Světelná meditace

ČAS VODNÁŘE ČAS VODNÁŘE

ČAS VODNÁŘE

21.1.-20.2.2023
ZÁZNAM ŽIVÉ MEDITACE

Pusť si ukázku z Meditace

Luciina meditácia je nádherná prechádzka vesmírnou krajinou, cítiť pri nej vysoké vibrovanie v tele a rozžiarenie a toto trvá aj po meditácii.

Chceš zažít originální snovou meditaci?

Naladit se na vysokovibrační proud do stavu jemného plynutí?

Napojit se na zářivý zdroj vlastní inspirace?

Využít čas Vodnáře pro Tvůj NOVý začátek a naplnění vize roku 2023?

Užívat si napojení na svou duši , která Tě povede k naplnění snů?

A setkat se ve vyšším stavu vědomí se svou galaktickou rodinou?

Maria
Meditace byla úžasná, s propojením s hvězdnou rodinou jsem plakala radostí a dojetím. V jednom momentě, když Lucinka říkala, že jsme tvůrci, mi spadl kámen ametyst z čela a ťuknul do skříňky. Krásné vesmírné potvrzení.🌟 Ať jsme tvůrci svého života🌟. Děkuji ♥️🤍💜
Maria Kopecká

Tato meditace Tě nejen příjemně rozvibruje, ale také si v ní pohraješ se svým podvědomím. Směr Tvého prožitku udá nejen mé vedení, ale především Tvá vlastní fantazie, Tví průvodci a Tvá jedinečná duše, se kterou se ještě více propojíš – tak, aby Tě vedla tímto rokem k prožití všeho, co si přeješ, a co si sem na Zemi přišla právě nyní vytvořit!

Jako Vodnářka do této meditace vkládám esenci tohoto vzdušného, kreativního a originálního znamení, společně se světelnými kódy Věku Vodnáře, které v Tobě zažehnou jiskru tvůrčí energie, tak aby byl Tvůj rok jedinečný a otevřel Tě potřebným změnám

Meditace Tě naladí na vysokovibrační vlnu do stavu flow, podpoří Tvou originalitu, otevře Tě NOVým vizím a dodá Ti odvahu létat do vzdušných zámků.

Je velmi originální, éterická, příjemná a transformační, navýší Tvé světlo a aktivuje v Tobě zázračný proud.

Vydej se na cestu s Vodnářkou a užij si nezapomenutelný prožitek!

Meditace Lucie jsem náhodou objevila loni a musím říct, že se okamžitě zařadily mezi moje nejoblíbenější, nejsilnější, nejvlidnější a "nejpropracovanéjši". Tato meditace mě zastihla na horách. Den jsem se na to jako správná vodnařka ladila a pak si i s krystaly a'svíčky vše užila. Nádherná hudební kompilace, vlídné slovo a konejšivá, přesto silná barva hlasu. Prožila jsem každou sekundu a přesto, že byla delší, než jsem čekala, mělo to tak být, a všechny vize měly prostor se uchytit, uvědomit a energeticky ve vírech a světle podpořit. Děkuji a objímám a těším se na další tvorbu podporu planetarnich dějů.

KÓDY VĚKU VODNÁŘE

Jako Vodnářka jsem do této meditace vložila svoji esenci se světelnými kódy Věku Vodnáře.

SVĚTELNÉ POKYNY

Po přihlášení obdržíš na mail bonusové světelné pokyny, jak se na meditaci naladit a jak si ji užít na maximum.

ZÁZNAM

Záznam Ti bude k dispozici po celé období Vodnáře, tedy až do 20.2.2023, aby sis ji mohl/a kdykoli zopakovat.

ZÁZNAM meditace z Novoluní

21.1.-20.2.2023

Využij jedinečnou příležitost a užij si tuto originální meditaci vytvořenou v energeticky podporující den - při Novoluní ve Vodnáři! V meditaci se vydáš na fantazijní výlet a podpoříš své vize roku 2023!

Meditaci si můžeš užívat po celé období Vodnáře až do 20.2.2023, kdy Ti bude k dispozici.

Krásná meditace, která mi dodala ještě větší důvěru k naplnění mých snů. Velmi děkuji 🙏

foto_reference_Monika
Když jsem slyšela Lucčinu meditaci poprvé, byla jsem úplně okouzlená jejím magickým hlasem. A v kombinaci s hudbou, to je nepopsatelný zážitek. Lucinčiny meditace, jsou ty nejkrásnější, co jsem kdy slyšela. Úplně mě dokážou pohltit tím poselstvím, které v nich je. Nádherné vize a kouzlo fantazijních míst, kterými mě Lucka umí jako průvodce provést, mají ohromnou sílu. Jít v meditaci za hlasem Lucinky, je pro mě záruka dokonalého prožitku z meditace. A nejen to. I po meditaci doznívá spoustu krásných pocitů a vjemů, které si odnáším v srdci a jsem za to moc vděčná. Děkuji Luci, že jsi. Ty jsi úžasná, zářivá bytost s andělským hlasem.A já tvoje meditace prostě miluju!🥰🙏❤️💙💚 
Monika Fialová

VĚK VODNÁŘE

Možná už chceš žít trochu jinak, dělat věci jinak, volá Tě to do úplně nového způsobu života... pojď do této prožitkové meditace, která Tě naladí na vysokovibrační flow, roztoč spirálu a udělej to JINAK jako Vodnář, jehož čas právě vibruje!

