Oslav své světlo

Přivítej léto!

5 denní magický online workshop | s rituální meditací LETNÍHO SLUNOVRATU | 18.-22.6.2023

5 denní magický online workshop
s rituální meditací LETNÍHO SLUNOVRATU
18.-22.6.2023

Oslava Světla v jeho plném potenciálu

Užij si jedinečný týden v transformačním prostoru Světelné Akademie, přechodový rituál – vítání léta a Slunovratovou aktivaci od Světlonošky Lucie a nalaď se na proud LETních zázraků.

Přehrát video
Sdílet na Facebooku

Workshop pro Tebe bude transformační!

Využij aktuálních transformačních energií pro své nejvyšší dobro!

Naučíš se, jak hravě a efektivně rozšiřovat svou energii – své světlo.

Užiješ si světelné úkoly v přírodě a pohraješ si se všemi živly.

Propojíš se s vodou a naladíš se na jemné plynutí do stavu flow.

Odevzdáš a transformuješ přesně to, co nyní potřebuješ.

Propojíš se s lidmi na stejné vlně.

A více se propojíš sama se sebou, se svým vnitřním světem i světlem, které Tě povede létem.

Přivítej s námi léto a oslav svoje světlo!

SLUNOVRATOVÁ AKTIVACE

Rok 2023 je magickým časem velké transformace a vzestupu. Právě se blíží slunovratová aktivační vlna Světla, a proto máš nyní úžasnou možnost zažít tento báječný transformační workshop se Světlonoškou Lucií, ve kterém se na týden podíváš do Světelné Akademie a užiješ si společný prostor plný energetické hravosti a zázraků!

Přihlaš se na tuto jedinečnou světelnou událost, ve které společně oslavíme Letní Slunovrat, projdeme branou do léta a Ty objevíš sílu svého Světla!

Prožij s námi svou slunovratovou aktivaci, která Tě celou rozzáří!

"Workshop odporúčam každému, kto sa chce posúvať a pracovať na sebe. Pretože toto je jeden z mála workshopov, ktorý vás dokáže preniesť do sveta kúziel, kde zažijete úžasnú energiu, Lucka ma hlas, ktorý vám pohladí dušu a cez meditácie vás zavedie do krajiny zázrakov, kde stretnete krásne bytosti. Toto je pre mňa prvý workshop, ktorý som si maximálne užila a precitila a aj keď je už týždeň po, cítim stále energie a túžim opäť zažiť meditáciu od Lucky. Tie pocity sa nedajú ani opísať, To musíte zažiť 🙏❤️ Ďakujem Lucinka za nádherný zážitok, si svetelná bytosť, ktorá žiari a rozdáva pokoj a harmóniu 🧘‍♀️❤️."

Co Tě čeká

Světelné zahájení a otevření prostoru se silnou vizualizací na Novoluní.

Živě vedená rituálně-aktivační meditace Letního Slunovratu

Světelný kruh pro společné sdílení v bezpečném prostoru

Světelný trénink pro aktivaci Tvého světla

Práce s energií a živly

Odpovědi na Tvé otázky týkající se Tvé jedinečné cesty

Komunita stejně nalazených bytostí

to vše v láskyplné, živelné a očistné energii slunovratu

Období Slunovratu je čas Světla! Ideální doba pro očistu od starého, přivolání nového, dotyku transformačních paprsků a expanze svého světla - navýšení své vibrace na novou rovinu a dotyk vyšších sfér.

V tomto unikátním workshopu probudíš skrze propojení Země a Vesmíru v sobě nový proud světla, lásky, inspirace a životní síly!

V prostoru Světelné Akademie v tomto procesu získáš odpovědi na své otázky, aha momenty, nové vhledy a uvědomění, světelnou podporu a partu úžasných lidí.

Rituální meditace Letního Slunovratu

 

Využij jedinečnou příležitost a užij si úžasnou fantazijní meditaci plnou Slunce, při které se vydáš se na vesmírnou jízdu na Letní Slunovrat! Tato meditace je velmi silná, příjemná, aktivační a léčivá, navýší Tvé světlo a pomůže Ti rozzářit Slunce v duši, což podpoří magická síla prvního letního dne. Společně navíc utvoříme Síť Světla a vyšleme paprsek celé planetě! Pojď s námi přivítat léto!

