Světelná Akademie®

Menu

LEDEN

SNOVÝ ROK 2022

“Je tu rok nový,
pohádkový a snový,
a já dokážu vše, o čem sním,
stačí pouze,
když uvěřím.”

…a tento proces podpořím

Je tu nový rok 2022. Přeje mu šťastné číslo šestky. A já Tě v něm VÍTÁM!

Nyní povím něco málo ze svého kalendáře jako takové INTRO, které Ti dá pár puzzlíků na správné místo. Jedničky, nuly a dvojky…to jsou přesně roky, velmi významné. V roce 2012, kdy měl být onen údajný konec světa (aneb světa, “jak jej známe” – starého světového řádu), proces započal. V roce 2000 se inkarnovala velká vlna Starseedssemínek z hvězd, bytostí, které sem přišly, aby pozvedly vibrace planety, aby zde léčily a pomohly vzestupu lidského vědomí i planety Země, ostatním na cestě jejich transformace a duchovního probuzení (protože tento rok bude otřásat i těmi, kdo jsou v duchovním kómatu) a přechodu do vyšších dimenzí. Jsou to jedinci, které sem přišli jako poslové a pracovníci Světla. Tyto hvězdné bytosti se začaly “semenit” na planetě Zemi ale již dříve, první větší vlny přilétly kolem 80.let, v 90.letech se množství znásobilo a od roku 2000 ještě více. Konkrétně ročníky 2000, 2001 a 2002 jsou velmi velmi magické. A bytosti, které se inkarnují od roku 2020 jsou už na úplně nové vibrační rovině. A právě v letech 2020, 2021, 2022 k nám přichází velmi staré duše, mistři a mudrci, nesoucí odvěké pravdy a my jsme tu také proto, abychom tuto vědomou generaci přijali a vychovali v již nových energiích a názorech, přesně pro podporu Nové Země a intergace Věku Vodnáře.

V roce 2020 si jedinci, kteří zde mají své světelné poslání, začali vzpomínat. Do jejich životů začali vstupovat události, změny, procesy, průvodci…, aby se tito jedinci začali probouzet nebo se na své probuzení připravovat, byla to taková “předtransformace”. Rok 2021 pak přinesl velkou TRANSFORMACI. Vyplnila sis svůj Světelný list 2021? Pokud ne, prosím učiň tak nyní, tento úkol má nejen hravý psací záměr, ale též skrytý smysl pro Tebe samou. 🙂 A rok 2022 je rokem TVOŘENÍ a PROPOJENÍ, nacházení a propojování se se Světelnou rodinou, šíření světelných inforamcí a Sítě Světla. Je to rok plnění SNU – aneb následování volání Tvé duše a plnění Tvého poslání, kterým ten SEN je. Nemusí to zprvu dávat ani smysl nebo logiku, jen za tím prostě běž! A s tím vším souvisí i Světelná akademie, jak se dočteš níže.

Ve této lednové členské sekci najdeš další světelný list – Tvé aktuální světelné úkoly. Je to SNOVÝ ROK 2022.

Naše sny, touhy, jemné záblesky vizí a přání jsou vzkazy naší duše, která ví, jaký úkol jsme sem přišli splnit, co jsme sem přišli vytvořit. Tento rok je rokem TVŮRCE a nyní v lednu, kdy znamení zvěrokruhu vstupuje do znamení tvůrčího Vodnáře, se zaměříme na TVOŘENÍ a FLOW. Každý si tvoří to své, stačí následovat své volání. A my si budeme tvořit snový rok, nástěnku snů a mnoho dalšího.

Tvoříme život na míru, máme všechny nástroje Vesmíru!

Díky tomu, že si na začátku každého roku dělám takový světelný brainstorming a sepisuji si své sny a vize, naplno si zvědomuji, co vlastně má dušička vzkazuje a plánuje. Ačkoli to dlouho tušíme a vnitřně víme, ve chvíli, kdy tato slova napíšeme, je najednou potvrdíme. Jak se říká – co je psáno, to je dáno. I proto hodně pracujeme s deníkovými světelnými zápisy.

Vizí či snem může být cokoli, k čemu jsme voláni, mnohdy třeba již od malinka, např. sepsání knihy, založení webu, koupě pozemku, absolvování kurzu XY… Cítění se svobodněji, šťastněji, uzdravení problému XY, živení se svým posláním, větší spokojenost v rodině… Proto si v rámci světelného zápisu projdeš několik oblastí, vybereš si tu jednu hlavní, kde od srdíčka cítíš, že to je ONO a vytvoříš si svou světelnou větu aneb sen, který si v roce 2022 splníš. Ze snu se tak stane jasný plán. Ale ne plán ve smyslu, že musíš vědět, jak ten sen splnit, ale rozpohybuje se spirála událostí, která vše roztočí – Tvým rozhodnutím, které si krásně vybarvíš.

Celý proces poté podpoříš tím, že budeš pečovat o svou Flow. Můžeš si ji představit jako vílu. Se svou Flow spolupracuji od dětství. A přišla jsem na způsoby, jak ji “zavolat” či zaktivovat. A jak ji využít na maximum, když přijde zcela spontánně. To si nyní trénuj i Ty.

