Světelná Akademie®

Menu

Světelné prázdniny!

Letní kemp Světlonošek

SRPEN

Srpen je zářivý měsíc padajících hvězd. Zlatavá úroda dozrává, rozkvetlé květiny začínají tvořit semínka, nadchází čas první sklizně... Dny jsou teplé, obloha přináší mnoho vzkazů, včetně meteorických rojů zvaných Perseidy. Je čas padajících hvězd, které plní Tvá přání. I Ty jsi sem takto spadla, abys naplnila svou misi Starseed - semínka z hvězd. Proto nyní dozráváš jako Slunečnice, která brzy nabídne svá semínka, plody svého letního zrání světu. Spirála okamžiku v jejím středu se roztáčí a s ní i další příběh - ten Tvůj sprnový.

I srpen je měsíc kempování, v našem letním kempu Světlonošek jsme již zabydlené, u posvátného ohně má každá své dané místo a tvoříme světelný kruh zářivých čarokrásek.

 

 

Ve světelném tréninku tohoto měsíce najdeš opět vše v aktuálních energiích, co je letní a tematické a kde pracujeme se všemi živly, venku i v sobě, v přírodě i mysli. Zároveň budeš trénovat a posilovat svou vizi a své dary a talenty. Ke konci srpna nás bude čekat společný workshop v našem kempu. Je tu doba na planetě Fesťák, čas Magické Slunečnice i SNOVÉ skutečnosti.

 

 

Téměř do poloviny srpna je otevřený portál – Lví brána, vysoce energetické, transformační a karmické období, které společně procházíme. Je to brána mezi světy, proto se může stát, že k Tobě přijde návštěva, taková mezigalaktická letní výprava, ale pouze, pokud jsi připravena.

 

 

Transformační světelný prostor našeho kempu Tě opět ve všech procesech i otázkách podpoří, stejně jako já a tým Svítím, tedy jsem – filosofie, ve které plujeme na vlnách léta do nekonečna a ještě dál.

 

 

UŽÍVEJ SI SVÉ SVĚTELNÉ PRÁZDNINY!

Kalendář:

Planeta Fesťák

1.-7.8. 2022

Planeta Fesťák…tak jsem nazvala před 12 lety planetu Zemi a rozvíjela své koncepty Nové Země. Má nejlepší přítelkyně mi vždy z legrace říkala, že jsem Slunce na planetě Fesťák, které informuje o programu a aktuálním dění a září do lidí své paprsky. Teď se tomu musím smát, když vidím, jaká v tom byla hloubka.
 

A tak jsem vymyslela takovou hru planeta Fesťák, kterou jsem vloni předložila na Healing Festivalu, když mě na něj duše zavedla poprvé. Tuto hru si tam letos zahrajeme také. Ale o co víc, tuto hru hrajeme každý den, tím že jsme si vybrali život na planetě Zemi. Proto, ať už jedeš na Healing s námi nebo nejedeš, tak v tom stejně s námi jedeš! Protože planeta Fesťák je planeta Země. A život tady je výlet plný dobrodružství, propojování a radosti, jako je tomu na festivalech.


V našem kempu Ti jsem Sluncem a víš co, Ty mně také. Protože Slunce je hvězda a my jsme všechny hvězdičky. Jsme světelné body jednoho krásného indigového nebe, části jednoho úžasného celku. Cesta každé jedné z nás tvoří příběh celého kempu, jedinečnou hvězdnou mapu. Mapu, která ukazuje cestu ostatním.

 

Tvým světelným tréninkem tohoto týdne je pokračovat ve Lví bráně viz poslední obsah v záložce červenec. A při tom všem si užívat svůj život jako HRU. Bezprostředně, fantazijně, spontánně, hravě, s nápaditostí, ve flow, sebevědomě po boku své lvice, s dobrou životní taktikou a s vědomím, že vítězí Láska, ta nejmocnější hybná síla Vesmíru!

Pro navigaci v programu klikni na menu v horní liště.

Magická Slunečnice

15.8.-23.8. 2022

Doba letního zrání pomalu vrcholí a přichází první úroda. Tato úroda rodí zasloužené plody, třeba semínka, která se brzy začnou rozsévat dál a také vyživovat spoustu bytostí. A to je posláním Magické Slunečnice.
 
