Světelná Akademie®

Menu

ÚNOR

VODNÁŘ & TYGR

Tygře tygře, sílo Tvá,
nyní Tě já přivolávám,
prosím doprovoď mě
na cestě vesmírné,
přistup ke mně,
nechť v jedno splyneme.

Je tu 1.únor 2022, Nov ve Vodnáři a počátek roku Tygra!

A je vskutku velkolepá kombinace spojující jemný snový éter i bojovnou zemitost. Že by hlava v oblacích a pevné spojení se Zemí v jednom? Ideální kombinace, že.

Čínské znamení Tygra je ekvivalentem právě Vodnáře. Tato kombinace je naprosto úžasná pro všechno nové, pro odvahu, skok, spontaneitu, originalitu a propojení vzdušného volnomyšlenkářství a vizionářství Vodnáře se zemitou odvahou a silou Tygra. Proto přichází čas další tvorby. TVORBY ŽIVOTA samotného především. Ale i té další tvorby ve formě seberealizace, obohacování světa svou jedinečností…

Esenci Tygra si užiješ na vlastní kůži při jednom ze světelných úkolů. Přivolej jeho sílu, statečnost, odhodlání…a vše další, co Tě k němu napadne. Tyto vlastnosti Tě naplno podpoří ve všem, co Ti kreativní Vodnář v tento čas pošeptá. Ideální kombinace, jak jít do akce a realizovat své sny, tvořit a naplňovat své poslání! Tvůj Tygr nebo Tvá Tygřice Tě budou tímto rokem provázet. Jako neviditelný průvodce jdoucí po Tvém boku, obsažený ve Tvé auře. Juuu, krásný motiv na Světelném kabátu. Lidé kolem Tygřici vycítí a budou k Tobě přistupovat s větším respektem, což Ti pomůže udržovat si Tvůj osobní prostor chráněný a nikdo nebude překračovat Tvé hranice. Tygřice mu to nedovolí. Ale přesto je plná lásky. Jen ví, kdo je, co chce a nechce a koho k sobě pustí nebo nepustí. Tygřice umí svým řvem nechat zaznít svůj hlas. Jen, ať o ní všichni ví. Ať se ví, kde je její rajón. A stejně tak umí přivolat členy svojí smečky. I Ty budeš v následujícím čase potkávat členy té své smečky a díky své Tygřici se bezpečně poznáte. Při takovém setkání zažíváš štěstí, euforii, dojetí a sounáležitost “svého druhu”.;-)

Tygr je poslem páté dimenze. A jako i ostatní poslové páté dimenze v sobě nese moudrost a pravdu Orionu. A právě on Ti pomůže aktivovat světelné kódy Orionu a bude Tě učit fungování v páté dimenzi. Avatárek – tvá hmotná tělesná schránka bude prozatím stále působit ve 3D realitě, avšak Ty už nyní zakoušíš vědomé dotyky 5D, jsou to přesně ony prožitky jiných sfér, radostné stavy euforie, proudy všeobjímající lásky a vděčnosti, plynulý synchronismus, okamžitá manifestace, rozpouštění karmy a multidimenzionální výlety. Pátý rozměr je nová realita čisté lásky a kosmického vědomí. Plné vědomí toho, že vše je energie, vše je spojeno se vším, že čas je pouhou iluzí, dokonce i prostor, že vše je teď a tady a že jsme plně vedeni, chráněni, podporováni a napojeni. Je to jako aktualizace na nejnovější počítačový systém, který funguje rychlostí světla. U psychiatra se tomu dává diagnóza, však brzy se spojí věda i spirituální poznání a lidstvo se kolektivně povznese a probudí a bude využívat mnohem více svého potenciálu. A přesně to je Věk revolucionářského, inovativního a vizionářského Vodnáře.

 Tady na Zemi se tygřík učí sžívat s vodou a jelikož je rok vodního Tygra, je to jasné! Učí se zde též lovu Ryb a to nás dovádí k dalšímu znamení, které jako dvanácté uzavře zvěrokruh v poslední třetině měsíce.