 

SVĚTELNÁ AKADEMIE

Pamatuješ, jak jsem v prosinci psala, že jsi jedním ze “zakládních kamenů” Světelné akademie? I Světelnou akademii jsem jednoho dne zasela ve své mysli jako nápad (bylo to volání dušičky skrze nápad, sen…). Ten nápad začal o pár let později klíčit prorůstat ve skutečnost. Následovala řada kroků, naslouchání volání duše, které se projevovaly právě skrze sny a niterní přání a následná realizace těchto vizí a snů, které mi chodily. Ano, stačilo uskutečňovat nápady, vrhat se do věcí, které intuice šeptala… a nechat se vést.

Přesně před rokem, bylo to v tento Tříkrálový den, když jsem si sepisovala své sny pro rok 2021 (a že jich byla celá kupa) a pak vybírala TEN JEDEN HLAVNÍ, na který zaměřím pozornost a on se stane skutečností, vybrala jsem: stát se Světlonoškou “na plný úvazek”. Tedy naplňovat své poslání v plném nasazení. Přestat o tom snít, ale opravdu to proměnit v příběh, který žiju celou svou bytostí. Ten výrok obsahoval mnoho informací a činů, všechny ty aspekty mého poslání, včetně toho, propojovat další Světlonošky, které jsem ve vizi viděla, že na mě čekají a mají tu veliké úkoly, doprovázet je na jejich cestě, aktivovat v nich jejich sny a dary, pomoci jim uchopit jejich poslání, svítit jim na cestu a vést je ke spirituální seberealizaci, aby svými dary mohly obohacovat svět, být samy sebou a naplňovat své poslání, ten krásný úkol, který sem přišly uskutečnit, věnovat se naplno své misi. A každá má tu misi jedinečnou, protkanou svou vlastní ESENCÍ.

Na začátku jsem nevěděla JAK, ale věděla jsem PROČ. A toto mé proč mě vedlo k dílčím krokům, které jsem neodkládala na nějaké PAK nebo AŽ (protože duše přesně věděla, že je nutné tyto kroky, tento plán a misi uskutečňovat v roce 2021, protože přesně proto jsem tady a teď). Kdybych za svými sny nešla, byla bych nespokojená, měla bych úzkosti, cítila bych vnitřní tlak, věděla bych, že je tu něco mnohem více, co mám dělat, ačkoli už tak jsem svítila dost, ale věděla jsem, že to není VŠE. Proto je žádoucí si plnit sny a na nic nečekat. Nečekat, že mi zaklepe na dveře úspěch, hojnost, změna, ale rozhodnout se pro to a udělat první krok k uskutečnění svého snu! Říkám tomu “říci Vesmíru své ANO”.

A přesně k tomu jsem se před pár měsíci rozhodla dovést i Tebe. A Ty jsi to udělala. Protože Tvá mise zde na Zemi je důležitá. A přesně tak i Ty a všechny kroky, které jsi doposud udělala, vedly k tomu, abys byla Teď a Tady, ve Tvém přítomném okamžiku, který je výsledkem úžasné cesty uskutečňování snů.

A aby jednou mohla vzniknout i samotná akademie a měla i své první členy, bylo potřeba jednat v souladu s voláním dušičky a nesnažit se dělat něco, co říkal Strýček Pochybníček, že by byl určitě nějaký “lepší, rozumnější, jednodušší sen”. Teď mohu říci, že jsem si ten sen Světlonošky na plný uvázek splnila na 100% a jsem za to moc vděčná. A nyní, na začátku tohoto snového roku čeká podobné snění a brainstorming i Tebe. Tento příběh jsem Ti napsala ve zkratce pro inspiraci a lepší představu toho, co budeme dělat a objasnění lednových světelných úkolů, které opět najdeš v PDFku na konci záložky Světelné úkoly.

S příchodem vzdušeného, kreativního a originálního Vodnáře, 20.1.2022, kdy budeme mít další Světelný kruh, přijde velká vlna TVOŘENÍ. Kdy to, co si nyní v úkolech vypracuješ, začneš realizovat nebo, pokud již realizuješ, nabere to zcela nový tvůrčí směr. A proto nás čeká další KAPITOLA:

 

Tvoření a Světelná akademie

A na tu se můžeš těšit právě v období tvůrčího Vodnáře od 20.2.2022 a v únoru.

Aktualizovala jsem deníkový zápis pro naši světelnou session. Najdeš jej TADY:

"Tento rok si plním svůj jedinečný SEN"!

OTÁZKY k zamyšlení:

  • Jaký sen jsem si splnila a bylo to magické?
  • Jak se cítím po prosincové finální aktivaci?
  • Co mi chodí za vize a informace k tomuto roku?

Čakra okénko:

Tento měsíc nebudeme probírat další vyšší čakry. Prozatím si užívej práci se základními 7 energetickými centry a s dotykem čakry osmé.

A brzy spolu odhalíme Tajemství čakry deváté.

SVĚTELNÝ KALENDÁŘ

Tříkrálový Světelný kruh 6.1.2022

Světelný kruh s Vodnářem 20.1.2022

Úplněk v Raku 17.1.2022

Den Spirály 23.1.2022

.

KrásnÝ a kouzelný rok 2022 plný splněných snů!