Světelná Akademie®

Menu

Svítím, tedy jsem!

Přihlášky | O programu | Reference

Přihlášky

Po kliknutí na tlačítko "Přihlásit se" si vyber variantu programu a způsob platby, také můžeš zvolit platbu celkové částky nebo možnost využít splátek.

O programu

Tyto kurzy jsou určené všem ženám, které chtějí aktivovat svou hvězdnou esenci a využívat naplno svůj jedinečný potenciál.

Na Světelné akademii, kterou jsem založila pro všechny rozvíjející se duše, nabízím jedinečné světelné aktivační programy Svítím, tedy jsem! Tyto kurzy jsou určené všem ženám, které chtějí aktivovat svou hvězdnou esenci a využívat naplno svůj jedinečný potenciál.

Program je unikátní a tvořený vždy v aktuálních energiích pro danou komunitu. Nikdo se v tomto programu neocitne náhodou. Spojuji partu Světlonošů – Světelnou rodinu, ve které má každý své jedinečné místo. Společně se rozvíjíme, scházíme, rosteme a objevujeme kouzlo našeho poslání, vyšších dimenzí a fantazijních světů.

Programy jsou velmi originální, jedinečné a nelze je popsat, musí se zažít. Je to putování plné zázraků, ale též praktických rad a tipů pro každodenní život a práci s energií. Procházíme v nich pohádkový příběh od kořenů a základů Matky Země až po Království nebeské a společně se dotýkáme hvězdných dálek Vesmíru.

Program jsem vytvořila na základě svých celoživotních zkušeností, znalostí a dovedností přesně tak, aby fungoval efektivně, pohádkově, kouzelně…pro každou vílu, čarodějku, kněžku, bohyni, vědmu či jakoukoli jinou tvůrkyni Nové Země, kterou si zavolá.

Ve své podstatě je jedinečný a žádný takový nikde jinde není, protože vznikl přímo ze mě, protkávám jej svou esencí, svým životním příběhem, hvězdnými kódy, vesmírnou energií, ale též praktickými znalostmi ze svých četných studií.

Program Svítím, tedy jsem” je ucelená cesta obsahující konzultace a vhledy, meditace a rituály, světelné kruhy, tvorbu, rozvoj kreativity, světelný trénink, cvičení a praxe, mentoring, rozvíjení všech rovin bytosti, channeling, otevření a pročištění čaker, energetické léčení… a celková aktivace a upgrade bytosti do plné síly.

Aktuálně proběhl Svítím, tedy jsem! jaro 2022 Cesta květiny.

Následující program zahajuji na podzim 2022.

Pokud si chceš předem zarezervovat své místo, kontaktuj mě, kapacita je omezena.

Ohlédnutí za programem svítím, tedy jsem!

Reference absolventek z předchozích ročníků:

Zkušenosti

Lucinky akce jsou úžasné, plné krásných slov a praxe. Je to něco, co tě posune vpřed, každého to posune jiným způsobem, každý si najde to své. Pokud jsi připravená na rozsvicení své duše je to přesně ona, kterou hledáš. Je darem, andělem, světlem. Přináší lásku, vedení pro toho, kdo si ji zvolí.

Lucinka je úžasná bytost. Je to člověk, který tvoří, pomáhá, svítí, vede...a spoustu dalšího. Její vedení je jako vedení anděla. Pomůže se vším, čím si člověk prochází a je jedno o jakou oblast života se jedná. Stačí se na ní podívat a člověk hned cítí radost, lásku. Celá září! Obdivuji celou její cestu a to že došla až sem a pomáhá tolika lidem, je to krásný. Vzbuzuje přirozenou důvěru. Nikdy jsem nepotkala člověka, kterému bych takhle věřila už od začatku. Lucí každého vyslechne a pomůže🥰 díky ní jsem měla spoustu uvědomění, které mi změnily můj život. Najednou si život užívám jinak, mám na všechno jiný úhel pohledu, na který bych nikdy nepřišla nebýt Lucí. Jsem moc vděčná, že mi přišla do života a přeju všem, aby ji co nejdříve poznali a zažili to co já, protože i přes to že slov existuje mnoho, tak tohle je slovama nepopsatelný, to každý musí zažít a až pak pochopí❤ Je to přesně človíček, kterýho jsem hledala a nepochybuju že i ostatní hledají..Jsem vděčná, že jsem měla to štěstí a že se zkřížily naše cesty . Přeju vám všem ostatním ať ji poznáte také a ona vám přinese světlo do života, které vás povede a už nikdy nezhasne❤❤❤❤DĚKUJU!

Žaneta Hovorková

Workshop byl úplně fantastický. Úplně mě rozsvítil. Dnes mi řekla kamarádka, že naposledy jsem byla úplně bez jiskry a dnes jsem dle jejich slov zářila.🌞Úžasná svítící éterická osůbka, světlonoška Lucie 💖 je báječná, velmi příjemná, citlivá a provedla nás tak fantasticky, že úplně cítím jak svítím 🌞 fantastický zážitek.

