Shamballa

Termíny zasvěcení | Teorie | Podklady

Termíny zasvěcení

Prosím vyber si jeden z následujících termínů, pokud zde žádný není, mrkni brzy na stránky, vypisuji je pravidelně. Do 4. stupně zasvěcuji pouze po individuální konzultaci.

Součástí balíčku zasvěcení je:

● Dálkové zasvěcení dle zvoleného stupně
● Pokyny k zasvěcení, připravení prostoru a nalazení
Online seminář živě, ve kterém Tě naučím Shamballu využívat ve Tvém každodenním životě, s diskuzí pro Tvé dotazy a praktickou úkazkou, kde si tuto metodu vyzkoušíš hned v akci (seminář následuje po zasvěcení, přesný datum se dozvíš)
● Nahrávka léčivé meditace, kterou si k zasvěcení pustíš a kde Tě svým hlasem povedu do Shambally
● Shamballa průvodce (manuál, který jsem pro Tebe vytvořila)
Diplom o zasvěcení

Teorie

Shamballa je léčebná metoda Nového Věku. Je rozšířením Reiki a působí ve vyšších vibracích. Shamballa je životní filosofií, klíčem k duchovnímu vzestupu, spirituálnímu probuzení a dalšímu růstu osobnosti. Je to léčení, které pro nás bylo připraveno již v Atlantidě pro evoluční vzestup člověka, lidského vědomí i planety Země.

Shamballa zasvěcení

Koho si Shamballa zavolá, toho do této posvátné metody ráda zasvětím osobně či na dálku.

Možná se ptáš, kdy je ten správný čas na zasvěcení a zda jsi připraven/a?

Tím, že jsi na těchto stránkách a čteš tyto řádky – právě teď. Pokud se chceš ještě ujistit, zavři si na chvíli oči, naciť se do svého srdíčka a zeptej se “Jsem připraven/a na zasvěcení do Shambally 1024?” Odpověď Ti přijde okamžitě. Ať už intuitivně, pocitově, vnímáním těla nebo pomocí vhledu, ucítíš, zda je pro Tebe Shamballa teď a tady vhodná.

Po zasvěcení ode mě obdržíš poštou diplom a na mail průvodce Shamballou – manuál. Součástí zasvěcení je u mě i online seminář, kde Ti předám tipy, jak s energií pracovat pro sebe i ostatní, včetně praktické ukázky v praxi a možnosti otázek a odpovědí.

Mou vizí je předávat lidem vědomí principů Shambally, aby je mohli integrovat do svého každodenního života.

Jak probíhá zasvěcení?

Zasvěcení probíhá na dálku v termínu, na který jsi přihlášen/a. Při zasvěcení v klidu a soukromí ležíš nebo medituješ s meditační nahrávkou, kterou jsem pro Tebe připravila. A já v tu chvíli působím s bytostmi Světla, kdy Tě společně zasvětíme. Vše se dozvíš v pokynech, které Ti ode mě přijdou, včetně nalazení se na zasvěcení. Celý proces trvá přibližně hodinu a cítit ho můžeš ještě několik hodin, kdy se energie usazuje. Při zasvěcení můžeš klidně usnout.

Stupně Shambally:
1. stupeň: 256 symbolů: základní stupeň
2. stupeň: 256 symbolů: umožňuje dálkový přenos energie
3. stupeň: 256 symbolů: spojení s Metatronem a Shekinah
4. stupeň: 256 symbolů: stupeň mistrovský, umožňuje předávání energie dál
➔ Celkem 1024 léčebných symbolů = Shamballa 1024

Do prvních dvou stupňů zasvěcuji najednou, při prvním zasvěcení tedy obdržíš zasvěcení do 1. i 2. stupně.

Po každém zasvěcení nastává 21 denní proces čištění a usazení energie, ten je u každého individuální. V tomto období může člověk prožívat detoxikaci na fyzické i psychické rovině. V toto období doporučuji s energií pravidelně pracovat, vibrace je navýšená a vše přichází krásně samo.


Kdy je čas na zasvěcení do dalšího stupně?
Vždy je dobré nechat energii usadit a nechat transformaci proběhnout a s energií se sžít. A také s ní pracovat. Až bude čas, další stupeň si Tě sám zavolá. Je to individuální. Duše ti sdělí, že jsi připraven/a, dostaneš znamení, prostě to ucítíš…

Potenciál zasvěcení

Plný potenciál zasvěcení se aktivuje až světelným tréninkem se Shamballou, tedy jejím využíváním v životě. Aneb jak se říká, trénink dělá mistra.

Shamballa je jednak Tvé duchovní zasvěcení a posun na další rovinu vnímání i rozpomenutí, ale zároveň léčivou metodou, kterou můžeš pomáhat sobě i ostatním, včetně zvířat a přírody pro jejich nejvyšší dobro.

Shamballa je světlo a láska.

Podklady

K zasvěcení využiješ psaný manuál a hodinovou meditaci, kterou si pustíš v průběhu zasvěcovacího rituálu. V úvodu meditace Tě dovedu do Shambally a poté už si budeš vychutnávat klidnou hudbu a přítomnost světla a lásky.

Průvodce Shamballou

Ukázka z originální brožury Shambally, kterou jsem pro Tebe vytvořila.

Meditace

Úryvek meditace

Zkušenost jedné z mých světlušek