Světelná Akademie®

Menu

Svítím, tedy jsem!

Já a mé vnitřní Slunce: Světelné úkoly

Výběr z FB stránek

Dialog se sebou samou - Kdo jsem?

Tento týden si popovídej sama se sebou, podívej se do sebe, do svého nitra a zjisti, kdo vlastně jsi.

Nejde o to, kdo jsi z pohledu vnějšku, z pohledu rodiny a společnosti, ale KDO JSI OPRAVDU TY? Ve své přirozenosti a prvopodstatě? Není to žádný souhrn nálepek, který Tě kategorizuje v tomto systému, ale je to přesně to, co cítíš, je to Tvá osobní identita, co se třeba i bojíš nahlas vyslovit, aby si někdo něco nepomyslel, abys nebyla odsouzena, odvržena či jakkoli persekuována za to, že víš, kdo jsi. Pověz mi, kdo je schovaný tam uvnitř?

Součástí tohoto úkolu je i kreativní tvorba:

Vytvoř si SLUNÍČKO OSOBNÍ IDENTITY, tedy takový ukazatel toho, kým jsi. Je to Tvé vnitřní Slunce, které svou září předává informaci o sobě samém. Můžeš si ho vypsat do světelného listu a nebo vyrobit, jak jen sama budeš chtít, každému paprsku můžeš přiřadit své vyzařování, opět kreativitě a fantazii se meze nekladou. Jsi to TY, vyjadřuješ SEBE!, tak následuj SVÉ volání.

PS: Můžeš jej vytvořit takovým způsobem, který je v souladu se Tvou aktuální fází Bohyně.

Už nejsem schované hluboko v Zemi,
však zůstaly tam mé pevné kořeny.
Má živoucí podstata však touží zářit ven.
Je na čase říci si,
“Kdo vlastně jsem?”

Sama sebou

Toto je úkol pro celý týden, pro celý program i pro celý život. Buď sama sebou!

Vykukuješ ze Země a říkáš “Ahoj, světlo!” a ukazuješ se světu ve své přirozenosti. Buď květinou, která roste, nehledě na to, kdo ji u toho vidí. Buď sama sebou za všech okolností, netlum své světlo v určitých situacích, na určitých místech nebo s určitými lidmi. Dělej, co Tě napadne, nepřemýšlej, co si kdo pomyslí nebo jestli je to vhodné. Buď bezprostřední, spontánní a nech své světlo zářit.

TRÉNINK V TERÉNU:

Buď sama sebou ve světě. Vyzařuj paprsky své jedinečnosti a vnímej, jak na Tebe okolí reaguje, a také, jak jej proměňuješ. Když budeš sama sebou, Vesmír Tě odmění.  Pro dodání odvahy máš s sebou svou žlutou mantru. Představuj si také své vnitřní Slunce, jak září, a čím více jsi sama sebou za všech okolností, tím větší je jeho síla. Když jsi sama sebou, Tvé vnitřní Slunce září své paprsky před Tebe a vzniká světlo, které Tě předchází a proměňuje všechno, čeho se dotkne, proměňuje Tvou realitu ve Tvůj prospěch!

Neboj se zářit do světa vědomí svého opravdového Já: Vím, kdo jsem, jsem sama sebou, jsem tím, čím chci být!

 

Když jsme sami sebou, jsme autentičtí. Když jsme autentičtí, jsme ve FLOW. A když je tu flow, dějí se zázraky a nic není nemožné – vibrujeme na vyšších frekvencích, oddáváme se magickému proudu synchronismu, proměňujeme sny ve skutečnost a svítíme své světlo do světa.

Jméno jako Tvůj osobní paprsek

Na tento svět jsi přišla se jménem. Tvé jméno není pouhá nálepka, ale nese určitou vibrační vlastnost a mnoho o Tobě vypovídá.

V tomto úkolu se nad svým jménem zamyslíš, také se na něj nacítíš a uděláš si menší průzkum a numerologické cvičení.

 

JMÉNO

Vyhledej si původ a význam svého křestního jména a zajímavosti o svém jméně. Nech se vést intuicí, která Tě zavede k objevování jeho tajů.

Příklad: Lucie pochází z latinského lux a znamená světlo a záře a přesně to je mým posláním – svítit ostatním. A neznám Lucii, která by nebyla zářivá bytost.

Každé jméno má svoji jedinečnou esenci. Objevuj tu svou!