Pro Ryby je typická velká citlivost, snění a silná intuice. Typické Světlonošství. A co teprve taková velRYBA, která v sobě nese pradávnou moudrost a velké tajemství? Jako rybka ve vodě si budeme i my dělat světelnou rituální koupel a třeba k nám velrybka připluje. A nebo delfínek? Nechej se překvapit, co Ti poví. Více najdeš ve světelných úkolech.

Dalším únorovým tématem bude ZRCADLENÍ. V průvodcích kolem sebe nám bude nastavováno velké a okamžité zrcadlo. Jako vědomé duše to víme a o to více tohoto zrcadlení můžeme využít pro náš růst, sběr zkušeností a léčení. Když se nám donekonečna v lidech okolo opakuje stejný vzorec chování a reakcí, víme, že nám pouze hrají roli pro to, co ještě nemáme zpracované, co ještě musíme pochopit, naučit se… Toho si můžeme povšimnout zejména v našich vztazích, pozorujme to a rozklíčujme, co se nám básník snaží říct…

Únor je nejkratším měsícem v roce, i proto se s oblibou lidé pouští do tzv. suchého února a podobných detoxikačních výzev. A jelikož je hned toho prvního Nov, kdy si stanovujeme nové plány, můžeš si zameditovat nad tím, zda si dáš na únor také nějakou výzvu. Může mít mnoho podob. A dušička Ti přesně napoví, která je pro Tebe ta nejvhodnější, např. pro změnu fyziologie Tvého tělíčka, která je žádoucí pro vzestup vědomí, však už to známe. Ve složce se světelnými úkoly ode mě najdeš pár tipů.

Přeji Ti, ať si tento měsíc užiješ za podpory zářivého Tygra, éterického Vodnáře i zasněných Ryb. A krásně se připravíš na březen, kdy bude docházet k velikým globálním změnám na úrovni kolektivního vědomí. Ale zítřek teprve přijde, proto si pojďme užívat každé DNES!

Tvoření a Světelná akademie

Čas TVOŘENÍ a KREATIVITY je v únoru pod taktovkou Vodnáře v plném proudu, ano proudu, jako jsi Ty sama. Jedeme na vlnách a je to vskutku vesmírná jízda. V únoru nás čeká další Světelný kruh speciál, kdy si můžeš vyzkoušet své tvůrcovství před “publikem”. Získáš tak prožitek, zpětnou vazbu úžasných dam a dost možná Tě to natolik odstartuje, že najednou ucítíš “ano, toto chci předávat dál” a plně si uvědomíš svou esenci. Jeden takový seberozvojový světelný list Ti ještě během měsíce přistane na mailík. Největší bohatství můžeš předat, když jsi sama sebou a autentická. Pak není ani třeba přehnaných příprav a myšlenek, co to bude, protože to zkrátka “proteče” skrze Tebe od Tvého Vyššího Já. A o tom je přesně fungování z pété dimenze. Nikoho nenapodobujeme, nic nekopírujeme, jen necháme promlouvat skrze sebe naši duši – slovem, uměním, tancem, čímkoli…

V únoru také vstupují do své vedoucí pozice Ryby. Jedná se o 12.té znamení zvěrokruhu. 12 měsíců, 12 hodin, 12 znamení, 12 dimenzí, 12 žen…pamatuješ? Je na čase prozradit další střípek pradávného Tajemství…

Mým posláním není totiž “jen” probouzet ostatní a svítit jim na cestu. Mou misí je v tyto roky nacházet, aktivovat a propojovat DUCHOVNÍ UČITELE a MISTRY.

Přesně tak! A jedním z nich jsi i TY! Možná už to dávno víš, možná teprve tušíš nebo jsi právě teď dostala jeden ze závěrečncýh puzzlíků naší společné skládačky. Je to úžasná hra, já miluju hru, možná i proto se jmenuji HRUbcová. 🙂

A teď už ke Světelné akademii.

