Světelná Akademie

Menu

Svítím, tedy jsem!

Já a má vnitřní Bohyně: Světelné úkoly

Výběr z FB stránek

Lunární cyklus ženy: Dialog s Bohyní

Tento týden si popovídej se svou vnitřní bohyní o lunárním cyklu. Zvědom si, v jaké z jeho 4 fází se momentálně nacházíš a jaké požadavky pro tuto fázi Tvoje vnitřní bohyně má. Chce spíše odpočívat nebo tančit? Chce plánovat a nebo reflektovat? Jaká je v této fázi její čarodějná podstata? Je na vrcholu své intuice? Pak je na čase toho náležitě využít! Naciť se opět na své tělo a naslouchej mu, co aktuálně potřebuje v kontextu Tvé cykličnosti a tyto jeho rady následuj. A každou ze svých fází svého cyklu oslavuj!

VÝZKUM V TERÉNU

Zároveň je součástí tohoto úkolu “výzkum v terénu”, kdy pozoruj, jak na Tebe reaguje v jednotlivých fázích cyklu Tvé okolí. Jak se na Tebe dívají muži. Jak Tě vnímá Tvůj partner nebo partnerka. Jak se cítíš ve společnosti. Je to zábava.

TIP: A také je zábava sledovat, jak se synchronizuješ s paní Lunou na nebi nebo s dalšími bohyněmi v okolí.

I toto téma a tento druh komunikace zařaď do svého života i po následující týdny.

Měsíček

V tomto úkolu zapojíš svoji KREATIVITU, skrze kterou posiluješ svou druhou čakru.

Vytvoř si MĚSÍČEK, tedy takový ukazatel Tvé aktuální fáze cyklu, který Ti pomůže chápat Tvé tělo, Tvé pocity, Tvé potřeby, Tvůj výkon i Tvé magické napojení a naplno využívat Tvůj dostupný potenciál.

A stejně jako má měsíc své 4 fáze, rozděl si ho i Ty na 4 části. Můžeš si vyrobit kolečko, ve kterém budeš posouvat šipkou nebo přendavat magnet/barevný špendlík. Nebo si můžeš vyrobit 4 měsíčky (úplný, couvající, nov, dorůstající) či 4 roční období “lunární zima, jaro, léto, podzim” a aktuální si dát na nástěnku, vložit do diáře, deníku… Opět se fantazii meze nekladou. Ke každé z fází si můžeš připsat typické znaky, Tvé typické nálady, pocity, potřeby…

Synchronizace podle alfa samice nebo taky podle měsíce.

TIP: Tento lunární ukazatel může být navíc velkým pomocníkem nejen Tobě, ale i zbytku domácnosti, kdy manžel konečně pochopí, že třeba zrovna není ten správný čas na nevhodné vtípky a kdy naopak očekávat bohyni v plné své kráse.

RITUÁL:Oslava Bohyně

Oslav své vnitřní božství – přijmi naplno své ženství.

Celý tento týden je o vnitřní Bohyni – o úžasné magii ženství. Proto ucti své ženství, oslav jej!

Udělej si rituálek oslavy Bohyně. Tento úkol vyžaduje udělat si na sebe čas, udělat si příjemné prostředí a oslavit své ženství. Zapal si svíčky, ty mohou být bílé, růžové, můžeš přidat také oranžovou svíčku. Vezmi si na sebe oblíbené šaty nebo sukni a oblíbené šperky a amulety. Můžeš si také zapálit vonné tyčinky nebo použít vonnou esenci. K rituálu si můžeš pořídit také růži nebo větvičku šípkové růže. K rituálu si pusť hudbu, kterou jsem Ti zde připravila.

Sepiš si, co je na ženství úžasné. Proč jsi ženou ráda. Vybrala sis býti ženou a mělo to své důvody. Napiš vše, co na svém ženství miluješ a plně své ženství přijmi.

Svůj deníkový zápis nebo dopis pro vnitřní Bohyni si poté přečti nahlas za poslechu písně. Prožívej každé slovo. Poté pohlaď své ženské tvary, dotýkej se sebe.

A udělej si následující aktivaci, můžeš u ní přiložit jednu ruku na srdce a druhou na svůj podbřišek nebo na svou yoni. Prociť energii, která proudí kolem Tvých prvních dvou čaker, Tvým lůnem, Tvým ženstvím stejně jako ze Tvých rukou. Tato energie se propojuje v magický proud a nádherně září, naplňuje celý Tvůj světelný kabát posvátnou silou. 

Tento rituál si moc užij – jako seanci přijetí svého ženství a jeho náležité oslavy!

Tento úkol je zároveň aktivací, zde máš ode mě svou magickou aktivační formulku:

Přijimám naplno své ženství,

spouštím tuto aktivaci

mé vnitřní bohyně

kosmická síla rozkvétá ve klíně.

Otevírám své

ženství nové inspiraci,

proudu kreativity,

lásky a synchronicity.

Očišťuji své lůno a miluji býti ženou.

Aktivuji své božství

a uctívám své ženství.

Následuji svůj plán.

Plán Bohyně.

A tak se staň!