PŘÍJMENÍ

Zamysli se také nad svým příjmením. Rodným, případně i současným. A užij si jazykovou metaforickou hru!

Co o Tobě napovídá/vypovídá Tvé příjemní, skrývá se v něm skryté slovo nebo energie?

Příklad: Já se jmenuji Hrubcová, což mi přišlo od malinka naprosto děsné a nehodící se. Ve škole mi říkali, že jsem hrubá mouka a tak jsem logicky své příjmení neměla ráda a nepřijímala ho a ani jsem se nepředstavovala s nadšením. Když jsem dostudovala bakaláře, přišlo mi super, že aspoň mohu dělat vtípky, že mám “bc” i ve jméně, ale pořád tam to přijetí nebylo. Až jsem to jednoho dne pochopila. To jméno o mně neříká, že jsem hrubá a už vůbec ne mouka. 😀 Ale že odráží moji vášeň pro HRU. Miluji hru a život beru jako hru. A také se často ptám CO. Co je za tím? Co se mi to snaží říct? Co je smyslem života? Co to ukazuje? A i toto “co” je v mém jméně. Od té doby své příjmení naprosto přijímám a miluji. Pohraj si také a poděl se s námi! 🙂

SEBEPŘIJETÍ

Pokud někdo nepřijímá své jméno, nepřijímá ani sebe ve své celistvosti. A to oslabuje naši energii a tlumí naše světlo, vnitřní Slunce.
CVIČENÍ: Své jméno i příjmení se pokus přijmout, můžeš si ho párkrát zopakovat nahlas u zrcadla a dívat se na sebe a cítit, že jsi to Ty. A také prožívat všechny jeho významy a vlastnosti, které jsi objevila a nechat je v sobě aktivovat. Nechej své jméno sebevědomě zářit do světa jako úžasný paprsek.

Své jméno budeš používat i při svém rituálu 30.4., na svátek Beltain.

 

Podle numerologické tabulky si nyní vypočítáš číslo svého celého jména. Toto číslo a jeho význam můžeme přirovnat k Freudovského pojmu EGO – tedy to, co Tě definuje ve světě jako osobnost, aspekt Tvé duše, Tvá identita, která září do okolí na ostatní bytosti.

VÝPOČET:

Podle numerologické tabulky sečti číselné hodnoty jednotlivých písmen Tvého celého jména. Výsledné číslo zredukuj na jednociferné. Tím si určíš číslo svého jména.

Příklad:

LUCIE HRUBCOVÁ = 3+3+3+9+5 + 8+9+3+2+3+6+4+1 = 59 -> 5+9 = 14 -> 1+4 = 5

Číslo mého jména je tedy 5. Takto si sečti své číslo.  A poté vyhledej jeho význam, ať už na internetu nebo v knize, zkrátka, kam Tě to zavede, a zkoumej více o svém já.

TIP: Zamysli se, jak Tě lidé oslovují. Možná máš některou verzi svého jména v oblibě a některou nikoli. Pokud Tě lidé oslovují, jak se Ti to nelíbí, řekni jim to. 😉 A zároveň se sebevědomě představuj tak, jak si přeješ, aby tě ostatní oslovovali. Tím posiluješ své vnitřní Slunce.

Jméno duše

I Tvá duše má jméno, dokonce více jmen. Toto jméno nijak nevymyslíš rozumem. Někteří lidé lpí na tom, vymyslet své jméno duše nebo si platí za to, aby jim ho někdo řekl či stáhl. Což je úplná blbost. Jméno duše k Tobě přijde, když jsi připravena a když ho máš zjistit. Přijde k Tobě v tu nejlepší možnou chvíli podle úžasného načasování Vesmíru a k jeho zjištění nepotřebuješ nikoho jiného, kromě sebe – však je to jméno Tvé vlastní duše.

Může se Ti zjevit napsané před vnitřním zrakem. Můžeš ho zaslechnout magickým pošeptáním chvíli před spaním. Můžeš se ho dozvědět ve snu nebo intuitivním vnuknutím. Může ho z ničeho nic napsat Tvá ruka jako automatické psaní. Způsobů, jak k Tobě přijde, je mnoho. Může přijít v tomto životě, ale nemusí.

Ve chvíli, kdy lpíme na zjištění našeho jména duše, ve skutečnosti ještě nejsme připraveni ho zjistit, protože posloucháme egem a ne srdcem. Stačí důvěřovat a neočekávat, jak toto jméno zjistíš. Prostě žij, žij v souladu se svou duší a ona Ti ho jednoho dne pošeptá.