A tak vše, co v Tobě ve Světelných prázdninách uzrálo, je na čase přijmout a co víc, s odhodláním statečné bojovnice Světla předávat dál. Stejně jako Magická Slunečnice, která svými semínky obohatí svět a šíří tak své magické zlaté světlo dál. Rozdává život. Rozdává paprsky světla za doprovodu svých slunečních andělů.
 
Jsou před námi poslední dva týdny Světelných prázdnin, Tvoje cesta však teprve začíná. Ty už sama moc dobře víš, co chceš, pomalu se Ti osvětlilo, co je Tvým posláním, cítíš své touhy a sny, vnímáš ten směr, kudy se vydat, jako by Ti cosi posvítilo na cestu. Už víš, kam jdeš a co je Tvůj cíl. Neboj se, si tu myšlenku dovolit, neboj se, pustit k sobě to, po čem Tvé lví srdce touží. Tento týden ještě využij Slunce ve Lvu a své Lvice Bojovnice. Příští týden již vstoupí do hlavní role Panna. A Panna je skvělou průvodkyní v pozemských praktických krocích ve všem, pro co se rozhodneš. 😉
 
Naše společná transformační energie Tvůj proces plně podpořila tak, aby se ve Tvém životě událo přesně to, co mělo, abys leccos pochopila, aby ses leccos přiučila, aby jsi se rozzářila, abys nabrala nový úhel pohledu, aby ses zaposlouchala do hlasu Lvího srdce, jehož tlukot Tě nutí vylézat z krabice a objevovat Tvé úžasné dary.
 

Už víš nebo tušíš, čemu se chceš v životě věnovat, co Tě naplňuje a čím chceš obohacovat sebe i tento svět.

 

Pomalu Ti došlo, že zde nejsi jen tak a že Tvůj čas je cenný a Tvá přítomnost na této planetě velmi hodnotná. Společně jsme trošku naťukli Tvé téma, promysli si jej, ať už jsou to bylinky, kameny, karty, léčení, práce s energiemi, náhledy duše, umělecká tvorba, vlastní obchůdek, terapie, svícení v jakékoli podobě…

Připravila jsem pro Tebe Světelný list (níže ke stažení v pdf) , ve kterém si zkušíš vyjádřit:


KDO JSEM:

VĚNUJI SE:

TVOŘÍM:

MOJE ESENCE JE:

A také si trošku pocestuješ časem. 🙂


Světelný list si stáhni, pročti a sepiš si vše pro sebe do svého deníčku a definuj si to tak, že ta situace už nastala, i kdyby jsi třeba byla teprve ve fázi plánování. 🙂 Ono už je to všechno stejně dané, Tvoje dušička už to má dávno naplánované, ona své dary zná a Ty jsi její manifestací ve hmotné podobě, díky Tobě se může realizovat. Jsi posel, který tyto dary a schopnosti měl v tomto životě objevit a aktivovat. Nosíš je jako Honzík ve svém ranečku. Je jich mnoho. Nejsou nové, na toto ses připravovala mnoho životů. 🙂 Všechno to, co v sobě probouzíš a co volá o pozornost, už dávno ve skrytu duše velmi dobře znáš.


Teď už jen stačí nechat se vést SVÝM VNITŘNÍM VEDENÍM, vnímat znamení, synchronicity a především naslouchat hlasu svého srdce, řev Lva je stále silný. Stále se ho ale bude snažit překřičet Pochybníček, možná zvýší hlas, tím ale neroste jeho síla. Naopak, strach nám ukazuje, kudy vede naše cesta. A plynout v tvůrčím proudu, kdy stačí dělat malé intuitivní krůčky každý den,….ale nemusíš vidět, kam vedou. Nech se vést, duše Ti ukáže tu nejlepší z cest! A jak se co stane, to Ti ukáže teprve cesta sama. Ale dokud se na ni nevydáš, tak ji nikdy nepoznáš!

POZNÁMKA: Pamatuj, že již funguješ ve vibracích, kde to nemusíš chápat rozumem a kde to nemusíš nikomu vysvětlovat ani obhajovat. Ego chce možná ještě lpět na jasném definování a pojmenování Tvých darů, chce vidět jasné důkazy ve hmotě, chce mít vše pod kontrolou a dokonale naplánované dopředu a stále by Tě tak chtělo držet pozadu, ve starých vibracích, protože je to pohodlnější. Ale duše, ta chce růst, expandovat, ta sem přišla svítit. Ta nepotřebuje jasný název ani rozumové uchopení pro Tvé schopnosti. Jsou to přirozené dary a talenty člověka, stačí si na ně rozpomenout. Proto, ať už si do svého světelného listu/deníku napíšeš cokoli, je to tak správně. Ať se rozhodneš na našem workshopu pro cokoli, je to tak správně a v pořádku.

