Světelná Akademie®

Menu

Svítím, tedy jsem!

Svítím, tedy jsem!: Světelné úkoly

Výběr z FB stránek

Portálový den 6.6.2022

Pondělí, 6.6. je portálový den, o portálových dnech jsem psala v úvodu programu – červené týdny. V tento den máš možnost přijímat krásné povznášející energie pro svou transformaci. Děje se to i bez Tvého vědomí. Je to úžasný den pro procházku do přírody, tvorbu, relax a meditaci. Určitě pij hodně vody, vyživuj se intuitivně a udělej si nějaký z následujících světelných úkolů, protože můžeš zachytit opravdu stěžejní informace skrze svou korunu.

Zároveň mohou tyto energie prosvětlovat skrze situace, interakce a emoce další nezpracované záležitosti, na které se máš podívat a uzdravit je.

V tento den můžeš pociťovat silnější projevy transformace, popsané v červených tématech v okruhu Matka Země. Takovým příznakem může být na jedné straně bolest hlavy a malátnost, na druhé stavy euforie, lásky a vděčnosti.

Popiš si, jak se tento den cítíš na fyzické, emoční, mentální a spirituální rovině a jaké znamení jsi zaznamenala. Vše najdeš opět přehledně zpracované v pdf ke stažení "Světelné úkoly" k tomuto tématu.

Poslání

Mým posláním na planetě Zemi je…

Doplň tuto větu do světelného listu nebo do svého deníku. Psaní má kouzelnou moc a tím, že to napíšeš, řekneš Vesmíru své ANO, dáš mu najevo, že víš, proč tu jsi, a že jdeš do své mise naplno. Nikdo jiný nezná odpověď lépe, než-li Ty. Nepiš rozumem ani logikou, piš skrze své vesmírné napojení, které nyní přechází do plného nasazení.

Svou větu můžeš sdílet s námi ve skupině. Tento týden je o překračování dosud známých hranic, rozšiřování obzorů – sdílením se světem dáváš Vesmíru opět najevo, že jsi si své mise vědoma a nebojíš se jít do svého poslání naplno! A on Tě plně podpoří v jeho naplnění.

CO SE PRAVDĚPODOBNĚ STANE

Ve chvíli, kdy řekneš Vesmíru své Ano a vyjádříš třeba i nahlas, že jsi si vědoma svého poslání, začnou chodit od Vesmíru zkoušky, jestli to myslíš vážně. Ty mohou mít mnoho podob – situace ve vztahu, v práci, mezilidské vztahy, to, jak na Tebe ostatní reagují, co Ti říkají, jak se k Tobě chovají. Důležité jé v této situaci zůstat bdělá a nespadnout do nenápadné pozice oběti a opravdu si plně uvědomovat své tvůrcovství a také zodpovědnost, kterou tato svoboda nese.
U toho se mohou vyplavovat podvědomé vzorce, které jsi nabyla buď jako malá nebo pak v průběhu života, ale většina z nich pramení z předškolního věku. Cesta k osvícení ducha je cestou osvobozování se od těchto programů – návratu k sobě a své přirozenosti. Není špatně, že je máš, není divu, máme je všichni, nikdy ale není pozdě s nimi začít pracovat a anulovat je nebo přepisovat.
Proto se nezalekni. Cesta Světlonošky není o tom prohlásit “Já jdu svítit všem.” a čekat, že vše projde hladce a nic se nezačne měnit. Proto se nelekej případných lekcí, které Tě začnou ještě ve větší míře potkávat. V každém případě to ale stojí za to a Ty jsi plně podporována, chráněna a vedena!

