Fantazijní meditace

Tajemství Ryb Tajemství Ryb

Tajemství Ryb

CHCEŠ ZAŽÍT MEDITACI SNŮ?

Můžeš!
Právě TEĎ & TADY

Prožij originální výlet do říše podmořské Fantazie...

A nalaď se s důvěrou na úžasný proud do jemného plynutí

Vydej se do hlubin svého podvědomí

a objev tam mnoho vzkazů a poselství.

A že přitom navíc posílíš svou intuici a jasnozřivost?
ANO, JE TO TADY PRO TEBE!

PŘIPRAVILA JSEM PRO TEBE NÁDHERNOU CESTU, NA KTERÉ JE TOTO VŠECHNO MOŽNÉ

VE FANTAZIJNÍ ENERGETICKÉ MEDITACI, VE KTERÉ SE VYDÁŠ ZA TAJEMSTVÍM RYB!

NACIŤ SE V MINI UKÁZCE

AKTUÁLNÍ MEDITACE: OBDOBÍ RYB

Tematická meditace v období Ryb, zejména pro NOVOLUNÍ v Rybách!

HODNOTNÝ BONUS

K meditaci obdržíš úžasný BONUS, vše přehledně ve Tvé členské sekci na Světelné Akademii.

HRAVÉ PROBUZENÍ

Hravou a jednoduchou formou v sobě skrze svou vlastní sílu probudíš a aktivuješ to, co sis možná myslel/a, že ani není možné.

Silvia
Milá Lucka, meditácie od Teba sú nielen magické a kúzelné, dotvorené príjemnou hudbou a za sprievodu Tvojho hlasu je to neopísateľný priam čarovný zážitok, ktorý ako celok má neskutočnú doslova magickú silu. Pôsobia ako živá prechádzka, energicky nabité, nádherne liečivé, anjelské, ktoré sú príjemným balzamom na dušu. Je to nádherný zážitok počúvať, vnímať a cítiť tie energie. Ďakujem Lucka za tvorbu, za kúzla, za nádherné meditácie, ktorými nás sprevádzaš a posúvaš vpred. Srdečná vďaka 💖.
Silvia Drietomská

ponoř se do světa snů při prožitkové meditaci

Úžasný zážitek. Moc děkuji. Cítím, že se mi otevírá nová cesta, nové poznání. Dnešní meditace byla tou nejsilnější, co jsem kdy prožila.

Vřele doporučuji, je to neskutečný zážitek. ​

Tato originální meditace zesílí Tvou intuici, dodá Ti nové vhledy, zároveň se v ní leccos pročistí, zharmonizuje a Ty se ponoříš do oceánu klidu a hlubokého pochopení sebe sama.

Aktivuješ v sobě svého vnitřního umělce a tvůrce snové skutečnosti.

Kouzelná rybka se postará o rozpohybování Tvých přání.

Tento proces podpoří na maximum Tvá vlastní léčivá a kreativní síla!

 Stačí skočit na snovou vlnu a vydat se za tajemstvím oceánu!

Hanka
MILÁ KRÁSNÁ BYTOSTI NESOUCÍ SVĚTLO, PŘEKRÁSNÉ..NECHTĚLA JSEM OD TEBE ODCHÁZET, NA KONCI MEDITACE SE MI SPUSTILY SLZIČKY...VIDĚLA JSEM TOLIK BAREV, DUHOVOU KRÁSNOU DUCHOVOU TŘPYTÍCÍ SE.. NÁDHERNOU ZLATOU, VE KTERÉ RYBKY PLULY.. VIDĚLA JSEM NÁDHERNÝ KŘIŠTÁL, SE KTERÝM JSEM SPLYNULA A DO NĚJ VSTOUPILA...ZÁŘÍCÍ PERLA, KTERÁ MĚ HŘÁLA U SRDCE.. VIDĚLA JSEM ZA KŘIŠTÁLEM DOMY...POTÉ DRÁČKY, VÍLY...RYBKY, ALE VIDĚLA JSEM I DELFÍNY, KTEŘÍ MĚ A JÁ JE OBJÍMALA. BYLO TO JEMNÉ A DOJEMNÉ..KRÁSNÉ A SNOVÉ..CELOU MEDITACI MĚ BRNĚLO TĚLO.. SESTŘIČKO MOJE MILÁ LUCINKO SVĚTELNÁ..ZÁŘÍŠ JAKO DIAMANT..JÁ JSEM V TOBĚ A TY JSI VE MNĚ. S LÁSKOU A JEMNOSTÍ POKORNĚ CÍTÍM S RADOSTÍ..TU KRÁSNOU ENERGII, KTERÁ SE NEDÁ ZACHYTIT SLOVY..
Hana Zouharová

AKTUÁLNÍ ENERGIE: Novoluní v Rybách

Meditace v sobě nese krásnou snovou lunární energii Novu v Rybách.

