Staň se členem

SvětelnÉ Akademie

Světelná Akademie® je bezpečným a uceleným přístavem pro Tvůj růst, rozvoj a vědomou cestu. Získej prémiovou světelnou a dlouhodobou podporu. Dovol si expandovat své světlo a vědomě uchopovat svoji transformaci v komunitě bytostí na stejné vlně s podobným záměrem, jaký máš Ty.

Tvá příležitost je TEĎ a TADY!

Klub Světelné Akademie slovy Markétky:

Playlist

4 Videos

Tvá vědomá či podvědomá objednávka Vesmíru, najít svůj kmen a světelný prostor pro svůj růst, byla vyslyšena. Vytvořili jsme pro Tebe a další krásné bytosti bezpečný prostor, kde se všechny části vzájemně doplňují a zároveň každá z nich podpoří Tvou cestu svým jedinečným způsobem.

PROČ VSTOUPIT

to nejlepší pro tvoji transformaci a růst

Komunita

Světelný klub Akademie je komunita stejně nalazených bytostí, ve které svítíme společně. Těšit se můžeš na uzavřenou skupinu, společná setkávání v onlinu i na živo a hvězdné propojení světelné rodiny.

Meditace a aktivace

V klubu na Tebe čeká každý měsíc meditace/aktivace v aktuálních energiích kola roku společně s bonusovým světelným tréninkem a materiály k tisku.

Světelný transformační prostor

Jako člen Akademie vstupuješ do světelného prostoru, do magické zahrady, skrze jejíž energii můžeš růst a posouvat se na další level svého potenciálu, zpět k sobě, ke svému světlu. V prostoru, který pro Tebe držím se budou spontánně aktivovat další části Tvého potenciálu, darů a schopností.

Navíc získáš každý měsíc odpovědi na Tvé dotazy ve speciálním živém vysílání

Má celoživotní světelná cesta poznávání, vzdělávání a především vesmírného napojení mě dovedla k tomu, založit Světelnou Akademii a podporovat další Světlonoše, hvězdné duše a ženy na vědomé cestě životem v aktivaci svého Světla a porozumění svým procesům.

poznej naší filosofii

 
 • Máš vše co potřebuješ, my jsme tu od toho, abychom Tě podpořili v projevení svého Světla, ve větším objevení sebe sama. Nezáleží na tom, v jaké fázi své spirituální cesty jsi. Pokud k nám patříš, ucítíš to a najdeš přesně to, co potřebuješ.

 

 • Lehkost v seberozvoji je jen a pouze o Tvém přístupu ke každé věci a ne náročnosti samotného úkolu. Lehkost a hravost máme moc rádi, a takový je i prostor, který tvoříme.

 

 • Základním kamenem klubu je SVOBODA. Je jen na Tobě, jaké části klubu budeš využívat a jak se budeš i aktivně zapojovat. Vše budeš následovat, jak sám/sama svobodně cítíš.

 

 • Neexistuje jediná správná cesta/poslání, ale věříme na TVOJI jedinečnou cestu. Spolu ji objevíme a převedeme do reality.

 

 • Když vypneš Pochybníčka a začneš naslouchat své duši, naladíš se na větší plynutí životem a odevzdáš se jeho proudu, Tvé záměry se začnou plnit rychleji a ve větším rozsahu, než sis kdy dokázala představit. A přesně v tom Tě klub podpoří!

 

 • Vše se děje pro Tvé dobro, stačí pustit potřebu přílišné kontroly, která omezuje plnění tvé vize. Nic není nemožné a Ty dokážeš cokoli, o čem sníš, stačí když si to dovolíš a uvěříš!

 

 • Spirituální růst, osobní vzestup a světelná cesta se neděje někde vedle života, je to život sám a Ty toto chápání prohloubíš a více integruješ do života. Více se naladíš na přítomnost, kde pochopíš, že Ty jsi to SVĚTLO!

