Světelná Akademie®

Menu

Svítím, tedy jsem!

Přehrát video

Výběr z FB stránek

Já jsem!

Existuje oko, jímž lze vidět pravdu!

Když Platón mluvil o oku duše, jímž lze vidět pravdu, mluvil o třetím oku, stejně jako celá řada dalších světových myslitelů, kteří ho měli krásně aktivní, neb třetí oko je zároveň vstupní branou k duchovní moudrosti a láskou k ní je právě filosofie, která skrývá všechny dávné a hluboko skryté pravdy… Nyní se budeme věnovat filosofii “Já jsem”, která se v Tobě postupně probouzí a ukotvuje.

Tento týden pokračujeme na cestě květiny v Království nebeském. Tvá květina v magikcé zahradě roste, až se dotýká hvězdného, indigového nebe. Tento a následující týden je tedy tmavě modrý – indigový, stejně jako Ty. 🙂

Jak správně tušíš, všechny přechozí týdny Tě připravovaly i na tento – kdy se zaměříme na třetí okosídlo Tvé intuice – tedy Tvého vnitřního vedení a milující rádkyně. Již v přechozích týdnech jsme společně trénovaly v kruhu žen intuitivní ladění se na své tělo, na svůj cyklus, na sebe samu, své srdce, lásku a svou vnitřní pravdu a to vše bylo velmi důležité pro to, aby ses krásně připravila, uzemnila, vyživila, pracovala na sobě… A nyní se zaměříme na to, jak efektivně pracovat se Tvým třetím okem a rozvíjet jeho (a tedy i Tvůj) potenciál. Pro aktivaci třetího oka, která je s Tebou v souladu, je potřeba mít připravenou a zharmonizovanou půdu, základy Tvého chrámu či “stroj, na kterém nový systém poběží” – tedy vše, co jsme doposud v magické zahradě společně podnikaly.

Intuice jsi Ty na úrovni duše.

Když se duchovně probouzíme, děje se v podstatě to, že se probouzí naše třetí oko – sídlo duše a dochází tedy k rozpomínání duše – na všechny její dary, příběhy i nepoznaná zákoutí. Aktivují se mimosmyslové „nadpřirozené“ schopnosti a dochází k překročení prahu fyzických smyslů až do jemnohmotných realit. Přichází odkrývání závoje zapomnění a nadchází čas čisté pravdy. Nahlížení pravé podstaty jevů a věcí. Nalézání sebe sama. Odkrývání toho, co je pravda a co iluze, kterou nás učili a ve které nás zavírali jako v matrixu. Naše vnímání se rozšiřuje a vědomí postupuje na novou úroveň poznání.

Ty to snad nevidíš, ty jsi snad slepá.” bychom nejradši občas někomu pověděli, když máme pocit, že daná osoba nevidí příčiny svých problémů, nemocí nebo životních těžkostí. Nebo kolektivní iluzi předkládanou médii. Nebo politické tahy či manipulativní jednání druhých. Nebo jakákali další témata, která, když se třetí oko otevře, se úplně projasní a my vidíme za oponu světového divadla. Najednou už nejsme slepí, však vnímáme slepotu ostatních. Najednou již nejsme obětí toho všeho a začínáme tvořit, co my sami si přejeme. A intuice nás přesně vede, jak na to. Důležité je ale respektovat, že každá bytost má svobodnou volbu a že každý člověk funguje na své úrovni vědomí a pro každého je připraven ten jeho jedinečný okamžik, kdy své oči otevře, podle úžasného načasování vesmírné inteligence.

