Energetický

UPGRADE

11:11

Projdi energetickým upgradem v bráně 11:11

meditace | aktivace | vizualizace
meditace
aktivace
vizualizace

energetická aktivační meditace!

Dopřej si laskavý upgrade, který Tě povede k hlubšímu napojení se na sebe sama, uvědomění si své podstaty a svobody neomezené mysli.

Během hodinky v silné energetické meditaci se dotkneš kosmické moudrosti a naladíš se více na vědomí Zdroje - to Ti přinese nový rozměr prožívání a více vnitřního klidu!

Těšit se můžeš nejen na krásný a originální prožitek, ale také na řadu benefitů pro další žití. V samotné meditaci budeš pozitivně stimulovat svá mozková centra a podpoříš produkci DMT, a tím i svou představivost, vize a intuici.

Celý proces se děje v Tobě - Ty máš klíč ke svému vlastnímu posunu do neomezeného vědomí a tato meditace je prostor, kde ho můžeš objevit a použít - formou fantazijní cesty plné poselství, kdy projdeš PORTÁLEM 11:11.

probouzení a otevírání vědomí

restart a refresh bytosti

příliv nové energie

napojení na Vnitřní moudrost

HLUBOKÁ UVĚDOMĚNÍ

&

Vzkazy Duše

Přehraj si ukázku a naciť se na upgrade

Moc úžasná meditace nádherný přednes prostě krása 🥰💐

Marie Hrehorova

Krásná, silná meditace ...moc jsem si ji užila....když jsem se vrátila k rodině, přítel se mě zeptal zda jsem byla někde na omlazovaci kůře.... Luci moc děkuji

Kačka Nedvědová

Vřele doporučuji, je to neskutečný zážitek.

Radka Kvardová

Děkuji za nádhernou aktivační meditaci. Lucčin laskavý hlas nás vede hluboko do nás samých a je tu prostor pro léčení a zázraky...Děkuji za vaši tvorbu 🙏💗🍀

Lenka Červová

Luciine medítácie sú nádherná prechádzka rozprávkou, nabíjajúce, rozžiarujúce, to sa naozaj nedá popísať, treba si to prežiť, ďakujem.

Milena Šebestová

Lucie, děkuji za krásný, úžasný a velice silný energetický upgrade 11 - 11 s meditací. Těšila jsem se, ale nečekala jsem, že mi to přinese tak silné projevy. V průběhu samotného upgrade a meditace se u mě objevila velká spousta silných fyzických projevů snad na všech částech mého těla. Myslela jsem, že tím jsou projevy a změny ukončeny, ale velice oceňuji to, co následovalo: obrovský příliv energie a další změny. Především prohloubení vnitřního klidu a silné uvědomění v sobě samé. V myšlenkách se hodně vracím ke krásným prožitkům z meditace a jsem vděčná za to, že jsem se upgrade mohla zúčastnit. Je mi jasné, že další změny se budou postupně projevovat a už teď se na ně moc těším. Ještě jednou velké díky.
Eva Malíková

BRÁNA 11:11

11.11. se otevírá brána Nové Země, kterou procházíme v rámci vzestupu do vyšších dimenzí v evoluci vědomí i planety Země. A já Tě zvu projít branou v magickém a léčivém světelném prostoru plném fantazie a poselství - pro Tvůj posun - energetický upgrade, v lehkosti a přirozenosti.

Upgrade Ti přinese:

Lucinko, děkuji za aktivační meditaci, byl to kouzelný zážitek. Krásná hudba, tón sametového hlasu, který ladí mému sluchu. Slova, která hladí moji duši, silná, magická energie vzájemného propojení. Ze srdce děkuji, Tobě Světlonoško, všem průvodcům jsem vděčná za kouzelný energetický upgrade.
Milena Buriánová
Děkuji za jemnou a láskyplnou meditaci ❤️ V noci jsem měla hodně živý sen. Událo se hloubkové přenastavení formou jako když se udává kód k trezoru a vše do sebe zapadne. Byl tam pro mne nějaký aha moment, kdy jsem řekla “tady a teď” ale víc si nepamatuji. Těším se co se bude dít dále!
Jana
Do tvých meditací jsem vtažena jako do kouzelného dobrodružného filmu, pohádky, od začátku do konce jsem příjemně natěšená , napnutá ( ale uvolněně😉) celá jsem v tom příběhu ponořená. Pro mě jsou to neskutečně krásné výlety do fantazie, kde je všechno možné a kde se cítím skvěle. V této meditaci jsem cítila vibrování v těle, od srdce do celého těla, šimraní uprostřed čela a lehkost . Dále jsem si uvědomila, že symboly které byly v meditaci, již nějakou dobu vnímám a objevují se mě v životě.🙂. Miluji tvoje meditace ❤️. Cítila jsem se ten další den klidně, čistě, uvnitř sebe tak hebce. Jako když píšeš do nového zápisníku, cítíš tu novou papírovou vůní listů... a vnímáš že máš napsat úžasný příběh, ale ještě nevíš přesně jaký... Je to jak ráno po Vánocích, kdy všude je ticho a veliký klid. Tak jsem se cítila den po této meditaci.
Šárka Michalcová

