Shamballa Zasvěcení

Magické zasvěcení z posvátného místa Avalon, Glastonbury.

Připojte se k mimořádnému dálkovému zasvěcení přímo z mystického Avalonu – místa magické energie a pradávné moudrosti. Toto naprosto unikátní duchovní zasvěcení vás skrze Shamballu vyladí na vyšší osobní frekvenci a propojí s hlubokými vibracemi Avalonského světa.

Avalon je známý svou magickou historií i silnou energií, která je navíc v období Letního Slunovratu na vrcholu. Toto jedinečné spojení umocňuje transformační účinky zasvěcení.

Avalon – ostrov legend a mýtů, spojován s králem Artušem a kněžkami dávných dob. Místo, které je branou do vyšších dimenzí a mystických světů, ale především do rozpomenutí na vnitřní magii a neomezený duchovní potenciál nás jako lidských bytostí.

Energetické pole Avalonu je během červnových slunovratových proudů obzvláště silné a vy máte jedinečnou možnost vstoupit do svého srdce a přijmout právě odtud své duchovní zasvěcení a posunout se ve svém vývoji na novou úroveň, včetně svých léčitelských i magických schopností.

Toto zasvěcení je opět velmi jedinečné a kromě hlubšího propojení se Shamballou dojde i k probuzení vašich skrytých magických darů, zbystří se jasno-smyslovost a v neposlední řadě se propojíte s posvátnou pamětí Avalonu. Jak na vás bude působit, závisí na vaší jedinečné cestě.

Zasvěcení spouští proces sebeléčení a objevování dalších vnitřních pravd a souvislostí. Otevírá přístupy vědomí do vyšších dimenzí. Podporuje projevení vašeho potenciálu a ukáže vám mnoho z toho, co jste připraveni uvidět a na co si můžete rozpomenout a nové vědomí v sobě integrovat. Pozitivně stimuluje mozkové hemisféry a “rozbřesk” mysli.

Celý proces je řízen vyšší neomezenou inteligencí Vašeho vyššího Já.

Proto vám zasvěcení přinese přesně to, co bude sloužit Vašemu nejvyššímu dobru.

Níže se dočtete všechny praktické informace, včetně všeho, co k zasvěcení ode mě ve svém komplexním balíčku obdržíte a na co se můžete těšit.

Moc se na vás těším.

Vaše Lucie

Shamballa je duchovní princip, léčivá vysokovibrační energie i životní styl.

Představte si ji jako vysoce inteligentní energii, která s vámi pracuje pro vaše nejvyšší dobro, v souladu s tím, co jste sem do příběhu života na Zemi přišli žít. Je to kompas i mapa na cestu v jednom, kterou můžete hravě aktivovat ve svém srdci.

Ona s vámi začne pracovat i hýbat, ale tu proměnu, tu uděláte vy. A budete k tomu mít účinný, velmi laskavý jemný a přesto silný nástroj.

 

 Připravena pro nás byla již v Atlantidě, kde lidé žili v nejvyšším souladu se svou duší, probuzení, s plně aktivními schopnostmi. 

Dá se tedy říci, že je tu jako báječný pomocník a průvodce pro transformaci lidského vědomí, tedy evoluční vzestup člověka, i planety Země.

A přesto její paměť sahá ještě do větších dálek a zákoutí. Pohlédněte na hvězdné nebe a ona se vás na chvíli dotkne. Je to zdrojová síla, která léčí, čistí, odkrývá závoje iluzí, rozpouští ego, navrací do lásky a přijetí a osvobozuje nás i naše vědomí… od negativních a omezujících přesvědčení, která jsme si utvořili, od masek, které nejsou naše a zbytečně nás zakrývají, od limitů i emočních vazeb, které nám zamezují vidět a cítit, kým doopravdy jsme a žít NAPLNO S OTEVŘENÝM SRDCEM.

Shamballa je jako zářící Bohyně, která přijde, aby se Tě dotkla a řekla Ti, kdo DOOPRAVDY jsi a co zde můžeš žít.

Bohyně, která Ti zazpívá posvátnou melodii rozpomenutí.

Na Tvé SVĚTLO, protože Ty jsi to Světlo, které září světem.

Ty jsi Láska, která vibruje Vesmírem.

Ty jsi ZDROJ.

Království nebeské plné světla a lásky,
které je ukryto v každém z nás.
KLÍČ už je připraven.