Kosmická síla

Miluj se

Probuď svou vnitřní bohyni a potrénujte spolu Tvou hadí sílu. Tento úkol spočívá v tom, užít si sexualitu na novém levelu. Protože právě vědomé milování je taktéž klíčem k vyšším sféram a způsobem, jak probouzet své vnitřní světlo a zářit.

TIP: Pokud budeš toto cvičení provádět sama, tak jej můžeš zakomponovat do rituálu Oslavy Bohyně, kdy budeš s aktivací této síly také pracovat.

Jednak si užívej svoji ženskost a svůj půvab a posiluj své sebevědomí světelnou péčí, která Ti přijde na mysl. Můžeš své tělo mazat před zrcadlem voňavým tělovým mlékem a prožívat každý svůj dotek na Tvém krásném těle. Uvědom si jeho kvality a magičnost každého jeho zákoutí. A pak potěš svou bohyni orgasmem – ať už s Tvým milým, milou nebo sama se sebou.

Představ si centrum Tvé hadí síly (kousek nad kořenovou čakrou – když se nacítíš, tak ho uvidíš/ucítíš, případně stačí opět klasicky požádat), vizualizuj si též svou zářivou druhou čakru a na základě vnitřního návodu a hlasu Tvé intuice toto místo uvnitř Tebe rozdmýchávej jako příjemný oheň a posiluj. Svou hadí sílu můžeš probouzet také v přírodě, tancem a u mnoha dalších aktivit. Zapoj svoji intuici.

TRÉNINK

Toto cvičení si zkus během tohoto týdne během mazlení nebo milování (klidně sama se sebou). Nadechni se zhluboka nosem, zavři oči a pomyslně se dívej jakoby na špičku nosu, špičkou jazyka se dotkni středu horního patra a zároveň soustřeď svou pozornost do oblasti pánevního dna, které zatni a podsaď pánev, až vznikne vír obrovské energie, můžeš ho dokonce vidět svým vnitřním zrakem. Potom jemně zatlač a tuto energii nasměruj a pošli do svého lůna nebo G-bodu a nebo ji vyžeň nahoru po páteři, pomyslně napříč všemi čakrami. Pak vydechni, uvolni jazyk i oči a užij si ohňostroj a uvolnění. Pokud budeš trénovat s protějškem, bude příjemně překvapen.

TIP: Toto cvičení napomáhá probuzení Tvé kosmické síly, prohlubuje sebepoznání a podporuje imunitní systém.

Samozřejmě můžeš zkusit jakékoli vlastní techniky, které jsi vymyslela nebo které Ti třeba právě tento týden přijdou na mysl. Toto je jen tip ode mě, který jsem si vymyslela a který funguje mně. Ale ještě nutno podotknout, že tyto techniky by nefungovaly bez lásky – a to především té k sobě samé, na základě které pak jednáš i ve všech dalších oblastech a která je světlem Tvého chrámu a budíkem Tvé vnitřní bohyně.

PS: Nic se neděje, pokud to nevyjde hned napoprvé, jde o to, si to zkusit a zažít něco trochu nového. A i zde platí, že trénink dělá mistra. Možná už jsi dokonce ostřílená sprinterka, ale i přes to zařaď toto cvičení tento týden do svých světelných aktivit a napiš si, co jsi prožila či si vymysli cvičení vlastní.

Vyzvi svou Bohyni k tanci!

Tanec je úžasným způsobem, jak rozproudit energii a rozhýbat svou vnitřní Bohyni. Tak vyzvi svou vnitřní Bohyni k tanci a tento týden tancuj ve velkém. Přišel čas to pořádně roztočit – ano, tanec krásně roztáčí čakry a Svádhištána bude ve svém živlu.

Tancuj u vaření, tancuj ve sprše, tancuj po obýváku, tancuj s dětmi, tancuj pod měsícem, tancuj na louce i v lese, tancuj kdykoli se Ti zachce. Takový intuitivní tanec je skvělá světelná výživa!

Tento týden roztančíme vnitřní Bohyni i společně – ve světelném kruhu. Vezmi si k němu na sebe své oblíbené šaty nebo sukni, čelenku nebo květiny do vlasů, šátek, oblíbené šperky, náš amulet, svíčku a budeme tančit!

A tak tančím se svou vnitřní Bohyní
Tato noc pro nás není poslední
Všechno nové právě teď začíná
Luno luno, posviť mi do klína.

Oranžová mantra

Nyní jsi v přímé interakci se svou vnitřní Bohyní, napojena na své tělo, ženství, lůno, oblast druhé čakry. Tvá mantra bude tedy oranžová. Bude to tvá magická, posvátná věta vztahující se ke Tvému ženství.

Tento týden si při komunikaci s vnitřní Bohyní vymysli svou mantru (afirmaci, modlitbičku), která může obsahovat cokoli Ti Bohyně pošeptá. Přijetí ženství, projevení sexuality, oslavu vnitřní Bohyně…

Příklad:

  • Jsem žena, jsem Bohyně, s kosmickou silou ve klíně.

Buď svá a zvol přesně takovou mantru, která Ti přijde. Třeba u Tvého rituálku. 😉

 

TIP: Svou mantru si napiš na kousek papíru, do deníku nebo vytiskni a vybarvi či ozdob právě oranžovou barvou.

Pro navigaci v programu klikni na menu v horní liště.

Výběr z FB stránek