 

 • Stoupnout si do své světelné síly a žít svůj potenciál je nezbytné pro každou bytost, která se probouzí z matrixu. Někdy to není jednoduché, proto jsme tu my a celá Světelná Akademie, abychom Tě na této cestě podpořili.

 

 • Nic nepřijde až potom, někdy, vše se děje teď a tady. A proto Ti teď a tady nabízím možnost vstoupit mezi nás – do komunity bytostí na stejné vlně, kde svítíme společně. Kde budujeme kruh a sesterství, ne rivalitu, kde najdeš přijetí, pochopení a podporu a ne popírání Tvé vnitřní magie.

Pojď podpořit svou cestu v intimném kruhu báječných žen do Světelné Akademie

Transformace je ZMĚNA! Není jen o pár aktivačních dnech, ale o celoživotní cestě, kdy Ty, stejně jako příroda, nyní zraješ a dozráváš do své úplnosti.

A možná se v tom cítíš sama a toužíš po podobně smýšlejících lidech ve svém okruhu, kteří Tě nehodnotí, ale přijímají přesně takovou, jaká jsi.

Proto Ti nabízím možnost na této cestě kráčet a spolutvořit se mnou a dalšími Starseeds dlouhodobě, v bezpečném přístavu pro Tvůj rozvoj.

PROČ VSTOUPIT

společně tvoříme síť světla

získáš moji dlouhodobou podporu a komunitu lidí na stejné vlně

vstoupíš do magického prostoru prostoupeného energií vzestupu

svou transformaci budeš více uchopovat a integrovat do svého života

více porozumíš tajemnému jazyku Vesmíru a jeho poselstvím

prohloubíš spojení se svou duší a duchovním světem

popluješ s námi ve flow a budeš zažívat dotyky páté dimenze a zázraky v každodennosti

Cesta vzestupu je cesta návratu k sobě, rozpomenutí se na svou prvopodstatu, cesta vědomého tvoření vlastní reality a odemykání nových sfér našeho vědomí i potenciálu, který je neomezený.

V klubu Světelné Akademie v tomto procesu získáš odpovědi na své otázky, aha momenty, nové vhledy a uvědomění, světelnou podporu a partu úžasných lidí.

SOUČÁSTÍ ČLENSTVÍ JSOU

MEDITACE & AKTIVACE

Na cestě se mnou se můžeš těšit na fantazijní, světelné a aktivační meditace, které:

 

 • Tě podpoří v návratu k sobě a ve Tvém jedinečném transformačním procesu.
 • Získáš více klidu, nadhledu, více se zpřítomníš do plynutí bez obav a strachů.
 • A také se vždy naladíš na svou nejvyšší dostupnou energii, která Tě otevře Tvým jedinečným darům, proudu lásky,  poselstvím od Tvé duše a neomezeným možnostem.


Meditace tvořím v napojení na Matku Zemi i nekonečný Vesmír, za doprovodu mnoha krásných světelných bytostí. Vkládám do nich světelné léčivé a aktivační kódy, které fungují jako klíčky k odemykání Tvého potenciálu. 🗝

Tvořím pro všechny, kteří chtějí otevřít svou mysl, při jedinečném prožitku putovat za hranice dosavadního světa a užít si rituální, fantazijní výlet, při kterém dochází k odhalování nejednoho tajemství při rozpomínání duše.

Mé meditace jsou originálníkreativní a léčivé a dávají prostor Tvému vlastnímu tvořeníNavyšují vibraci, ladí Tě na Tvou duši a mistrovské vědomí.

Portálové aktivace

Povedu Tě cyklem roku tou nejaktuálnější energíí. Ve významné portálové dny se můžeš těšit na aktivaci. Jsou to transcendentální prožitky!

Lunární meditace

Řadu meditací vysílám na Úplňky nebo Novoluní, kdy jsou podpořené magickou sílou luny.