ENERGETICKÝ UPGRADE

Je posun ve vědomí a přenastavení mysli hravou a kreativní formou, za doprovodu krásné hudby, podporujících energií a Tvé vlastní představivosti!

portálová MEDITACE

Za mého doprovodu projdeš aktivační bránu Nové Země 11:11. Meditace je tematická pro portál 11:11, tvořená přímo v energii dne 11.11.

5D AKTIVACE

Tato meditace je aktivace obsahující posvátné kódy vzestupu. Můžeš se těšit na řadu benefitů, které Ti okamžitě přinese.

týdenní přístup

Pokud nemáš čas přímo 11.11., mám pro Tebe dobrou zprávu. Upgrade Ti bude k dispozici ještě na celý týden - v aktuální energii portálu 11:11.

channeling

V procesu aktivace Tě provedou bytosti Světla, meditace je z velké části channelována a obsahuje nádherná poselství.

JAK TO BUDE PROBÍHAT

Aktivační meditace se Ti otevře v sobotu 11.11. v 11:11 na vysílací stránce, kam obdržíš přístup po dokončení Tvé objednávky. Na stránce se dočteš také tipy na přípravu upgradu.
Upgrade můžeš projít hned v 11:11 a nebo v čase, který Ti vyhovuje.
Aktivační meditace trvá hodinku, proces můžeš cítit před i po meditaci.
Upgrade Ti bude k dispozici do 18.11. v aktuální energii portálu 11:11.

Betka
Lucky meditace mají kouzelnou moc, přenesou vás blíže k sobě, k vaší podstatě. Přináší spoustu zklidnění, uvědomění, milých vzkazů od průvodců, krásných vizí a pocit radosti. Jsou jako nádherné pohlazení.
Bětka Koritáková
SarkaM
Tato meditace, stejně tak jako předchozí, jsou pro mě neskutečným zážitkem, cestou do fantazie, dovnitř mě samé, kde stoupám a rozplývám se. Pokaždé se cítím naplněna láskou, laskavosti něžnosti a klidem.
Šárka Michalcová
Monca
Když jsem slyšela Lucčinu meditaci poprvé,byla jsem úplně okouzlená jejím magickým hlasem. A v kombinaci s hudbou,to je nepopsatelný zážitek. Lucinčiny meditace, jsou ty nejkrásnější co jsem kdy slyšela. Úplně mě dokážou pohltit tím poselstvím, které v nich je. Nádherné vize a kouzlo fantazijních míst, kterými mě Lucka umí jako průvodce provést, mají ohromnou sílu. Jít v meditaci za hlasem Lucinky,je pro mě záruka dokonalého prožitku z meditace. A nejen to. I po meditaci doznívá spoustu krásných pocitů a vjemů, které si odnáším v srdci a jsem za to moc vděčná. Děkuji Luci, že jsi. Ty jsi úžasná, zářivá bytost s andělským hlasem.A já tvoje meditace prostě miluju!🥰🙏❤️💙💚
Monika Fialová

TVŮRČÍ AKTIVACE

Kreativně tvořená meditace je zároveň silnou VIZUALIZACÍ, ve které jsi Ty sám/sama Tvůrcem příběhu. Já jsem prostředník, průvodce pro Tvou vlastní jedinečnou cestu.

Lucka, si najlepší sprievodca, akého poznám a sledovala som ich za tie roky už pár, odporúčam Ťa každému, Tvoje meditácie sú nabíjajúce a rozžiarujúce, plné svetla a lásky, vesmír mi Ťa poslal a ja za Teba ďakujem.
Milena Šebestová
Milá Lucinko, zúčastnila jsem se Tvé meditace na Healing festivalu..plakala jsem dojetím...nejkrásnější meditace mého života...cítila jsem tvé napojení ...všechno krásně navazovalo a plynulo... s láskou a úctou děkuji děkuji děkuji..🙏​
Milena Rybková

Meditace & Aktivace
od Světlonošky Lucie

Meditace od Světlonošky Lucie jsou velmi populární pro svou originalitu, sílu, účinky, jedinečnost i “magický” přesah.