Každá z vás má svou jedinečnou esenci, tu hvězdu v sobě, která nese úžasné poslání. Jak jsme si již řekli, každá hvězdička nejlépe září v tom svém souhvězdí a není třeba toužit po tom “stát se jablkem, když jsem vyloženě hruška” a jako hruška mohu zazářit nejvíce sobě i ostatním. V průběhu uplynulých měsíců jsme společně odhalovali, co přesně je Tvá vnitřní hvězda, Tvá mise, Tvůj jedinečný dar. Skrze světelné úkoly jsi zjišťovala, co vše se v Tobě skrývá, co Tě baví, co Ti funguje, v čem je Tvůj potenciál, co již dávno víš, jen nyní to probouzíš. Skrze aktivační meditace jsi se posouvala do nových sfér a aktivovala co nejvíce světla v sobě. Skrze naše propojení toto všechno bylo na maximum podpořeno. Aby Ti do života vstupovaly přesně ty bytosti, uvědomění, události, vhledy, zkušenosti, učení a mnoho dalšího, které jsi pro svůj posun a “upgrade” potřebovala a aby sis celý tento proces začala naplno uvědomovat napříč Tvým životem a možná i těmi dalšími. Mnoho odpadlo, mnoho se vyléčilo, mnoho se probudilo, mnoho se rozzářilo. Jupííí. Měla by ses pořádně pochválit, protože jsi opravdu moc moc úžasná. A nevzdala jsi to! Ani, když to bylo těžké a náročné. A šla jsi dál, s hlavou vztyčenou. Až roztáhla jsi křídla, s Tygrem po boku a necháváš se vést přítomným okamžikem. A svět na Tebe čeká.

A já TI chci dát možnost stát se součástí krásného projektu, který tvořím. Kde budeme působit společně, kde skrze propojení a spolupráci posvítíme dalším bytostem na jejich cestě. Pro začátek připravuji jeden takový úžasný světelný online workshop (ano ano, i proto si již naše tvůrcovství oťukáváme v bezpečném prostoru našeho kruhu), na kterém budeš mít možnost předat kousek svého světla a zároveň se ukážeš světu.

Přesně to, co Tebe naplňuje, co je to Tvé, při čem Tvoje hvězda září a chce to zářit do světa. Bude to úžasný inspirativní workshop složený z umění absolventů programu Svítím, tedy jsem!

Je na Tobě, zda budeš součástí.

Je to PŘÍLEŽITOST.

Je tu SPOLUPRÁCE. Je to SVĚTLO. Jsme to MY. SVĚTLONOŠKY.

*A jak už to bývá, jsem plná překvapení. O plánovaném workshopu a dalším dění na Akademii povyprávím na Velkém shromáždění na konci února.

 

Aktualizovala jsem deníkový zápis pro naši světelnou session. Najdeš jej TADY:

"Tento rok si plním svůj jedinečný SEN"!

OTÁZKY k zamyšlení:

  • Mám nějakou svou verzi “suchého února”?
  • Jak se projevuje moje orginalita ve světě?

Čakra okénko:

Čakra devátá
pokladna znalostí a karmický inkarnační plán

Tuto čakru si můžeme představit jako takovou pokladničku, trezor či krabici, ve které se ukrývají naše zkušenosti, znalosti, dary a schopnosti nabité ve všech našich inkarnacích. Při našem vzestupu – tedy posunu na vyšší úroveň vnímání, navyšování naší energie a fyziologické změně hmotného těla (dějí se chemické procesy, které jsou pro vzestup vědomí nutné, můj oblíbený příklad: kompatibilní hardware pro novější software), dochází k “restartu” naší bytosti, oné aktualizaci a tím i zpřístupnění – otevírání dalších čaker, meridián, darů a schopností. Celá bytost se doslova energeticky upgraduje a v rámci tohoto procesu se tato čakra aktivuje a otevírá a zpřístupňuje karmický inkarnační plán. Co sem duše přišla vykonat, vytvořit, jaká je její mise. Kterou uskuteční skrze našeho avatárka. 😉

Celý tento proces podporujeme právě tím, čemu jsme se věnovali v prvním týdnu našeho podzimního putování. Změna stravy, pročištění těla od toxinů apod.