Ukázky z meditací

V klubu Světelné Akademie máš přístup k úžasným meditacím, které jsou očistné, léčivé a podporující. Kdykoli můžeš zavítat do knihovny a nacítit se, kterou chceš zrovna projít.

UVNITŘ PRÉMIOVÉHO KLUBU V KOMUNITĚ NA TEBE ČEKÁ

BEZPEČNÝ PROSTOR SDÍLENÍ A PROPOJENÍ

Protože vím, jak je v období transformace a spirituální cesty důležité získávat odpovědi na své otázky, zažívat propojení a podporu v kruhu stejně nalazených duší a mít možnost interakce a společného sdílení s ostatními, sestavila jsem klub přesně tak, aby Ti poskytl zázemí a bezpečný přátelský prostor pro Tvůj růst i sdílení.

LIVE: SVĚTELNÝ MENTORINK Q&A

Každý měsíc máš možnost získat odpovědi na Tvé aktuální otázky. Zodpovídat je budu při živém vysílání do naší uzavřené skupiny. Při zodpovídání Tvého dotazu jsem zároveň kanálem pro vzkazy andělů a světelných bytostí. Toto vysílání má zaroveň energetický přesah a otevírá Tě novým uvědoměním.


Navíc! Pokud jsi maminka, jedno vysílání bude speciálně pro Tvé indigové a křišťálové děti Nového Věku a jejich vlastní otázky!

SVĚTELNÝ KRUH ONLINE

1 x měsíčně se scházíme ve Světelném kruhu na Zoomu, ve kterém proudí magie, světlo i léčivý dotek. Kruh je moderovaný a každý zde má prostor pro své sebevyjádření. Ve společné flow máš možnost sdílet přesně to, co potřebuješ, nebo jen naslouchat a nechat se inspirovat. Najdeš zde podporu, nová uvědomění, prostor pro naslouchání i projevení sebe sama a v neposlední řadě nová přátelství s dalšími členy hvězdné rodiny.
Navíc je součástí každého kruhu světelné naladění či meditace.

SVĚTELNÁ SESSION NAŽIVO

Těšit se můžeš také na VIP živé setkání, kde se společně více poznáme osobně, popovídáme si a propojíme se v živém kruhu v krásném prostředí s úžasnou energií.
Pohled do očí, společné objetí, pocit sounáležitosti a propojení, zážitek, který si odnese každý z nás.

TĚŠIT SE MŮŽEŠ NA uzavřenOU FB skupinU a členskOU sekcI na Světelné akademii.

O AKADEMII

akademie je prostor propojení i zázraků

Světelná akademie je transformační, setkávácí a inpirativní prostor pro všechny hvězdné duše, světlonoše a další bytosti na cestě transformace, probuzení a rozpomínání. Je zde pro všechny, kteří jdou svou jedinečnou životní pouť, ale zároveň na to nechtějí být sami a touží po propojení… se svou rodinou duše, s přáteli z hvězd či jiných vesmírných cest.

Představ si magickou krajinu na mystickém poloostrově, kde putujeme a rosteme společně. V této zahradě stojí Akademie jako chrám Moudrosti, který v sobě skrývá komnatu Poznání. Toto poznání nepřichází studováním stovek knih, ale prožíváním života tady a teď, v napojení na Zemi i celý Vesmír, v propojení s dalšími bytostmi zlatou nitkou stvoření.

Ten ostrov zázraků omývají vysokovibrační vlny světla, skrze které se aktivuješ na více světla v Tobě. Když potřebuješ podporu, je tu pro Tebe Světlonoška, která zodpoví Tvé dotazy a skrze prostor, který tvoří, se naladíš na tu správnou vlnu.

Tvá vibrace se zde bude navyšovat, tím se začne automaticky rozšiřovat Tvé světlo, prohloubí se Tvé vnímání i intuice, více se naladíš na proud synchronismu a prožívání zázraků každodenního života tady na Zemi. Postupně tak získáš nový pohled na skutečnost a vědomější přístup k životu, navážeš přerušená spojení se svou duší, duchovním světem a spirituálními průvodci.

