zažij kouzlo

podzimní

rovnodennosti

A oslav tento přírodní svátek společně s námi přechodovým rituálem v mojí meditaci

živě vedená | rituální meditace PODZIMNÍ ROVNODENNOSTI | 23.9.2023, 20:20

Silvia Drietomská
Silvia Drietomská
Read More
Milá Lucka, meditácie od Teba sú nielen magické a kúzelné, dotvorené príjemnou hudbou a za sprievodu Tvojho hlasu je to neopísateľný priam čarovný zážitok, ktorý ako celok má neskutočnú doslova magickú silu. Pôsobia ako živá prechádzka, energicky nabité, nádherne liečivé, anjelské, ktoré sú príjemným balzamom na dušu. Je to nádherný zážitok počúvať, vnímať a cítiť tie energie. Ďakujem Lucka za tvorbu, za kúzla, za nádherné meditácie, ktorými nás sprevádzaš a posúvaš vpred. Srdečná vďaka 💖.

Chceš si užít oslavu Podzimní rovnodennosti v magické rituální meditaci?

Projít branou do barvitého podzimu v krajině svého nitra?

Naladit se na duhový proud kouzel a zázraků?

Dopřát si přechodový rituál a oslavit Mabon?

Užívat si napojení na svou duši, jemnohmotné světy a odnést si z meditace poselství a krásné prožitky?

Magie podzimu

Milá ženo, dovol, abych Tě provedla kouzlem Podzimní rovnodennosti a připomněla Ti Tvou vnitřní čarodějku, v krásné magické meditaci, která bude zároveň Tvým přechodovým rituálem do další etapy roku i života!

Je čas zakončení léta, kdy projdeš portálem do podzimního světa, s řadou symbolik a poselství, které Tě příjemně rozvibrují a naladí do vnitřního klidu, rovnováhy a duhového víru Fantazie!

Rituál mě opravdu hodně nadchnul. Měla jsem intenzivní prožitky, krásné představy plné intenzivních podzimních barev a celkový můj dojem po rituálu byl opravdu hodně radostný, měla jsem intenzivní pocit, že podzim je naprosto nádherné roční období s úžasnými barvami. Mám obecně podzim ráda, ale tady to bylo ještě x-krát znásobené. Taky jsem vnímala svou sílu a sílu a harmonii v mých blízkých a sílu toho propojení nás všech.

Jen si to představ

Za doprovodu krásné hudby a mého uklidňujícího hlasu se vydáváš na výlet do magického lesa, kde najdeš svůj kmen. Ve světelném kruhu se ponoříš do svého nitra, napojíš se na Matku Zemi i celý Vesmír, a dostaneš se do bodu maximální rovnováhy.

Rozvibruješ se na vlně vděčnosti a naladíš se na proud hojnosti, oslavíš svátek Mabon a probudíš své dary, které jsou zde na Zemi pro Tebe. Napojíš se na mystérium své duše a její pradávný příběh.

Vstup do magické krajiny a užij si přechodový rituál

Rituál pro Tebe bude plný

Rituál bol nádherný, nabíjajúci a rozžiarujúci, cítim sa ľahká a vďačná za všetko, čo mám.

A tento prožitek

Velmi silný zážitek. Lucčiny meditace mi dodávají klid, sílu, energii a víru. Vždy se jich ráda zúčastním a vřele doporučuji!

Tato meditace podpoří
Lucku jsem poznala na Healing festivalu..po její meditaci jsem plakala štěstím...a pak mě provázela jeji vizitka..aniz bych ji hledala pořád se zjevovala na stole v autě u telefonu .. A tak jsem si ji našla na stránkách...věděla jsem, že po úplňku v rybách nebudu zklamaná...a přesně tak to je... byl To silný prožitek, nádherně propracované materiály, krásné meditace.... za přípravou je vidět hodně práce 🙏 Děkuji z celého srdce ❤
Kačka Nedvědová

Podzimní rovnodennost a oslava Mabon

Zažij kouzlo Podzimní rovnodennosti v této rituální prožitkové meditaci, která Tě přenese do podzimního světa zázraků.

Přírodní svátek Mabon prožiješ nádhernou oslavou - se sebou, s Matkou Zemí i celým Vesmírem.

Naladíš se na aktuální energii přírodního svátku a vědomě projdeš branou do nového, magického období. Prožiješ posun v kole roku i ve svém vědomí v okamžiku naprosté rovnováhy.

Poděkuješ... a procítíš hojnost života, všechno to bohatství, které je tu pro Tebe.
A prožiješ rozmanitost, barvitost, všechnu tu krásu kolem Tebe i v Tobě.
Čeká Tě mystické propojení se sebou samou i svou pradávnou moudrostí.
A probuzení Tvých jedinečných darů při rozpomínání duše.
V příběhu, který sis vybrala prožít.
V KOUZLU PODZIMNÍ ROVNODENNOSTI.