Shamballa je tu pro Tebe:

Shamballa je duchovním zasvěcením, které Tě vede ke znovuobjevení Tvého Světla. Tok energie ve Tvém těle se zvýší, energetické dráhy se projasní, dojde k navýšení osobních světelných vibrací, energetické pole se rozšíří a rozjasní a bude vás všude předcházet pro uskutečňování vašeho nejvyššího dobra. To má mnoho efektů, o kterých vyprávím na semináři.

A co kromě vlastního růstu a rozvoje nabízí:

Bude skrze Tebe proudit pro léčení sebe i ostatních, lidí i zvířat, rostlin, míst i situací

Využiješ ji na rovině fyzické, mentální, emoční i duchovní

Energii budeš vědomě zaměřovat a směřovat tam, kde je potřeba.

Budeš se s ní moci pročišťovat a bude Ti cenným nástrojem v transformačních procesech

Pár příkladů z praxe:


• podpoří léčivé a samoléčivé procesy a funkce v těle

• pomůže zastavit krvácení a zaceluje rány

• urychlí rekonvalescenci, regeneruje

• uklidňuje a pomáhá navodit příjemný hluboký spánek

• skvěle na ni reagují děti a domácí mazlíčci

• ulevuje od bolesti (a to velmi rychle)

• pomáhá ve stresových situacích

• posiluje naši víru v život, realizaci snů i přirozenou manifestaci

• prosvětluje náročné situace a přináší nadhled

• otevírá nás více lásce, odpuštění a soucitu

• přináší nový vítr do našich plachet

• pozitivně stimuluje mozková centra, otevírá centrum kreativity i třetí oko

• aktivuje dary a schopnosti, které dosud spaly

• prohlubuje naši intuici i jasnozřivost

A mohla bych napsat dalších 20 řádků, ale není nic lepšího, než to zakusit na vlastní kůži, protože ona nejde pojmenovat, ona se musí zažít.

Léčí zkrátka na mnoha úrovních, v našem každodenním životě. Vede nás totiž k tomu, abychom se léčili sami, proměňuje naše myšlení a tím i naše tělo, které je odrazem našich myšlenek. Dokonce pomáhá na cestě osvobození se od závislostí a pročištění mysli a těla směrem k optimální váze.

Říkáte si, že je to snad ZÁZRAK?

A máte pravdu.
Není to však kouzelná hůlka, kterou mávnete a vše se za vteřinu změní (ačkoli i to je možné, pokud tomu uvěříte:)
Ta cesta je vaše, je na vás, ale najednou to všechno půjde tak nějak samo, snadněji, opravdověji, vědoměji.

A já vím, že si Shamballu zamilujete,
stejně jako DESÍTKY ŽEN, které jsem měla tu čest se Shamballou seznámit.

Zda se její laskavé blahodárné péči otevřete, je na vás, ale něco vám povím, pokud jste na této stránce a dočetli jste až sem, Shamballa si vás už zavolala. 🙂

Toto zasvěcení je kompletní balíček, který obsahuje vše, co potřebuješ k tomu, abys začal/a pracovat a kouzlit s energií Shambally a proměnil/a svou energii a tím i svůj život.

Co získáš:

A navíc jako BONUS pro Tebe:

Zasvěcovací meditace

Úryvek meditace

Světelný video vzkaz

Chceš rozšířit své zasvěcení?
MŮŽEŠ!

Doobjednej si tyto služby přímo ke Tvému zasvěcení za zvýhodněnou cenu!

Světelný symbol
"Light in sight"

Stáhnutí Tvého jedinečného zasvěcovacího kódu/symbolu přímo v procesu zasvěcení, který Ti poté zprostředkuji k další práci na sobě a sebeléčení.

Diplom

Ručně nadepsaný diplom, tištěný na kvalitním foto papíře s razítkem a podpisem, který Ti zašlu poštou až domů, i s malým dárečkem.

Online seminář

Objednej si vstupenku na teoreticko-praktický online seminář, který je nejen vzdělávací a inspirativní, ale také prožitkový a léčivý.

Propojíme se v léčivém kruhu, ukážu Ti, jak se Shamballou “kouzlit” v praxi každodenního života, předám Ti osvědčené tipy ze své mnohaleté (i mnohaživotní :)) praxe a také bude prostor pro Tvé dotazy a diskuzi. Navíc, působení energie si rovnou vyzkoušíš!

