20.3.2023 v 20:30

živě vedená meditace jarní rovnodennosti

živě vedená meditace jarní rovnodennosti

Probuď v sobě jaro!

Pojď otevřít bránu do nádherného duhového období a probuď v sobě jaro 2023 při této rituální a prožitkové, živě vedené meditaci!

Čeká na Tebe jedinečný energetický prožitek a velká jarní aktivace!

Probuď v sobě jaro!

Pojď otevřít bránu do nádherného duhového období – jara 2023
při této rituální a prožitkové, živě vedené meditaci! Čeká na Tebe jedinečný energetický prožitek a velká jarní aktivace!

ŽIVĚ při Jarní rovnodennosti

20.3.2023 v 20:30

Chceš zažít originální výlet do fantazijního světa?

Probrat se ze zimního spánku a otevřít bránu do JARA?

Probudit a aktivovat v sobě vše, co má letošní jaro rozkvést?

Naladit se na duhový vysokovibrační proud do stavu jemného plynutí?

Užívat si napojení na svou duši a fantastický prožitek v Síti Světla?

ŽIVĚ VEDENÁ MEDITACE

Užij si meditaci ŽIVĚ přímo v den Novoluní v přímém přenosu, kdy bude mít největší sílu.
Povedu ji 20.3. ve 20:30.

SVĚTELNÉ POKYNY

K meditaci obdržíš jako úžasný a hodnotný BONUS světelné pokyny, které podpoří Tvůj očistný, léčivý a aktivační proces Jarní Rovnodennosti.

ZÁZNAM

Meditace Ti bude k dispozici po celý, týden až do 26.3.2023, aby sis ji mohl/a kdykoli zopakovat v doznívající energii Jarní Rovnodennosti.

Silvia
Milá Lucka, meditácie od Teba sú nielen magické a kúzelné, dotvorené príjemnou hudbou a za sprievodu Tvojho hlasu je to neopísateľný priam čarovný zážitok, ktorý ako celok má neskutočnú doslova magickú silu. Pôsobia ako živá prechádzka, energicky nabité, nádherne liečivé, anjelské, ktoré sú príjemným balzamom na dušu. Je to nádherný zážitok počúvať, vnímať a cítiť tie energie. Ďakujem Lucka za tvorbu, za kúzla, za nádherné meditácie, ktorými nás sprevádzaš a posúvaš vpred. Srdečná vďaka 💖.
Silvia Drietomská

otevři bránu do jarního světa při rituální meditaci

Úžasný zážitek. Moc děkuji. Cítím, že se mi otevírá nová cesta, nové poznání. Dnešní meditace byla tou nejsilnější, co jsem kdy prožila.

a v tomto procesu navíc:

Vřele doporučuji, je to neskutečný zážitek. ​

JARNÍ ROVNODENNOST

Jarní Rovnodennost, magický přírodní svátek v kole roku, kdy je den i noc v rovnováze. Pojď se i Ty zharmonizovat v den, kdy se brána do barvitého, duhového a nového svěžího období se otevírá!

Světlo prozařuje temnotu a jaro začíná!

V tento den společně tuto bránu otevřeme, projdeme jarním portálem a Ty se můžeš těšit na čarokrásný prožitek, který otevře Tvé energetické pole hlubšímu vnímání Matky Země i celého Vesmír.  Probudíš v sobě odvahu, sílu a chuť pustit se do svého života naplno!

Bohyně Vesna, květinové víly, elementární bytosti, jarní kouzla, očistná voda, svěží vánek, nový život, plodnost Matky Země a jejích živlů, plodnost Tebe, Tvých nápadů i projektů, Tvého Světla. To vše je pro Tebe připraveno a touží býti probuzeno. Stačí říci svému volání ANO.

foto_reference_Monika
Když jsem slyšela Lucčinu meditaci poprvé, byla jsem úplně okouzlená jejím magickým hlasem. A v kombinaci s hudbou, to je nepopsatelný zážitek. Lucinčiny meditace jsou ty nejkrásnější, co jsem kdy slyšela. Úplně mě dokážou pohltit tím poselstvím, které v nich je. Nádherné vize a kouzlo fantazijních míst, kterými mě Lucka umí jako průvodce provést, mají ohromnou sílu. Jít v meditaci za hlasem Lucinky, je pro mě záruka dokonalého prožitku z meditace. A nejen to. I po meditaci doznívá spoustu krásných pocitů a vjemů, které si odnáším v srdci a jsem za to moc vděčná. Děkuji Luci, že jsi. Ty jsi úžasná, zářivá bytost s andělským hlasem.A já tvoje meditace prostě miluju!🥰🙏❤️💙💚 
Monika Fialová
Milenka
Luciine medítácie sú nádherná prechádzka rozprávkou, nabíjajúce, rozžiarujúce, to sa naozaj nedá popísať, treba si to prežiť, ďakujem.
Milena Šebestová