TIP: Myšlenková mapa
Zmapuj si své myšlenky ohledně Tvého poslání. Utvoř si myšlenkovou mapu. Vezmi si papír nebo deník a nech to sebou proudit. Otevři svůj kanál a stahuj si informace. Piš pojmy, maluj symboly, šipky, kroužkuj, spojuj, doplňuj malůvky, nadpisy, propojuj souvislosti. Je to opět takový světelný brainstorming, který Ti mnohé ukáže. Toto cvičení je kreativní a psací, jdi do akce, přemýšlení nestačí, zhmotni nápady a vnuknutí na papír a budeš koukat, co všechno z Tebe vyleze.

Nabití světelného kabátu

Svou auru si denně čistíš a prosvětluješ různými činnostmi, které jsme v průběhu programu trénovali. Světelný kabát si také můžeš nabít skrze vizualizační cvičení s vesmírnou energií – skrze Tvůj Vesmírný kabel.

Spojíš ruce před srdcem a požádáš (poprosíš) o nabití svého světelného kabátu (aury) světlem. Poté se tomuto příjmu vesmírné energie otevřeš, vizualizuješ si, jak Ti skrze vlákno vedoucí shora do korunní čakry teče zářivé světlo a naplňuje celé Tvoje tělo, až ho začne přetékat a naplňuje Tvůj ochranný prostor. Maže všechny nahromaděné shluky energií, prosvětluje celou Tvou bytost. Světlo tryská ven ze Tvých rukou, přilož je k sobě před srdcem, jemně je o sebe protři, ať tok podpoříš, a celá se zahaluj do pomyslné světelné bubliny, přelévej si světlo přes hlavu a stále vizualizuj, jak Tě celou obklopuje a naplňuje.

Toto cvičení budeme dělat i společně.

Na konec poděkuj a důvěřuj, že je vše v pořádku, Tvá aura je nabitá a chráněna – světelný kabát je pevný, protkán zlatou nití Vesmíru.

TIP: V sobě máš svůj vlastní návod, následuj jej!

Bonusové cvičení: Léčení

V každém z nás je dar léčení, který se jednoho dne přihlásí o slovo. A podobně jako v předchozím cvičení s nabíjením světelného kabátu, budeme pracovat s vesmírnou energií, která skrze Tebe protéká Tvou korunou, i při léčení.

Návod máš v sobě, tady je pár tipů a doporučení ode mě:

 • Požádej o spojení s kosmickou energií – ruce na srdce
 • Požádej si též o ochranu zpětného chodu
 • Nekřiž při léčení nohy ani ruce – blokuje tok energie
 • Sundej ze sebe elektroniku (např. chytré hodinky)
 • Možnosti: přivolej svého asistenta, pracuj s barevnými plameny světla, zapojit můžeš krystaly, kyvadlo, vykuřovadla…
 • Vizualizuj si, jak skrze Tvou korunní čakru teče kosmická energie do Tebe a z Tebe následně do člověka/zvířete…, ke kterému/na kterého přikládáš ruce
 • Před i po léčení si umyj ruce vlažnou vodou
 • Nikdy neošetřuj pod vlivem omamné látky ani sebe ani nikoho jiného!
 • Vždy vstupuj do léčení s čistým záměrem!
 • Na závěr poděkuj 

VÝHODY ZASVĚCENÍ PŘI LÉČENÍ:

 • Průtok Tvé energie je mnohonásobný. S každým dalším stupněm se opět znásobuje. Říkám tomu „vyčistit trubky“, skrze které energie protéká.
 • Skrze sebeošetření si zároveň děláš každodenní ochranu a to i ochranu proti zpětnému chodu – nenatáhneš si do svého systému nic od léčené osoby (i kdyby rýmu nebo špatnou náladu) a zároveň nepředáš nic Ty dané osobě. Jsi opravdu jen čistý VODIČ energie – kanál.
 • Mnohdy berou léčitelé energii ze sebe a pak ji musí dotankovat, ale většinou více dávají a pak jsou sami vyřízení. Když jsi „pouhým“ vodičem, prochází Tebou energie z Vesmíru, nedáváš při léčení svou a nikde Ti pak nechybí.
 • TIP: Pokud jsi v programu obdržela zasvěcení ode mě do Shambally, můžeš trénovat rovnou se Shamballou.