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu a obsahují v sobě esenci všech předchozích znamení. Ponoř se i Ty do této celistvosti.

Pojď se naladit na element vody a zasněnou esenci Ryb, aktivuj svého vnitřního umělce, rozvibruj své srdce v proudu lásky a pochopení a otevři se všem poselstvím, která máš obdržet!

Když jsme ve flow, dějí se zázraky a nic není nemožné - vibrujeme na vyšších frekvencích a povznášíme sebe i celek, planetu Zemi - skrze své vlastní světlo.

Plyneme, prostě se to děje, jsme v souladu s proudem života i Vesmíru. A přesně o tom je Tajemství Ryb - sNOVý čas, i sNOVá meditace, ve které jsi Ty SPOLUTVŮRCE!

Protože ona nabývá na významu právě skrze TEBE a ona se DĚJE, tak jak Ty ji pochopíš, ucítíš, co Ty si dovolíš... prožít za zkušenost!

Šárka
Prožila jsem nádherný výlet do hlubin oceánu, do hlubin svého srdce a své duše. Na konci meditace pokaždé usnu a ponořím se pak do dalšího kouzelného světa. Pokaždé, když se zúčastním Tvých meditací, žasnu nad tím, jak to děláš. Jak to děláš, že dokážeš vytvořit magický snový svět, zaplněný světlem, láskou, kouzlem. Skrze Tvůj hlas se vždycky ponořím s pocitem bezpečí, naprosté ochrany a lásky do svého vlastního nitra, spojená se svou duší, s vesmírem, v plynutí se vším...
Šárka Mikulíková

NĚCO TI PROZRADÍM, TVÁ CESTA ZAČNE PLYNULÝM DÝCHÁNÍM...

A potom, co si uvědomíš krásu a sílu svého těla a budeš si libovat ve světelné koupeli

Až postupně během této barevné cesty

foto_reference_Monika
Když jsem slyšela Lucčinu meditaci poprvé, byla jsem úplně okouzlená jejím magickým hlasem. A v kombinaci s hudbou, to je nepopsatelný zážitek. Lucinčiny meditace, jsou ty nejkrásnější, co jsem kdy slyšela. Úplně mě dokážou pohltit tím poselstvím, které v nich je. Nádherné vize a kouzlo fantazijních míst, kterými mě Lucka umí jako průvodce provést, mají ohromnou sílu. Jít v meditaci za hlasem Lucinky, je pro mě záruka dokonalého prožitku z meditace. A nejen to. I po meditaci doznívá spoustu krásných pocitů a vjemů, které si odnáším v srdci a jsem za to moc vděčná. Děkuji Luci, že jsi. Ty jsi úžasná, zářivá bytost s andělským hlasem.A já tvoje meditace prostě miluju!🥰🙏❤️💙💚 
Monika Fialová

A NAVÍC!

Abyste měli dokonalý a ucelený prožitek, připravila jsem pro vás k meditaci užitečné bonusy:

Léčivá síla

Meditace je velmi očistná a léčivá, je do ní vložena síla svitu luny a léčivé paprsky ze Shambally.

trénink & cvičení

Tato meditace je doplněna o hravá cvičení, ve kterých se naladíte na element vody, vyživíte se a na meditaci se příjemně připravíte.

VZKAZY pro duši

K meditaci obdržíte navíc 3 andělská poselství pro teď a tady, která vám přinesou odpovědi.

Integrace

Připravila jsem pro vás navíc tipy k integraci meditace s doprovodnými psacími úkoly, ve kterých si o sobě mnoho uvědomíte.

A aby byly všechny informace přehledné, nachystala jsem pro vás členskou sekci přímo na Světelné Akademii, ve které budete mít vše hezky na jednom místě.

Meditaci budete moci poslouchat online, včetně videa nebo formou audio nahrávky.​

Kolik tato úžasná cesta meditací stojí?

Cenu této hodinové fantazijní léčivé a sebepoznávací cesty jsem nastavila na 599 korun, nyní v období Ryb vám ji nabízím za zvýhodněnou cenu

444Kč / 19€.

Speciální cena platí do Novoluní v Rybách

  • 00Dní
  • 00Hodin
  • 00Minut
  • 00Vteřin
SarkaM
Někdy slova nestačí k vyjádření krásy a nádherných pocitů, které mám a prožívám při tvých meditacích. Opět další z neskutečně jemných, snivých a přesto tak silných a léčivých meditací.
Šárka Michalcová

Váháte, zda je meditace to pravé pro vás?

Za svou kvalitou si stojím. Ale chápu, že pokud mě ještě neznáte, můžete váhat. Proto jsem se rozhodla dát vám tuto nabídku:
Vyzkoušejte meditaci a pokud do 14 dnů od koupě zjistíte, že vám absolutně nesedí a vůbec vás neoslovuje , vrátím vám peníze zpět.

