Přihlásit se

kouzlo

podzimu

RITUÁLNÍ PROŽITKOVÁ MEDITACE PRO TVÉ PODZIMNÍ VEČERY, KTEROU SI UŽIJEŠ VŠEMI SVÝMI SMYSLY

prožitková | rituální | magická
MEDITACE pro Tvé TĚLO & DUŠI

Cítíš, jak se dny zkracují, venku se ochlazuje a přála by sis pro sebe krásné nakopnutí, abys vnímala všechny krásy podzimu v plné síle?

Co takhle dopřát si nádherný rituál sama se sebou?

Zatančit si, uzemnit se a zároveň napojit na svou hlubokou moudrost?

Ponořit se do svého vnitřního světa a napojit se na své srdce, nechat ho rozvibrovat esencí vděčnosti?

Naplno v sobě prožít, jak je podzim krásné barvité období?

Magie podzimu

Milá ženo, dovol, abych Tě provedla kouzlem podzimu a připomněla Ti Tvou vnitřní čarodějku, v krásné magické a prožitkové meditaci, kterou si užiješ jako RITUÁL a která Tě plně napojí na přítomnost barvitého podzimu a otevře jeho krásám!

V meditaci se nacítíš na Matku Zemi, zatančíš si, užiješ si barevné vizualizace a zakousneš se do plodů podzimu a darů Země, které si vychutnáš všemi svými smysly.

 Setkáš se také s Královnou podzimu, která Tě provede portálem do podzimního světa, s řadou symbolik a poselství, kterým se otevřeš. Doslova skočíš do duhového víru Fantazie!

Veľká vďaka za úžasne živú, magickú meditáciu plnú príjemných povedala by som živých momentov, sprevádzane krásnou hudbou a hlasom. Pri počúvaní Tvojich meditácií sa na povrch vynára jemnosť lahodiaca mojej duši a to tak krásne pôsobí a ešte dlho zotrváva. Ďakujem, že môžem byť súčasťou Tvojich meditácií🥰🥰🥰. ​

Vstup do podzimní krajiny a užij si nádhernou chvíli sama se sebou

Jen si to představ

Za doprovodu krásné hudby a mého uklidňujícího hlasu se vydáváš na výlet do magického lesa, kde najdeš svůj kmen. Nejprve si jemně zatančíš a v příběhu se ponoříš do svého nitra, napojíš se na Matku Zemi i celý Vesmír, a dostaneš se do bodu maximální rovnováhy.

Rozvibruješ se na vlně vděčnosti a naladíš se na proud hojnosti, oslavíš krásu podzimu i všechny dary, které jsou zde na Zemi pro Tebe. Napojíš se na mystérium své duše a její pradávný příběh.

Meditace mě přenesla na nádherné místo, spojila mě se svým srdcem, se svými koreny, se svou korunou. Krasne jsem se zklidnila, uvědomila si své tělo a procitila vděčnost za všechno, co mám. Bylo to kouzelné!
Alžběta Koritáková
Rituál pro Tebe bude plný

Rituál bol nádherný, nabíjajúci a rozžiarujúci, cítim sa ľahká a vďačná za všetko, čo mám.

Spojení s Matkou Zemí, s cyklem přírody, přijala jsem příchod podzimu s láskou a vděčností za koloběh života, ročního cyklu. A z toho mám obrovskou radost.

Meditace byla užasná. Líbilo se mi moc jezení jablka - nikdy jsem o jablku tak neuvažovala. Jak je ta příroda dokonalá!🤗 A propojení kořeny s matkou zemí - tak silně jsem spojena jeste nebyla.🤩 Děkuji

A tento prožitek

Velmi silný zážitek. Lucčiny meditace mi dodávají klid, sílu, energii a víru. Vždy se jich ráda zúčastním a vřele doporučuji!

Tato meditace podpoří
Lucku jsem poznala na Healing festivalu..po její meditaci jsem plakala štěstím...a pak mě provázela jeji vizitka..aniz bych ji hledala pořád se zjevovala na stole v autě u telefonu .. A tak jsem si ji našla na stránkách...věděla jsem, že po úplňku v rybách nebudu zklamaná...a přesně tak to je... byl To silný prožitek, nádherně propracované materiály, krásné meditace.... za přípravou je vidět hodně práce 🙏 Děkuji z celého srdce ❤
Kačka Nedvědová

Oslava podzimu i života

Zažij Kouzlo Podzimu v této rituální prožitkové meditaci, která Tě přenese do podzimního světa zázraků.

Vytvořila jsem ji v mystické energii Podzimní rovnodennosti jako oslavu svátku Mabon i celého podzimu.

Meditace pro Tebe bude nádhernou podzimní chvílí - se sebou, s Matkou Zemí i celým Vesmírem.

