhodný pro absolventy všech mých programů, workshopů či meditací, stejně tak pro ty, kteří se seznámili s mou tvorbou a rezonují s mou energií.

Co znamená byt zakládajícím členem?

Stát se zakládajícím členem můžeš do 5.5. 10:00.

To znamená, že máš jedinečnou možnost získat své členství za zaváděcí cenu* (a to navždy!), která se již nikdy nebude opakovat.

*Budoucí noví členové budou mít členství za plnou cenu, která je vyšší o 30%.

Navíc jsi součástí otevírání brány celého klubu a můžeš se zúčastnit slavnostní úplňkové aktivace při otevírání prostoru i portálu 5.5.2023!

A jako zakládající člen jsi u celého příběhu od začátku. Spolutvoříš prostor. Poznáváš se s ostatními (které dost možná už dávno znáš) a plyneš společně s námi od otevření bran.

Můžu se stát členkou, když jsem s Tebou absolvovala intenzivní cestu programem Svítím, tedy jsem!?

Ano! A budu se na Tebe moc těšit.

Je pro mě členství, i když jsem teprve na začátku mé spirituální cesty?

Ano, pokud jsi na této stránce, znamená to, že jsi přesně tam, kde máš být. Dej na hlas své duše.

Jaké jsou druhy členství?

Jsou dvě úrovně členství.

AMETYSTOVÉ členství je plnohodnotné členství Akademie a klubu, máš přístup ke světelnému obsahu, jsi součástí komunity, uzavřené FB skupiny, světelných kruhů, můžeš sledovat živá vysílání, procházet meditacemi a účastnit se setkání naživo.

Druhá varianta VIP KŘIŠŤÁLOVÉ členství je pro Tebe, pokud se se mnou chceš nad rámec obsahu klubu potkávat i při individuálních termínech. Toto místo je pouze pro 3 členky.

Jaké jsou možností platby členství?

Půlroční členství můžeš zaplatit buď jednorázově a nebo formou měsíčních splátek.

Při jednorázové úhradě půlročního členství ode mě získáváš jako úžasný bonus celý 1 měsíc členství zdarma, platíš tedy pouze 5 měsíců.

Pokud budeš chtít platit měsíčně, každý měsíc Ti přijde výzva k úhradě bankovním převodem.

Je možnost objednat si členství jen na 1 měsíc?

Ne. Tato možnost zde není, protože jednoměsíční členství by nemělo smysl. Jde o budování komunity, společný růst, poznávání se, rozvoj a vzájemnou podporu. Teprve při dlouhodobější spolupráci to má opravdu smysl, proto jsem nastavila minimální dobu členství na půl roku.

Obsahuje klub meditace?

Ano! Společně budeme procházet aktuální energií roku. Každý měsíc se tak můžeš těšit na meditaci nebo aktivaci (portálové aktivace, přírodní svátky, lunární meditace...) a to buď živě nebo ze záznamu.

Záznam Ti bude vždy přístupný ve členské sekci.

Jak často budou živá vysílání?

Co se týče živé interakce v online prostředí, můžeš se těšit hned na několik formátů.

Každý měsíc Tě čeká meditace nebo aktivace v souladu s aktuální energií kola roku a vzestupu, jedno společné setkání na zoomu ve světelném kruhu a jedno živé vysílání, ve kterém budu zodpovídat dotazy.

*Pokud budu intuitivně cítit zorganizovat spontánní vysílání, budu následovat i toto volání.

Co znamemá možnost spolutvoření Akademie?

Jednak spolutvoříš tím, že jsi součástí, ale zároveň mám pro Tebe jedinečnou možnost se v průběhu roku zapojit do několika výzev, při kterých se můžeš stát spolutvůrcem a přispět tak do komnaty Poznání svou esencí, svým věděním... Více se dozvíš v rámci klubu.

Jak bude probíhat setkání naživo?

