Světelná Akademie®

Menu

Svítím, tedy jsem!

Semínko v Zemi: Světelné úkoly

Výběr z FB stránek

Uzemňovací Rituálek

Tvé zasazené semínko zapouští své kořeny, proto si udělej na úvod programu tento jednoduchý uzemňovací rituálek.

Tento úkol je v terénu, prováděj ho v přírodě. Vydej se na procházku za svým oblíbeným stromem. Stromy si pamatují naši energii a můžeme s nimi úžasně komunikovat. Pokud ještě žádný nemáš, naslouchej srdci, který Tě zavolá. Přistup k němu a spoj se s ním přiložením ruky. Strom okamžitě aktivuje svá magická vlákna a začnete se proplétat. Stvrďte své přátelství objetím. Až se budete objímat, představuj si, jak ze Tvé kořenové čakry vedou skrze Tvé nohy provázky až do země a proplétají se s kořeny Tvého stromu

Vizualizuj si své vlastní kořeny vedoucí z nohou, jak pronikají hluboko do Matky Země až k jejímu jádru, kde se napojí na zdroj zemské energie. Tuto energii jimi nech stoupat zpátky nahoru až do Tebe samé a nech, ať Tě od nohou vzhůru celou naplní. Můžeš cítit proudění, jak Tě Země dobíjí.

V této jemné meditaci nech tlukot svého srdce, ať prostoupí kmen stromu až do koruny, kde se jeho lístky zatřepotají tou krásnou vibrací. Setrvej, jak dlouho budeš cítit, že je třeba, a na závěr energii v sobě zapečeť podsazením pánevního dna a silou mysli si u kořene páteře zavaž červenou mašličku.

Poté poděkuj Matce Zemi i svému stromu a užívej si své zakořenění a uzemnění.

TIP: Tento rituál si můžeš udělat 4.4., což je portálový den dobrý pro uzemnění a základy.

Ahoj, strachu, cos mi přišel říct?

Protože jsi nyní v zemi, pod povrchem, v temném sklepení půdy, může se stát, že se tam někde objeví bubák. Proto si na to pojďme posvítit! Tento úkol je přemýšlecí a psací, vezmi si svůj Deník Světlonošky.

Vydala jsi se na magickou cestu a je přirozené, že v Tobě mohou být určité obavy nebo strachy. Tak už to před cestou občas bývá. Proto je dobré si je hned na začátku zvědomit. A přivítat strach jako přítele. Mnohdy nám totiž právě strach ukazuje, kudy vede ta nejdůležitější cesta.

Strach je přirozený a máme ho každý. I já mívám strach. A není nad to si s ním popovídat. a dojít až ke kořenům toho, kde strach pramení. Pro začátek si v tomto úvodním týdnu své strachy zvědom.

Právě strachy nám můžou náš světelný kabát narušovat a oslabovat jej. Strach je jako parazit, který bere květince sílu. a brzdí ji v růstu Ale když si své strachy zvědomíme a vytáhneme je z temnoty na světlo, najednou jako by nad námi ztratily svou moc. Strach rád žije v temnotách, kde na nás působí jako temný stín, ale ve chvíli, kdy si na něj posvítíme, zjistíme, že je ve skutečnosti mnohem menší, než se zdálo. A že my jsme ti, kdo může ovládat jeho, ne on nás.

Abys mohla jako květinka efektivně růst a prorazit si svou cestu na Slunce a nenechat se polapit v temném údolí, vytáhni nyní své strachy na světlo a popovídej si s nimi.

Z čeho máš na cestě květiny strach? Jaké strachy se teď ozývají?

TIP: Své strachy si sepiš do připraveného cvičení. Můžeš si udělat rituálek, kdy si stopneš několik minut a prostě píšeš a píšeš. Nezapomeň, že mít strach není ostuda, je to přirozené a nesnižuje to Tvou hodnotu. Přiznat si své strachy je naopak velmi osvobozující.

Když Tě pak nějaký strach na cestě květiny popadne, nejlepší je mu povědět:

Ahoj strachu, vím o Tobě, že jsi tady.
Cos mi přišel říct?

Prožitek z čištění aury

Pokud jsi měla v bonusech čištění aury, pravděpodobně jej prožiješ přesně tento týden. Jedná se vlastně o vyčištění, prosvětlení a případné zazáplatování Tvého světelného kabátu. Sepiš si do deníku své dojmy, svůj prožitek či případné vzkazy a doporučení.

Nezapomeň však, že pouhé vyčištění nestačí. Je to jako s hmotným kabátem. Pokud se o něj nebudeš s láskou starat a pečovat o jeho čistotu, můžeš v něm mít brzy zase fleky nebo trhliny. I proto následující týdny věnujeme zvláštní pozornost světelné výživě.

TIP: Je dobré si všimnout změny a tím i na vlastní kůži okusit, jaký rozdíl cítíš po vyčištění a nyní můžeš vidět, jaké možné důsledky může mít, když náš světelný kabát není v pořádku.

Pozorovatelka

Jak se navyšují vibrace Země, společně s ní se navyšují i ty Tvé a proto zažíváš příznaky transformace. Tvé tělo se proměňuje, doslova se překalibrovává, proto můžeš zažívat různé symptomy. Více se tomu budeme věnovat v příštím týdnu, kdy se zaměříme na Tvé tělo., ale již nyní zační svou fyzickou schránku pozorovat.

Je to v podstatě úkol pro každý den. Budeš pozorovatelkou svého těla a svých tělesných projevů transformace. Těchto projevů si můžeš všímat přes den i v noci.

Všímej si projevů svého těla. Pozoruj. A sepiš si své fyzické – tělesné příznaky transformace.

Můžeš pociťovat následující příznaky:

 • horkost
 • nespavost
 • bolest či tlak v hlavě, tlak za očima
 • šustění a pískání v uších
 • klepavka, magnetismus v těle
 • malátnost
 • bušení srdce, tlak na hrudníku
 • vibrování a brnění končetin
 • bolest svalů
 • rýma
 • trávicí obtíže
 • a další…

Červená mantra

Na cestě květiny si budeš tvořit barevné mantry. Nyní jsme v zemině, u kořenů, Tvá mantra bude tedy červená. Bude to tvá magická, posvátná věta vztahující se k danému tématu.

Tento týden si při komunikaci s Matkou Zemí vymysli svou mantru (afirmaci, modlitbičku), která bude symbolizovat to, že jsi na Zemi doma a v bezpečí.

Příklady:

 • Zde na Zemi jsem v bezpečí a chráněna.
 • Země je mým láskyplným domovem a poskytuje mi to nejlepší útočiště pro můj růst.

Buď svá a zvol přesně takovou mantru, která Ti přijde. Třeba u Tvého stromu. 😉


TIP: Svou mantru si napiš na kousek papíru, do deníku nebo vytiskni a vybarvi či ozdob právě červenou barvou.

Pro navigaci v programu klikni na menu v horní liště.

Výběr z FB stránek