A jak budeš vědět, že je to jméno duše a ne nějaký jiný vzkaz? Věř mi, že to budeš vědět s naprostou jistotou. 😉 Stejně, jako když bys pohlédla na pokoj plný miminek a Ty prostě víš, které je to Tvé.

Jméno duše s sebou přináší taktéž vibrační posun a aktivaci další části Tvého potenciálu a s ním určitou zodpovědnost.  Je to určitý druh zasvěcení. Je dobré s ním nakládat s obrovskou pokorou a vděčností. Jakmile je zneužito egem, stejně jako jakékoli magické schopnosti, je bytosti zablokována energie, která s ním přišla, až do další inkarnace, kdy přijde další šance.

I zde tedy platí nic neuspěchat, nic nečekat, jen být a plynout a vše se dostaví samo, když jsi připravena.

A pokud už jméno své duše znáš, pečuj o něj s tou největší láskou a pokorou, jako o cenný poklad, který jsi obdržela.

A jak jsem zjistila jméno své duše já?

Jednoho dne jsem ležela v naší chalupě, která je zároveň světelným portálem, který od malinka střežím, a ve kterém od dětství čaruji, kde jsem už jako malá holčička trénovala své schopnosti a kde jsem také vymyslela a praktikovala řadu rituálů, které nyní tvoří filosofii Svítím, tedy jsem!. Číslo popisné tohoto domu je 126 a v tomto domě žije řada světelných bytostí a působí zde mnoho magických sil, tudíž není divu, že naši zrovna tuto chalupu koupili, když mi byly 4 roky – období, kdy dítě běžně zapomene a zavře se, než ho potká tzv. spirituální probuzení, pokud tomu tak má v této inkarnaci být. Já jsem díky tomuto portálu nikdy nezapomněla a zůstala celý život vědomě napojená. Vše bylo dokonale naplánované samotným Universem. A tak není divu, že jsem se právě v tomto místě dozvěděla i jméno své duše, ale zdaleka ne v dětství, nýbrž až jako dospělá čarodějka. Jednoho dne před usnutím mi ho kdosi do ucha pošeptal a zároveň mnou provibrovalo intuitivně. Byl to velmi silný okamžik podobný zasvěcení. Otevřela jsem oči a pronesla nahlas “Právě mi bylo řečeno jméno mé duše, je to …………….. ………………… . Děkuji.”

Cítila jsem energii toho jména a dala se na průzkum, při kterém jsem objevila, že toto jméno nikde není k nalezení, kromě jednoho starodávného cizojazyčného spisu, kde je uvedeno pod číslem 126 – jako je číslo popisné toho domu – úžasného portálu. Postupně se mi dostávalo více a více informací o jeho složení a významu. A neuvěřitelně sedělo k mému poslání. Nikomu jsem ho leta letoucí neřekla. Až své spřízněné duši, kterou jsem zde ve hmotě v tomto životě poznala v roce 2021. Protože říci jej někomu, je dalším velikým krokem. Cítila jsem obrovskou pokoru a vděčnost. Spolu s ním se ve mně aktivovaly další schopnosti, vědomosti a návody, které byly připravené, až dozraji do příslušné úrovně vědomí. V tu chvíli jsem probudila takovou sílu, která začala hýbat všemi kolem mě. Pochopila jsem, jakou energii naše jméno duše nese, a že jeho zjištění je jakýmsi zasvěcením… a došlo mi, proč na něj opravdu musí být bytost připravena a především – proč jej má zjistit sama. Prozatím znají jméno mé duše pouze ti, které zasvěcuji, a uvidím, zda ho někdy použiji i veřejně, cítím, že ano, ale také cítím, že to bude další velký krok mé cesty.

Na cestě květiny se může stát, že Ti toto jméno přijde, protože už jen cestou tímto programem, procházíš obrovským upgradem Tvé bytosti, který se děje na viditelné i neviditelné rovině a postupem dalších týdnů se dozvíš více o tom (a především Ti to začne docházet), proč jsi zde, v komunitě zrovna těchto žen a po mém boku. 🙂

Žluťásek

Žlutá je sluneční barva světla, která harmonizuje třetí čakru, prosvětluje naši bytost a napomáhá transformaci – jako motýl. Udělej ze sebe žluťáska!