Tato rituální meditace Tě naladí na krásné jarní období, oslavíš svátek kola roku a otevřeš bránu nových možností, příležitostí i schopností, zároveň Tě očistí, harmonizuje a naladí na aktuální energetické dění.

Tento proces podpoří na maximum magická síla příchozího Novoluní!

Kouzelná víla Ti v meditaci splní přání.

Probudí v Tobě chuť zhmotnit Tvé sny a touhy, které touží být projeveny!

 Tak naskoč na magickou vlnu a užij si nezapomenutelný prožitek!

PROBUĎ SE DO JARA VE SVĚTĚ SVÉ VLASTNÍ FANTAZIE

Toto vysílání je aktivační meditací, která navýší Tvou vibraci, energii a rozzáří Tvé vnitřní světlo.

  • Zprostředkuji Ti paprsek, který zažehne Tvou vnitřní jiskru pro zažívání snové reality.
  • Vezmu Tě na výlet do duhového léčivé jarní říše, ve které Ty jsi Tvůrcem
  •  Pošlu Ti léčivý dotek, který Tě příjemně pročistí a zharmonizuje

Využij jedinečnou příležitost a užij si krásnou a silnou meditaci, při které se vydáš na fantazijní výlet a rituálně přivítáš jaro – doslova se do něj probudíš!

K tomu Ti navíc poslouží světelná hravost, kterou ode mě obdržíš ve formě světelnývh tipů jako BONUS pro maximální prožitek!

Z uplynulých meditací:

Sarka
Prožila jsem nádherný výlet do hlubin oceánu, do hlubin svého srdce a své duše. Na konci meditace pokaždé usnu a ponořím se pak do dalšího kouzelného světa. Pokaždé, když se zúčastním Tvých meditací, žasnu nad tím, jak to děláš. Jak to děláš, že dokážeš vytvořit magický snový svět, zaplněný světlem, láskou, kouzlem. Skrze Tvůj hlas se vždycky ponořím s pocitem bezpečí, naprosté ochrany a lásky do svého vlastního nitra, spojená se svou duší, s vesmírem, v plynutí se vším...
Šárka Mikulíková
Hanka
MILÁ KRÁSNÁ BYTOSTI NESOUCÍ SVĚTLO, PŘEKRÁSNÉ..NECHTĚLA JSEM OD TEBE ODCHÁZET, NA KONCI MEDITACE SE MI SPUSTILY SLZIČKY...VIDĚLA JSEM TOLIK BAREV, DUHOVOU KRÁSNOU DUCHOVOU TŘPYTÍCÍ SE.. NÁDHERNOU ZLATOU, VE KTERÉ RYBKY PLULY.. VIDĚLA JSEM NÁDHERNÝ KŘIŠTÁL, SE KTERÝM JSEM SPLYNULA A DO NĚJ VSTOUPILA...ZÁŘÍCÍ PERLA, KTERÁ MĚ HŘÁLA U SRDCE.. VIDĚLA JSEM ZA KŘIŠTÁLEM DOMY...POTÉ DRÁČKY, VÍLY...RYBKY, ALE VIDĚLA JSEM I DELFÍNY, KTEŘÍ MĚ A JÁ JE OBJÍMALA. BYLO TO JEMNÉ A DOJEMNÉ..KRÁSNÉ A SNOVÉ..CELOU MEDITACI MĚ BRNĚLO TĚLO.. SESTŘIČKO MOJE MILÁ LUCINKO SVĚTELNÁ..ZÁŘÍŠ JAKO DIAMANT..JÁ JSEM V TOBĚ A TY JSI VE MNĚ. S LÁSKOU A JEMNOSTÍ POKORNĚ CÍTÍM S RADOSTÍ..TU KRÁSNOU ENERGII, KTERÁ SE NEDÁ ZACHYTIT SLOVY..
Hana Zouharová
Maria
Děkuji za kouzelnou meditaci🌟. Hlas Lucinky a doprovázená hudba je něco vyjímečného - krásně se u toho relaxuje - až tak, že jsem kousek meditace prospala. Je báječný, že si to můžu pustit ze záznamu, aspoň vím, co tam bylo😀. Meditace blahodárně působí i na zvířátka - pejsek chrupčil, papoušek byl potichu - normálně si brebentí a kočička mi, když byla důležitá informace pro mě, vlezla na mobil a zastavila meditaci🙂. Děkuji za všechny prožitky z meditace💖🌈🐬
Maria Kopecká
Monca
Já měla nádherný prožitek plný světla, lásky a vděčnosti od začátku,až do konce🥰.Byla jsem tak okouzlená tím příběhem i hudbou, že jsem si tu nádhernou meditaci musela pustit znovu druhý den,moc děkuju za tenhle nepopsatelný zážitek 🙏🙏🙏✨ 🥰💙💛💚💜❤️
Monika Fialová
Juli2-1
Meditacia Bola krasna, as soon as I put my headphones on I felt I was in a different world, podmorsky svet 🙂 citila som sa lahka, ocistena a spojena s prirodou. Akokeby som uz davno Bola podmorska bytost, citila som sa v bezpeci a doma. Moje telo jemne vibrovalo, bolo to krasne 🙏 citim sa connected to myself, I feel love & peace withing 💜
Juliana Tobiasova