Nádhera vesmírná ve verších, jinak se to Lucinko nedá ani říct, krásná magická meditace plná světla, lásky a kouzelné léčivé energie a srdce mé plné lásky a vděčnosti je. Nechávám v sobě doznít ten nepopsatelný pocit a zážitek, který až bere dech. Děkuji za to, že jsi!

Lucinko meditácia bola úžasna -moja duša -moje srdce- moje telo -moja myseľ -proste každá bunka sa rozohrala veľkou láskou -krásne - krásne - krásne -sme- si- svítime - tedy jsem svítim- svítime všetci..

Luci, krásné to bylo! Potkaly jsme se před rokem na Healing festivalu a na tuto meditaci mne opět přivedla intuice stejně jako tehdy. Děkuji!

Nádhera, chvílemi jsem byla mikrosoučástí, jak nano částice v trávě. Má tráva byla většinou samozřejmě pod vodou, ale i na slunci na zemi. Na hladině jsem jistě uvolněná nachvilku usnula. Zajímavý prožitek kdy se mění perspektiva pohledu. Jednou se noříš do věci samé a vzápětí se na ní díváš a můžeš se dotknout. Cítím se skvěle. Děkuji Lucinko za připomenutí krásy bytí.

Připoj se odkudkoli

Výhodou tohoto workshopu je, že se můžeš připojit odkudkoli na světě. Sledovat vysílání a absolvovat svůj trénink můžeš přesně tam, kde se zrovna nacházíš.

užívej si komunitu a propojení

Užívej si krásnou energii propojení ve skupině bytostí na stejné vlně, kde se budeme vzájemně inspirovat, motivovat a sdílet.

dělej si světelné úkoly

Součástí Tvého upgradu jsou hravé světelné úkoly aneb způsoby pro každý den, jak rozsvěcet své světlo a pečovat o svou energii.

deník světlonošky

Obdržíš úžasné světelné interaktivní materiály, včetně aktivačního obrázku, takový mini Deník Světlonošky, který Tě workshopem provede a ve kterém se dočteš vše potřebné.

Tento workshop na mne vykoukl náhle v den, kdy se začínalo. Netušila jsem, jak moc mne chytne za srdíčko. Skvěle propracované Světelné materiály. Hned jsem měla potřebu tvořit a vybarvovat energetický obrázek. Potom již bylo úžasné plynutí s Lucinkou a spoustou tvořivých lidiček. AHA momenty, potoky slz a radosti. Děkuji za zjištění, že mohu vše, co si dovolím. Děkuji za krásné tvoření. Děkuji za uvolnění se díky Tvým hladivým slovům, Lucinko a díky celé skupince. Jste krásné zářivé bytosti. Jsme krásné Světlonošky. S úctou a láskou všem, všemu.

Mou vizí je hravou formou inspirovat druhé k realizaci nejvyššího světelného potenciálu.

Ve světelném tréninku Tě čekají hravá cvičení, ve kterých se propojíš s živlem letního Slunovratu - vodou a živlem ohně skrze sluneční aktivaci, ve které se dotkneš Vesmíru.

"Luckin workshop sa mi veľmi páčil pretože bol robený hravou formou. Veľký priestor dostala naša predstavivosť a všetko šlo tak s ľahkosťou a v súlade so všetkým. Cítila som sa neskutočne šťastná asi to bolo moje vnútorné dieťa ktoré konečne dostalo priestor sa poriadne vyblázniť."

Co Tě čeká?

Světelné zahájení na NOVoluní

Workshop slavnostně zahájíme na NOVoluní, kdy otevřeme společný prostor a naladíme se na společnou vlnu. Můžeš se těšit na silnou vizualizaci! Bude to magické. Vydáš se na úžasnou cestu zázraků. A proces navyšování Tvé energie započne.