 • 90-120 minut vedení a inspirace
 • ponoření se do filosofie a tajemství Shambally
 • kreativní interakce a podněty
 • ukázka léčení a okamžitá aplikace do praxe
 • propojení v léčivém světelném kruhu
 • možnosti využití a příklady z praxe
 • prohloubení znalostí a uchopení souvislostí
 • tipy a doporučení
 • channelované zprávy
 • otázky a odpovědi, možnost diskuze
 • poselství a karta všem zúčastněným


Seminář využiješ především pro svá první zasvěcení při seznamování se s principy a fungováním Shambally. Zúčastnit se můžeš ale i u vyšších stupňů či opakovaně, protože každý seminář je jedinečný a přináší nová uvědomění i aktuální energie a poselství. Vždy se dotváří v přímé interakci s vámi, kdo jste jeho součástí.

Světelný seminář realizuji několikrát ročně. Termín je vždy několik dní až týdnů po zasvěcení.

Vstupenku je možné zakoupit i dodatečně za plnou cenu.

"Na semináři jsem získala spoustu inspirace, jak energii používat a také aha momentů - například mě nadchlo, jak jsi mluvila o tom energetickém poli, které je kolem mě a může se víc rozzářit a pomocí Shambally "pomáhat na potkání" , vlastně už to tak mám docela dlouho, ale ani nevím proč mě nenapadlo přidat k tomu reiki, takže sem se opět plácla do čela: "ajoo" Nebo poslat takto společně energii naší zemi, úžasné."
Lenka Kašparová

Přijmi toto zasvěcení jako požehnání do Tvého života, vzpomeň si na svou zdrojovou sílu nekonečného potenciálu a dotýkej se zázraků.

SHAMBALLA JE MULTIDIMENZIONÁLNÍ

Shamballa Tě spojí se Tvým multidimenzionálním Já. Zažehne jiskru rozpomenutí ve Tvém srdci a otevře Tvůj jedinečný osobní portál. Zesílí Tvou intuici i komunikaci se světelnými bytostmi.

Tuto aktivaci integruješ do svého každodeního života, který se stane více přítomným. Připomeneš si svoje propojení s hvězdnou rodinou i andělskou říší. Plně se napojíš na svůj světelný tým, pozemský i nadpozemský, který Tě zde na Zemi vede a chrání bez ustání.

O všech přínosech Shambally se dozvíš na semináři i v Průvodci, který ode mě obdržíš.

Skrze předané symboly a kódy se aktivuje Tvá vlastní léčivá esence, kterou budeš využívat každý den pro sebe i ostatní.

Otevře se Tvé vědomí, abys uviděl/a svá přesvědčení a programy, které určují Tvoji realitu.

Díky Shamballe se začneš od těchto vzorců osvobozovat a budeš vědět, jak na to.

Spojíš se světem za hranicemi této reality, viditelného a hmotného vnímání, protože Tvé vnímání se rozšíří a vědomí více otevře.

Toto zasvěcení Tě provede pročištěním Tvého fyzického i energetického těla, aktivací Tvého vnitřního zdroje světla a probuzením či znovuobjevením Tvé léčivé energie.

Procestoval/a jsi již mnoho životů, mnoho vesmírů a na této cestě posbíral/a mnoho darů a zkušeností. A stále to jsi všechno TY. Všechno je to v Tobě. Jen možná něco zatím spí. Se Shamballou to můžeš probudit.

"Úplně jsem se zamilovala do usínání se Shamballou. Už před 8 lety jsem začala s Reiki a nesmírně mě to baví a Shamballa je pro mě jako svěží vítr, skoro doslova, protože zatímco s reiki cítím teplo, se Shamballou naopak takový chladnější vánek a brnění. Baví mě to kombinovat. A je to tedy fofr, například když posílám energii se Shamballou více lidem najednou a nebo na čištění prostorů, prostě boží. Jakoby se mi sama začleňovala do života (už na mě volala pěkně dlouho) a každý den se těším, jak si budu hrát a ozývá se mi také více a více lidí, že chtějí energii, takže tréningu bude asi dostatek 🙂 Také posílání do situací funguje téměř okamžitě ( obě dcery jsou v té situaci, jako zázrakem naprosto v pohodě, ze dne na den ) . Takže každou chvíli pláču dojetím a nepřestávám děkovat..."
Lenka

Podklady

K zasvěcení využiješ psaný průvodce a hodinovou meditaci, kterou si pustíš v průběhu zasvěcovacího rituálu. V úvodu meditace Tě provedu uvolňujícím procesem a poté už se vydáš do Shambally, budeš vychutnávat hudbu sfér a přítomnost světla a lásky.