SVĚTELNÝ WORKSHOP

WORKSHOP se koná na Zoomu: 23. srpna 2022 v 19:00

Mám pro Tebe nabídku – zkusit si v našem bezpečném prostoru světelného kruhu prezentovat ukázku své tvorby, vyzkoušet své tvůrcovství před “publikem”. Získáš tak prožitek, zpětnou vazbu úžasných žen a dost možná Tě to natolik odstartuje, že najednou ucítíš “ano, toto chci předávat dál” a plně si uvědomíš svou esenci.

 

 Největší bohatství můžeš předat, když jsi sama sebou a autentická. Pak není ani třeba přehnaných příprav a myšlenek, co to bude, protože to zkrátka “proteče” skrze Tebe od Tvého Vyššího Já. A o tom je přesně fungování z páté dimenze. Nikoho nenapodobujeme, nic nekopírujeme, jen necháme promlouvat skrze sebe naši dušislovem, uměním, tancem, čímkoli

 

 Můžeš si připravit 5-15 minutový vstup, kde nám představíš své TÉMA, např. nějakou bylinku/rituál/zajímavost o Tvém tématu/vhled do oblasti, které se věnuješ, či které se chystáš věnovat.  Nejedná se o hodinovou přednášku, ale opravdu o ochutnávku toho, co Tě baví, co Ti jde, čím chceš pomáhat ostatním, skrze co svítíš!

BUDU SE TĚŠIT NA TVÉ NÁPADY A SDÍLENÍ!

 

Tento týden se na náš společný Světelný workshop připravuj a do neděle 21.8. mi prosím pošli název, téma a časový požadavek Tvého vystoupení, případně co k němu budeš potřebovat.

 

TIP: Pokud se v úterý 23.8. nemůžeš workshopu účastnit v našem kruhu živě, můžeš zapojit fantazii a připravit si alternativu, kterou nám např. vložíš do skupiny (video, nahrávku, úkol, cvičení, psaný text…).

Připrav si také:
  • Představení KDO JSEM a ČEMU SE VĚNUJI (1-2 věty)
  • ÚVOD DO VYSTOUPENÍ  (1-2 věty)

Připravit si můžeš cokoli, co je Tvé téma, zde Ti přináším pár bodů pro inspiraci:

Nech své SVĚTLO zářit do světa, jako to dělá Slunečnice!

Těším se na pestrobarevnost, kterou společně vytvoříme, kdy každá z vás přispěje svou jedinečností a obohatí ostatní tím, co v ní uzrálo. Ať už si budeš chtít vyzkoušet cokoli, otevři se tomu. Nezapomeň, že limity, které máme, jsou pouze v naší hlavě. Otevří se kreativitě, napoj se na Zdroj inspirace a oddej se tvůrčímu plynutí. Tento Tvůj krok mnohé roztočí.

Ke stažení:

Pro navigaci v programu klikni na menu v horní liště.

SNOVá Skutečnost

27.8.-31.8.2022

Světelné prázdniny pomalu, ale jistě končí. A každý konec s sebou nese také nový začátek. Nebo snový začátek?
 
Ušla jsi cestu Zlatavého zrání po boku Lvice Bojovnice, se kterou jsi prošla Lví bránou, až dozrála jsi jako Magická Slunečnice ve svou jedinečnost. Nyní nastal čas pro SNOVOU SKUTEČNOST!
 
Tak jako když jsi byla malá,
i nyní Ti brzy začne škola.
Je to škola života.
Tvého nového vědomého života v prozření.
Nyní již vnímáš mnohá poselství a znamení.
Jsi všímavá a stejně jako kdysi,
vydáváš se na svou životní misi.
Světelnou, kterou obejvila jsi se svou rodinou.
 
Nyní si plně uvědomuješ své vnitřní Světlo – vnitřní Slunce, které vyzařuje Paprsky síly a kterými zároveň přijímáš. Silou přitažlivosti si jimi přitahuješ do svého života vše, co očekáváš, vše, co se nachází ve Tvém energetickém poli. Čím více Tvé vnitřní Slunce září, tím zářivější život si utváříš.
 