Naladíš se na aktuální energii přírody a Země a vědomě projdeš branou do krásné energie podzimu.

Silvia Drietomská
Silvia Drietomská
Read More
Milá Lucka, meditácie od Teba sú nielen magické a kúzelné, dotvorené príjemnou hudbou a za sprievodu Tvojho hlasu je to neopísateľný priam čarovný zážitok, ktorý ako celok má neskutočnú doslova magickú silu. Pôsobia ako živá prechádzka, energicky nabité, nádherne liečivé, anjelské, ktoré sú príjemným balzamom na dušu. Je to nádherný zážitok počúvať, vnímať a cítiť tie energie. Ďakujem Lucka za tvorbu, za kúzla, za nádherné meditácie, ktorými nás sprevádzaš a posúvaš vpred. Srdečná vďaka 💖.

PODĚKUJEŠ... a procítíš hojnost života, všechno to bohatství, které je tu pro Tebe.

A PROŽIJEŠ rozmanitost, barvitost, všechnu tu krásu kolem Tebe i v Tobě.

ČEKÁ Tě mystické propojení se sebou samou i svou pradávnou moudrostí.

A probuzení Tvých jedinečných darů při rozpomínání duše.

V příběhu, který sis vybrala prožít.

V KOUZLU PODZIMU!

Dovol si zažít tento rituál a roztanči svou duši u posvátného ohně Tvého nitra, bude to nezapomenutelný prožitek!
Podzimní meditace se mi moc líbila. Těším se na další. Vřele doporučuji!
Renata Trávníčková

MEDITACE pro tebe

Meditaci najdeš ihned po objednání na vysílací stránce, formou videa i audia, společně s tipy, jak se do meditace naladit. Můžeš si ji užít kdekoli na světě, stačí zapnout a sleduješ, nasloucháš, ale i prožíváš a u toho můžeš být klidně doma nebo kdekoli v přírodě.

Vstup do FB skupiny

Ke své objednávce obdržíš navíc vstup do uzavřené fb meditační skupiny, která Ti otevírá prostor sdílet své prožitky a na cokoli se zeptat. Vstup do podpůrné skupiny obdržíš jako bonus automaticky ke své meditaci.

hodnotná hravá cvičení

Využij také hodnotné tipy a hravé magické úkoly a rituálky, které Tě na meditaci připraví a naladí Tě do aktuální energie v kole roku.

tělo i duše

V této meditaci se maximálně propojíš se svým tělem i duší, hmotou i nehmotou, viditelným i neviditelným a všech těchto částí Tebe se dotkneš a uvedeš je do rovnováhy.

 Čeká Tě magický a výjimečný zážitek. V tomto příběhu jsi v pohádce, kde nic není nemožné, odevzdej se do proudu zázraků a rozzař se barvami podzimu v této originální meditaci.

Tuto rituální meditaci si užilo již

0

žen, které si odnesly barvité magické zážitky

Mikulcakova
Užásná meditace, celou jsem ji protancovala. Jseš takový Petr Pan v sukni, co mě vždy vezme někam do jinýho světa. I když se mi na první pohled zdála meditace dlouhá, tak uběhla hodně rychle, že jsem si řikala, že mi to vůbec nepřišlo, že to mělo přes hodinu. Po meditaci jsem byla taková lépe nalazená jak sama na sebe, tak na přírodu a vidělo to i moje okolí, protože mi najednou začlali říkat, jak mi to sluší a že vypadám tak štastně.
Míša Mikulčáková

Zeptala jsem se jich "Jaký pro Tebe byl tento podzimní rituál?" a toto jsou některé z odpovědí:

Výlet do fantazijniho světa plný vzkazů, průvodců, uvědomění, pohlazení. Přináší krásný pocit plný klidu i následující dny po meditaci.
Bětka
Úplné očištění ducha i těla, budeš se mít zase ráda a bude Ti krásně na světě
Radka

Jaký bude ten Tvůj?

Nezapomenutelné zážitky z této meditace:

