Léčivá meditace ke stažení se světelnými pokyny

meditace JÁ JSEM LÁSKA

Vydej se na cestu do krajiny srdce a užij si léčivý dotek láskyplné energie.

meditace JÁ JSEM
LÁSKA

Vydej se na cestu do krajiny srdce a užij si léčivý dotek láskyplné energie.

MEDITACE KE STAŽENÍ

Meditaci si stáhneš a zůstane Ti na celý život, můžeš si ji kdykoli zopakovat.

SVĚTELNÉ POKYNY

K meditaci obdržíš hodnotný BONUS - světelný list ke stažení s tipy, které podpoří Tvůj léčivý a aktivační proces.

SHAMBALLA

Tato meditace je prostoupena léčivou energií Shamballa, její poslech je hluboce léčivý.

Přehraj si ukázku

Meditace - Já jsem láska
ukázka
Silvia
Milá Lucka, meditácie od Teba sú nielen magické a kúzelné, dotvorené príjemnou hudbou a za sprievodu Tvojho hlasu je to neopísateľný priam čarovný zážitok, ktorý ako celok má neskutočnú doslova magickú silu. Pôsobia ako živá prechádzka, energicky nabité, nádherne liečivé, anjelské, ktoré sú príjemným balzamom na dušu. Je to nádherný zážitok počúvať, vnímať a cítiť tie energie. Ďakujem Lucka za tvorbu, za kúzla, za nádherné meditácie, ktorými nás sprevádzaš a posúvaš vpred. Srdečná vďaka 💖.
Silvia Drietomská

otevři své srdce při této jemné meditaci

Po meditaci na léčení srdce se mi dobře usíná. Budím se uzdravená, chráněná a celý den zářím ze svého středu.

a v tomto procesu navíc:

Meditácia je úžasná, jemná, laskavá a liečivá.❤❤❤

ROZZÁŘENÍ SRDCE

Tato meditace vychází přímo z mého srdce. Vznikla v intuitivním napojení, skrze laskavé vedení mého Vyššího Já a bytostí Světla. Nechala jsem skrze sebe proudit léčivé energie a slova, která společně utvořila jeden láskyplný celek, který podporuje léčení a aktivaci srdeční krajiny, do které se v meditaci vydáš.

Osvobodíš se, necháš rozplynout, co do Tvého srdce již nepatří a dobiješ se vitální energií. Čeká na Tebe hluboké léčení a pročištění. Tvé srdce se rozzáří jako portál.

Dovol si otevřít své srdce bezdpodmínečné lásce. Dovol si prožít, že Ty jsi LÁSKA!

Milenka
Luciine medítácie sú nádherná prechádzka rozprávkou, nabíjajúce, rozžiarujúce, to sa naozaj nedá popísať, treba si to prežiť, ďakujem.
Milena Šebestová
foto_reference_Monika
Když jsem slyšela Lucčinu meditaci poprvé, byla jsem úplně okouzlená jejím magickým hlasem. A v kombinaci s hudbou, to je nepopsatelný zážitek. Lucinčiny meditace jsou ty nejkrásnější, co jsem kdy slyšela. Úplně mě dokážou pohltit tím poselstvím, které v nich je. Nádherné vize a kouzlo fantazijních míst, kterými mě Lucka umí jako průvodce provést, mají ohromnou sílu. Jít v meditaci za hlasem Lucinky, je pro mě záruka dokonalého prožitku z meditace. A nejen to. I po meditaci doznívá spoustu krásných pocitů a vjemů, které si odnáším v srdci a jsem za to moc vděčná. Děkuji Luci, že jsi. Ty jsi úžasná, zářivá bytost s andělským hlasem. A já tvoje meditace prostě miluju!🥰🙏❤️💙💚 
Monika Fialová

Poslech a prožitek této meditace má podobný efekt, jako bych na Tebe působila vysokovibrační láskyplnou energií při léčení.

Podpoří Tě také v aktivaci Tvého světla.

A otevře Tě vzkazům a poselstvím vycházejícím přímo ze Tvého srdce.

Dopřej si toto hýčkání, potřebuješ necelých 30 minut času a prostoru pro sebe.

Z uplynulých meditací:

Sarka
Prožila jsem nádherný výlet do hlubin oceánu, do hlubin svého srdce a své duše. Na konci meditace pokaždé usnu a ponořím se pak do dalšího kouzelného světa. Pokaždé, když se zúčastním Tvých meditací, žasnu nad tím, jak to děláš. Jak to děláš, že dokážeš vytvořit magický snový svět, zaplněný světlem, láskou, kouzlem. Skrze Tvůj hlas se vždycky ponořím s pocitem bezpečí, naprosté ochrany a lásky do svého vlastního nitra, spojená se svou duší, s vesmírem, v plynutí se vším...
Šárka Mikulíková
Maria
Děkuji za kouzelnou meditaci🌟. Hlas Lucinky a doprovázená hudba je něco vyjímečného - krásně se u toho relaxuje - až tak, že jsem kousek meditace prospala. Je báječný, že si to můžu pustit ze záznamu, aspoň vím, co tam bylo😀. Meditace blahodárně působí i na zvířátka - pejsek chrupčil, papoušek byl potichu - normálně si brebentí a kočička mi, když byla důležitá informace pro mě, vlezla na mobil a zastavila meditaci🙂. Děkuji za všechny prožitky z meditace💖🌈🐬
Maria Kopecká

Vydej se s něžností a lehce do komnaty svého srdce. Čeká tam na Tebe hýčkání, v podobě krásného léčení. Anděl Lásky už bránu otevírá, těší se na Tebe vesmírná síla.