Průvodce Shamballou

Ukázka z originální brožury Shambally, kterou jsem pro Tebe vytvořila.

Meditace

Úryvek meditace

O Shamballe

Shamballa je léčivá síla a jiskra nového Věku Vodnáře. Je rozšířením Reiki a působí ve vyšších vibracích. Shamballa je životní filosofií, klíčem k duchovnímu vzestupu, spirituálnímu probuzení a dalšímu růstu osobnosti. Je to léčení, které pro nás bylo připraveno již v Atlantidě pro evoluční vzestup člověka, lidského vědomí i planety Země.

Shamballu předávám jako duchovní filosofii života, svým vlastním, jedinečným způsobem, protože já sama ji žiji a využívám každý den. Shamballa pro mě není pouze léčebnou metodou, ale hlubokým pochopením principů naší existence a příběhu spirituální bytosti v lidském těle. Vyučuji ji originálně, tak, jak jsem si ji v průběhu života naciťovala a po jednotlivých zasvěceních uchopovala a integrovala do svého života. Shamballa je pro mě životní filosofií, modlitbou, mantrou, spouštěčem a procesem… který nás vede zpět do sebe, k sobě, abychom uviděli a objevili svou vnitřní sílu i potenciál, který je nám zde na Zemi k dispozici. V čem všem Ti Shamballa může být láskyplným průvodcem se dozvíš v samotné praxi každodenního života, kdy bude Tvé zasvěcení nabývat svého potenciálu.

Mým darem je, že skrze mě přirozeně proudí zdrojová aktivační energie, která pročišťuje, léčí, transformuje a podporuje aktivace Tvé multidimenzionální bytosti. Vše se děje v Tobě. A díky Tobě. Já jsem prostředníkem. Majákem, který Tě dovedl do hvězdného přístavu. Pokud cítíš, že Tě Shamballa volá, ráda Tě provedu osobním nebo dálkovým zasvěcením do dalších sfér Tvého prožívání ke vědomějšímu a zářivějšímu Bytí.

Můj příběh se Shamballou

Už jako malá jsem chodila na jedno překrásné místo mimo náš hmotný svět. Toto místo pro mě bylo fantazijním královstvím plným světla a lásky. Povídala jsem si tam se světelnými bytostmi, které mi ukazovaly úžasné věci a učily mě různým principům a dovednostem. Hráli jsme si. A já jsem pochopila, že celý život je HRA. A nikdy si hrát nepřestala, ani jako dospělá žena, kdy jsem na své cestě rozpomínání duše pochopila, že to místo je Shamballa.

Když jsem jednoho dne skrze úžasný proud synchronicit objevila první zmínky o Shamballe tady ve hmotě, cítíla jsem ten dotek…dotek světla a lásky, domova… a plakala jsem dojetím a vděčností, že je to možné, že všechny ty sny, vize a představy malé holčičky jsou pravda. Ty magické vzpomínky dávaly čím dál větší smysl.

Pročítala jsem své staré básně a našla v nich celou filosofii Shambally, její principy, její původ…a vzpomněla si na moment, kdy to všechno vznikalo. Ve svém Deníku Světlonošky jsem našla mnoho moudrosti a pravd, které nyní předávám ve svém projektu Svítím, tedy jsem!, v meditacích a na Světelné Akademii. Všechno, co dělám je touto energií prosvíceno, jako celý můj život, včetně mě samotné.

Protože Shamballa není nic odděleného on nás. Shamballa je zářivá Bohyně žijící v nás. Shamballa jsme MY SAMI.

Vždy jsem v sobě nosila intuitivní návody na rituály a cesta životem a osobního rozvoje mé bytosti mi ukázala, čím vlastně tyto rituály jsou. Mám v sobě integrovaný návod na zasvěcování dalších bytostí. Intuitivně kouzlím celý život s Paprsky Lásky, s vizí Sítě Světla, se Spirálou událostí, kterou stále více roztáčím. A roztáčí se i každému, s kým se setkám, a aktivace bytosti započne. Třeba skrze zasvěcení do této posvátné a láskyplné energie.