Skrze tento světelný prostor můžeš dosahovat vyšších úrovní vědomí, v pevném propojení se Zemí a s láskyplným vedením.

Vyšší dimenze

V tomto prostoru zažiješ dotyky páté dimenze a prostoupí Tě paprsky lásky, Tvé srdce i vědomí se ještě více otevřou.

Energie Zdroje

Jsem prostředníkem pro energie Zdroje, které skrze mě plují do prostoru Země a jejichž dotyk naladí i Tebe více na Tvé Vyšší Já.

REFERENCE

co o mně říkají ostatní:

Přečti si zkušenosti a doporučení žen, které prošly spoluprací se mnou, seznámily se s mou tvorbou a prostorem, který vytvářím.

light in-sight, LOVE inside

Společně roztáhneme ametystová křídla

Zaměř svou pozornost na světlo a nalaď se na paprsek lásky v Tobě v této jedinečné době vzestupu, v komunitě stejně vibrujících bytostí.

Otázky & odpovědi

Pro koho je členství v klubu?

Klub je zde pro Tebe, pokud Tě volá, pokud hledáš komunitu, propojení se stejně nalazenými lidmi a bezpečný prostor, ve kterém můžeš sdílet, ptát se a růst.

Klub je vhodný pro absolventy všech mých programů, workshopů či meditací, stejně tak pro ty, kteří se seznámili s mou tvorbou a rezonují s mou energií.

Můžu se stát členkou, když jsem s Tebou absolvovala intenzivní cestu programem Svítím, tedy jsem!?

Ano! A budu se na Tebe moc těšit.

Je pro mě členství, i když jsem teprve na začátku mé spirituální cesty?

Ano, pokud jsi na této stránce, znamená to, že jsi přesně tam, kde máš být. Dej na hlas své duše.

Jaké jsou druhy členství?

Jsou dvě úrovně členství.

AMETYSTOVÉ členství je plnohodnotné členství Akademie a klubu, máš přístup ke světelnému obsahu, jsi součástí komunity, uzavřené FB skupiny, světelných kruhů, můžeš sledovat živá vysílání, procházet meditacemi a účastnit se setkání naživo.

Druhá varianta VIP KŘIŠŤÁLOVÉ členství je pro Tebe, pokud toužíš ke svému klubovému členství i po hluboké individuální spolupráci a podpoře, která Ti přinese doslova životní restart.

Nyní mám prostor pouze pro 2 individuální spolupráce.

Jaké jsou možností platby členství?

Půlroční členství můžeš zaplatit buď jednorázově a nebo formou měsíčních splátek.

Při jednorázové úhradě půlročního členství ode mě získáváš jako úžasný bonus celý 1 měsíc členství zdarma, platíš tedy pouze 5 měsíců.

Pokud budeš chtít platit měsíčně, každý měsíc Ti přijde výzva k úhradě bankovním převodem.

Je možnost objednat si členství jen na 1 měsíc?

Ne. Tato možnost zde není, protože jednoměsíční členství by nemělo smysl. Jde o budování komunity a dlouhodobou podporu a integraci procesů, společný růst, poznávání se, rozvoj a vzájemnou podporu. Teprve při dlouhodobější spolupráci to má opravdu smysl, proto jsem nastavila minimální dobu členství na půl roku.

Obsahuje klub meditace?

Ano! Společně budeme procházet aktuální energií roku. Každý měsíc se tak můžeš těšit na meditaci nebo aktivaci (portálové aktivace, přírodní svátky, lunární, tematické, channelované...) a to buď živě nebo ze záznamu.

Záznam Ti bude vždy přístupný ve členské sekci.

Jak často budou živá vysílání?

Co se týče živé interakce v online prostředí, můžeš se těšit hned na několik formátů.

