Přihlásit se

čarovná | rituální | magická
MEDITACE od Světelné Akademie

Zastav se, dovol si chvíli sama se sebou a vstup do posvátného prostoru. Ponoř se do něžného čarovného příběhu v klidu a soukromí, se vzpomínkou na své blízké.

Požádej je o vedení, podporu nebo o znamení.

V rituální meditaci pro Tebe vytvářím a otevírám bezpečný prostor, ve kterém se přirozeně naladíš na komunikaci s neviditelným světem.

Spočiň ve svém srdci a pojď uctít památku svých předků, přátel a všech, kteří již vpluli do oceánu velké duše.

Ucti společně se mnou příběhy těch, kteří již odešli na druhý břeh.

Zastav se a v klidu zavzpomínej, pošli jim paprsek lásky.

Setkej se se svou blízkou duší, která již opustila hmotný svět a vyjádři, co bys chtěla povědět.

Protože brána do světa neviditelného se otevírá.

Nepotřebuješ nic, stačí, svíčka a Tvá víra.

Vytvořím prostor pro Tvé odpuštění, budeš-li to cítit.

Nech odejít, co již dále nepotřebuješ a co brzdí Tě na cestě Tvé.

Požádej Bohyni, ať s láskou Ti pomůže a osvoboď se!

Svátek Samhain

Samhain, Dušičky… Čas na magii a rituály. V tyto dny se brána mezi světy otevírá.

Esence nadpřirozena se vznáší v podzimním vzduchu a my jsme v těchto tmavých chladných večerech zváni do svých vnitřních světů, kde jsme otevřeni mnoha poselstvím a vzkazům z druhého břehu, dalších dimenzí.

V tento čas máš jedinečnou možnost uslyšet hlas nebo pocítit vzkaz své duše i duší těch, kteří již odešli na druhý břeh.

 ZAPALUJEME SVÍČKY, NĚKDY MOŽNÁ VĚŠTÍME, VZPOMÍNÁME.

Samhain je přechodovým svátkem, který uzavírá jeden cyklus a otevírá nový. Přináší nám počátek nejtemnější části roku – kdy příroda usíná, umírá a síla se stahuje do země. Proto se i my stahujeme do sebe, jdeme dovnitř – ke kamnům, i k srdci svému hřejivému, kde trávíme také čas sami se sebou, v sobě a vnímáme, co je již na čase nechat odejít, aby to další a nové mohlo přijít.

A k tomu Tě zvu i v této čarovné, krásné, rituální meditaci, do prostoru, ve kterém se otevřeš komunikaci se svými blízkými, napojíš se na své předky a otevřeš své srdce.

Sarka
Pokaždé, když se zúčastním Tvých meditací, žasnu nad tím, jak to děláš. Jak to děláš, že dokážeš vytvořit magický snový svět, zaplněný světlem, láskou, kouzlem. Skrze Tvůj hlas se vždycky ponořím s pocitem bezpečí, naprosté ochrany a lásky do svého vlastního nitra, spojená se svou duší, s vesmírem, v plynutí se vším... Na konci meditace pokaždé usnu a ponořím se pak do dalšího kouzelného světa.
Šárka Mikulíková

Vstup do posvátného prostoru

Představ si

Za doprovodu krásné hudby, plamínku svíčky a mého uklidňujícího hlasu se plně napojíš na přítomnost a energii svátku Samhain.

V rituálu také odevzdáš ohni vše, co Ti již neslouží a je čas to pustit a transformovat.

 Ponoříš se do svého nitra, kde se vydáš na cestu k zářivému chrámu, ve kterém na Tebe už kdosi bude čekat. Možná je to někdo, kdo Ti chybí, komu bys chtěla něco vzkázat nebo koho si přeješ obejmout.

Na cestě Tě doprovodí Bohyně svátku Samhain i andělé a podpoří Tě ve všem, v čem bude potřeba.

Rituál pro Tebe bude

A tento prožitek

Lucčiny meditace mi dodávají klid, sílu, energii a víru. Vždy se jich ráda zúčastním a vřele doporučuji!

SAMHAIN je RITUÁL.
Tato MEDITACE je RITUÁL.
Pro TEBE.
Ode MĚ a Bytostí Světla.