Jako člen klubu se můžeš během Tvého členství těšit na světelné setkání a propojení na živo, při kterém osobně poznáš mě i ostatní. Všechny informace se včas dozvíš. Každopádně se máš na co těšit!

Čekají mě v klubu nějaká příjemná překvapení?

Anooo! 🙂

Jak si mám představit své členství v klubu prakticky?

5.5. se Ti otevře uzavřená skupina na FB, kam Tě po Tvém přihlášení pozvu, a kde budou probíhat interakce, živá vysílání, ankety a jiné.

Ten samý den se Ti otevře také členská sekce Akademie, kam obdržíš své přístupové údaje a kde si vytvoříš svůj profil. Ve členské sekci na webu akademie najdeš vždy aktuální informace v energii daného měsíce, záznamy ze setkání, z meditací a bonusový obsah.

Máš ještě nějaký dotaz?

Napiš nám! Tvoje otázky rádi zodpovíme na e-mailu lucie@svetelnaakademie.cz

Neprošvihni svou šanci, přihlášky jen do

5.5. na úplněk

Neváhej a přihlas se k nám, přihlášky se zavírají a klub startuje za:

Days
Hours
Minutes
Seconds
Přihlášky dokončeny

O LUCII

vodnářka ze vzdušného zámku

Mgr. Lucie Hrubcová

Lucie je spirituální mentorka a aktivátorka potenciálu, tvůrkyně, spisovatelka, motivační řečnice, badatelka, vizionářka a zakladatelka Světelné Akademie.

Její misí je skrze energie Zdroje v ostatních probouzet a odemykat hvězdnou esenci a skrze paprsek lásky, umění i vědění aktivovat vnitřní světlo, aby mohl každý naplno zářit a více využívat svůj neomezený potenciál pro naplněný život, ve kterém nic není nemožné.

Rozzářením každého jednoho světýlka se rozsvěcuje celá planeta,
neb všichni jsme celek a jednota.
Spojeni jako květ života, vytváříme síť světla.
A tvoříme vizi nového světa.


A vesmírná záře
každého jednoho z nás
integruje Věk Vodnáře,
na této Zemi, v tento čas
Kdy potkáváme se,
propojujeme, vzpomínáme si,
zas…


Její vizí je inspirovat ostatní k životu ve svobodě a k tvoření své vlastní jedinečné reality. Skrze její meditace, aktivace, rituály, zasvěcení, channelingy nebo transformační programy můžete pocítit dotyky vyšších dimenzí, ze kterých tvoří společně se svým světelným týmem pro podporu otevírání vědomí i srdcí a vědomé propojení se s Matkou Zemí i celým Univerzem.

Celý život se věnuje poslání hvězdných duší, komunikací s Univerzem, vesmírným poselstvím a kouzlům života na Zemi, která si již jako malá zapisovala do svého Deníku Světlonošky. Skrze svůj životní příběh rozvíjí svou filosofii "Svítím, tedy jsem!", kterou předává hravou a kreativní formou ve svých skupinových programech, meditacích a nyní i v klubu Světelné Akademie. Aktivně se zabývá tématy vzestupu planety Země, moudrostí Atlantidy, propojováním světelné rodiny a multidimenzionálním léčebným systémem Shamballa.

NÁŠ SVĚTELNÝ TÝM

Světlonoška Lucie

Zakladatelka, hlavní kreativní tvůrkyně a mentorka Světelné Akademie.

Světelné bytosti

Andělé, archandělé, mistři a další světelné bytosti a průvodci, kteří skrze mě v Akademii tvoří, provází a léčí.

& TY

Jako člen Akademie se stáváš jejím spolutvůrcem, protože přinášíš svou energii a esenci. Společně tvoříme SÍŤ. Síť Světla.

Michalson

Technické zázemí a podpora celé Akademie.
S Michalem budete komunikovat v případě jakýchkoli technických dotazů týkajících se akademie a klubu.