Každý měsíc Tě čeká meditace nebo aktivace v souladu s aktuální energií kola roku a vzestupu, jedno společné setkání na zoomu ve světelném kruhu a jedno živé vysílání, ve kterém budu zodpovídat dotazy.

*Pokud budu intuitivně cítit zorganizovat spontánní vysílání, budu následovat i toto volání.

Co znamemá možnost spolutvoření Akademie?

Jednak spolutvoříš tím, že jsi součástí, ale zároveň mám pro Tebe jedinečnou možnost se v průběhu roku zapojit do několika výzev, při kterých se můžeš stát spolutvůrcem a přispět tak do Knihovny svou esencí, svým věděním... Více se dozvíš v rámci klubu.

Jak bude probíhat setkání naživo?

Jako člen klubu se můžeš během Tvého členství těšit na světelné setkání a propojení na živo, při kterém osobně poznáš mě i ostatní. Všechny informace se včas dozvíš. Každopádně se máš na co těšit!

Čekají mě v klubu nějaká příjemná překvapení?

Anooo! 🙂

Jak si mám představit své členství v klubu prakticky?

Po Tvém přihlášení se Ti otevře uzavřená skupina na FB, kam Tě pozvu, a kde probíhají interakce, živá vysílání, ankety a jiné, stejně jako ve workshopu.

Také obdržíš přístupy do členské sekce Akademie, kde si vytvoříš svůj profil. Ve členské sekci na webu akademie najdeš vždy aktuální informace v energii daného měsíce, záznamy ze setkání, meditace a bonusový obsah.

Máš ještě nějaký dotaz?

Napiš nám! Tvoje otázky rádi zodpovíme na e-mailu lucie@svetelnaakademie.cz

O LUCII

vodnářka ze vzdušného zámku

Mgr. Lucie Hrubcová

Lucie je spirituální mentorka a aktivátorka potenciálu, tvůrkyně, spisovatelka, motivační řečnice, badatelka, vizionářka a zakladatelka Světelné Akademie.

Její misí je skrze energie Zdroje v ostatních probouzet a odemykat hvězdnou esenci a skrze paprsek lásky, umění i vědění aktivovat vnitřní světlo, aby mohl každý naplno zářit a více využívat svůj neomezený potenciál pro naplněný život, ve kterém nic není nemožné.

Rozzářením každého jednoho světýlka se rozsvěcuje celá planeta,
neb všichni jsme celek a jednota.
Spojeni jako květ života, vytváříme síť světla.
A tvoříme vizi nového světa.


A vesmírná záře
každého jednoho z nás
integruje Věk Vodnáře,
na této Zemi, v tento čas
Kdy potkáváme se,
propojujeme, vzpomínáme si,
zas…


Její vizí je inspirovat ostatní k životu ve svobodě a k tvoření své vlastní jedinečné reality. Skrze její meditace, aktivace, rituály, zasvěcení, channelingy nebo transformační programy můžete pocítit dotyky vyšších dimenzí, ze kterých tvoří společně se svým světelným týmem pro podporu otevírání vědomí i srdcí a vědomé propojení se s Matkou Zemí i celým Univerzem.

Celý život se věnuje poslání hvězdných duší, komunikací s Univerzem, vesmírným poselstvím a kouzlům života na Zemi, která si již jako malá zapisovala do svého Deníku Světlonošky. Skrze svůj životní příběh rozvíjí svou filosofii "Svítím, tedy jsem!", kterou předává hravou a kreativní formou ve svých skupinových programech, meditacích a nyní i v klubu Světelné Akademie. Aktivně se zabývá tématy vzestupu planety Země, moudrostí Atlantidy, propojováním světelné rodiny a multidimenzionálním léčebným systémem Shamballa.

NÁŠ SVĚTELNÝ TÝM

Světlonoška Lucie

Zakladatelka, hlavní kreativní tvůrkyně a mentorka Světelné Akademie.

Světelné bytosti

Andělé, archandělé, mistři a další světelné bytosti a průvodci, kteří skrze mě v Akademii tvoří, provází a léčí.