MEDITACE pro tebe

Rituální meditace se Ti zpřístupní 31.října na vysílací stránce Světelné Akademie formou videa, společně s tipy, jak se do meditace naladit a připravit. Vytvořila jsem ji tak, abys tuto chvíli mohla prožít sama se sebou, v soukromí a klidu a přitom měla láskyplné vedení a podporu od své průvodkyně.

Vstup do FB skupiny

Nejsi na to sama. Ke své objednávce obdržíš navíc vstup do uzavřené FB meditační skupiny, která Ti otevírá prostor sdílet své prožitky a na cokoli se zeptat. Vstup do podpůrné skupiny obdržíš jako bonus automaticky ke své meditaci.

DOPLŇKOVÁ cvičení

Využij také hodnotné tipy, které Tě na meditaci připraví a naladí Tě do aktuální energie i přírodního svátku v kole roku.

přístup na týden

K rituálu budeš mít přístup po celý týden. Nemá konkrétní čas vysílání, abys ji mohla prožít v klidu, soukromí a v čas, který Ti vyhovuje. Můžeš si ji projít přesně na Samhain nebo na Dušičky 2.11. - tak, jak to ucítíš. Dušičková atmosféra a energie bude po celý týden. Prostřednictvím mého vedení a videa budeš mít pocit jako u živě vedeného rituálu.

Lucka, si najlepší sprievodca, akého poznám a sledovala som ich za tie roky už pár, odporúčam Ťa každému, Tvoje meditácie sú nabíjajúce a rozžiarujúce, plné svetla a lásky, vesmír mi Ťa poslal a ja za Teba ďakujem.
Milena Šebestová
Lucku jsem poznala na Healing festivalu..po její meditaci jsem plakala štěstím...a pak mě provázela jeji vizitka..aniz bych ji hledala pořád se zjevovala na stole v autě u telefonu .. A tak jsem si ji našla na stránkách...věděla jsem, že po úplňku v rybách nebudu zklamaná...a přesně tak to je... byl To silný prožitek, nádherně propracované materiály, krásné meditace.... za přípravou je vidět hodně práce 🙏 Děkuji z celého srdce ❤
Kačka Nedvědová

Na jemné rovině se mnoho odehrává,

Když neviditelný svět, se viditelným stává,

Nechť oči Tvé spatří a uši uslyší

Známé hlasy z nebes,
které nesou vzkazy pro duši.

foto_reference_Monika
Když jsem slyšela Lucčinu meditaci poprvé, byla jsem úplně okouzlená jejím magickým hlasem. A v kombinaci s hudbou, to je nepopsatelný zážitek. Lucinčiny meditace jsou ty nejkrásnější, co jsem kdy slyšela. Úplně mě dokážou pohltit tím poselstvím, které v nich je. Nádherné vize a kouzlo fantazijních míst, kterými mě Lucka umí jako průvodce provést, mají ohromnou sílu. Jít v meditaci za hlasem Lucinky, je pro mě záruka dokonalého prožitku z meditace. A nejen to. I po meditaci doznívá spoustu krásných pocitů a vjemů, které si odnáším v srdci a jsem za to moc vděčná. Děkuji Luci, že jsi. Ty jsi úžasná, zářivá bytost s andělským hlasem. A já tvoje meditace prostě miluju!🥰🙏❤️💙💚 
Monika Fialová
Betka
Lucky meditace mají kouzelnou moc, přenesou vás blíže k sobě, k vaší podstatě. Přináší spoustu zklidnění, uvědomění, milých vzkazů od průvodců, krasnych vizi a pocit radosti. Jsou jako nádherné pohlazení.
Bětka Koritáková

Zapal svíčku, nech se vést, ukážu Ti jednu z cest, do prostoru uvnitř Tebe, kde objevíš své vlastní nebe.

Meditace od Světlonošky Lucie

Meditace od Světlonošky Lucie jsou velmi populární pro svou originalitu, sílu, účinky, jedinečnost i “magický” přesah.

Jsou to jedny z nejsilnějších a nejoriginálnějších meditací, které můžete v Čechách a na Slovensku zažít a mají literární i uměleckou hloubku, protože Lucie je magistra komunikace, spisovatelka a poetička.