Na úžasný magický rituál nikdy nezapomenu. Jsem šťastná, že jsem tu mohla být, děkuju Lucince. Ani nemám slov (a to je u blížence co říct 🙂 ) prostě úžasný, to propojení se zemí, které jsem konečně pocítila a její volání, abychom se připojili na to nikdy nezapomenu, zatím můj nejsilnější zážitek. Díky, že jsem to mohla s vámi prožít.
Lenka Kašparová
Cítila jsem vibraci v rukách, nohách, srdci, pak v celém těle. Viděla jsem ženu léčitelku, ženu jak tančí a ženu jak se propojuje v meditaci s přírodou. Přišla mi slova léčení, propojení. Když jsi se ptala, jestli jsem už někdy takto tančila u ohně, přišla mi odpověď mockrát. Cítila jsem se naprosto nádherně.
Jitka Jůzová
Meditace byla uklidňující a ta hudba k tomu byla dokonalá, měla jsem slzy na krajíčku. Úplně mě to okouzlilo a překvapilo, jak uklidňující a slovy nepopsatlené to bylo.
Vanes Kaderová
Ritual bol nádherný, nabíjajúci a rozžiarujúci, cítim sa ľahká a vďačná za všetko, čo mám. Lucka, si najlepší sprievodca, akého poznám a sledovala som ich za tie roky už pár, odporúčam Ťa každému, Tvoje meditácie sú nabíjajúce a rozžiarujúce, plné svetla a lásky, vesmír mi Ťa poslal a ja za Teba ďakujem.
Milena Šebestová
Rituál mě opravdu hodně nadchnul. Měla jsem intenzivní prožitky, krásné představy plné intenzivních podzimních barev a celkový můj dojem po rituálu byl opravdu hodně radostný, měla jsem intenzivní pocit, že podzim je naprosto nádherné roční období s úžasnými barvami. Mám obecně podzim ráda, ale tady to bylo ještě x-krát znásobené. Taky jsem vnímala svou sílu a sílu a harmonii v mých blízkých a sílu toho propojení nás všech.
Marina Wagnerová

Z rituální meditace Kouzlo podzimu:

Sarka
Pokaždé, když se zúčastním Tvých meditací, žasnu nad tím, jak to děláš. Jak to děláš, že dokážeš vytvořit magický snový svět, zaplněný světlem, láskou, kouzlem. Skrze Tvůj hlas se vždycky ponořím s pocitem bezpečí, naprosté ochrany a lásky do svého vlastního nitra, spojená se svou duší, s vesmírem, v plynutí se vším... Na konci meditace pokaždé usnu a ponořím se pak do dalšího kouzelného světa.
Šárka Mikulíková

Nech své vnitřní Slunce zářit,

nech své krásné srdce bít

dovol si to zažít,

uvnitř sebe objevit

to Tajemství,

když v magickém lese,

Tvá duše roztančí se

a branou projdeš

tam, kam duše volá,

a moc si přeje,

abys to pocítila!

foto_reference_Monika
Když jsem slyšela Lucčinu meditaci poprvé, byla jsem úplně okouzlená jejím magickým hlasem. A v kombinaci s hudbou, to je nepopsatelný zážitek. Lucinčiny meditace jsou ty nejkrásnější, co jsem kdy slyšela. Úplně mě dokážou pohltit tím poselstvím, které v nich je. Nádherné vize a kouzlo fantazijních míst, kterými mě Lucka umí jako průvodce provést, mají ohromnou sílu. Jít v meditaci za hlasem Lucinky, je pro mě záruka dokonalého prožitku z meditace. A nejen to. I po meditaci doznívá spoustu krásných pocitů a vjemů, které si odnáším v srdci a jsem za to moc vděčná. Děkuji Luci, že jsi. Ty jsi úžasná, zářivá bytost s andělským hlasem. A já tvoje meditace prostě miluju!🥰🙏❤️💙💚 
Monika Fialová
Betka
Lucky meditace mají kouzelnou moc, přenesou vás blíže k sobě, k vaší podstatě. Přináší spoustu zklidnění, uvědomění, milých vzkazů od průvodců, krasnych vizi a pocit radosti. Jsou jako nádherné pohlazení.
Bětka Koritáková

V meditaci si otevřeš vlastní portál, kterým se posuneš do dalšího období, do dalších úrovní vnímání a vědomí zářivé hojnosti Života.

A prozradím Ti tajemství, můžeš se těšit na speciální okamžik, ve kterém objevíš svůj podzimní poklad, který na Tebe čeká.

Ďakujem za nádherný božský prežitok 🤍🌈🌞 nádherná energia, hlboké prepojenie 💞✨️💫🌅 rada aj nabudúce 🙏🏽🌌 s láskou odporúčam 🤍✨️🕊🍎💒

Meditace od Světlonošky Lucie

Meditace od Světlonošky Lucie jsou velmi populární pro svou originalitu, fantazii, jedinečnost a magický přesah.

Jsou to jedny z nejsilnějších a nejoriginálnějších meditací, které můžete v Čechách a na Slovensku zažít a mají hluboký literární i umělecký přesah, protože Lucie je zároveň spisovatelka, magistra filosofie a poetička.

Lucie umí kouzlit se slovy i energií a provede vás aktuální energií kola roku jako expertka na portálové i lunární dny, energetické aktivace i přechodové rituály.