& TY

Jako člen Akademie se stáváš jejím spolutvůrcem, protože přinášíš svou energii a esenci. Společně tvoříme SÍŤ. Síť Světla.

Michalson

Technické zázemí a podpora celé Akademie.
S Michalem budete komunikovat v případě jakýchkoli technických dotazů týkajících se akademie a klubu.

Připravili jsme pro Tebe 2 varianty

Zvol si svou měnu

CZK
EUR

AMETYST

PLNOHODNOTNÉ PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ V TOMTO PRÉMIOVÉM KLUBU OBSAHUJE

 • Členství v komunitě Světelné Akademie
 • Moje dlouhodobá Světelná podpora
 • Měsíční ZOOM - Světelný kruh
 • Uzavřená FB skupina
 • Světelný transformační prostor pro aktivaci Tvého Světla
 • Členská sekce Světelné Akademie
 • Meditace a aktivace v kole roku
 • Měsíční živé vysílání Otázky & odpovědi
 • Společná ŽIVÁ setkání
 • Společná cesta a růst v aktuálních energiích vzestupu
 • A K TOMU NAVÍC:
 • BONUS: Vzdělávací prostor knihovny a komnata Poznání
 • BONUS: Intuitivní světelné tréninky
 • BONUS: Společný průchod Lví bránou
 • BONUS: Možnost spolutvoření Světelné Akademie

KŘIŠŤÁL

PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU SVĚTELNÉ AKADEMIE® S INDIVIDUÁLNÍ PODPOROU
- pouze 2 volná místa

 • Vše z varianty AMETYST
 • A k tomu navíc:
 • 6X INDIVIDUÁLNÍ online MENTORING se Světlonoškou Lucií
 • individuální termíny možno využít i jako osobní termíny
 • Zasvěcení křišťálu
 • Opečování Shamballou pro podporu Tvé cesty
 • Messenger podpora v případě potřeby

Půlroční členství AMETYST

placené předem jednorázově

11 110 Kč

celkem 6 měsíců za 13 332Kč 11 110 Kč
(získáváš celý 1 měsíc členství zdarma)

nebo

placené v měsíčních splátkách

2 222 Kč / měsíc

celkem 6 měsíců za 13 332Kč

Půlroční VIP členství KŘIŠŤÁL

placené předem jednorázově

44 440 Kč

celkem 6 měsíců za  53 328Kč  44 440 Kč
(získáváš celý 1 měsíc zdarma)

nebo

placené v měsíčních splátkách

8 888 Kč / měsíc

celkem 6 měsíců za 53 328Kč

Máš zájem? Kontaktuj Lucii přímo na lucie@svetelnaakademie.cz

TOTO ČLENSTVÍ JE VYSOCE TRANSFORMAČNÍ A ZMĚNÍ TVŮJ ŽIVOT, POKUD TĚ VOLÁ, ZAVOLEJME SI, AŤ ZJISTÍME, ŽE JSI PŘIPRAVENA

AMETYST

PLNOHODNOTNÉ PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ V TOMTO PRÉMIOVÉM KLUBU OBSAHUJE

 • Členství v komunitě Světelné Akademie
 • Moje dlouhodobá Světelná podpora
 • Měsíční ZOOM - Světelný kruh
 • Uzavřená FB skupina
 • Světelný transformační prostor pro aktivaci Tvého Světla
 • Členská sekce Světelné Akademie
 • Meditace a aktivace v kole roku
 • Měsíční živé vysílání Otázky & odpovědi
 • Společná ŽIVÁ setkání
 • Společná cesta a růst v aktuálních energiích vzestupu
 • A K TOMU NAVÍC:
 • BONUS: Vzdělávací prostor knihovny a komnata Poznání
 • BONUS: Intuitivní světelné tréninky
 • BONUS: Společný průchod Lví bránou
 • BONUS: Možnost spolutvoření Světelné Akademie