Čeká na Tebe krásná
bohyně Vesna
i květinová víla,
a podpoří Tě, abys uvěřila
ve své jedinečné sny,
a otevřela se jejich naplnění
v následující jarní dny.
Otevři bránu do jara magického,
probuď se do světa kouzelného,
dovol si prožít za doprovodu mého
okamžik, který dotkne se srdce Tvého.

ŽIVĚ VEDENÁ MEDITACE

Aktivační meditaci povedu živě, 20.3.2023. ve 20:30 pro maximální prožitek a propojení. Záznam Ti bude k dispozici celý týden.

jarní AKTIVACE

Tato meditace je zároveň aktivace obsahující posvátné kódy vzestupu. Můžeš se těšit na řadu benefitů, které Ti okamžitě přinese.

AKTUÁLNÍ energie

Společně otevřeme bránu a vstoupíme do jara, do období transformace, nových začátků a rozkvětu.

SÍŤ SVĚTLA

Při živě vedené meditaci společně utvoříme Síť Světla. Je to vysoce transformativní okamžik v rámci vzestupu planety Země.

JAKÉ MAJÍ ZKUŠENOSTI OSTATNÍ, KTEŘÍ SE MNOU MEDITUJÍ:

Meditace byla úžasná, jedná z nejsilnějších, kterou jsem kdy absolvovala.
Markéta Marková
Milá Lucinko, zúčastnila jsem se Tvé meditace na Healing festivalu..plakala jsem dojetím...nejkrásnější meditace mého života...cítila jsem tvé napojení ...všechno krásně navazovalo a plynulo... s láskou a úctou děkuji děkuji děkuji..🙏
Milena Rybková
Všem doporučuji, bylo to úžasné, Světlonoška je přesně tam, kde má být, a rozdává nádherné světlo a energii.....
Dagmar Greplová
Krásná, silná meditace ...moc jsem si ji užila....když jsem se vrátila k rodině, přítel se mě zeptal, zda jsem byla někde na omlazovaci kůře.... Luci moc děkuji
Kačka Nedvědová
Meditace byla kouzelná. Cítila jsem se v bezpečí. Milovaná, přijata. Pocity si uchovávám a vybavuji ve chvílích kdy pochybuji, zda to celé nebyl jen sen.
Lucie Matoušová
Tvé meditace jsou jedny z nejlepších, které jsem měla šanci zažít.
Jitka Mináriková
To bol ten najmagickejší moment, bolo to akoby som sa na chvíľu preniesla do úplne iného sveta, inej reality.
Natália Španková
Meditace obecně jsou pro mě příjemné a moc mi pomáhají, tato byla natolik silná, že oproti jiným, kdy cítím vibrace, jsem cítila ve svém nitru proud energie, což pro mě bylo něco nového a jedinečného.
Renata Vonková
Meditacia bola kuzelna. V poslednej dobe sa mi tazsie vizualizovalo pri meditaciach. Ale tato meditacia ma uplne celu vtiahla do diania. Bol to nadherny pocit prepojenia so zenami a vsetko prebiehalo tak realne a zaroven jemne a s uplnou samozrejmostou.
Michaela Herzán
Úžasná záležitost, byla jsem vtažena do bílozlatého světla, ve kterém jsem se doslova koupala a velmi mě uklidňovalo.
Stanislava Šefarová
Meditácia bola veľmi silná, magická a poklady v nej boli tou správou, ktorú som potrebovala nájsť / uvedomiť si. Dala mi ďalšie puzzle do skladačky 🥰
Renata Piršel
Tvoje meditace jsou jako pohádka. Kouzelné zahrady jsou top, je to taková procházka vesmírnou pohádkou. Mám při nich pocit že jsem úplně na jiným místě v jiným čase a je mi dobře.