Doba jde kupředu a další generace budou již zasvěceny ze své přirozenosti, děti se inkarnují v nových vysokovibračních energiích, jsou tedy osvícené už jen tím, že jsou, nesou s sebou spoustu světla, jsou bytostmi světla a už od dětství vibrují na vysokých frekvencích. Přísun těchto semínek na Zem začal ve větší intenzitě kolem 80.let 20.století a od té doby se čím dál více násobí. Indigové, křišťálové, duhové děti pomáhají tomuto vzestupu lidského vědomí a celé planety. No a samozřejmě, že jedním z nich jsi i TY.

Mandala s hudbou

Vymaluj si mandalu korunní čakry za poslechu této speciální nahrávky. Je to takový relax s přesahem na večer u dobrého čaje při svíčkách nebo na pohodové víkendové odpoledne v přírodě.

Mandalu vymaluj intuitivně, v napojení, dostaneš se do příjemné meditace a tím nejen podpoříš aktivitu Tvé korunní čakry, ale to, jak ji vymaluješ zároveň mnoho prozradí o Tvém podvědomí, jako jsem psala ve Světelném obsahu pro toto téma, v kapitole Mandala.

Mandalku máš ve světelných materiálech k tisku. Fantazii se meze nekladou, klidně si namaluj i vlastní.

TIP: Svou mandalu nám můžeš nasdílet do skupiny a vzájemně se můžeme otevřít interpretační flow, co z ní cítíme a co o Tobě prozrazuje. Je to opět taková světelná hra.

Vlasy jsou mojí korunou

Vlasy jsou Tvojí korunou, užívej si tento týden vlasy jako Bohyně, jako Královna a věnuj jim náležitou pozornost i péči. Dotýkej se jich, hlaď je, masíruj si hlavu, pročesávej je s láskou, nech vlasy vlát ve větru, nech je roztančit v rytmu Vesmíru…

Péče

Dopřej svým vlasům láskyplnou přírodní péči. Umyj je přírodním šamponem bez silikonů, vyrobit si můžeš i vlastní, můžeš je umýt třeba žitnou moukou. A místo kondicionéru použít octový oplach nebo přeliv z kopřivy či heřmánku nebo si ukuchti domácí vlasovou masku. Udělej si z mytí vlásků rituál, při kterém věnuješ pozornost své korunní čakře. Závěrem je spláchni studenou vodou, tím se zavřou vlasové kapsy a vláskům to dělá moc dobře. To můžeš rovnou spojit se světelnou sprchou.

 

Masáž a pomazlení

Své vlásky můžeš na temeni hlavy krásně masírovat a stimulovat tak korunní čakru. K tomu můžeš využít třeba levandulový olej a nebo ametyst. Prokrvíš si navíc pokožku hlavy a podpoříš jejich růst. Se svými vlásky se pomazli, můžeš si do nich zapléct pírka, květiny, udělat ze sebe královnu, vílu, bohyni.

Stříbrné vlasy

Možná Tvé vlásky již sem tam stříbrní a Ty si uvědomuješ svou sílu staré duše. Možná toužíš po návratu k naprosté přirozenosti a své stříbrné vlasy nevnímáš jako projev stárnutí, ale jako odkaz moudrosti. Prozkoumej své stříbrňáky, jakou mají strukturu, co cítíš, když se dotkneš svého stříbrného vlásku? Projede Tebou něco?

Rituální barvení

Možná Tě láká změna účesu, která často provází naší životní změnu, přechod do nové fáze. Možná Tě volá nový sestřih, účes nebo třeba nová barva – můžeš někdy zkusit rituální barvení vlasů bylinami – hennou. Co si udělat barvící rituálek, henna vlasy regeneruje, dodává jim sílu a lesk a nepoškozuje ani vlasy ani světelný kabát jako barvy chemické. Z barvení hennou si můžeš udělat rituál už při její přípravě, můžeš si dát záměr do míchání, přidat koření, zalít čajem, nanášet při příjemné hudbě. Stejně tak lze použít bezbarvou hennu pro vyživení a lesk.