Najdi si něco žlutého, co Tě bude tento týden doprovázet. Můžeš se oblékat do žlutých tónů, povléct postel žlutým květinovým povlečením, vytáhnout žlutý ručník nebo žlutý ubrus do kuchyně. Můžeš si také pořídit žlutou svíčku, udělat čaj do žlutého hrnku…fantazii se meze nekladou.

Sluníčkové smoothie

Udělej si sluníčkové smoothie, které Tvoji rostlinku vyživí a poslouží jako skvělá osvěžující svačinka během transformačních dnů. Je to vitaminová bomba plná minerálů.

Postup:

 • 1 banán, 1 mango, sklenička rostlinného mléka, můžeš přidat trošku jogurtu (i rostlinného) a zasypat zlatavě zářivou skořicí.
 • Všechno nasypej do mixéru a rozmixuj do hladka, přidej pár kostek ledu a je to!
 • Pod skleničku s nápojem si dej opět svůj aktivační obrázek a vyšli záměr pro naplnění sluníčkového smoothie energií do obrázku vloženou a pak vypij. Dobré chutnání!

 

Žluté ovoce je skvělým způsobem, jak podpořit naši třetí čakru. A tak si při pití Tvého smoothie představ, jak do Tvého bříška padá záře, která proudí do Tvého vnitřního Slunce – čarky solar plexu.

Na mangu je super, že je zdrojem antioxidantů a betakarotenu, což je teď, když vystavujeme naši květinkou Slunci, velmi důležité.

Banány jsou velmi zdravé, pozitivně ovlivňují trávení a jsou nadupané vitaminy. Jsou skvělým pomocníkem při jarním cvičení, sportu a blahodárně působí na trávící soustavu – se kterou souvisí naše třetí čakra.

Světelná nabíječka

Životadárné světlo, které nám dává Slunce, funguje jako světelná nabíječka. Tento týden se na ni hodně připojuj. Jdi ven a nech se pohladit paprsky slunce. Na chvíli se zastav a zdvihni k němu ruce a nech jeho energii proudit do svých dlaní. Zároveň je to pozice odevzdávání a přijímání. Odevzdej, co Tě tíží, a přijímej na místo toho světlo. Tvou bytost krásně prostoupí a ona jej pak bude nosit v každé buňce svého těla. Slunce je silou ohně podporující třetí čakru, kterou tuto sluneční energii přijímáme.

Tak se venku vydej na pozdrav Slunci a otevírej svůj solar a nech, ať do něj paprsky vstupují a naplňují Tvůj střed ohnivou silou bojovnice světla.

Je zataženo? Šedivo? Nevadí! Pro Světlonošku Slunce svítí! Všimni si, že může být celý den pochmurno, ale Ty vyjdeš ven a Slunce vyjde taky! Tobě na pozdrav! Začni tomu věnovat pozornost a určitě zaznamenáš, že se to stává pravidlem. Je to díky Tvé silné a široké energii – ano takovou sílu máš. “Žádám Tě, Slunce sviť! Děkuji!”

Pod Sluncem prones následující kouzelnou dobíjející formulku:

Milé Slunce, dodej mi sílu života,
prostup mé tělo i mysl
chci vnímat svůj hlubší smysl.
Obal mě do zlata,
protože přesně takovou cenu mám,
zasloužím si to nejlěpší a
Tvé světlo s vděčností přijímám.”

Zlatá mentální výživa

Světelná výživa je důležitá a ta mentální je stejně podstatná jako ta hmotná. Tento týden si dopřej zlatou mentální výživu v podobě sebeocenění. Důležité je – umět se pochválit. Každý z nás má cenu zlata. Pracuješ na sobě, rosteš, zrekapituluj si své životní úspěchy. Na co jsi ve svém životě pyšná?

Nemusíš mít deset titulů, Nobelovu cenu nebo být mistrem světa, abys na sebe mohla být pyšná. Nauč se pochválit za maličkosti. Povedlo se Ti uvařit dobré jídlo? Super. Udělala jsi někomu radost? Nádhera! Rohodla ses pro život v radosti a lásce? No výborně!

Už jen to, že jsi tady, v tomto programu, který vyžaduje chuť jít do akce, odvahu a sílu, mnoho znamená. Jsem na Tebe pyšná!