V její tvorbě, hlasu i slovech – v meditacích, rituálech, modlitbách a rozmanitých nahrávkách se vás dotýkají křídla andělů i paprsky vesmírných pravd, formou veršů, které jsou přirozené a hladivé, jemné a silné zároveň.

Lucie umí kouzlit se slovy i energií a provede vás aktuální energií kola roku – v portálové i lunární dny, energetickými aktivacemi i přechodovými rituály.

Svými slovy vás dokáže vzít doslova “domů”.

Chceš zažít naprosto kouzelnou, magickou, slovy nepopsatelnou a neuvěřitelnou meditaci, při které se propojíš s celým Univerzem? Tak vyzkoušej a zažij na vlastní kůži meditaci od Luci Lu:)
Šárka Mikulíková

FANTAZIJNÍ, ENERGETICKÉ A LÉČIVÉ meditace od světlonošky si užívají již několik let tisíce lidí v Čechách i na Slovensku, ve formě živých vysílání, rituálů, osobního vedení NEBO NAHRÁVEK K POSLECHU.

Lucii můžete znát například z Healing festivalu, Světelné Akademie nebo desítek online událostí. Pokud se s ní máte propojit, něco na vás v její meditaci čeká, proto se nebojte následovat své volání, nebudete litovat.

“Když nasloucháte mému hlasu a meditujete, probouzíte v sobě sami svou vlastní sílu, poznáváte svou duši, své světlo a otevíráte své vědomí – a pro tento proces vám ve svém díle s láskou vytvářím prostor.🌟

Mé meditace jsou originální, kreativní a léčivé a dávají prostor Vašemu vlastnímu tvoření a rozvoji představivosti, protože Vy jste Tvůrci! Přeladí Vás do vyšších vibrací, pohladí duši, otevřou prostor Pravdy a prohloubí vztah k sobě i celému Univerzu.”

Odpovědi na otázku: "Jaká pro Tebe byla meditace?"

Věřím, že každý z nás, když naslouchá svému nitru, dokáže velké věci. Světlonoška je tím důkazem. Všechny letošní meditace byly top. Přeji do dalšího věku mnoho světelných zázraků. S láskou
Markéta Pazourková

 

A jaká je výměna energie za Tvůj prožitek, proces, který se v Tobě odehraje a také účinek tematické rituální meditace vytvořené v aktuální energii?

pro rituální dušičkový prožitek, magické setkání a jeho přínosy

do sebe investuješ:

+
BONUS

Jako BONUS jsem pro Tebe k meditaci připravila zcela ZDARMA i tipy a podporující světelná cvičení, jak se na meditaci naladit a připravit. Máš ode mě tedy kompletní dušičkový balíček.

Svátek Dušičky končí dnes za

  • 00Dní
  • 00Hodin
  • 00Minut
  • 00Sekund
Silvia Drietomská
Silvia Drietomská
Read More
Milá Lucka, meditácie od Teba sú nielen magické a kúzelné, dotvorené príjemnou hudbou a za sprievodu Tvojho hlasu je to neopísateľný priam čarovný zážitok, ktorý ako celok má neskutočnú doslova magickú silu. Pôsobia ako živá prechádzka, energicky nabité, nádherne liečivé, anjelské, ktoré sú príjemným balzamom na dušu. Je to nádherný zážitok počúvať, vnímať a cítiť tie energie. Ďakujem Lucka za tvorbu, za kúzla, za nádherné meditácie, ktorými nás sprevádzaš a posúvaš vpred. Srdečná vďaka 💖.

Po uhrazení objednávky Vám přijdou všechny informace e-mailem, včetně odkazu na vysílací stránku a poslech meditace, která se otevře 31.10.2023.

Při platbě převodem nám prosím zašlete potvrzení o provedení platby, pokud si přejete urychlit doručení produktu

(Zkontrolujte prosím složky “SPAM”, “Hromadné”, “Promoakce” a podobné.)

Mgr. Lucie Hrubcová – lucie@svetelnaakademie.cz

Dušičkový rituál: SAMHAIN

CZK
EUR
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Všechny informace Ti přijdou e-mailem, včetně odkazu, na kterém budu aktivaci vést. (Zkontroluj prosím složky “SPAM”, “Hromadné”, “Promoakce” a podobné.)

lucie@svetelnaakademie.cz

Tato sekce se Ti brzy otevře