Světelná Akademie®

Menu

Dopis Ježíškovi

Napiš Ježíškovi seznam svých přání, která se týkají Tvého čarování. Co potřebuješ do své magické výbavičky? Nějakou pěknou knihu, svíčku, vykuřovadlo, karty, kyvadlo, amulet…? Napiš o to Ježíškovi, zároveň si uděláš hezký seznam toho, co do své světelné dílničky a na oltářek ještě chceš pořídit. A zase zavzpomínej, na co jsi dostala nějaká znamení či upozornění, třeba během naší společné cesty. 🙂

A ve druhé části dopisu sepiš svá mentální přání, jaké neviditelné dárky by sis přála? Je to čas? Více prostoru? Více odhodlání nebo píle nebo schopnost se uvolnit? Napiš cokoli.

Dopis můžeš ozdobit a dát do obálky, přidat hvězdný prach a dát za okno. Třeba při Novoluní, které trvá od 4. do 5.12. a vše NOVé k Tobě přichází.

Channeling vánočního dárku

Možná Ti právě teď vrtá hlavou, co pořídit té či oné osobě pod stromeček. Zkus si nápad “vychannelovat”.

Vezmi si papír a tužku, ztiš se a slaď se se svým dechem. Popros světelné bytosti a anděly o ochranu a vedení a zeptej se na vánoční dárek, který si osoba X přeje. Můžeš požádat o radu i jeho průvodce, pokud Ti to dovolí. Na nic netlač a nech to k sobě přicházet, jako když sedíš venku a nechytáš vločky sněhu, protože ony se chytají na Tebe.

Začnou Ti chodit zprávy v podobě obrazů, symbolů slov, vět či emocí, všechno si zapisuj a zakresluj na papír jako jeden velký brainstorming. Při psaní nad tím vůbec nepřemýšlej, neanalyzuj, jen nech slova a pojmy skrze sebe protékat. I kdyby spolu výrazy nijak nesouvisely a nedávaly logiku. Až proud pomine (můžeš si nastavit budík třeba na 5 minut, ale to sama ucítíš), přijaté symboly odhaluj. Zde je již prostor pro hledání souvislostí a intuitivní analýzu. Tím krásně potrénuješ své napojení, své schopnosti, i své vyšší čakry.

Příklad: Vhodný dárek pro maminku, který si přeje. Přijdou motivy a pojmy – vůně, spánek, kočka, příjemno, hlava, louka s květinami, vánek, Francie, wellness

Tu správnou interpretaci budeš znát nejlépe jen a pouze Ty. Mě napadl levandulový polštářek na spaní, s příjemnou relaxační vůní a motivem květin. A maminka si nakonec v dopisu Ježíšku napsala o levandulový šampon. 🙂 Říkala jsem si, co tam dělá ta kočka. A pak mi došlo, že ona s tím šamponem bude mít nádherné vlasy a bude fakt kočka! 😉 A takto si můžeš krásně pohrát s více osobami a dárky, je to zábava a trénink v jednom.

Možná, že se netrefíš úplně, ale dárek bude z podobné oblasti nebo kategorie nebo bude obsahovat to podstatné (v mém případě to byla vůně levandule). Minimálně bude pod stromečkem legrace. A třeba to stáhneš tak přesně, že celá rodina konečně pochopí, že jsi Čarodějka. 🙂

RITUÁL: Vnitřní dítě

A co by to bylo za světelné úkoly, nebýt menšího rituálku. A protože Vánoce jsou oslava narození Ježíška a jsou spojené s radostnými jiskrami v očích u dětí, udělej si rituálek se svým VNITŘNÍM DÍTĚTEM.

Rituálek dělej, když na něj máš náladu, čas, prostor, klid…. Můžeš si ho udělat naprosto kdykoli.

Přilož si ruce na srdíčko a požádej světelné bytosti, anděle, archanděle a další průvodce o ochranu a vedení při komunikaci se Tvým vnitřním děťátkem.