Půlroční členství AMETYST

placené předem jednorázově

11 110 Kč

celkem 6 měsíců za 13 332Kč 11 110 Kč
(získáváš celý 1 měsíc členství zdarma)

nebo

placené v měsíčních splátkách

2 222 Kč / měsíc

celkem 6 měsíců za 13 332Kč

KŘIŠŤÁL

PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU SVĚTELNÉ AKADEMIE® S INDIVIDUÁLNÍ PODPOROU
- pouze 2 volná místa

 • Vše z varianty AMETYST
 • A k tomu navíc:
 • 6X INDIVIDUÁLNÍ online MENTORING se Světlonoškou Lucií
 • individuální termíny možno využít i jako osobní termíny
 • Zasvěcení křišťálu
 • Opečování Shamballou pro podporu Tvé cesty
 • Messenger podpora v případě potřeby

Půlroční VIP členství KŘIŠŤÁL

placené předem jednorázově

44 440 Kč

celkem 6 měsíců za  53 328Kč  44 440 Kč
(získáváš celý 1 měsíc zdarma)

nebo

placené v měsíčních splátkách

8 888 Kč / měsíc

celkem 6 měsíců za 53 328Kč

Máš zájem? Kontaktuj Lucii přímo na lucie@svetelnaakademie.cz

TOTO ČLENSTVÍ JE VYSOCE TRANSFORMAČNÍ A ZMĚNÍ TVŮJ ŽIVOT, POKUD TĚ VOLÁ, ZAVOLEJME SI, AŤ ZJISTÍME, ŽE JSI PŘIPRAVENA

AMETYST

PLNOHODNOTNÉ PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ V TOMTO PRÉMIOVÉM KLUBU OBSAHUJE

 • Členství v komunitě Světelné Akademie
 • Moje dlouhodobá Světelná podpora
 • Měsíční ZOOM - Světelný kruh
 • Uzavřená FB skupina
 • Světelný transformační prostor pro aktivaci Tvého Světla
 • Členská sekce Světelné Akademie
 • Meditace a aktivace v kole roku
 • Měsíční živé vysílání Otázky & odpovědi
 • Společná ŽIVÁ setkání
 • Společná cesta a růst v aktuálních energiích vzestupu
 • A K TOMU NAVÍC:
 • BONUS: Vzdělávací prostor knihovny a komnata Poznání
 • BONUS: Intuitivní světelné tréninky
 • BONUS: Společný průchod Lví bránou
 • BONUS: Možnost spolutvoření Světelné Akademie

KŘIŠŤÁL

PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU SVĚTELNÉ AKADEMIE® S INDIVIDUÁLNÍ PODPOROU
- pouze 2 volná místa

 • Vše z varianty AMETYST
 • A k tomu navíc:
 • 6X INDIVIDUÁLNÍ online MENTORING se Světlonoškou Lucií
 • individuální termíny možno využít i jako osobní termíny
 • Zasvěcení křišťálu
 • Opečování Shamballou pro podporu Tvé cesty
 • Messenger podpora v případě potřeby

Půlroční členství AMETYST

placené předem jednorázově

469 €

celkem 6 měsíců za 563 € 469 €
(získáváš celý 1 měsíc členství zdarma)

nebo

placené v měsíčních splátkách

94 € / měsíc

celkem 6 měsíců za 563 €

Půlroční VIP členství KŘIŠŤÁL

placené předem jednorázově

1 875 €

celkem 6 měsíců za  2 250 €  1 875 €
(získáváš celý 1 měsíc zdarma)