JEDINEČNÁ NABÍDKA POUZE PRO ZAKLÁDAJÍCÍ ČLENY

ZÍSKEJ ZAVÁDĚCÍ CENU ČLENSTVÍ, KTERÁ UŽ SE NIKDY NEBUDE OPAKOVAT

Jako PODĚKOVÁNÍ za to, že jsi prošla mým programem, účastnila ses workshopu, medituješ se mnou nebo sleduješ moji tvorbu, Ti nabízím možnost stát se zakládajícím členem klubu Světelné Akademie za speciální zaváděcí cenu, která už se nebude nikdy opakovat! Tuto cenu členství navíc získáváš už navždy!

TATO NABÍDKA VYPRŠÍ ZA

dny
hodin
minut
sekund
Přihlášky dokončeny

Objednat půlroční členství v klubu za zaváděcí zvýhodněnou cenu pro zakládající členy

Zvol si svou měnu

CZK
EUR

VARIANTA AMETYST

PLNOHODNOTNÉ PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ V TOMTO PRÉMIOVÉM KLUBU OBSAHUJE

 • Členství v komunitě Světelné Akademie
 • Moje Světelná podpora
 • Světelný transformační prostor
 • Uzavřená FB skupina
 • Členská sekce Světelné Akademie
 • Meditace a aktivace v kole roku
 • Měsíční živé vysílání Otázky & odpovědi
 • Měsíční ZOOM - Světelný kruh
 • Společná ŽIVÁ setkání
 • Společná cesta a růst v aktuálních energiích vzestupu
 • A K TOMU NAVÍC:
 • BONUS: Vzdělávací prostor knihovny a komnata Poznání
 • BONUS: Intuitivní světelné tréninky
 • BONUS: Společné otevření prostoru na úplněk 5.5.
 • BONUS: Možnost spolutvoření Světelné Akademie
 • Individuální mentoring - měsíční osobní zoom 1:1

VARIANTA KŘIŠŤÁL

PŮLROČNÍ VIP ČLENSTVÍ V TOMTO PRÉMIOVÉM KLUBU OBSAHUJE
- pouze pro 3 zájemce

 • Členství v komunitě Světelné Akademie
 • Moje Světelná podpora
 • Světelný transformační prostor
 • Uzavřená FB skupina
 • Členská sekce Světelné Akademie
 • Meditace a aktivace v kole roku
 • Měsíční živé vysílání Otázky & odpovědi
 • Měsíční ZOOM - Světelný kruh
 • Společná ŽIVÁ setkání
 • Společná cesta a růst v aktuálních energiích vzestupu
 • A K TOMU NAVÍC:
 • BONUS: Vzdělávací prostor knihovny a komnata Poznání
 • BONUS: Intuitivní světelné tréninky
 • BONUS: Společné otevření prostoru na úplněk 5.5.
 • BONUS: Možnost spolutvoření Světelné Akademie
 • INDIVIDUÁLNÍ MENTORING - měsíční osobní zoom 1:1

Půlroční předplatné AMETYST

placené předem jednorázově

1 295 Kč / měsíc

celkem 6 měsíců za 9330Kč 7775 Kč
(získáváš celý 1 měsíc zdarma)

nebo

placené v měsíčních splátkách

1 555 Kč / měsíc

celkem 6 měsíců za 9330Kč

Půlroční VIP předplatné KŘIŠŤÁL

placené předem jednorázově

4 629 Kč / měsíc

celkem 6 měsíců za  33 330Kč  27 775 Kč
(získáváš celý 1 měsíc zdarma)

nebo

placené v měsíčních splátkách

5 555 Kč / měsíc

celkem 6 měsíců za 33 330Kč

VARIANTA AMETYST

PLNOHODNOTNÉ PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ V TOMTO PRÉMIOVÉM KLUBU OBSAHUJE

 • Členství v komunitě Světelné Akademie
 • Moje Světelná podpora
 • Světelný transformační prostor
 • Uzavřená FB skupina
 • Členská sekce Světelné Akademie
 • Meditace a aktivace v kole roku
 • Měsíční živé vysílání Otázky & odpovědi
 • Měsíční ZOOM - Světelný kruh
 • Společná ŽIVÁ setkání
 • Společná cesta a růst v aktuálních energiích vzestupu
 • A K TOMU NAVÍC:
 • BONUS: Vzdělávací prostor knihovny a komnata Poznání
 • BONUS: Intuitivní světelné tréninky
 • BONUS: Společné otevření prostoru na úplněk 5.5.
 • BONUS: Možnost spolutvoření Světelné Akademie
 • Individuální mentoring - měsíční osobní zoom 1:1

