Světelná Akademie®

Menu

Světelné prázdniny!

Přehrát video
Letní kemp Světlonošek

ČERVENEC

Červenec je zářivý měsíc zrání. Obilí zlátne, úroda zraje, rozkvetlé květiny otevřené světu vstřebávají sluneční paprsky, které je vyživují Paprsky Síly. Obloha je zářivě modrá, Slunce na ní svítí do všech stran. Stejně jako Tvá rozkvetlá květinka, která vyzařuje a přijímá letní energii. Voda je krásně třpytivá a láká ke koupání. Noci jsou teplé a nebe je poseté hvězdami. Je tu letní vánek, dotek prázdnin a vnitřní dítě se tetelí radostí.

Červenec je také měsíc kempování, proto se nyní zabydlujeme v letním kempu Světlonošek, kde se budeme scházet u posvátného ohně ve Světelném kruhu zářivých žen a trávit společně Světelné prázdniny.


Ve světelných úkolech tohoto měsíce najdeš vše, co je letní a tematické a kde pracujeme se všemi živly, venku i v sobě, v přírodě i mysli. Je tu doba Paprsků Síly, Zlatavého zrání a Lvího srdce.


V červenci se bude otevírat Lví brána, vysoce energetické karmické období, které společně projdeme. Transformační světelný prostor našeho kempu Tě opět ve všech procesech podpoří, stejně jako já a můj tým Svítím, tedy jsem – filosofie, ve které plujeme na vlnách léta do nekonečna a ještě dál.


VÍTEJ VE SVĚTELNÝCH PRÁZDNINÁCH!

Kalendář:

Paprsky Síly

4.-10.7. 2022

Je to dva týdny, co jsme vstoupili společně do léta, Tvá  květinka rozkvetla a nyní ji čeká zářivé letní zrání. V tom ji doprovodí Paprsky síly.
 
Protože přesně takové přijímáme i vyzařujeme. Neustále jsme jedním zářivým paprskem propojeni přímo se Zdrojem. Zároveň jsme prodlouženým paprskem jednoho společného Slunce. Všechny tyto paprsky mají velikou sílu. Manifestační, transformační, léčivou, hojivou, proměňující, hladící, probouzející, aktivační, harmonizační a především nekonečnou a věčnou.
 
Paprsky Slunce přijímáme skrze naši světelnou nabíječku. Paprsky našeho vnitřního Slunce vyzařujeme do okolí vyjádřením toho, kdo jsme. A paprskem lásky hladíme své okolí a rozdáváme světlo. Vědomě i nevědomě. Celý svět je tvořen paprsky, jsou všude kolem nás a jsou mocné. Možná už je začínáš i vidět.
 
Společně putujeme k bráně, která se otevře za necelý měsíc. Střeží ji dva Lvi a abychom mohli projít do nového světa, nové dimenze, vyšší sféry, nové verze sebe sama, je dobré se připravit. V lehkosti a radosti s letním vánkem, který dává dech našim dnům.
 
Přeju Ti, ať je tento týden zářivý a ať už nás v životě potkává cokoli, nezapomínej, že Lev se nevzdává, vztyčí hlavu ke Slunci a odhodlaně se vydá vstříc mu na pozdrav, načež dojde k propojení paprsků a síly.
 
A ta Tvoje je mnohem větší, než si myslíš.

Jedinečná prázdninová vize

Jako malí jsme se vždy těšili a měli spoustu očekávání od toho, co léto přinese. To dítě v nás ale nikam nezmizelo. Ať je Ti deset nebo padesát, můžeš mít velké oči plné očekávání. Toto očekávání určuje to, čeho se dočkáš. Přitáhneš si to totiž Paprskem síly.

Tvým úkolem pro tento týden je krátký dialog s Tvým vnitřním dítětem. Zeptej se ho: „Jaká máš od těchto prázdnin očekávání?“

A nezapomeň, že dětská mysl je neomezená. 😉

Společně se na to podíváme při Tvém osobním světelném mentoringu tento týden, kde budeme tvořit Tvou jedinečnou prádzninovou VIZI.