Do světelného listu si sepiš 10 (či více) věcí, na které jsi ve svém životě pyšná! A také 10 (a více) věcí, v čem jsi dobrá.

Vše si po sobě nahlas přečti a uvědomuj si svou hodnotu, kterou máš!

Volím světlo, dobro a lásku!

Jsem dobrá!

Jsem šikovná!

Jsem úžasná!

Jsem jedinečná!

Jsem svá!

Zloději síly

Naše vnitřní Slunce může pohasínat, když se objeví zloději síly, kteří světlo kradou. Takovými zloději jsou často negativní emoce – naše světlo tlumí známí zloději jako strach, závist, žárlivost, hněv, vztek, úzkost nebo nenávist. Jsou jako plevel, který bere sílu naší květince a krade její živiny. Proto si na tyto zloděje posviť! Světla se zpravidla lekají a dají se na ústup.

A všechny tyto emoce se pojí s energetickým tokem třetí čakry a projevují se skrze bříško a orgány v bříšku. Potlačování těchto emocí pak vede k fyzickým a zdravotním problémům právě těchto orgánů v trávicím ústrojí. Zároveň to platí i naopak, pokud máme třetí čakru a tyto orgány v rovnováze a zdravé, nepodléháme tolik např. úzkostem a depresím. Všechno se vším souvisí.

Proto se nyní zamysli nad svými zloději síly a zodpověz si tyto otázky:

 • Co nebo kdo mi leží v žaludku?
 • Co nebo koho nemohu strávit?
 • Co mě tíží?
 • Co potřebuju zvrátit?
 • Co ve mně hnije?
 • Z čeho je mi těžko?
 • Z čeho se vnitřně klepu?
 • Z čeho mě bolí bříško?

Tyto otázky si zodpověz do svého světelného listu nebo deníku, je dobré si to zvědomit a vědět, na čem pracovat, co prozářit, co a kde vyčistit a odlehčit… a příští týden budeme v tomto tématu pokračovat a podíváme se na další zloděje síly – na parazity a škůdce, kteří vysávají světlo. A také na téma pletí.

Světelný repelent: ochranná esence

A právě protože jsi vykoukla na světlo, a jak rosteš a více záříš, můžeš se stát – stejně jako květinka, lákadlem pro nějakého škůdce, pro další zloděje síly, proto je důležité se chránit.

Tím, že jsi sama sebou, se čím dál více svlékáš do své nahoty – obnažuješ své nitro, abys mohla naplno zářit, a tak Tě může něco pokousat. Nějaký parazit může zatoužit po Tvé energii, protože jsi výživné světýlko, zářící do dáli, a přisát se na Tebe přináší dotyčnému výhody. Proto je důležité dbát o svou ochranu a udržovat stabilní, pevný světelný kabát. Proto je tolik nutná ochrana Tvé květinky.

Mám tu pro Tebe návod na světelný repelent, který bude součástí Tvé ochrany, jako taková Tvá ochranná esence a tento repelent je, jak jinak, než ze žlutých ingrediencí.

Potřebuješ: vodu a nějaké citrusy – pomeranče, limety, citrony

Postup: Vyber si citrusy dle vlastní libosti, nech je na chvíli nabít Sluncem a poté je povař v litru vody. Do vaření si pošli záměr ochrany. Poté, co přivedeš vodu k varu, nech ještě hodinu probublávat. Množství ovoce je na Tobě, čím více, tím silnější lektvárek bude. Na závěr sceď a hurá – světelný repelent je hotov. Používej dle potřeby proti všemožným parazitům, viditelným i neviditelným. Jeho použití posiluje Tvůj hmotný i nehmotný kabát.

TIP: Tento repelent používej jako svou ochrannou esenci. Stříkej si ho do aury, než půjdeš na louku, ale i do obchoďáku. 😉

Rituál Čarodějky: 30. dubna 2022, Beltain

Udělej si tento silný, očišťující magický rituál. Dne 30.dubna, kdy se slaví přírodní svátek Beltaine. Je to naše pálení Čarodějni, které je ve skutečnosti vítězství světla nad temnotou. A přesně o tomto vítězství Tvého světla rituál bude.

V tento den je také Nov a Zatmění. Energie budou velmi silné a podporující pro Tvůj rituál Čarodějky na Valpuržinu noc. Vezmi si svou sílu zpět!