Půlroční předplatné AMETYST

placené předem jednorázově

1 295 Kč / měsíc

celkem 6 měsíců za 9330Kč 7775 Kč
(získáváš celý 1 měsíc zdarma)

nebo

placené v měsíčních splátkách

1 555 Kč / měsíc

celkem 6 měsíců za 9330Kč

VARIANTA KŘIŠŤÁL

PŮLROČNÍ VIP ČLENSTVÍ V TOMTO PRÉMIOVÉM KLUBU OBSAHUJE
- pouze pro 3 zájemce

 • Členství v komunitě Světelné Akademie
 • Moje Světelná podpora
 • Světelný transformační prostor
 • Uzavřená FB skupina
 • Členská sekce Světelné Akademie
 • Meditace a aktivace v kole roku
 • Měsíční živé vysílání Otázky & odpovědi
 • Měsíční ZOOM - Světelný kruh
 • Společná ŽIVÁ setkání
 • Společná cesta a růst v aktuálních energiích vzestupu
 • A K TOMU NAVÍC:
 • BONUS: Vzdělávací prostor knihovny a komnata Poznání
 • BONUS: Intuitivní světelné tréninky
 • BONUS: Společné otevření prostoru na úplněk 5.5.
 • BONUS: Možnost spolutvoření Světelné Akademie
 • INDIVIDUÁLNÍ MENTORING - měsíční osobní zoom 1:1

Půlroční VIP předplatné KŘIŠŤÁL

placené předem jednorázově

4 629 Kč / měsíc

celkem 6 měsíců za  33 330Kč  27 775 Kč
(získáváš celý 1 měsíc zdarma)

nebo

placené v měsíčních splátkách

5 555 Kč / měsíc

celkem 6 měsíců za 33 330Kč

VARIANTA AMETYST

PLNOHODNOTNÉ PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ V TOMTO PRÉMIOVÉM KLUBU OBSAHUJE

 • Členství v komunitě Světelné Akademie
 • Moje Světelná podpora
 • Světelný transformační prostor
 • Uzavřená FB skupina
 • Členská sekce Světelné Akademie
 • Meditace a aktivace v kole roku
 • Měsíční živé vysílání Otázky & odpovědi
 • Měsíční ZOOM - Světelný kruh
 • Společná ŽIVÁ setkání
 • Společná cesta a růst v aktuálních energiích vzestupu
 • A K TOMU NAVÍC:
 • BONUS: Vzdělávací prostor knihovny a komnata Poznání
 • BONUS: Intuitivní světelné tréninky
 • BONUS: Společné otevření prostoru na úplněk 5.5.
 • BONUS: Možnost spolutvoření Světelné Akademie
 • Individuální mentoring - měsíční osobní zoom 1:1

VARIANTA KŘIŠŤÁL

PŮLROČNÍ VIP ČLENSTVÍ V TOMTO PRÉMIOVÉM KLUBU OBSAHUJE
- pouze pro 3 zájemce

 • Členství v komunitě Světelné Akademie
 • Moje Světelná podpora
 • Světelný transformační prostor
 • Uzavřená FB skupina
 • Členská sekce Světelné Akademie
 • Meditace a aktivace v kole roku
 • Měsíční živé vysílání Otázky & odpovědi
 • Měsíční ZOOM - Světelný kruh
 • Společná ŽIVÁ setkání
 • Společná cesta a růst v aktuálních energiích vzestupu
 • A K TOMU NAVÍC:
 • BONUS: Vzdělávací prostor knihovny a komnata Poznání
 • BONUS: Intuitivní světelné tréninky
 • BONUS: Společné otevření prostoru na úplněk 5.5.
 • BONUS: Možnost spolutvoření Světelné Akademie
 • INDIVIDUÁLNÍ MENTORING - měsíční osobní zoom 1:1