Když jsme ve flow, dějí se zázraky a nic není nemožné - vibrujeme na vyšších frekvencích a povznášíme celek, planetu Zemi, kolektivní vědomí - skrze své vlastní světlo a život v autenticitě. Zažíváme plynutí, naplnění a SVOBODU. A přesně o tom je Čas Vodnáře - sNOVé období, i sNOVá meditace, která Tě v tom na maximum podpoří!

Vřele doporučuji, je to neskutečný zážitek.

Benefity pro Tebe

ROZSVIŤ SE se Světlonoškou Lucií

  • Zprostředkuji Ti paprsek, který zažehne Tvou tvůrčí jiskru pro zažívání sNOVé reality.
  • Vezmu Tě na výlet do vzdušného zámku pro navýšení Tvé energie a dotyk vyšších sfér.
  • Otevřu pro Tebe dveře ke SVOBODĚ, která je hlavním pilířem mého života.

Těšit se můžeš na silný posun a probuzení tvůrčího proudu, aktivaci Tvého světla s vysokým nárůstem Tvé osobní vibrace.

Naladíš se na svůj vlastní Zdroj, zharmonizuješ korunní čakru, přijmeš světelné vlny a posílíš Tvou vizi roku 2023 při této kreativně koncipované energetické meditaci!

Celé období Vodnáře Tě v tomto podpoří. Meditace je k dispozici i po živé premiéře ještě celý měsíc!

V letošním roce
se Ti otevírá nová možnost
nová příležitost
splnit si své sny.
Stačí se rozhodnout
naladit na úžasný proud,
který odstartuje Tvé dny
magického tvoření
odvážných vizí a naplnění.
Pojď do svého života přivítát zázraky,
vezmu Tě podívat se nad mraky
a započít život sNOVý!

Někdy slova nestačí k vyjádření krásy a nádherných pocitů, které mám a prožívám při tvých meditacích. Opět další z neskutečných jemných, snivých a přesto tak silných a léčivých meditací.

Lucinčiny meditace jsou vždy velmi silné a moje prožívání je velmi různé. Někdy mi u nich přicházejí různé obrazy vedené dějem, kterým nás sama provází, a prožívám je v polobdění, někdy téměř okamžitě usnu, v důvěře, že vše se děje přesně tak, jak má. Vždy je to silné a vždy mi meditace přicházejí přesně v okamžiku, kdy je potřebuji, aby se ve mně usadilo, vstřebalo něco aktuálního a/nebo abych se posunula dál. Ráda sleduji i dozvuky v dalších dnech, kdy přicházejí různé synchronicity. Velikým bonusem meditací je láskyplné vedení za doprovodu nádherného uklidňujícího hlasu ženy - tvůrkyně, ženy - básnířky...

MEDITACE TVOŘENA NOVOLUNÍM

Meditace vznikla v energii Novoluní a tuto sílu nese při poslechu kdykoli. Přístup k ní je k dispozici celý měsíc ve Vodnáři.

5D AKTIVACE

Tato meditace je aktivace obsahující posvátné kódy vzestupu. Můžeš se těšit na řadu benefitů, které Ti okamžitě přinese.

VODNÁŘSKÉ energie

Aktivaci prožiješ v období éterického Vodnáře, jehož energie Tě naladí na vlnu vysoké vibrace do plynutí ve flow.

channeling

Tato meditace je za doprovodu Bytostí Světla částečně channelována přímo v přítomném okamžiku.