Své vize, sny, touhy, vhledy a přání si vyplň do úvodního světelného listu, kde se balíš na prázdniny, přemýšlíš, kam se podíváš, a co si přeješ zažít. To vše si můžeš kreativně ztvárnit.

Toto cvičení osvětluje jeden z principů Shambally.


PS: Pozor na interpretaci slova očekávání v negativním smyslu. Zde jde o Tvé energetické pole, které utváříš svými myšlenkami. A Tvé myšlenky jsou Paprsky Síly. Je to tedy pole Tvých vědomých i podvědomých očekávání.

Portálový den 7.7.

Ve čtvrtek 7.července je portálový den. Cítím, že je to portálový den štěstí. Tento den pozoruj, jak svými paprsky do svého života přitahuješ štěstí, šťastné okolnosti, úsměvy, šťastné “náhody”, průvodce… a také jak svými vlastními paprsky štěstí utváříš, už jen tím, že jsi. Tento trénink probíhá v rámci všímavosti, pozorování a procítění. Pokud chceš, můžeš si své dojmy a postřehy samozřejmě zapsat do svého Deníku Světlonošky.

Zároveň je tento den jako stvořený pro světelnou koupel v přírodě, bude podpořen krásnou energií, následuj volání přírody a všech jejích živlů a nech se tento den dobít, navýšit své světlo, energii a celkovou osobní vibraci.

Ke stažení:

SVĚTELNÝ TRÉNINK PRO CELÝ ČERVENEC:

Světelná koupel

V rámci letního zrání je také dobré zalévat, aby rozkvetlá květinka neuschla. Dopřej své rostlince pořádnou vláhu! Vyraž k rybníku, do bazénu, do moře nebo třeba k potůčku a dopřej si světelnou koupel. Voda je nabitá Sluncem, jehož paprsky ji celou prostupují, každá kapka nese jeho energii. Ponoř se do této životadárné vody a užij si okamžik tady a teď. Ponoř uši, zavři oči a poslouchej hlas svého srdce. Představ si, že se koupeš ve zlatobílé záři, která Tě vyživuje, rozjasňuje a nabíjí kosmickou energií. Barva Tvé světelné koupele se může měnit podle Tvé fantazie. Možná bude jemně lila nebo tyrskysová. Nech se vést.

Můžeš si lehnout na vodní plochu a podívat se na nebe, pozorovat plynoucí mraky a užívat si klidu a ticha. Jsi ve světelné lázni, která Tě očišťuje a nabíjí. Také se můžeš ponořit do hlubin a prozkoumávat nepoznané, uvnitř skryté poklady.

Pokud nemáš možnost koupání venku, napusť si doma vanu a vodu si prosvětli svým vlastním Sluncem a vizualizací.

Po světelné koupeli můžeš zkusit domácí světelné tělové mléko bez chemie, které jsme vyráběli na cestě květiny ze žlutých ingrediencí a namazat se jím a dopřát květince pořádnou dávku hydratace.

A v rámci své světelné koupele vyzkoušej AQUATIPY!

Aquatipy

Jedinečná prázdninová vize

Ve Světelných prázdninách si budeme užívat všech živlů a protože je léto, nebude chybět ve velkém množství VODA, ze které jsme všichni stvořeni.

 

Prázdniny jsou tady! Je čas na odpočinek a radostné dovádění. Sranda musí být a ve vodě to platí obzvlášť. V průběhu prázdnin Ti sem budu sdílet AQUATIPY – zábavné cviky ze světa světelného aqua fitness, které rozproudí energii, zabaví celou rodinu (a možná i některé další osazenstvo vodní plochy) a především působí blaze na naše tělo i ducha. Prováděj ve světelné koupeli nabité sluníčkem.

 

Začneme tímto jednoduchým harmonizačním cvičením pro osvěžení těla i ducha, ve kterém využiješ všech živlů najednou. Toto cvičení je zaměřené na jemnou harmonizaci čaker, které nyní již dobře znáš. Můžeš si ho zařadit jako pravidelnou součást letního koupání a samozřejmě poupravit podle svého.

 

Přeji hodně zábavy!

Pro navigaci v programu klikni na menu v horní liště.