Půlroční předplatné AMETYST

placené předem jednorázově

55 € / měsíc

celkem 6 měsíců za 396€  328 €
(získáváš celý 1 měsíc zdarma)

nebo

placené v měsíčních splátkách

66 € / měsíc

celkem 6 měsíců za 396 €

Půlroční VIP předplatné KŘIŠŤÁL

placené předem jednorázově

195 € / měsíc

celkem 6 měsíců za  1 404 €  1 168 €
(získáváš celý 1 měsíc zdarma)

nebo

placené v měsíčních splátkách

234 € / měsíc

celkem 6 měsíců za 1 404 €

VARIANTA AMETYST

PLNOHODNOTNÉ PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ V TOMTO PRÉMIOVÉM KLUBU OBSAHUJE

 • Členství v komunitě Světelné Akademie
 • Moje Světelná podpora
 • Světelný transformační prostor
 • Uzavřená FB skupina
 • Členská sekce Světelné Akademie
 • Meditace a aktivace v kole roku
 • Měsíční živé vysílání Otázky & odpovědi
 • Měsíční ZOOM - Světelný kruh
 • Společná ŽIVÁ setkání
 • Společná cesta a růst v aktuálních energiích vzestupu
 • A K TOMU NAVÍC:
 • BONUS: Vzdělávací prostor knihovny a komnata Poznání
 • BONUS: Intuitivní světelné tréninky
 • BONUS: Společné otevření prostoru na úplněk 5.5.
 • BONUS: Možnost spolutvoření Světelné Akademie
 • Individuální mentoring - měsíční osobní zoom 1:1

Půlroční předplatné AMETYST

placené předem jednorázově

55 € / měsíc

celkem 6 měsíců za 396 € 328 €
(získáváš celý 1 měsíc zdarma)

nebo

placené v měsíčních splátkách

66 € / měsíc

celkem 6 měsíců za 396 €

VARIANTA KŘIŠŤÁL

PŮLROČNÍ VIP ČLENSTVÍ V TOMTO PRÉMIOVÉM KLUBU OBSAHUJE
- pouze pro 3 zájemce

 • Členství v komunitě Světelné Akademie
 • Moje Světelná podpora
 • Světelný transformační prostor
 • Uzavřená FB skupina
 • Členská sekce Světelné Akademie
 • Meditace a aktivace v kole roku
 • Měsíční živé vysílání Otázky & odpovědi
 • Měsíční ZOOM - Světelný kruh
 • Společná ŽIVÁ setkání
 • Společná cesta a růst v aktuálních energiích vzestupu
 • A K TOMU NAVÍC:
 • BONUS: Vzdělávací prostor knihovny a komnata Poznání
 • BONUS: Intuitivní světelné tréninky
 • BONUS: Společné otevření prostoru na úplněk 5.5.
 • BONUS: Možnost spolutvoření Světelné Akademie
 • INDIVIDUÁLNÍ MENTORING - měsíční osobní zoom 1:1

Půlroční VIP předplatné KŘIŠŤÁL

placené předem jednorázově

195 € / měsíc

celkem 6 měsíců za  1 404 €  1 168 €
(získáváš celý 1 měsíc zdarma)

nebo

placené v měsíčních splátkách

234 € / měsíc

celkem 6 měsíců za 1 404 €

TĚŠÍM SE NA TEBE UVNITŘ klubu

S láskou, v proudu plynutí a inspirace,
Světlonoška Lucie

V případě dotazů mne neváhej kontaktovat na lucie@svetelnaakademie.cz

Obchodní podmínky