Přidej se do rituálu a roztanči svou duši u posvátného ohně Tvého nitra, bude to nezapomenutelný prožitek!

Připoj se odkudkoli

Výhodou této rituální meditace je, že se můžeš připojit odkudkoli na světě, stačí zapnout vysílání a sleduješ, nasloucháš, ale i prožíváš a u toho můžeš být klidně doma nebo kdekoli v přírodě.

Vstup do FB skupiny

Užívej si krásnou energii propojení ve skupině dalších účastníků meditace, která Ti otevírá prostor sdílet své prožitky a na cokoli se zeptat. Vstup do podpůrné skupiny obdržíš jako bonus automaticky ke své vstupence.

hodnotná hravá cvičení

Využij také hodnotné tipy a hravé magické úkoly a rituálky, které Tě na meditaci připraví a naladí Tě do aktuální energie svátku Mabon - kouzel Podzimní rovnodennosti.

meditační afterparty

Připravila jsem pro Tebe "Meditační Afterparty" - možnost zapojit se do světelného kruhu na ZOOMU a nechat meditaci dosednout. V kruhu máš prostor sdílet svůj prožitek, získat zpětnou vazbu, inspirovat se a propojit s ostatními.

 Čeká Tě magický a výjimečný zážitek. V tomto příběhu jsi v pohádce, kde nic není nemožné, připoj se do proudu zázraků a rozzař se barvami podzimu v této originální meditaci.

Tímto rituálem se mnou prošlo již

0

žen, které si odnesly barvité magické zážitky

Zeptala jsem se jich "Jaký pro Tebe byl rituál Rovnodennosti?" a toto jsou některé z odpovědí:

Nezapomenutelné zážitky žen z loňského rituálu:

Na úžasný magický rituál nikdy nezapomenu. Jsem šťastná, že jsem tu mohla být, děkuju Lucince. Ani nemám slov (a to je u blížence co říct 🙂 ) prostě úžasný, to propojení se zemí, které jsem konečně pocítila a její volání, abychom se připojili na to nikdy nezapomenu, zatím můj nejsilnější zážitek. Díky, že jsem to mohla s vámi prožít.
Lenka Kašparová
Cítila jsem tu energii během rituálu podzimní rovnodennosti. Cítila jsem vibraci v rukách, nohách, srdci, pak v celém těle. Viděla jsem ženu léčitelku, ženu jak tančí a ženu jak se propojuje v meditaci s přírodou. Přišla mi slova léčení, propojení. Když jsi se ptala, jestli jsem už někdy takto tančila u ohně, přišla mi odpověď mockrát. Cítila jsem se naprosto nádherně.
Jitka Jůzová
Meditace byla uklidňující a ta hudba k tomu byla dokonalá, měla jsem slzy na krajíčku. Úplně mě to okouzlilo a překvapilo, jak uklidňující a slovy nepopsatlené to bylo.
Vanes Kaderová
Ritual bol nádherný, nabíjajúci a rozžiarujúci, cítim sa ľahká a vďačná za všetko, čo mám. Lucka, si najlepší sprievodca, akého poznám a sledovala som ich za tie roky už pár, odporúčam Ťa každému, Tvoje meditácie sú nabíjajúce a rozžiarujúce, plné svetla a lásky, vesmír mi Ťa poslal a ja za Teba ďakujem.
Milena Šebestová

Z rituální meditace Podzimní rovnodennosti předchozích let:

Sarka
Pokaždé, když se zúčastním Tvých meditací, žasnu nad tím, jak to děláš. Jak to děláš, že dokážeš vytvořit magický snový svět, zaplněný světlem, láskou, kouzlem. Skrze Tvůj hlas se vždycky ponořím s pocitem bezpečí, naprosté ochrany a lásky do svého vlastního nitra, spojená se svou duší, s vesmírem, v plynutí se vším... Na konci meditace pokaždé usnu a ponořím se pak do dalšího kouzelného světa.
Šárka Mikulíková

Nech své vnitřní Slunce zářit,

nech své krásné srdce bít

dovol si to zažít,

uvnitř sebe objevit

to Tajemství,

když v magickém lese,

společně sejdeme se

a branou projdeme

tam, kam duše volá,

a moc si přeje,

abys to pocítila!

foto_reference_Monika
Když jsem slyšela Lucčinu meditaci poprvé, byla jsem úplně okouzlená jejím magickým hlasem. A v kombinaci s hudbou, to je nepopsatelný zážitek. Lucinčiny meditace jsou ty nejkrásnější, co jsem kdy slyšela. Úplně mě dokážou pohltit tím poselstvím, které v nich je. Nádherné vize a kouzlo fantazijních míst, kterými mě Lucka umí jako průvodce provést, mají ohromnou sílu. Jít v meditaci za hlasem Lucinky, je pro mě záruka dokonalého prožitku z meditace. A nejen to. I po meditaci doznívá spoustu krásných pocitů a vjemů, které si odnáším v srdci a jsem za to moc vděčná. Děkuji Luci, že jsi. Ty jsi úžasná, zářivá bytost s andělským hlasem. A já tvoje meditace prostě miluju!🥰🙏❤️💙💚 
Monika Fialová

V meditaci si otevřeš vlastní portál, kterým se posuneš do dalšího období, do dalších úrovní vnímání a vědomí zářivé hojnosti Života.

