Úplňková meditace v RYBÁCH

10.9.2022

Co Ti meditace přinese?
- Výlet do hlubin svého podvědomí
- Objevení pokladů
- Napojení se na svou intuici
- Splnění úplňkového přání
- Očištění
- Vzkazy a poselství přímo od Tvé duše

Úplňková meditace v RYBÁCH

10.9.2022

- Výlet do hlubin svého podvědomí
- Objevení pokladů
- Napojení se na svou intuici
- Splnění úplňkového přání
- Očištění
- Vzkazy a poselství přímo od Tvé duše

BONUS

Jako BONUS k meditaci obdržíš i úžasné světelné tipy pro daný den, jak si Úplněk v Rybách užít na maximum.

Flow

Tato meditace má úžasnou sílu, naladíš se na vysokovibrační vlnu a oddáš se flow.

Splněné přání

Kouzelná rybka Ti za svitu Úplňku splní Tvé přání, čeká Tě magický prožitek!

Z poslední úplňkové meditace

svetylko
Milá duše světla, děkuji za úchvatnou meditaci, která ke mně přišla po turbulentnixh dnech lvi brány jako na zavolanou. Dopřála jsem si ji doma na balkoně s výhledem na měsíc. Všechna slova, tvůj hlas a hudební podmalovaní naprosto jedinečné. Pomohlo mi to propustit spoustu zátěže a vstoupit do radosti. Krásný krůček na me cestě sebepoznani. Zřim tvé světlo.:)
Petra Laméa

Úplněk v Rybách

Využij jedinečnou příležitost a užij si jedinečnou úplňkovou meditaci, při které se vydáš na fantazijní výlet do hlubin svého podvědomí! Meditace Tě vezme do snové krajiny, kde na Tebe čekají poklady a nejeden vzkaz přímo od Tvé duše. Také se setkáš se svými průvodci a naladíš se na element vody. K tomu Ti poslouží úplňková hravost, kterou ode mě obdržíš ve formě rad a tipů jako BONUS pro maximální prožitek!

 

Tato hlubinná meditace zesílí Tvou intuici, dodá Ti nové vhledy, zároveň Tě očistí, harmonizuje a naladí na aktuální energetické dění.

 

Aktivuje v Tobě zázračný proud a přímo v ní Ti splní kouzelná rybka přáníTento proces podpoří na maximum magická síla Luny v Úplňku v doznívající portálové energii.

 

 

Naskoč na snovou vlnu  a užij si nezapomenutelný prožitek!

Úžasný zážitek. Moc děkuji. Cítím, že se mi otevírá nová cesta, nové poznání. Dnešní meditace byla tou nejsilnější, co jsem kdy prožila.

Čeká na Tebe poklad. Je tu pro Tebe jako odměna za to, že máš chuť ponořit se do hlubin a jít dál. A rybka, co Ti splní přání už čeká tamhle opodál. Nech se jí vést, má pro Tebe připravenou jednu ze svých kouzelných cest.

foto_reference_Monika
Když jsem slyšela Lucčinu meditaci poprvé, byla jsem úplně okouzlená jejím magickým hlasem. A v kombinaci s hudbou, to je nepopsatelný zážitek. Lucinčiny meditace, jsou ty nejkrásnější, co jsem kdy slyšela. Úplně mě dokážou pohltit tím poselstvím, které v nich je. Nádherné vize a kouzlo fantazijních míst, kterými mě Lucka umí jako průvodce provést, mají ohromnou sílu. Jít v meditaci za hlasem Lucinky,je pro mě záruka dokonalého prožitku z meditace. A nejen to. I po meditaci doznívá spoustu krásných pocitů a vjemů, které si odnáším v srdci a jsem za to moc vděčná. Děkuji Luci, že jsi. Ty jsi úžasná, zářivá bytost s andělským hlasem.A já tvoje meditace prostě miluju!🥰🙏❤️💙💚 
Monika Fialová

Meditace od Světlonošky Lucie

Jmenuji se Lucie, jsem tvůrkyně a vizionářka a meditace tvořím v napojení na Matku Zemi i nekonečný Vesmír za doprovodu mnoha krásných bytostí světla. Vkládám do nich světelné aktivační kódy, které fungují jako klíčky k truhlám Tvého vnitřního bohatství. 🗝

 

Tvořím pro všechny, kteří chtějí otevřít svou mysl, při jedinečném prožitku putovat za hranice dosavadního světa a užít si rituální, fantazijní výlet, při kterém dochází k odhalování nejednoho tajemství při rozpomínání duše.