Lucie je od dětství napojena na proud kosmického vědomí a inspirace, proto jsou její meditace autentické, mimořádné a velmi originální, vycházejí přímo ze Zdroje, zažijete u nich channeling a dotek vesmírných veršovaných poselství.

Procítíte v nich na vlastní kůži světelné aktivační a léčivé kódy, které v posluchačích probouzí pětidimenzionální vědomí Věku Vodnáře.

Svými slovy vás dokáže vzít doslova “domů”.

Chceš zažít naprosto kouzelnou, magickou, slovy nepopsatelnou a neuvěřitelnou meditaci, při které se propojíš s celým Univerzem? Tak vyzkoušej a zažij na vlastní kůži meditaci od Luci Lu:)
Šárka Mikulíková

FANTAZIJNÍ, ENERGETICKÉ A LÉČIVÉ meditace od světlonošky si užívají již několik let tisíce lidí v Čechách i na Slovensku, ve formě živých vysílání, osobního vedení NEBO NAHRÁVEK K POSLECHU.

Lucii můžete znát například z Healing festivalu, Světelné Akademie nebo desítek online událostí. Pokud se s ní máte propojit, něco na vás v její meditaci čeká, proto se nebojte následovat své volání, nebudete litovat.

“Tvořím pro všechny, kteří chtějí otevřít svou mysl, při jedinečném prožitku putovat za hranice možného a užít si fantazijní výlet napříč Vesmírem, při kterém dochází k odhalování nejednoho tajemství při rozpomínání duše.

Mé meditace jsou originální, kreativní a léčivé a dávají prostor Tvému vlastnímu tvoření a rozvoji představivosti, protože Ty jsi Tvůrce! Přeladí Tě do vyšších vibrací, pohladí Tvou duši, otevřou prostor Pravdy a prohloubí vztah k sobě i celému Univerzu.”

Odpovědi na otázku: "Jaká pro Tebe byla meditace?"

Věřím, že každý z nás, když naslouchá svému nitru, dokáže velké věci. Světlonoška je tím důkazem. Všechny letošní meditace byly top. Přeji do dalšího věku mnoho světelných zázraků. S láskou
Markéta Pazourková

DOPŘEJ SI

Magický rituální zážitek

v této prožitkové meditaci

V hodnotě 699Kč

Vím, že tato rituální meditace má mnohem větší hodnotu, než za kterou ji prodávám. Je to více, jak hodina kvalitního zážitku pro Tebe, ve kterém pro sebe získáš maximum. Běžně takové rituály a meditace s přesahem stojí přes 1000 korun, já ale chci, aby si ho mohla dovolit opravdu každá žena, protože vím, jak je důležité, dopřát si čas sama se sebou, potkat se se svým vnitřním světem, projít krásným zážitkem, opečovat své tělo i duši, proto Ti nabízím cenu, kterou běžně platíme třeba za vstupenku v kině nebo na malý koncert. Právě TEĎ můžeš získat tuto rituální prožitkovou meditaci za:

Zvýhodněnou cenu

Podzim nepočká

  • 00Dní
  • 00Hodin
  • 00Minut
  • 00Vteřin

Na tuto meditaci je čas právě teď.

Jedna z opravdu nejlepších meditací, co jsem měla tu čest prožít. Byla delší než jsem zvyklá, ale vůbec mi to nevadilo ba naopak. Za ty peníze to opravdu stálo a to jsem bohužel už dlouho o meditaci nemohla říct. Celkově úžasný dojem,naprosto úžasně to sedlo přesně v ten čas kdy to přijít mělo, Lucie děláte čest svému jménu. Děkuji mnohokrát.
Lucie Straková

+
BONUS

Jako BONUS jsem pro Tebe v meditaci připravila léčivé napojení na Matku Zemi v Síti Světla, kdy obejmeš celou planetu a naplno procítíš pocit jednoty a sounáležitosti s naší planetou i celým Vesmírem.

Tato část je podpořena i aktivační energií pro Tvůj osobní, ale i kolektivní vzestup planety Země.

Teď je ten čas,
aby sis vzpomněla,
že magie je v Tobě
v této době,
abys ji uzřela,
abys ji žila
a naplno v těle i duši procítila.

Po uhrazení objednávky Vám přijdou všechny informace e-mailem, včetně odkazu na poslech meditace.

(Zkontrolujte prosím složky “SPAM”, “Hromadné”, “Promoakce” a podobné.)

Mgr. Lucie Hrubcová – lucie@svetelnaakademie.cz

Rituální meditace KOUZLO PODZIMU

CZK
EUR
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Všechny informace Ti přijdou e-mailem, včetně odkazu, na kterém budu aktivaci vést. (Zkontroluj prosím složky “SPAM”, “Hromadné”, “Promoakce” a podobné.)

lucie@svetelnaakademie.cz

Tato sekce se Ti brzy otevře