A prozradím Ti tajemství, můžeš se těšit na speciální okamžik, ve kterém objevíš svůj podzimní poklad, který na Tebe čeká.

Meditace od Světlonošky Lucie

Meditace od Světlonošky Lucie jsou velmi populární pro svou originalitu, jedinečnost a magický přesah. Lucie je expertka na portálové i lunární dny, energetické aktivace i přechodové rituály a tvoří v napojení na přítomnost v aktuálních energiích. Jsou to jedny z nejsilnějších snových meditací, které můžete v Čechách a na Slovensku zažít a mají hluboce aktivační přesah. Lucie vás dokáže vzít doslova “domů”.

Lucie je od dětství napojena na proud kosmického vědomí a inspirace, proto jsou její meditace autentické, mimořádné a velmi originální, vycházejí přímo ze Zdroje, zažijete u nich channeling a dotek vesmírných veršovaných poselství.

Procítíte v nich na vlastní kůži světelné aktivační a léčivé kódy, které v posluchačích probouzí pětidimenzionální vědomí Věku Vodnáře.

FANTAZIJNÍ, ENERGETICKÉ A LÉČIVÉ meditace od světlonošky si užívají již několik let tisíce lidí v Čechách i na Slovensku, ve formě živých vysílání, osobního vedení NEBO NAHRÁVEK K POSLECHU.

Lucii můžete znát například z Healing festivalu, Světelné Akademie nebo desítek online událostí. Pokud se s ní máte propojit, něco na vás v její meditaci čeká, proto se nebojte následovat své volání, nebudete litovat.

“Tvořím pro všechny, kteří chtějí otevřít svou mysl, při jedinečném prožitku putovat za hranice možného a užít si fantazijní výlet napříč Vesmírem, při kterém dochází k odhalování nejednoho tajemství při rozpomínání duše.

Mé meditace jsou originální, kreativní a léčivé a dávají prostor Tvému vlastnímu tvoření a rozvoji představivosti, protože Ty jsi Tvůrce! Přeladí Tě do vyšších vibrací, pohladí Tvou duši a prohloubí vztah k sobě i celému Univerzu.”

Odpovědi na otázku: "Jaká pro Tebe byla meditace?"

Věřím, že každý z nás, když naslouchá svému nitru, dokáže velké věci. Světlonoška je tím důkazem. Všechny letošní meditace byly top. Přeji do dalšího věku mnoho světelných zázraků. S láskou
Markéta Pazourková

Připoj se k

Magickému rituálu

Podzimní rovnodennosti!

V hodnotě 599Kč

Za zvýhodněnou cenu

Do startu zbývá už jen

  • 00Dní
  • 00Hodin
  • 00Minut
  • 00Vteřin

Zajisti si místo v meditaci hned teď.

TEĎ navíc za speciální cenu a se záznamem

Protože chci, aby si tento rituální zážitek mohl dopřát opravdu každý, zvolila jsem akční magickou vstupenku!

Je na Tobě, jestli si meditaci rozšíříš i o další hodnotný obsah a prožitek, zvol variantu, která Tě nejvíce volá.

Byl to krásný prožitek, který doporučuji vyzkoušet a zažít i s ostatníma. Vše bylo skvělé, úkoly, meditace, rituál, společné sdílení, propojení. Jsem za to vděčná.
Jana Juhaňáková

BONUS

Jako BONUS budeš mít ZÁZNAM MEDITACE, takže si ji můžeš zopakovat nebo prožít v čase, který Ti vyhovuje, ještě po celý měsíc .

Teď je ten čas,
aby sis vzpomněla,
že magie je v Tobě
v této době,
abys ji uzřela,
abys ji žila
a naplno v těle i duši procítila.

Po uhrazení objednávky Vám přijdou všechny informace e-mailem, včetně odkazu na poslech meditace.

(Zkontrolujte prosím složky “SPAM”, “Hromadné”, “Promoakce” a podobné.)

Mgr. Lucie Hrubcová – lucie@svetelnaakademie.cz

Rituální meditace na podzimní rovnodennost, 23. září ve 20:20

CZK
EUR
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Všechny informace Ti přijdou e-mailem, včetně odkazu, na kterém budu aktivaci vést. (Zkontroluj prosím složky “SPAM”, “Hromadné”, “Promoakce” a podobné.)

lucie@svetelnaakademie.cz