SLOVY MEDITUJÍCÍCH

Meditace byla úžasná, jedná z nejsilnějších, kterou jsem kdy absolvovala.
Markéta Marková
Milá Lucinko, zúčastnila jsem se Tvé meditace na Healing festivalu..plakala jsem dojetím...nejkrásnější meditace mého života...cítila jsem tvé napojení ...všechno krásně navazovalo a plynulo... s láskou a úctou děkuji děkuji děkuji..🙏
Milena Rybková
Všem doporučuji, bylo to úžasné, Světlonoška je přesně tam, kde má být, a rozdává nádherné světlo a energii.....
Dagmar Greplová
Krásná, silná meditace ...moc jsem si ji užila....když jsem se vrátila k rodině, přítel se mě zeptal, zda jsem byla někde na omlazovaci kůře.... Luci moc děkuji
Kačka Nedvědová
Meditace byla kouzelná. Cítila jsem se v bezpečí. Milovaná, přijata. Pocity si uchovávám a vybavuji ve chvílích kdy pochybuji, zda to celé nebyl jen sen.
Lucie Matoušová
Tvé meditace jsou jedny z nejlepších, které jsem měla šanci zažít.
Jitka Mináriková
To bol ten najmagickejší moment, bolo to akoby som sa na chvíľu preniesla do úplne iného sveta, inej reality.
Natália Španková
Meditace obecně jsou pro mě příjemné a moc mi pomáhají, tato byla natolik silná, že oproti jiným, kdy cítím vibrace, jsem cítila ve svém nitru proud energie, což pro mě bylo něco nového a jedinečného.
Renata Vonková
Meditacia bola kuzelna. V poslednej dobe sa mi tazsie vizualizovalo pri meditaciach. Ale tato meditacia ma uplne celu vtiahla do diania. Bol to nadherny pocit prepojenia so zenami a vsetko prebiehalo tak realne a zaroven jemne a s uplnou samozrejmostou.
Michaela Herzán
Úžasná záležitost, byla jsem vtažena do bílozlatého světla, ve kterém jsem se doslova koupala a velmi mě uklidňovalo.
Stanislava Šefarová
Meditácia bola veľmi silná, magická a poklady v nej boli tou správou, ktorú som potrebovala nájsť / uvedomiť si. Dala mi ďalšie puzzle do skladačky 🥰
Renata Piršel
Tvoje meditace jsou jako pohádka. Kouzelné zahrady jsou top, je to taková procházka vesmírnou pohádkou. Mám při nich pocit že jsem úplně na jiným místě v jiným čase a je mi dobře.
Michaela Mikulčáková
Meditace byla úžasná, odpočinková, tvůj hlas je uklidňující a přitom mě meditace dobila energií. Posunula mě na mé cestě.
Romana Tichá
Moc úžasná meditace, nádherný přednes, prostě krása 🥰💐
Marie Hrehorová
🥰Milá Lucinko,to že jsou tvoje meditace tak nádherné, že se opravdu musí zažít,aby každý uvěřil tomu, proč jsou fakt nepopsatelné a magické,je zároveň důvod proč je tak moc zbožňuju 🤩✨🥰. Pokaždé si z nich odnáším to nádherné poselství, které se v nich skrývá a úžasnou energii, která mi vydrží ještě hodně dlouho po meditaci🥰🤗❤️💜💚💛
Monika Fialová

Zprostředkovávam jedinečné prožitky přesahující naši zakoušenou realitu.

Meditace od Světlonošky Lucie

Jmenuji se Lucie, jsem Vodnářka, tvůrkyně a vizionářka a meditace tvořím v napojení na Matku Zemi i nekonečný Vesmír, za doprovodu mnoha krásných světelných bytostí. Vkládám do nich světelné léčivé a aktivační kódy, které fungují jako klíčky k odemykání Tvého potenciálu. 🗝

 

Tvořím pro všechny, kteří chtějí otevřít svou mysl, při jedinečném prožitku putovat za hranice dosavadního světa a užít si rituální, fantazijní výlet, při kterém dochází k odhalování nejednoho tajemství při rozpomínání duše.

 

Mé meditace jsou originální, kreativní a léčivé a dávají prostor Tvému vlastnímu tvoření. Navyšují vibraci, ladí Tě na Tvou duši a mistrovské vědomí.

Dotknu se Tě paprskem lásky, zažiješ hřejivý pocit, vibrující konečky prstů, dotyk blahodárné energie, domova, vděčnosti i všeobjímající lásky. Okamžik, který se vryje hluboko do Tebe.🥰

Odpovědi na otázku: "Jaká pro Tebe byla meditace?"

Silvia
Milá Lucka, meditácie od Teba sú nielen magické a kúzelné, dotvorené príjemnou hudbou a za sprievodu Tvojho hlasu je to neopísateľný priam čarovný zážitok, ktorý ako celok má neskutočnú doslova magickú silu. Pôsobia ako živá prechádzka, energicky nabité, nádherne liečivé, anjelské, ktoré sú príjemným balzamom na dušu. Je to nádherný zážitok počúvať, vnímať a cítiť tie energie. Ďakujem Lucka za tvorbu, za kúzla, za nádherné meditácie, ktorými nás sprevádzaš a posúvaš vpred. Srdečná vďaka 💖.
Silvia Drietomská
  • 00Dní
  • 00Hodin
  • 00Minut
  • 00Vteřin

Výměna energie

Tato energetická meditace má vysokou hodnotu a Tvá investice se Ti mnohonásobně vrátí v podobě nejen úžasného prožitku, ale především dlouhotrvajícího efektu. Výměnu energie jsem nacítila na číslo změny, dotyk páté dimenze, 555Kč, v Eurech energie letošního roku: 23€.

Věřím, že každý z nás, když naslouchá svému nitru, dokáže velké věci. Světlonoška je tím důkazem. Všechny letošní meditace byly top. Přeji do dalšího věku mnoho světelných zázraků. S láskou
Markéta Pazourková

Prodej meditace skončil, děkuji za zájem. Sledujte hlavní stránku pro nové události.

Všechny informace Ti přijdou e-mailem, včetně odkazu, na kterém budu aktivaci vést. (Zkontroluj prosím složky “SPAM”, “Hromadné”, “Promoakce” a podobné.)