Nyní Shamballu předávám všem krásným bytostem, které to ke mně z nějakého vyššího záměru dovede, a které ucítí, že mám být jejich průvodcem… třeba proto, že se už dávno známe… na rovině, která je pro lidský rozum stále ne tak úplně pochopitelná…

A jednou z těchto bytostí jsi možná i Ty!
Zkus na své srdce se nacítit…

Stupně Shambally

Shamballa zasvěcení

Koho si Shamballa zavolá, toho do této posvátné metody s láskou a pokorou zasvětím osobně či na dálku.

Shamballa je Tvé duchovní zasvěcení a posun na další rovinu vnímání i rozpomínání duše a zároveň léčivou energií, kterou můžeš pomáhat sobě i ostatním, včetně zvířat a přírody.

Po zasvěcení se můžeš těšit na úplně nový rozměr života. Prostoupí Tě Světlo a Ty budeš všechny životní situace vnímat s větším nadhledem. Vše se doslova projasní, začne pročišťovat a Ty se začneš osvobozovat.

Ve členské sekci, kam získáš přístupy, najdeš průvodce Shamballou ke stažení. Své zasvěcení můžeš rozšířit také o hodnotný online seminář, kde Ti předám tipy, jak s energií pracovat pro sebe i ostatní, včetně praktické ukázky v praxi a možnosti otázek a odpovědí.

Potenciál zasvěcení

Plný potenciál zasvěcení se aktivuje až světelným tréninkem se Shamballou, tedy jejím využíváním v životě. Každodenním “čarováním” se Shamballou se navyšuje potenciál využití této blahodárné energie, budeš si to nádherně užívat! Sama Shamballa Tě povede. A já tu budu pro Tebe jako Tvůj průvodce pro Tvé dotazy.

Shamballa je světlo a láska a přichází do života ve chvíli, kdy jsme na ni připraveni.

První zasvěcení do Shambally obsahuje první dva stupně. Při tomto zasvěcení se aktivuje paprsek Tvého napojení na Shamballu, kterou budeš moci využívat pro sebe i ostatní, kontaktně i na dálku. Toto zasvěcení je prvním krokem na cestě Shambally, projdeš navýšením vibrace a aktivací bytosti. Obdržíš celkem 512 symbolů, které se automaticky zapíšou do Tvého energetického těla. Dojde k postupné reaktivaci vzpomínek Tvé duše a napojení na Tvůj jedinečný potenciál.

Výměna energie: 2023Kč

Zasvěcení do III. stupně prohloubí Tvé vnímání Shambally, její intuitivní využití v životě, napojí Tě na energii Metratrona a Shekinah a navýší osobní vibraci o další úroveň.💜

Do svého systému přijmeš dalších 256 léčebných symbolů, které podpoří především Tvé léčení a vzestup vědomí.💓

Tento stupeň prohlubuje odpuštění, sebelásku, celkovou harmonizaci a pročištění všech těl. Je to další stupeň na cestě osvobození od starých vzorců a programů, na základě kterých jednáme a utváříme naši reliatu. Vede tedy do další úrovně prožívání i prozření života na Zemi.

Výměna energie: 1333Kč

Zasvěcením do IV. stupně Shambally 1024 obdržíš do svého systému dalších 256 symbolů a Tvé zasvěcení se tak stává kompletním.

Toto zasvěcení je mistrovské, když se všechny symboly plně ukotví v energetickém poli člověka a Shamballa 1024 se naprosto integruje do života zasvěcovaného, včetně hlubokého uchopení jejích principů, opravňuje toto zasvěcení k předávání tohoto systému dále. Ale je dobré si uvědomit, že není to samé být Shamballa absolventem IV.stupně a Shamballa mistrem. Shamballa mistrem se člověk stane po měsících až letech hluboké intuitivní spirituální praxe, jejíž součástí je především práce sama na sobě a svém vlastním vývoji.

K předávání zasvěcení je třeba přistupovat s velkou vděčností, láskou a pokorou.

*Pro absolvování tohoto zasvěcení je vhodné mít Usui Reiki II. nebo rok vědomé praxe se Shamballou, tedy rok od prvního zasvěcení.