Tak co, jdete se ponořit do sebe?

Možná vás zajímají ještě další prožitky těch, které si meditací již prošly:

Jitka
Meditace byla nádherná, krásně mě uvolnila a vrátila zpět do důvěry a plynutí. Provázela mě duhová rybka s malýma ušima. Vzkaz v láhvi byl - je to Hra. Užívej si ji, ale nazabředni do ní. Krátce na to jsi Ty v meditaci mluvila o hře 😍. Lucinčiny meditace jsou úplně kouzelné. Její nádherný hlas, který hladí sám o sobě, pohádkové vyprávění, které umožní vypnout mysl a krásně se ponořit do meditace, kde nás čekají mnohá poselství pro nás. Děkuji 🙏💖
Jitka Jůzová
Maria
Děkuji za kouzelnou meditaci🌟. Hlas Lucinky a doprovázená hudba je něco vyjímečného - krásně se u toho relaxuje - až tak, že jsem kousek meditace prospala. Je báječný, že si to můžu pustit ze záznamu, aspoň vím, co tam bylo😀. Meditace blahodárně působí i na zvířátka - pejsek chrupčil, papoušek byl potichu - normálně si brebentí a kočička mi, když byla důležitá informace pro mě, vlezla na mobil a zastavila meditaci🙂. Děkuji za všechny prožitky z meditace💖🌈🐬
Maria Kopecká
Juli2
Meditacia bola krasna! As soon as I put my headphones on I felt I was in a different world, "podmorsky svet" 🙂 Citila som sa lahka, ocistena a spojena s prirodou. Akokeby som uz davno bola podmorska bytost, citila som sa v bezpeci a doma. Moje telo jemne vibrovalo, bolo to krasne. 🙏 Citim sa "connected to myself, I feel love & peace withing." 💜
Juliana Tobiasova, Londýn

O Autorce

Mgr. Lucie Hrubcová je básnířka, teoretička komunikace, motivační řečnice a tvůrkyně. Je prostředníkem pro napojení na kosmické vědomí, které nazývá “oceán neomezené moudrosti”. Tvoří v napojení na Zdroj a proudí skrze ni mnoho odkazů a poselství pro dnešní svět.

Její dílo utváří i její silný životní příběh, ve kterém se dotkla samotné brány mezi světy. Ale nejen to byl okamžik prozření tajemství života na Zemi…

Od dětství zcela přirozeně komunikuje s jemnohmotným světem, zabývá se lidským vědomím, filosofií, fungováním energie a odhaluje druhým, co je za hranicemi této reality. A k tomu vás zve i ve svých meditacích, kde se v lehkosti a hravou formou ponoříte do mystických příběhů, jichž jste spolutvůrcem a ve kterých se vám poodhalí závoj zapomnění…

Meditace od Lucie jsou proto velmi populární pro svou originalitu, jedinečnost, až magický přesah. 

V těchto meditacích, imaginacích a vizualizacích zažijete na vlastní kůži světelné paprsky, které pronikají hluboko do vás a odkrývají tajemství stvoření života na Zemi i kosmických pravd, které se vás během poslechu dotknou, a to navíc velmi hravou a intuitivní formou.

“Jsou to jedny z nejsilnějších a nejpropracovanějších meditací, které můžete zažít!” říkají její posluchači. Lucie vás dokáže vzít doslova “domů”, kde se dotknete sfér, na které si odkudsi vzpomínáte..a začne docházet k probouzení, jakoby se zažehla jiskra rozpomenutí. Jaký plamen jste schopni z této jiskry rozdmýchat, už je jen na vás.

aktivační a energetické meditace od světlonošky si užívají již několik let tisíce lidí v Čechách i na Slovensku.

Lucii můžete znát například z Healing festivalu, Světelné Akademie nebo desítek online událostí. Pokud se s ní máte propojit, něco na vás v její meditaci čeká, proto se nebojte následovat své volání, nebudete litovat.

“Tvořím pro všechny, kteří chtějí otevřít svou mysl, při jedinečném prožitku putovat za hranice možného a užít si fantazijní výlet napříč Vesmírem, při kterém dochází k odhalování nejednoho tajemství při rozpomínání duše.

Mé meditace jsou originální, kreativní a léčivé a dávají prostor Tvému vlastnímu tvoření. Naladí Tě do vyšších vibrací a otevírají mistrovské vědomí.”

objednáváte fantazijní energetickou meditaci s bonusem

CZK
EUR
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Meditace i faktura vám přijdou e-mailem, s odkazem na vysílací stránku Světelné Akademie. 

V případě jakýchkoli dotazů mě informujte na:

lucie@svetelnaakademie.cz

Tato sekce se Ti brzy otevře