TIP: Můžeš zkusit ayurvédskou kosmetiku, která je vyráběna pouze z přírodních ingrediencí podle tradiční receptury ayurvédy a je tak zázračným elixírem pro tělo hmotné i nehmotné, pro vlásky i korunku. A samozřejmě není testována na zvířatech.

Ať už máš jakékoli vlasy, co Ti Tvé vlasy říkají? Jaké Tvé vlasy jsou? Co o Tobě vypovídají?
Vlasy jsou víc, než jen krásnou ozdobou Bohyně. Vlasy jsou takové naše antény do nebe, jsou silným vodičem energie a nesou v sobě mnoho informací, včetně DNA. Všechny rituálky spojené s vlasy, včetně pohlazení a česání vlasů, mají svůj magický přesah.

A protože jsme v tom Věku Vodnáře a jsme právě u našich vlasů jako naší koruny, určitě si vzpomeneš na muzikál Miloše Formana VLASY o svobodomyslných hippies, taky takových Světlonoších v barvách duhy. 🙂 Tak Ti sem přikládám legendární píseň, v jejímž textu je ukryto mnoho pravdy. Je na čase rozhodit své vlasy, poskočit si a zazpívat si.

Harmony and understanding
Sympathy and trust abounding
No more falsehoods or derisions
Golden living dreams of visions
Mystic crystal revelation
And the mind′s true liberation


This is the dawning of the age of Aquarius!”

Vesmírný internet

Toto cvičení je Tvým univerzálním tréninkem Tvého vesmírného napojení. Představ si, že existuje neomezený zdroj informací, odkud můžeš stahovat to, co zrovna potřebuješ – informace, rady, návody… Počkat, to je přece internet. A přesně takto existuje také vesmírný internet jako Zdroj informací a energie, ze kterého si můžeš stáhnout vše potřebné na svůj hardware – do Tebe. Tvé napojení se nyní probouzí a prohlubuje a čím více ho budeš trénovat, tím více pro Tebe bude pracovat.

I. INSPIRACE

Dovol si chvíli spočinout v sobě. Zkus chvíli zhluboka dýchat se zavřenýma očima, vydechuj zátěž a s nádechy vnímej zářivé světlo, které k Tobě přichází jako vlna inspirace. Přijde Ti mnoho inspirace, která čeká, až se bude moci skrze Tebe projevit. Vezmi si papír nebo deník a napiš všechno, co Tě napadne.

II. POZORUJ SVÉ NÁPADY

Buď všímavá ke svým nápadům a vnuknutím a zajímavé myšlenky si piš. Přicházejí většinou nečekaně a jak rychle přijdou, tak rychle se rozplynou. Je dobré si psát třeba do mobilu nebo namluvit poznámky na záznamník. Tyto nápady a myšlenky Ti chtějí něco sdělit.

III. OTÁZKY A ODPOVĚDI

Máš nějakou otázku, na kterou bys ráda znala odpověď? Zeptej se “tam nahoru”, odpověď se dostaví velmi brzy.

Fialová mantra

V tomto tématu si vytvoř svou fialovou mantru, která v Tobě bude prohlubovat Tvé kosmické vědomí a podporovat Tvé napojení na Zdroj a pozitivně stimulovat korunní čakru.

Příklad:

 • Cítím a užívám si své spojení s Vesmírem právě tady a teď.

TIP: Svou mantru si napiš na kousek papíru, do deníku nebo vytiskni a vybarvi či ozdob právě fialovou barvou, můžeš přidat také zlatou.

Pro navigaci v programu klikni na menu v horní liště.

Výběr z FB stránek