Světelný kruh

Ve workshopu se také sejdeme ve Světelném kruhu na Zoomu, kde se propojíme, naladíme a budeš mít možnost sdílet přesně to, co potřebuješ. Najdeš zde podporu, nová uvědomění, prostor pro naslouchání i projevení sebe sama a v neposlední řadě nová přátelství s dalšími členy hvězdné rodiny.

Letní Slunovrat

Celý workshop je slunovratovou cestou, čeká Tě společná rituální, živě vedená meditace Letního Slunovratu, při které projdeš portálem a společně přivítáme léto. Těšit se můžeš na vlnu krásné energie protkané nejedním poselstvím! Tato meditace je aktivační a navyšuje vibrace všech zúčastněných na novou úroveň.

Vizualizace a meditace

Lucie je kanálem pro úžasné vizualice a meditace, které workshop provází. Můžeš se těšit na krásné prožitky a účinky ve Tvé realitě, které Ti okamžitě přinesou!


Petra Eliášková
Petra Eliášková
Read More
"Pro mě nejlepší workshop, jaký jsem zažila. 🙂 Úžasná energie, úžasná meditace, po které máte pocit, že můžete v životě úplně všechno."
Renáta Vonková
Renáta Vonková
Read More
"Je neuvěřitelné, jak dokážeš Lucinko člověka rozsvítit, ukázat cestu a posvítit mu na ni. Já díky tobě našla přesně to, co jsem hledala několik let. A za to ti moc, moc děkuji 💖"

Nech své vnitřní Slunce zářit,

nech své krásné srdce bít

dovol si to zažít,

uvnitř sebe objevit

to Tajemství,

když společně sejdeme se

a branou projdeme

tam, kam duše volá,

a moc si přeje,

abys to pocítila!

jako tyto úžasné ženy:

O TVŮRKYNI

Mgr. Lucie Hrubcová

Lucie je spirituální mentorka a aktivátorka potenciálu, tvůrkyně, básnířka a spisovatelka, motivační řečnice, badatelka, vizionářka a zakladatelka Světelné Akademie.

Její misí je skrze energie Zdroje v ostatních probouzet a odemykat hvězdnou esenci a skrze paprsek lásky, umění i vědění aktivovat vnitřní světlo, aby mohl každý naplno zářit a více využívat svůj neomezený potenciál pro naplněný život, ve kterém nic není nemožné.

Rozzářením každého jednoho světýlka se rozsvěcuje celá planeta,
neb všichni jsme celek a jednota.
Spojeni jako květ života, vytváříme síť světla.
A tvoříme vizi nového světa.


A vesmírná záře
každého jednoho z nás
integruje Věk Vodnáře,
na této Zemi, v tento čas
Kdy potkáváme se,
propojujeme, vzpomínáme si,
zas…


Její vizí je inspirovat ostatní k životu ve svobodě a k tvoření své vlastní jedinečné reality. Skrze její meditace, aktivace, rituály, zasvěcení, channelingy nebo transformační programy můžete pocítit dotyky vyšších dimenzí, ze kterých tvoří společně se svým světelným týmem pro podporu otevírání vědomí i srdcí a vědomé propojení se s Matkou Zemí i celým Univerzem.

Celý život se věnuje poslání hvězdných duší, komunikací s Univerzem, vesmírným poselstvím a kouzlům života na Zemi, která si již jako malá zapisovala do svého Deníku Světlonošky. Skrze svůj životní příběh rozvíjí svou filosofii "Svítím, tedy jsem!", kterou předává hravou a kreativní formou ve svých skupinových programech, workshopech, meditacích Světelné Akademie. Aktivně se zabývá tématy vzestupu planety Země, moudrostí Atlantidy, propojováním světelné rodiny a multidimenzionálním léčebným systémem Shamballa.

REFERENCE

Přečti si zkušenosti a doporučení žen, které prošly spoluprací se mnou, seznámily se s mou tvorbou a prostorem, který vytvářím.

Získej svou vstupenku na tento hodnotný a transformační workshop se Světlonoškou v ceně 2555Kč

za pouhých 149Kč v rámci této jedinečné slunovratové akce!

  • Platba v Korunách
  • Platba v Eurech
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Těšíme se na Tebe!

Pokud máš jakékoli dotazy, napiš nám na lucie@svetelnaakademie.cz