Michaela Mikulčáková
Meditace byla úžasná, odpočinková, tvůj hlas je uklidňující a přitom mě meditace dobila energií. Posunula mě na mé cestě.
Romana Tichá
Moc úžasná meditace, nádherný přednes, prostě krása 🥰💐
Marie Hrehorová
🥰Milá Lucinko,to že jsou tvoje meditace tak nádherné, že se opravdu musí zažít,aby každý uvěřil tomu, proč jsou fakt nepopsatelné a magické,je zároveň důvod proč je tak moc zbožňuju 🤩✨🥰. Pokaždé si z nich odnáším to nádherné poselství, které se v nich skrývá a úžasnou energii, která mi vydrží ještě hodně dlouho po meditaci🥰🤗❤️💜💚💛
Monika Fialová

Zprostředkovávam jedinečné prožitky přesahující naši zakoušenou realitu.

Meditace od Světlonošky Lucie

Jmenuji se Lucie, jsem Vodnářka, tvůrkyně a vizionářka a meditace tvořím v napojení na Matku Zemi i nekonečný Vesmír, za doprovodu mnoha krásných světelných bytostí. Vkládám do nich světelné léčivé a aktivační kódy, které fungují jako klíčky k odemykání Tvého potenciálu. 🗝

 

Tvořím pro všechny, kteří chtějí otevřít svou mysl, při jedinečném prožitku putovat za hranice dosavadního světa a užít si rituální, fantazijní výlet, při kterém dochází k odhalování nejednoho tajemství při rozpomínání duše.

 

Mé meditace jsou originální, kreativní a léčivé a dávají prostor Tvému vlastnímu tvoření. Navyšují vibraci, ladí Tě na Tvou duši a mistrovské vědomí.

Dotknu se Tě paprskem lásky, zažiješ hřejivý pocit, vibrující konečky prstů, dotyk blahodárné energie, domova, vděčnosti i všeobjímající lásky. Okamžik, který se vryje hluboko do Tebe.🥰

Odpovědi na otázku: "Jaká pro Tebe byla meditace?"

Věřím, že každý z nás, když naslouchá svému nitru, dokáže velké věci. Světlonoška je tím důkazem. Všechny letošní meditace byly top. Přeji do dalšího věku mnoho světelných zázraků. S láskou
Markéta Pazourková
  • 00Dní
  • 00Hodin
  • 00Minut
  • 00Vteřin

Výměna energie

Tato rituální meditace má vysokou hodnotu a Tvá investice se Ti mnohonásobně vrátí v podobě nejen úžasného prožitku, ale především dlouhotrvajícího efektu. Výměnu energie za tento prožitek volíš Ty a podle Tvého výběru dojde také ke specifickému podpoření daného záměru. Můžeš vybírat od minimálního příspěvku pro účast až po VIP jarní portál nového začátku. A protože Rovnodennost, stejně jako Vesmír je o ROVNOVÁZE, Tvá energie se Ti adekvátně vrátí.

Někdy slova nestačí k vyjádření krásy a nádherných pocitů, které mám a prožívám při tvých meditacích. Opět další z neskutečně jemných, snivých a přesto tak silných a léčivých meditací.

EUR
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Všechny informace Ti přijdou e-mailem, včetně odkazu, na kterém budu aktivaci vést. (Zkontroluj prosím složky “SPAM”, “Hromadné”, “Promoakce” a podobné.)

Lucie Hrubcová – lucie@svetelnaakademie.cz