 

Mé meditace jsou originální, kreativní a přináší chvíle pohody, hřejivého pocitu, vibrujících konečků prstů, dotyk blahodárné energie, domova, vděčnosti i všeobjímající lásky. Okamžik, který se vryje hluboko do Tebe.🥰

Odpovědi na otázku: "Jaká pro Tebe byla meditace?"

meditace ke stažení

Meditaci si stáhneš a pustíš kdykoli během úplňkového dne ve svém vlastním nalazení.

BONUSOVÉ tIpy

K meditaci obdržíš doplňující světelnou hravost pro maximální prožitek tohoto úplňkového dne.

Úplňkové energie

Magická síla Luny podpoří Tvou očistu, harmonizaci i splnění přání, to vše a ještě více, během meditace!

objevení pokladů

Nech se překvapit, co vše na Tebe čeká. S láskou Tě provedu do nejhlubších rovin Tvé bytosti, kde mnohé poklady čekají na objevení.

Meditace společně s bonusem se Ti po dokončení objednávky zpřístupní v úplňkový den ráno. Můžeš se na ni naladit a poslechnout si ji kdykoli během víkendu. Všechny informace Ti přijdou e-mailem.

Dojmy z mých meditací

Meditace byla úžasná, jedná z nejsilnějších, kterou jsem kdy absolvovala.
Markéta Marková
Meditace byla kouzelná. Cítila jsem se v bezpečí. Milovaná, přijata. Pocity si uchovávám a vybavuji ve chvílích kdy pochybuji, zda to celé nebyl jen sen.
Lucie Matoušová
Tvé meditace jsou jedny z nejlepších, které jsem měla šanci zažít.
Jitka Mináriková
To bol ten najmagickejší moment, bolo to akoby som sa na chvíľu preniesla do úplne iného sveta, inej reality.
Natália Španková
Meditace obecně jsou pro mě příjemné a moc mi pomáhají, tato byla natolik silná, že oproti jiným, kdy cítím vibrace, jsem cítila ve svém nitru proud energie, což pro mě bylo něco nového a jedinečného.
Renata Vonková
Meditacia bola kuzelna. V poslednej dobe sa mi tazsie vizualizovalo pri meditaciach. Ale tato meditacia ma uplne celu vtiahla do diania. Bol to nadherny pocit prepojenia so zenami a vsetko prebiehalo tak realne a zaroven jemne a s uplnou samozrejmostou.
Michaela Herzán
Úžasná záležitost, byla jsem vtažena do bílozlatého světla, ve kterém jsem se doslova koupala a velmi mě uklidňovalo.
Stanislava Šefarová
Meditácia bola veľmi silná, magická a poklady v nej boli tou správou, ktorú som potrebovala nájsť / uvedomiť si. Dala mi ďalšie puzzle do skladačky 🥰
Renata Piršel
Tvoje meditace jsou jako pohádka. Kouzelné zahrady jsou top, je to taková procházka vesmírnou pohádkou. Mám při nich pocit že jsem úplně na jiným místě v jiným čase a je mi dobře.
Michaela Mikulčáková
Meditace byla úžasná, odpočinková, tvůj hlas je uklidňující a přitom mě meditace dobila energií. Posunula mě na mé cestě.
Romana Tichá

Za svitu měsíce navýší Tvé vibrace, dotkne se srdce a podpoří Tvé sny, její harmonizační dotek budeš pociťovat nejen při úplňku, ale i následující dny.

  • 00dny
  • 00hodin
  • 00minut
  • 00sekund

Tato meditace společně s bonusem přináší mnohem vetší hodnotu a efekt do života, ale protože chci, aby byl tento prožitek dostupný pro co nejvíce bytostí, nastavila jsem cenu symbolicky podle energie letošního roku na 222Kč jako výměnu energie pro zachování vesmírné rovnováhy. 

Volba měny: CZK
EUR
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Tato sekce se Ti brzy otevře