Tento rituál nebudeme dělat společně, protože každý má na sobotní “Čarodějnice” vlastní plány, zároveň je velmi individuální a měla bys ho prožít sama se sebou. Jedná se o pročištění a osvobození se od karmy Tvého upálení, mučení či jakékoli jiné persekuce v minulých životech za to, že jsi byla sama sebou, že jsi se neskrývala, že jsi projevovala své schopnosti a nechala své světlo zářit.

Tento “hon na čarodějnice” je zapsaný v naší buněčné paměti. Možná se Ti někdy stalo, že ses ošklivě spálila na sluníčku nebo v solárku – připomínka, možná máš mihotavé vzpomínky na minulý život, kdy jsi byla potrestána za používání svých darů, za svícení ostatním, za to, že jsi byla sama sebou a tím jiná, než se očekávalo, než se po ženě chtělo. Nezapadala si do “tabulek” poslušnosti a tím jsi byla nebezpečná, jako každý, kdo nejde se stádem a žije svoji jedinečnost. Tento rituál toto vše pročistí. Nedělej ho ve spěchu. Nech si čas pro sebe.

Tento rituál Ti pomůže být sama sebou a vzít si svou sílu zpět. Obnovit svou vnitřní magii. Dáš jím požehnání své vnitřní Čarodějce. 

Nestane se nic, na co bys nebyla připravena.

 

 

Rituální koupel s bylinami a oheň

Nov je úžasný den pro rituální očistnou koupel. Protože máme žlutý týden, bude tato koupel pampelišková. A tak si přes týden nasbírej pampelišky, kterými je teď posetá celá země.

Napusť si vanu se solí (himalájská/mořská/koupelová) a bylinkami/květinami. Budeš potřebovat hrstku nasušených pampeliškových listů a žluté pampeliškové květy.

Při koupeli se očišťuj od všech nálepek, které Ti byly přiděleny, od všeho, co není Tvé, od energie, kterou jsi přejala a není Tvoje, od nánosů v auře, kterou jsi nabrala po cestě světem, od zlodějů síly, od negativních emocí, od pocitů provinění, od očekávání a dalších zátěžových energií.

Květy z koupele nevyhazuj, ale nech uschnout. Budeš je pálit v rituálním ohni.

Protože je to den ohňů, tyto květy pak večer rituálně spal v ohni, u kterého budeš nebo si udělej ohýnek vlastní. Pokud nebudeš mít oheň, zapal si svíčku.

 

Uzavření karmy a navrácení Tvé magické síly

U ohně nebo svíčky budeš také provádět rituál Čarodějky, kdy si pustíš nahrávku, kterou jsem pro Tebe připravila a budeš opakovat rituální text osvobození a uzavření. Vezmeš si zpět svou sílu!

Tuto nahrávku Ti sem umístím v pátek večer, protože její energie je určená přímo pro sobotní den.

Nahrávka s textem je velmi silná, můžeš si ji poslechnout u svíčky v meditaci, o samotě. Stejně tak můžeš jít na zahradu nebo do přírody, kde si uděláš oheň a pustíš si ji do sluchátek a budeš odříkávat modlitbu s pohledem do magických plamenů. Nechávám to na Tobě, jak Tě intuice povede.

Trvání cca 15 minut.

Čistím tuto karmu,
čistím minulost,
čistím přítomnost,
a tím i budoucnost.
Osvobozuji se napříč časoprostorem.,
Obnovuji energii a svítím, tedy jsem!

Rituál Osvobození Čarodějky
Pusť si tuto nahrávku, opakuj při ní řečené. V úvodu za "já" řekni své celé jméno, za "narozena" svůj datum narození.
Stáhnout

Žlutá mantra

Nyní jsi v přímém dialogu sama se sebou jako se Slunce, které dává život Tvé soustavě a určuje její život. Jsi v propojení se svou třetí – sluneční čakrou. Tvá mantra bude tedy žlutá. Bude to tvá magická, posvátná věta vztahující se ke Tvému JÁ, ke Tvé hodnotě a vnitřní záři.

Příklad:

 • Jsem zářivá, sebevědomá žena a svými paprsky obohacuji celý svět.

Buď svá a zvol přesně takovou mantru, která Ti přijde. Třeba venku na sluníčku u Tvého nabíjení. 😉

 

TIP: Svou mantru si napiš na kousek papíru, do deníku nebo vytiskni a vybarvi či ozdob právě žlutou barvou.

Pro navigaci v programu klikni na menu v horní liště.

Výběr z FB stránek