Světelná Akademie®

Menu

Workshopy, kurzy a programy

Na Světelné akademii, kterou jsem založila pro všechny rozvíjející se duše, nabízím jedinečné světelné aktivační programy Svítím, tedy jsem! Tyto kurzy jsou určené všem ženám, které chtějí aktivovat svou hvězdnou esenci a využívat naplno svůj jedinečný potenciál.

Program je unikátní a tvořený vždy v aktuálních energiích pro danou komunitu. Nikdo se v tomto programu neocitne náhodou. Spojuji partu Světlonošů - Světelnou rodinu, ve které má každý své jedinečné místo. Společně se rozvíjíme, scházíme, rosteme a objevujeme kouzlo našeho poslání, vyšších dimenzí a fantazijních světů.

Programy jsou velmi originální, jedinečné a nelze je popsat, musí se zažít. Je to putování plné zázraků, ale též praktických rad a tipů pro každodenní život a práci s energií. Procházíme v nich pohádkový příběh od kořenů a základů Matky Země až po Království nebeské a společně se dotýkáme hvězdných dálek Vesmíru.

Program jsem vytvořila na základě svých celoživotních zkušeností, znalostí a dovedností přesně tak, aby fungoval efektivně, pohádkově, kouzelně...pro každou vílu, čarodějku, kněžku, bohyni, vědmu či jakoukoli jinou tvůrkyni Nové Země, kterou si zavolá.

Ve své podstatě je jedinečný a žádný takový nikde jinde není, protože vznikl přímo ze mě, protkávám jej svou esencí, svým životním příběhem, hvězdnými kódy, vesmírnou energií, ale též praktickými znalostmi ze svých četných studií.

Program Svítím, tedy jsem" je ucelená cesta obsahující konzultace a vhledy, meditace a rituály, světelné kruhy, tvorbu, rozvoj kreativity, světelný trénink, cvičení a praxe, mentoring, rozvíjení všech rovin bytosti, channeling, otevření a pročištění čaker, energetické léčení... a celková aktivace a upgrade bytosti do plné síly.

Aktuálně proběhl Svítím, tedy jsem! jaro 2022 Cesta květiny.

Následující program zahajuji na podzim 2022.

Pokud si chceš předem zarezervovat své místo, kontaktuj mě, kapacita je omezena.

"Tento program jednoznačně doporučuji. Určitě nelituji. Důkazem budiž to, že jsem se přihlásila i do dalšího programu s Lucinkou. Nemám totiž dost 🙂 Určitě je to pro všechny duše, které se chtějí na své cestě životem rozzářit. Chtějí žít kouzelný život plný zázraků. Pro všechny, které jsou připraveny, aby se jejich život změnil k lepšímu a začaly žít více v souladu se sebou, svou duší, okolím a přírodou. Každý rituál, každý úkol mě moc bavil. Byla to vlastně jedna velká hra, stejně jako je život sám. Lu dokáže vše tak krásně podat a do detailu vymyslet a je skvělou průvodkyní. Dalším přidaným bodem je, že potkáte další krásné bytosti, světelné kamarádky, se kterými můžete vše sdílet. Takže se do toho určitě pusťte :-)" Markéta Skálová

Read More Read Less

SVĚTELNÝ KOUČINK & MENTORING

DOBA: 60 minut
MÍSTO: online přes Zoom, Skype nebo Messenger call
Nabízím: 1:1 soukromé individuální konzultace

Terapie probíhá formou přátelského rozhovoru na Tebou vybrané téma, podle Tvých momentálních potřeb. Při vzájemné komunikaci se nacítím na Tvou energii a vzkazy Tvé duše, které nám pomohou Tvou životní situaci lépe uchopit. Nikdy Ti neřeknu nic, co ještě nejsi připraven/a slyšet. Vždy jednám v souladu s Vyšším vedením. Naopak Ti řeknu přesně to, co v daný moment slyšet potřebuješ. Mnohdy sami již víme, kam nás to volá nebo jaké vzkazy dostáváme, ale teprve když tato slova slyšíme od někoho jiného, vše najednou dává smysl a zvědomí se naplno. Stejně funguje například i výklad karet, které nám pouze jemně odkrývají, co už ale dávno v sobě tušíme.

Jsem velmi empatická, můžeš se mi svěřit s čímkoli, nikoho nehodnotím ani nesoudím, jen jemně a citlivě vedu. Pomohu Ti otevřít dveře nových možností, ukázat cestu, po které Tě ráda doprovodím, ale jít už po ní musíš sám/sama.

Read More Read Less

Shamballa zasvěcení

Shamballa je léčebná metoda Nového Věku. Je rozšířením Reiki a působí ve vyšších vibracích. Shamballa je životní filosofií, klíčem k duchovnímu vzestupu, spirituálnímu probuzení a dalšímu růstu osobnosti. Je to léčení, které pro nás bylo připraveno již v Atlantidě pro evoluční vzestup člověka, lidského vědomí i planety Země.

Shamballa je světlo a láska.

Koho si Shamballa zavolá, toho do této posvátné metody ráda zasvětím osobně či na dálku.

Po zasvěcení každý obdrží diplom a manuál.

Mou vizí je předávat lidem vědomí principů Shambally, aby je mohli integrovat do svého každodenního života.

Read More Read Less

Tato sekce se Ti brzy otevře