Stanislava Šefarová

Je to něco málo přes rok, co Tě znám. Na jednu stranu krátká doba, ale my jsme spolu ušly pořádný kus cesty - tedy alespoň já pod Tvým jemným vedením. Začalo to obrovským volání celé mé bytosti, když jsem věděla a úplně moooc chtěla vstoupit do Tvého prvního programu. A od té doby se postupně všechno mění a vše je jinak - pro mě úplně nejlépe, jak si jen lze představit. Po Tvým vedením, jsem nejdříve nesměle začala vykukovat z krabice, cože je to tam venku a kdo jsem vlastně já a proč žiju život, který se ode mě čeká a ne ten svůj. Do té doby jsem lítala po všech možných "dobrých duších", aby mi řekly, co je můj potenciál, jaké jsou mé dary. Odpovědi přicházely jen hodně neurčité a pro mě neuspokojivé. Až s Tebou jsem se učila nehledat odpovědi venku, ale dívat se do sebe a žít to, co už mám. Ukázala jsi mi, že toho není rozhodně málo, že to, co mě baví a žiju tak nějak skrytě před světem, že s tím můžu i vylézt ven a tyto témata učit i ostatní. Taaakže skoro do roka a do dne, co Tě znám jsem začala pod Tvým vedením nejen v soukromí, ale i v pracovní sféře žít samu sebe a vykročila jsem naplno po cestě mého potenciálu, otevřela se tím hojnosti a vím, že je to pouze začátek. Tvé vedení nebylo jen to duchovní, ale i hodně praktické, konkrétní kroky, které vedly k mému životnímu RESTARTU. Ze srdce děkuji za tvé doprovázení a svícení na cestu má hvězdná sestro 🙂

Lucia Sília Mikulová

Lucie,je pro mě člověk který mi už na pořád přirosl k mému srdci. Po jejím boku jsem vykvetla do své vnitřní krásy. Je to anděl, který rozdává a probouzí světlo v lidech. A co mohu doporučit je to,aby jste se o tom sami přesvědčili.

Renata Jírovcová

Lucka je úžasná Světlonoška. Své poslání plní s velkou láskou, pokorou a úctou. Stala se mým velkým světlem a učitelem na cestě poznání sebe sama a jsem jí za to moc vděčná. Lucky kurz mi změnil život. Začala jsem chápat různé souvislosti, které dříve nedávaly smysl, začala jsem vnímat svět jiným způsobem a pocítila jsem sílu vesmírné lásky. Díky Lucce jsem objevila své dary, své poslání a smysl svého života. Prohloubilo se mé vědomé napojení na nehmotný svět, začala jsem komunikovat se světelnými bytostmi, uvědomovat si svou sílu a podstatu. Zapracovala jsem na sebelásce a odhodila spoustu nepotřebných vzorců a programů. A přesně to je tak důležité – najít sám sebe. Teprve když vyléčíme sami sebe, můžeme léčit i ostatní. Lucka pro mě byla v tomto procesu tou nejlepší průvodkyní. Naučila mě, že když budu věřit, není nic nemožné. Za posledních pět měsíců, co Lucku znám, jsem ušla obrovský kus cesty. Stala jsem se Světlonoškou. Tato cesta pokračuje dál, i když už kurz skončil. A já díky Lucce vím, že ty nejlepší návody a postupy si neseme každá v sobě. Děkuji, že jsi nás naučila hledat odpovědi na všechny otázky uvnitř našeho nitra. Děkuji, že jsi vždy stála při nás, rozdávala svůj klid, úsměv a nadhled. Děkuji, že jsme se na Tebe mohly s čímkoliv obrátit a vždy jsme u Tebe nalezly otevřenou náruč a srdce. Děkuji za všechna poselství, která nám předáváš. Děkuji za to, že svítíš, tedy jsi!

Alžběta Koritánková

Každý tvůj program mi vnáší jiskru do života. Je mi s tebou dobře, jako s člověkem, oprava - Světlonoškou! Jsi báječné stvoření, které v lidech probouzí jen to nejlepší. V celkovém shonu se vždy s tebou čas zastaví, uvědomím si vše důležité i naopak nedůležité. Vážím si maličkostí, dovedu pracovat se svými myšlenkami a pocity, lépe než kdy dříve. Rozzářila jsi moji bytost. Jsem více, šťastná, usměvavá a toto světlo obohacuje i lidi kolem mne. Vím, že je tady a teď moc důležité. Dokážu v myšlenkách opustit tuto realitu a přenést se do oceánu s nebem nad hlavou. A tento oceán je pro mě výzvou, je tak velký a mocný a já mám touhu ho poznávat. Tolik možností kam se vydat v myšlenkách a tedy i v životě. A toto jsem získala díky tobě! 🥰

Věra Badurová

Když jsem slyšela Lucčinu meditaci poprvé,byla jsem úplně okouzlená jejím magickým hlasem. A v kombinaci s hudbou,to je nepopsatelný zážitek. Lucinčiny meditace, jsou ty nejkrásnější co jsem kdy slyšela. Úplně mě dokážou pohltit tím poselstvím, které v nich je. Nádherné vize a kouzlo fantazijních míst, kterými mě Lucka umí jako průvodce provést, mají ohromnou sílu. Jít v meditaci za hlasem Lucinky,je pro mě záruka dokonalého prožitku z meditace. A nejen to. I po meditaci doznívá spoustu krásných pocitů a vjemů, které si odnáším v srdci a jsem za to moc vděčná.
Děkuji Luci, že jsi. Ty jsi úžasná, zářivá bytost s andělským hlasem.A já tvoje meditace prostě miluju!🥰🙏❤️💙💚

Monča Fialová

Tato sekce se Ti brzy otevře