Pohodlně se ulož. A představ si, že je ve Tvém bříšku barevný balonek, který se s každým nádechem nafukuje a s každým výdechem vyfukuje. Po chvilce se ocitneš na svém místě (může to být zahrada, pláž, les, louka – to místo, kam chodíš ve svých meditacích. A ono už tam na Tebe bude čekat. Případně chvíli počkej a požádej své vnitřní dítě, ať přijde.

Prohlédni si ho. Jak vypadá, jak se tváří, co má na sobě, jak na Tebe působí? Pozdrav se s ním, představ se a řekni mu, že je s Tebou v bezpečí a ničeho se nemusí bát, reaguj intuitivně podle jeho reakcí, u každého to bude zcela individuální. Vše je v pořádku. Může se smát, může plakat, může se tvářit polekaně nebo zvědavě. Všechny emoce i reakce jsou správné. Naciť se na něj.

A pak se zeptej, co potřebuje, aby bylo spokojené a v pořádku. Pokládej otázky. Chybí mu něco? Nebo Ti chce něco povyprávět? Nech se nést.

Následně mu poděkuj světelnou formulkou:

Děkuji Ti, že jsi mojí plnohodnotnou součástí.
Můžeš se skrze mě plně projevovat
a své dětské sny si plnit.
Vždy Tě budu milovat,
vždy Tě nechám se vyjadřovat
a navždy Tě budu chránit.”

Můžeš mu také slíbit, cokoli si přálo, aby mu bylo lépe, aby se léčilo, aby se cítilo, že je vše v pořádku.

Na závěr řekni jedno velké DĚKUJI a MÁM TĚ RÁDA a PŘEJI TI PŘEKRÁSNÉ VÁNOCE.

A poté ho obejmi a nech vstoupit do sebe. Stáváte se jedním. A už navždycky to bude v pořádku.

PS: Pokud budeš chtít, můžeme tento rituálek podniknout i spolu při světelném termínu a já Tě jím s láskou provedu. Bude u toho i Žofka. 😉

V aktivačním světelném rituálu jsem se setkala se Tvým vnitřním dítětem a předala mu přesně to, co potřebovalo, vzkazy, lásku, důvěru, dáreček… A ono mě také. Byla jsem chvíli prostředníkem mezi vámi. Řeklo mi o Tobě nebo mi ukázalo, co ho bolelo, a společně jsme to léčili. A pak si vlezlo k Tobě do srdíčka. Tvé vnitřní dítě je úžasné. Přeji Ti krásný prožitek při tomto vánočním rituálku.

TIP: Závěrem si můžeš udělat opět deníkový zápis, u psaní se Ti všechno ještě doposkládá a budeš mít krásnou památku. 🙂

Ohlédnutí se za uplynulým rokem

Tento úkol si nechej až na konec měsíce – jako takový rituálek k ukončení roku. Nahraji Ti sem pak PDF světelný list k vyplnění.

Co Ti přinesl rok 2021? Jaké nové zkušenosti jsi nabyla? Jaké nové průvodce jsi poznala? Jaké knihy jsi přečetla? Jaké vědomosti jsi získala? Jaké dary jsi našla nejen pod stromečkem? Jaké dobré skutky jsi udělala? Jaké pocity jsi měla? Jaké zlomové dny a události či procesy Tě potkaly?…..

Vánoční přání

Sepiš si své vánoční PŘÁNÍ. Vlož si jej do obálky, ozdob, zasypej hvězdným prachem a cokoli Tě napadne. A nabij jej na úplněk 19.12.2021 pod měsíčním svitem.

Je tu výjimečný čas kouzel a zázraků, pak už jej dej jen pod stromeček a vše ostatní je zařízeno. Prožiješ přesně takové Vánoce, jaké si přeješ.

A pod stromečkem najdeš překvapení, možná ho nepochopíš hned, možná ho ani neuvidíš hned, ale tak už to v životě chodí. A pak se ohlédneš. A řekneš “Ahaa”. 😉

TIP:

Poděl se s námi o své vánoční dekorace ve skupince, např. o adventní věnec, který jsi vyrobila. Vše, co tvoříš, je protkáno magií Tebe a společné sdílení tuto magii násobí. A kdy jindy, než v čas Světýlek. Moc se těším.