Na základě této filosofie si každou vteřinu tvoříš novou skutečnost podle svých myšlenek a svých vnitřních nastavení, tedy očekávání, tužeb, přání a snů.
 
Přesně takto se tvoří: Snová skutečnost. 
 
Jak již dobře víš, MŮŽEŠ DOKÁZAT VŠECHNO, O ČEM SNÍŠ!

A tak se nyní vydáváš na další cestu. Je to jako přecházet po mostě mezi známým a neznámým a vědět, že tento most je přítomým okamžikem nacházejícím se se v momentě tady a teď. Cesta zpátky není, co za ním je nevidíš. Jen cítíš. A svítíš. A to stačí. Každý krok dneška je postojem Tvého zítřka. Zítřek je sen i skutečnost. Nová. Snová. Tak se zasni a jdi do nekonečna a ještě dál!

NOV v Panně 27.srpna 2022

Nov je časem NOVých začátků. Toto Novoluní je v Panně a je zde čas na NOVou – SNOVOU skutečnost.

Panna je praktická a zemitá, esence tohoto Novu Ti pomůže udělat první kroky do Tvé (s)nové skutečnosti. Třeba takové, které si týkají Tvého poslání. Takovým krokem může být cokoli.

Požádej Pannu o vedení, ona Ti pomůže přejít ten most mezi sněním a realitou, kterou zakoušíš.

 

Více najdeš ve Světelném listu.

 

Kemp Světlonošek

Jak bys ztvárnila letní kemp Světlonošek?

Společné Světelné prázdniny se odehrávaly v kempu Světlonošek, který jsi měla šanci poznat, probádat, procítit, prožít. V tomto kempu se jako v bezpečném světelném prostoru mnoho odehrálo, včetně našich jedinečných setkání u posvátného ohně. Tento kemp byl a stále je velmi magický, obsahoval vše, co jsi potřebovala nebo co sis představila. Co všechno to bylo?

 

Ztvárni si nyní jakýmkoli Tvým jedinečným způsobem letní kemp Světlonošek.

Co jsi v něm měla/dělala/viděla/cítila/četla/zažila a tak dále…

Opět dej průchod své fantazii a kreativnímu provedení.

Co posílilo mé světlo toto léto?

Do této tvůrčí a vzpomínkové hry si můžeš krásně integrovat pojmy a symboly toho, co posílilo Tvé světlo toto léto.

 

TIP

Např. si můžeš náš kemp namalovat a popsat. Nebo udělat koláž v počítači.

 

CHCEŠ-LI, PODĚL SE O SVÉ DÍLO VE SKUPINĚ!

 

Ke stažení:

SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ

Slavnostní zakončení světelných prázdnin a uzavření letního kempu se koná
ve středu 31.srpna ve 20:00.

K tomuto závěrečnému setkání si připrav amulet, svíčku, oblíbený kamínek, tužku a papír, cokoli slavnostního a domácí rituální KAKAO (uvaříš podle návodu ve skupině).

 

ČEKÁ TĚ TAKÉ PŘEKVAPENÍ

Děkuji Ti za naše společné putování. Jsi úžasná, že sis tuto cestu dovolila a vydala se na svou misi.

Bylo mi ctí být Ti průvodkyní Magickou zahradou i Světelnými prázdninami a sledovat Tvou proměnu. Objevování Tvých darů, probouzení Tvých dalších schopností, rozpomínání se, nalazení se na Tvou jedinečnou duši… celý Tvůj proces byl magický a věřím, že světelný transformační prostor letního kempu Ti poskytl bezpečné a láskyplné zázemí pro další rozvoj Tvé bytosti v podobě letního zrání.

Tato cesta Tě navrátila k Tobě samotné, dozrála jsi do své celistvosti a nyní je na čase jít dál. Prožívat svou snovou skutečnost.

Přesně takto jsme byly domluvené a teď se vydáváš na cestu připravená, zářivá, napojená, vědoma si sebe sama, svých schopností, své hvězdné esence a své světelné rodiny, která tu vždy byla, je a bude s Tebou. Protože jsi mě našla. Proto nikdy nezapomeň, že život je pohádka, kterou jsi napsala Ty sama. Všechno v něm tvoříš TY s láskyplnou podporou Vesmíru a této překrásné planety.

Kráčej po ní s vědomím svého Světla.

ja2

S láskou a vděčností, Světlonoška Lucie

Brána letního kempu se uzavírá

LEVEL COMPLETED!

Pro navigaci v programu klikni na menu v horní liště.