Jsou to jedny z nejsilnějších a nejoriginálnějších meditací, které můžete v Čechách a na Slovensku zažít a mají literární i uměleckou hloubku, protože Lucie je magistra komunikace, spisovatelka a poetička.

V její tvorbě, hlasu i slovech – v meditacích, rituálech, modlitbách a rozmanitých nahrávkách se vás dotýkají křídla andělů i paprsky vesmírných pravd, formou veršů, které jsou přirozené a hladivé, jemné a silné zároveň.

Lucie umí kouzlit se slovy i energií a provede vás aktuální energií kola roku – v portálové i lunární dny, energetickými aktivacemi i přechodovými rituály.

Svými slovy vás dokáže vzít doslova “domů”.

Chceš zažít naprosto kouzelnou, magickou, slovy nepopsatelnou a neuvěřitelnou meditaci, při které se propojíš s celým Univerzem? Tak vyzkoušej a zažij na vlastní kůži meditaci od Luci Lu:)
Šárka Mikulíková

FANTAZIJNÍ, ENERGETICKÉ A LÉČIVÉ meditace od světlonošky si užívají již několik let tisíce lidí v Čechách i na Slovensku, ve formě živých vysílání, rituálů, osobního vedení NEBO NAHRÁVEK K POSLECHU.

Lucii můžete znát například z Healing festivalu, Světelné Akademie nebo desítek online událostí. Pokud se s ní máte propojit, něco na vás v její meditaci čeká, proto se nebojte následovat své volání, nebudete litovat.

“Když nasloucháte mému hlasu a meditujete, probouzíte v sobě sami svou vlastní sílu, poznáváte svou duši, své světlo a otevíráte své vědomí – a pro tento proces vám ve svém díle s láskou vytvářím prostor.🌟

Mé meditace jsou originální, kreativní a léčivé a dávají prostor Vašemu vlastnímu tvoření a rozvoji představivosti, protože Vy jste Tvůrci! Přeladí Vás do vyšších vibrací, pohladí duši, otevřou prostor Pravdy a prohloubí vztah k sobě i celému Univerzu.”

Odpovědi na otázku: "Jaká pro Tebe byla meditace?"

Silvia Drietomská
Silvia Drietomská
Read More
Milá Lucka, meditácie od Teba sú nielen magické a kúzelné, dotvorené príjemnou hudbou a za sprievodu Tvojho hlasu je to neopísateľný priam čarovný zážitok, ktorý ako celok má neskutočnú doslova magickú silu. Pôsobia ako živá prechádzka, energicky nabité, nádherne liečivé, anjelské, ktoré sú príjemným balzamom na dušu. Je to nádherný zážitok počúvať, vnímať a cítiť tie energie. Ďakujem Lucka za tvorbu, za kúzla, za nádherné meditácie, ktorými nás sprevádzaš a posúvaš vpred. Srdečná vďaka 💖.

Portál 11:11 již za

  • 00Dní
  • 00Hodin
  • 00Minut
  • 00Vteřin

A kolik Tvůj
UPGRADE stojí?

To nechám na TOBĚ!

Jako VÝMĚNU ENERGIE formou VOLITELNÉHO ZÁMĚRU

Ty sám/sama zvolíš výši, částku kterou chceš DO SEBE INVESTOVAT a tím svůj proces podpořit.

Tento energetický upgrade Ti přinese obrovskou hodnotu, za tím si stojím, je prostě úžasný a obsahuje tolik, že to ani slovy popsat nelze... Já osobně si myslím, že je nedocenitelný. Nabízím Ti tedy, ať Ty sám/sama zvolíš výši VÝMĚNY ENERGIE, částku kterou chceš DO SEBE INVESTOVAT.
Tím zároveň podpoříš svůj záměr, tedy jak moc naplno do upgradu jdeš a co Ti má přinést.

Vyber si přesně tu variantu, která s Tebou nejvíc souzní.

Všechny informace Ti přijdou e-mailem, zkontroluj také složky Hromadné, Promoakce a další. Přidej si mou adresu k důvěryhodným kontaktům, ať Ti zprávy chodí do Doručených.

Energetický upgrade 11:11

CZK
EUR
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Všechny informace Ti přijdou e-mailem, včetně odkazu, na kterém budu aktivaci vést. (Zkontroluj prosím složky “SPAM”, “Hromadné”, “Promoakce” a podobné.)

lucie@svetelnaakademie.cz

Tato sekce se Ti brzy otevře