nebo

placené v měsíčních splátkách

375 € / měsíc

celkem 6 měsíců za 2 250 €

Máš zájem? Kontaktuj Lucii přímo na lucie@svetelnaakademie.cz

TOTO ČLENSTVÍ JE VYSOCE TRANSFORMAČNÍ A ZMĚNÍ TVŮJ ŽIVOT, POKUD TĚ VOLÁ, ZAVOLEJME SI, AŤ ZJISTÍME, ŽE JSI PŘIPRAVENA

AMETYST

PLNOHODNOTNÉ PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ V TOMTO PRÉMIOVÉM KLUBU OBSAHUJE

 • Členství v komunitě Světelné Akademie
 • Moje dlouhodobá Světelná podpora
 • Měsíční ZOOM - Světelný kruh
 • Uzavřená FB skupina
 • Světelný transformační prostor pro aktivaci Tvého Světla
 • Členská sekce Světelné Akademie
 • Meditace a aktivace v kole roku
 • Měsíční živé vysílání Otázky & odpovědi
 • Společná ŽIVÁ setkání
 • Společná cesta a růst v aktuálních energiích vzestupu
 • A K TOMU NAVÍC:
 • BONUS: Vzdělávací prostor knihovny a komnata Poznání
 • BONUS: Intuitivní světelné tréninky
 • BONUS: Společný průchod Lví bránou
 • BONUS: Možnost spolutvoření Světelné Akademie

Půlroční členství AMETYST

placené předem jednorázově

469 €

celkem 6 měsíců za 563 € 469 €
(získáváš celý 1 měsíc členství zdarma)

nebo

placené v měsíčních splátkách

94 € / měsíc

celkem 6 měsíců za 563 €

KŘIŠŤÁL

PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU SVĚTELNÉ AKADEMIE® S INDIVIDUÁLNÍ PODPOROU
- pouze 2 volná místa

 • Vše z varianty AMETYST
 • A k tomu navíc:
 • 6X INDIVIDUÁLNÍ online MENTORING se Světlonoškou Lucií
 • individuální termíny možno využít i jako osobní termíny
 • Zasvěcení křišťálu
 • Opečování Shamballou pro podporu Tvé cesty
 • Messenger podpora v případě potřeby

Půlroční VIP členství KŘIŠŤÁL

placené předem jednorázově

1 875 €

celkem 6 měsíců za  2 250 €  1 875 €
(získáváš celý 1 měsíc zdarma)

nebo

placené v měsíčních splátkách

375 € / měsíc

celkem 6 měsíců za 2 250 €

Máš zájem? Kontaktuj Lucii přímo na lucie@svetelnaakademie.cz

TOTO ČLENSTVÍ JE VYSOCE TRANSFORMAČNÍ A ZMĚNÍ TVŮJ ŽIVOT, POKUD TĚ VOLÁ, ZAVOLEJME SI, AŤ ZJISTÍME, ŽE JSI PŘIPRAVENA

Představ si

Představ si, že jsi součástí magického prostoru, ve kterém se přirozeně rozvíjíš Ty i Tvé dary. Každý měsíc se setkáváš s dalšími Starseeds a nacházíš inspiraci i porozumění pro vše, co se Ti nyní děje. Zároveň získáváš odpovědi na otázky a procesy, které se v Tobě probouzejí. Když se chceš nechat opečovat a harmonizovat, jdeš do Knihovny, kde si vybereš příslušnou meditaci. Najednou zažíváš nová uvědomění i pohledy na život. Můžeš požádat o vhled, svěřit se a oslavovat své Světlo ve své přirozenosti. Jsi v kruhu chápajících lidí, kteří mají stejný záměr… svítit a skrze své Světlo utvářet hezčí svět, Novou Zemi, nebe na Zemi… Najednou se dotýkáš nové dimenze a společně s Tebou se rozsvěcuje celá Tvá realita, včetně Tvé rodiny, dětí, partnera. Získáváš odvahu k životním změnám a krokům a na této cestě máš dlouhodobou podporu… světelného týmu.

Jaké to je?

TĚŠÍM SE NA TEBE UVNITŘ klubu

S láskou, v proudu plynutí a inspirace,
Světlonoška Lucie

V případě dotazů mne neváhej kontaktovat na lucie@svetelnaakademie.cz

Obchodní podmínky