Světelná Akademie

Menu

Snový rok 2022

“Je tu rok nový,
pohádkový a snový,
a já dokážu vše, o čem sním,
stačí pouze,
když uvěřím
.”

 

222 – číslo, které nám říká, že zasazené nápady klíčí a prorůstají ve skutečnost, je na čase si v tomto roce splnit Tvůj veliký SEN.

Ve světelných listech najdeš všechny tyto úkoly, stáhni si PDF na konci této stránky.

Sepiš si, jak vypadá Tvůj rok 2022. Můžeš napsat, jaké emoce prožíváš, co zažíváš, kam se podíváš, s kým se setkáš, můžeš být konkrétní, ale i abstraktní, a nezapomeň, že nezáleží na tom, JAK se to stane, ale že to bude SKUTEČNOSTÍ.

Piš věty, slova, afirmace, maluj obrázky, symboly…

Popusť uzdu své fantazii, přizvi svoji Flow.

SEN

Součástí tohoto úkolu je také sepsat si své SNY pro tento rok a vybrat si z nich srdcem JEDEN, na který zaměříš svou pozornost a který proměníš ve skutečnost do konce roku 2022. Oalááá.

Tvé sny jsou voláním Tvé duše a mohou mít mnoho podob. Nezapomeň přemýšlet srdcem a Pochybníčka při plnění tohoto úkolu zaměstnej bobříkem mlčení. 😉

.: napsat knihu, absolvovat kurz X, naučit se metodu X, začít se otužovat, přečíst 5 knih, podívat se do země X, vydat se na poutní cestu, založit si webové stránky, uspořádat událost, natočit video, založit firmu, začít se věnovat sportu X, nachodit celkem X km, zhubnout X kg, být spokojena se svým tělem, vyřešit rodinný problém, přihlásit se na vysokou školu, založit e-shop, koupit pozemek, vyrobit předmět X, zbavit se strachu z pavouků, vyléčit bolest zad, usmířit se rodiči… a tak dále, může to být naprosto cokoli.

 

PLÁN BOJOVNÍKA

K tomuto danému snu si stanov svůj osobní PLÁN BOJOVNÍKA. Jaký jednoduchý krok můžeš podniknout pro svůj sen ještě dnes? A jaké další kroky Tě právě teď napadly k uskutečnění Tvého snu? Sepiš si další 3 konkrétní kroky, které podnikneš do konce ledna.

Závěrem si udělej mini testík. Napiš si, jak se budeš cítit, když si tento sen splníš. Jaké Ti to přinese emoce, výhody, životní pocit? Stejně tak si napiš, jak se budeš cítit, kdyby sis tento sen, po kterém volá Tvoje duše, nesplnila. Jaké to budou emoce? A pak se rozhodni pro jednu z těchto dvou možností. Protože kam se náš život ubírá, určují naše rozhodnutí.

Tvá dušička Ti při plnění Tvého snu bude posílat nápady. Nemusíš mít naplánovaný postup, jen realizovat nápady, které Ti chodí a plán bojovníka Ti pomůže nenechávat to na PAK/AŽ/JEDNOU – to jsou jen obaly prázdnoty. Začínáme TŘI DVA JEDNA…TEĎ!

 

Co chci v tomto roce změnit

Sepiš si, co chceš v tomto roce změnit v následujících oblastech – jsou to lesíky našeho programu, které již dobře znáš… A tento úkol je Tvůj osobní trenér, abys nevypadla ze světelné formy. 😉

Připiš si také, jak se budeš cítit, když tuto změnu uděláš, případně jaké výhody to Tvému životu přinese.

Můžeš si pro sebe říct, jak se naopak budeš cítit, když žádanou změnu neuděláš.

 

Příklady:

– přestat kouřit; svobodná (když ne – naštvaná sama na sebe, toxická)

– více se ladit na svůj ženský cyklus; vyrovnaná (když ne – bez energie, rozhozená)

– dávat na první místo; spokojená, v souladu, energická (když ne – zklamaná, unavená, nemocná, smutná…)

 

Co vzkazuje Tvá dušička, jakou změnu žádá v těchto oblastech?

 

MÉ TĚLO

MÁ VNITŘNÍ BOHYNĚ

MÉ VNITŘNÍ SLUNCE

SRDCE a LÁSKA

KOMUNIKACE

INTUICE

VESMÍŘANSTVÍ

Nástěnka SNŮ

Se všemi těmito úkoly souvisí úžasná vesmírná metoda – NÁSTĚNKA SNŮ a vizí. Pročti si, co sis napsala v přechozích úkolech – svůj brainstorming snového roku 2022, své sny, i to, co chceš v jednotlivých oblastech v tomto roce změnit, vyber si zhruba pětinu psaného, rozhodni se proto a orazítkuj to světelnou nástěnku snů.

Svou nástěnku si můžeš vytvořit graficky na papír, na reálnou nástěnku v pokoji, do deníčku nebo v počítači, fantazii se meze nekladou. Pamatuješ, jak sis nasazovala korunku? Tak to je přesně ono!

FLOW

Když jsme sami sebou, jsme autentičtí. Když jsme autentičtí, přiletí kouzelná Flow. A když je tu Flow, dějí se zázraky a nic není nemožné – vibrujeme na vyšších frekvencích, proměňujeme sny ve skutečnost a jsme TVŮRCEM.

Plnění Tvých snů podporuje řada bytostí a energií. A také známá Flow, patronka všech Tvůrců, kterou si můžeš představit třeba jako vílu, která přiletí (jako třeba múza). Flow je tu pro Tebe a je připravená přiletět kdykoli, můžeš najít způsoby, jak s ní co nejlépe spolupracovat. Často přiletí bez ohlášení a v tom je její kouzlo. Je plná lásky a podpory, a když se na ni naladíš, společně se svezete na snových vlnách.

Vypracuj si světelný úkol s Flow. Jak se Tvá Flow jmenuje, jak ji můžeš zavolat, jak ji můžeš podpořit, co má ráda a kdy poznáš, že je u Tebe, jaké to jsou momenty?

Příklad: Moje Flow (někdy jí říkám Flowinka :-)) často přilétá kolem půlnoci. Pochybníček ji v tu chvíli vůbec nemá rád, ale dušička ji vítá a společně pak zkoušejí spontánní nápady plné legrace a uvědomění. Přilétá také třeba ve vlaku, kdy se Pochybníčkovi zdá, že to opravdu není prostředí ani chvíle na plnění snu, ale přece je, ať je ten sen jakýkoli, Flow už sama řekne, proč přilétla zrovna teď a tady…

FLOW SE NEODMÍTÁ, FLOW SE VÍTÁ!

Cestování časem

Nyní budeš cestovat časem. Přenes se do ledna 2023, napiš si na list papíru konkrétní datum, např. 6.1.2023. A napiš, jak se cítíš, co zažíváš… Poděkuj si za splnění svého snu, který sis právě nyní zvědomila a naplánovala uskutečnit. Popiš detaily své cesty, co jsi prožila, kdo byl s Tebou, jaké věci se odehrály, co ses naučila…cokoli Tě napadne. Je to takový fantazijní dopis z budoucnosti. 🙂

Věk Vodnáře a Světelná akademie

Připravuje se.

Uveřejním s příchodem Vodnáře v kalendáři při našem 2. lednovém Světelném kruhu, 20.1.2022.

... NIC NENÍ NEMOŽNÉ ...