Výměna energie: 2888Kč

Toto zasvěcení je upgrade Shambally 1024. Shamballa 2002 je pokračováním, takovým vyšším stupněm, jedná se o velmi silnou a svižnou energii, pro kterou je potřeba již vyšší vibrační rovina a energetická připravenost zasvěcovaného.

Zasvěcení je, stejně jako tato energie, velmi dynamické a posunuje na další úroveň Shambally.

Vibrace zasvěcovaného dosahuje vyšší duchovní úrovně. Prohlubuje se komunikace s duchovními bytostmi a vnímání jemnohmotných realit. Aktivně se pročišťuje vše, co ještě nese nižší energie. Prohlubuje se také chápání karmických propojení.

Čakra třetího oka i čakra srdeční se otevírají svému pětidimenzionálnímu potenciálu. Co vše toto zasvěcení spustí, záleží na individuální cestě a případné zátěži každého zasvěcovaného. Je dobré cítit se na to již zralý a respektovat svou vlastní cestu vývoje.

*Pro toto zasvěcení je nutné mít IV.stupeň Shambally 1024 a integrovanou energii v těle.

Doporučený odstup – intuitivní, důležité je mít zpracované a zažité předchozí zasvěcení a plně uchopenou shamballa praxi.

Výměna energie: 2002Kč

Zasvěcení je možné po domluvě

Toto zasvěcení je dalším upgradem. Vyžaduje již hlubší zkušenost s energetickou prací. Tuto energii mohou využívat lidé, kteří se již dostatečně fyzicky, mentálně i emočně pročistili a uvolnili a cítí se zralí na další cestu spirituálního prožitku a vývoje.

Posunuje vědomí na další úroveň. Přichází procesy, které mohou být pro člověka a jeho ego náročné, proto je důležité cítit se pro toto zasvěcení plně ve své síle. Stejně jako u každého zasvěcení, i zde platí “Musíš to cítit celým svým srdcem…a být na to ready!”

*Předpoklad: Shamballa 2002 a spirituální zralost

Výměna energie: 3110Kč

Zasvěcení je možné po domluvě

Jedná se o velmi pokročilé zasvěcení, které otevírá potenciál všech inkarnací, ze všech časů i prostorů.

Shamballa 12D aktivuje všech 12 vláken DNA a 12 paprsků – při zasvěcení tedy probíhá 12 aktivací, tím se probudí všechna světelná těla a krystalický potenciál.

Tvé vědomí se ještě více otevře. Komunikace s duchovními bytostmi postoupí na zcela novou rovinu a dochází k úzkému propojení s Nanebevzatými Mistry. Vnitřní vedení se ještě více zintenzivní.

Dochází k obrovskému nárůstu energie a aktivaci potenciálu. Prohlubuje se chápání multidimenzionality našeho života a jasné uzření vyšší pravdy, že vše je se vším propojeno a všichni jsme jedním.

Léčitelské schopnosti dosahují zcela nové roviiny, aktivují se nové vhledy i nová “vidění”. S totou Shamballou lze léčit zdánlivě nevyléčitelné. Je velmi rychlá a efekktivní. Několikanásobně zesiluje přirozenou důvěru v léčivé procesy a schopnost sebeléčení.

*Předpoklad pro toto zasvěcení je Shamballa 3110 a hluboká spirituální zralost.

Výměna energie: 4.455 Kč

Zasvěcení je možné po domluvě

Toto je nejvyšší a nejsilnější stupeň zasvěcení, jedná se o zlatou linii – nejvyšší dostupnou energii. Toto zasvěcení nás ladí na Kristovo/Buddhovo vědomí čisté všeobjímající lásky a přítomného Bytí.

*Pro koho je přijetí tohoto zasvěcení, je určeno “mezi nebem a Zemí”.

Předpokladem je Shamballa 12D, spirituální zralost a jasné volání

Mou vizí je předávat lidem vědomí principů Shambally, aby je mohli integrovat do svého každodenního života.

Protože rozsvícením každého jednoho z nás se rozsvěcuje celá planeta.

A tím tvoříme Novou Zemi.

Zemi, ve které se ego rozpouští v lásce a oddělenost se proměňuje v jednotu.

Ve vědomé společenství, které se léčí a uzdravuje. Až ke kořenům.

Ve kterém si zasloužíme žít my i naše děti.

A ta změna vychází z každého jednoho z nás.

A odráží se v kolektivním otisku vědomí.

A tím ho navyšuje

do roviny páté dimenze,

do které jsme přišli žít.