JAKÉ MAJÍ ZKUŠENOSTI OSTATNÍ, KTEŘÍ SE MNOU MEDITUJÍ:

Meditace byla úžasná, jedná z nejsilnějších, kterou jsem kdy absolvovala.
Markéta Marková
Milá Lucinko, zúčastnila jsem se Tvé meditace na Healing festivalu..plakala jsem dojetím...nejkrásnější meditace mého života...cítila jsem tvé napojení ...všechno krásně navazovalo a plynulo... s láskou a úctou děkuji děkuji děkuji..🙏
Milena Rybková
Všem doporučuji, bylo to úžasné, Světlonoška je přesně tam, kde má být, a rozdává nádherné světlo a energii.....
Dagmar Greplová
Krásná, silná meditace ...moc jsem si ji užila....když jsem se vrátila k rodině, přítel se mě zeptal, zda jsem byla někde na omlazovaci kůře.... Luci moc děkuji
Kačka Nedvědová
Meditace byla kouzelná. Cítila jsem se v bezpečí. Milovaná, přijata. Pocity si uchovávám a vybavuji ve chvílích kdy pochybuji, zda to celé nebyl jen sen.
Lucie Matoušová
Tvé meditace jsou jedny z nejlepších, které jsem měla šanci zažít.
Jitka Mináriková
To bol ten najmagickejší moment, bolo to akoby som sa na chvíľu preniesla do úplne iného sveta, inej reality.
Natália Španková
Meditace obecně jsou pro mě příjemné a moc mi pomáhají, tato byla natolik silná, že oproti jiným, kdy cítím vibrace, jsem cítila ve svém nitru proud energie, což pro mě bylo něco nového a jedinečného.
Renata Vonková
Meditacia bola kuzelna. V poslednej dobe sa mi tazsie vizualizovalo pri meditaciach. Ale tato meditacia ma uplne celu vtiahla do diania. Bol to nadherny pocit prepojenia so zenami a vsetko prebiehalo tak realne a zaroven jemne a s uplnou samozrejmostou.
Michaela Herzán
Úžasná záležitost, byla jsem vtažena do bílozlatého světla, ve kterém jsem se doslova koupala a velmi mě uklidňovalo.
Stanislava Šefarová
Meditácia bola veľmi silná, magická a poklady v nej boli tou správou, ktorú som potrebovala nájsť / uvedomiť si. Dala mi ďalšie puzzle do skladačky 🥰
Renata Piršel
Tvoje meditace jsou jako pohádka. Kouzelné zahrady jsou top, je to taková procházka vesmírnou pohádkou. Mám při nich pocit že jsem úplně na jiným místě v jiným čase a je mi dobře.
Michaela Mikulčáková
Meditace byla úžasná, odpočinková, tvůj hlas je uklidňující a přitom mě meditace dobila energií. Posunula mě na mé cestě.
Romana Tichá
Moc úžasná meditace, nádherný přednes, prostě krása 🥰💐
Marie Hrehorová
🥰Milá Lucinko,to že jsou tvoje meditace tak nádherné, že se opravdu musí zažít,aby každý uvěřil tomu, proč jsou fakt nepopsatelné a magické,je zároveň důvod proč je tak moc zbožňuju 🤩✨🥰. Pokaždé si z nich odnáším to nádherné poselství, které se v nich skrývá a úžasnou energii, která mi vydrží ještě hodně dlouho po meditaci🥰🤗❤️💜💚💛
Monika Fialová

Zprostředkovávam jedinečné prožitky přesahující naši zakoušenou realitu.

Meditace od Světlonošky Lucie

Jmenuji se Lucie, jsem Vodnářka, tvůrkyně a vizionářka a meditace tvořím v napojení na Matku Zemi i nekonečný Vesmír, za doprovodu mnoha krásných světelných bytostí. Vkládám do nich světelné léčivé a aktivační kódy, které fungují jako klíčky k odemykání Tvého potenciálu. 🗝

 

Tvořím pro všechny, kteří chtějí otevřít svou mysl, při jedinečném prožitku putovat za hranice dosavadního světa a užít si rituální, fantazijní výlet, při kterém dochází k odhalování nejednoho tajemství při rozpomínání duše.

 

Mé meditace jsou originální, kreativní a léčivé a dávají prostor Tvému vlastnímu tvoření. Navyšují vibraci, ladí Tě na Tvou duši a mistrovské vědomí.

Dotknu se Tě paprskem lásky, zažiješ hřejivý pocit, vibrující konečky prstů, dotyk blahodárné energie, domova, vděčnosti i všeobjímající lásky. Okamžik, který se vryje hluboko do Tebe.🥰

Odpovědi na otázku: "Jaká pro Tebe byla meditace?"

Věřím, že každý z nás, když naslouchá svému nitru, dokáže velké věci. Světlonoška je tím důkazem. Všechny letošní meditace byly top. Přeji do dalšího věku mnoho světelných zázraků. S láskou
Markéta Pazourková

Výměna energie

Tato léčivá meditace má vysokou hodnotu a Tvá investice se Ti mnohonásobně vrátí v podobě nejen úžasného prožitku, ale především dlouhotrvajícího efektu. Výměna energie za Tvé léčení je 555Kč/22€.

Někdy slova nestačí k vyjádření krásy a nádherných pocitů, které mám a prožívám při tvých meditacích. Opět další z neskutečně jemných, snivých a přesto tak silných a léčivých meditací.

EUR
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Všechny informace Ti přijdou e-mailem. (Zkontroluj prosím složky “SPAM”, “Hromadné”, “Promoakce” a podobné.)

Kontakt: Mgr. Lucie Hrubcová – lucie@svetelnaakademie.cz

Tato sekce se Ti brzy otevře