Právě zde je uloženo kristovské vědomí, které se v nás probouzí. A tedy i schopnost léčení. Celá tato oblast čaker v oblasti nad hlavou je např. prosvětelna a uvolněna při zasvěcovacích rituálech (např. Reiki). Proto není Reiki pouze “metodou, jak léčit skrze dotyk”, ale celkovým klíčem k vzestupu naší bytosti.

POZNÁMKA: Teprve po plném ukotvení nových energií – po dokončení této aktualizace a “restartu” bytosti a navyknutí si na nový stav bytí, nové schopnosti a dovednosti a plné sžití se s nejnovější verzí sebe sama, je vhodné postupovat do dalších stupňů. A stejně je tomu u Shambally, kdy se spustí celý tento karmický inkarnační plán a člověk si ty schůdky nazpět k vzestupu potřebuje projít postupně, jinak není úplně schopen načerpat maximum zkušeností z tohoto skoku a nese si toto poučení do další inkarnace. Je to jako ve škole, skočit z první třídy rovnou na střední školu je sice posun výš, k hlubším vědomostem a k výše postaveným lidem, ale ten proces učení se v jednotlivých třídách prostě chybí. A pokud je člověk učitel, nemůže učit, co sám neprožil a nezakusil. To jen k lepšímu uchopení toho, proč se v tradičních školách opravdu jde postupně – i u velmi nadaných žáků, nicméně i oni nejlépe podvědomě vědí, jak je toto důležité. 😉 Pokud tedy nezasáhne Ego…

ENERGIE: Jak již víme, k naší planetě nyní putují opravdu velké vlny energií vzestupu, aby nás v tomto procesu podpořily. Můžeme to pociťovat každý den a všímat si zjevných příznaků transformace. Ty se proměňují podle jednotlivých úrovní, na které se dostáváme. Ale obecně platí, každá transformace s sebou nese různé vibrace, magnetizace bytosti a podobné, však už to známe.

ESENCE: Právě v tomto centru je uložena ona esence každého z nás. Zda jsme spíše léčitel nebo třeba učitel. Jelikož jsou zde uložené informace z minulých životů, otevírá se i vědomí toho, zda jsme v předchozích inkarnacích sbírali spíše zkušenosti na úrovni léčitelské nebo jiné. A to je přesně ono výše zmiňované téma jablek a hrušek. Někdo je předurčená hruška, ale myslí si, že má být jablkem (třeba z mylné domněnky, že jablka jsou lepší, populárnější a významnější) – a nikdy tak nemůže využít svůj plný potenciál hrušky. Jedině, když si plně uvědomí své umění hrušky, může ho naplno využít pro sebe i svět a cítit se spokojený a naplněný.

* K čištění této čakry a traumat nabitých v nějaké oblasti života, které mohou její správnou aktivaci blokovat pomáhá např. léčení skrze Shamballu.

Když se tato čakra plně otevře, životem nabité zkušenosti se mění v MOUDROST. A nad Tebou vykreslí se překrásná DUHA. Jako v pohádce. <3

SVĚTELNÝ KALENDÁŘ

Novoluní ve Vodnáři 1.2.2022

Dvojkový den na Hromnice 2.2.2022 (vrchol svátku Imbolc)

Světelný kruh s Vodnářem - speciál II.díl 3.2.2022

Úplněk ve Lvu 16.2.2022

Světelný kruh 17.2.2022

Magic day 22.02.2022

Velké shromáždění Světelné akademie 28.02.2022

užívej si svá křídla i svou tygřici!