Protože být zdravý, šťastný a svobodný si zaslouží úplně každý.

A Shamballa nás vede přesně tak, abychom si to uvědomili, integrovali…a doopravdy žili.

Připomene Ti Tvoje křídla… a pomůže Ti vzpomenout si, jak létat.

V plném ukotvení na Zemi. Tady a teď.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Zasvěcení probíhá na dálku v termínu, na který jsi přihlášen/a. Při zasvěcení v klidu a soukromí ležíš nebo medituješ s meditační nahrávkou, kterou jsem pro Tebe připravila. A já v tu chvíli působím s bytostmi Světla, kdy Tě společně zasvětíme. Vše se dozvíš v pokynech, které najdeš po dokončení objednávky ve své členské sekci.

Součástí pokynů jsou i tipy, jak se na zasvěcení naladit.

Celý proces trvá přibližně hodinu a cítit ho můžeš ještě několik hodin poté, kdy se energie usazuje. Při zasvěcení můžeš klidně usnout.

Tím, že jsi na těchto stránkách a čteš tyto řádky si Tě Shamballa již zavolala.

Pokud se potřebuješ ujistit, zavři si na chvíli oči, naciť se na své srdce a zeptej se “Jsem připraven/a na zasvěcení do Shambally 1024 do (daného) stupně?” Odpověď Ti přijde okamžitě. Ať už intuitivně, pocitově, vnímáním těla nebo pomocí vhledu, ucítíš, zda je pro Tebe Shamballa teď a tady vhodná.

Po každém zasvěcení je dobré nechat energii usadit a symboly integrovat v energetickém poli. Dobré je s energií pracovat a až bude čas, další stupeň si Tě sám zavolá. Je to individuální. Duše Ti sdělí, že jsi připraven/a, dostaneš znamení, prostě to ucítíš…

Mezi prvním zasvěcením a mistrovským stupněm doporučuji cca 1 rok rozestup a pravidelnou praxi.

Shamballa 1024 je léčebná metoda, která se skládá ze 4 stupňů zasvěcení.

 1. stupeň: 256 symbolů: základní stupeň určený především pro sebeošetření
  2. stupeň: 256 symbolů: umožňuje dálkový přenos energie
  3. stupeň: 256 symbolů: spojení s Metatronem a Shekinah
  4. stupeň: 256 symbolů: dokončení uasvěcení do Shambally 1024, stupeň mistrovský


➔ Celkem 1024 léčebných symbolů = Shamballa 1024

Do prvních dvou stupňů zasvěcuji najednou, při prvním zasvěcení tedy obdržíš zasvěcení do 1. i 2. stupně.

Životní změnu, restart, upgrade vědomí. Rozpouštění strachů, obav, limitů a posouvání hranic. Duchovní rozvoj a růst. Nárůst vibrace a rozšíření Tvého světla. Nalazení se na proud bezpodmínečné lásky. Prohloubení intuice. Aktivaci a harmonizaci Tvého energetického systému. Hlubší komunikaci s duchovním světem. Léčení celé Tvé bytosti a všech Tvých těl. Karmické čištění… Nalazení se na jedinečný paprsek světla a lásky.

Příběhy
zasvěcených

Objednávka

V případě dotazů či technických problémů mne informujte na: lucie@svetelnaakademie.cz

Zasvěcení nenahrazuje lékařskou ani odbornou péči. Přihlášením přijímáte zodpovědnost za své rozhodnutí i svůj duchovní proces.
Zasvěcení jdoucí rychle po sobě nebo přeskakování stupňů může mít za následek psycho-spirituální krizi.
Vždy dobře zvažte a naciťte svoji připravenost a zralost k dalšímu posunu.

Dálkové zasvěcení do SHAMBALLY

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Všechny informace Ti přijdou e-mailem, včetně odkazu, na kterém budu aktivaci vést. (Zkontroluj prosím složky “SPAM”, “Hromadné”, “Promoakce” a podobné.)

lucie@svetelnaakademie.cz

Dálkové zasvěcení do SHAMBALLY

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Všechny informace Ti přijdou e-mailem, včetně odkazu, na kterém budu aktivaci vést. (Zkontroluj prosím složky “SPAM”, “Hromadné”, “Promoakce” a podobné.)

lucie@svetelnaakademie.cz

Tato sekce se Ti brzy otevře