Tento program si Tě našel ve správný čas. Dovedla Tě k němu intuitivní volba. Protože intuice jsi TY na úrovni duše. Vede nás k jednotlivým krokům, které intutivně podnikáme a kolem nás se děje jedna synchronicita za druhou. Onen magický sled událostí a životních zázraků, který mnohdy pochopíme až později. A který dokáže změnit směr života. Jako když jsi někdy skrze intuitivní volbu, ten známý pocit, tajemné tušení něco udělala mnebo jsi něco udělala jinak a změnilo to Tvůj život o 180 stupňů. Já jsem například takto jednou intuitivně a skrze sled nečekaných událostí nakonec nejela v autě, které mělo nehodu…

A teď trocha fantazie:

Představ si hráče, který hraje se svou figurkou, se svým avatárkem a přesně ví, jaké kroky musí podniknout, aby se dostal do dalšího levelu, aby získal potřebné body nebo překonal překážku. Jaké lekce je třeba projít a jakými způsoby, aby hru mohl dohrát do konce. TY jako žena v tomto čase a prostoru, se svým tělem, vědomím, jménem a identitou jsi tento avatárek, kterého vede jeho hráč – Tvá duše. A ten hráč nikdy nechce pro svou figurku nic špatného, nikdy jí nechce ublížit nebo působit problémy, proto ji vede přesně k cíli, s láskou a pro jeho nejvyšší dobro. Proto dej vždy na vše, co Ti Tvůj hráč – Tvé vnitřní vedení – intuice radí a svou misi si velmi usnadníš. Toto vše je samozřejmě o přijetí zodpovědnosti za svůj život. Postupného přechodu z role oběti v tvůrce.

Někdy Tvůj hráč vidí, že jeho šepot nevnímáš a tak Ti pošle jasnější znamení a indicie a právě v tu chvíli uvidíš, uslyšíš či ucítíš vzkazy z vyšších sfér. Takže připomínám naše zlaté světelné pravidlo – měj oči, uši i srdce otevřený, nápovědy jsou všude kolem Tebe!

Ve všem, co se kolem Tebe děje, je vzkaz pro Tebe, ač se to mnohdy může zdát jako sci-fi povídka. Něco Ti povím, tento život je sci-fi povídka. Někdy se nám takový vzkaz nemusí líbit, ale nic není pouze černé nebo bílé, vše je učením, zkušeností, výzvou, která je tu pro Tebe. Čím více budeš své vnitřní vedení následovat a všímat si všech vzkazů a znamení, tím více se bude prohlubovat i Tvé napojení. Tím více se také naladíš na synchronismus a budeš žít život plný zázraků. Všímej si ho. 

Když svou duši neposloucháme a nejdeme podle plánu, snaží se nás samozřejmě vrátit na cestu (opět si představ tu hru, kde panáček vybočil a žene se do záhuby). V takovou chvíli začne duše posílat intenzivní vzkazy, které mohou mít podobu různých životních situací - nemoci, nehody, úrazu, rozchodu, ztráty, rozpadu dosavadního domečku z karet, který byl pouhou iluzí. To se děje právě pro Tvé nejvyšší dobro, jako zaťukání "Haló, haló, je třeba něco začít dělat jinak, jdeš špatně!".
Připomínám další naše zlaté světelné pravidloVše zlé je pro něco dobré a nic se neděje jen tak! Děje se to pro Tebe, ne proti Tobě!

Tento a následující týden se zaměř na svůj život jako na HRU a na svou intuici jako na tohoto HRÁČE, který Ti efektivně radí, který Tě láskyplně vede. A spoj se s ním ještě o krok více, než kdy dřív.

Naslouchej své intuici, následuj ji, věř jí! Sleduj ji a pozoruj, jak jste spojené.

Nyní jsi ve stadiu, kdy Tvá květina tvoří svůj květ, zatím zavřený, vše se odehrává uvnitř. Jako když se housenka přeměňuje ve své kukle v překrásného barevného motýla. A tak, i když může být ticho po pěšině, pod povrchem se vše připravuje, den za dnem, krok za krokem. Potřebuješ tedy hodně světelné výživy a stále se hodně uzemňovat a mít pevné kořeny. Vědění a kroky z týdnů předchozích jsou tedy stále součástí Tvého života.

A kam to ještě povede? K tomu, že brzy tomu všemu nasadíme KORUNU!

Toto téma není o tom otevřít své třetí oko a vidět v lese trpaslíky nebo galaxie pod zavřenými víčky (ačkoli i to se může stát :-)), ale je o ještě větším prohloubení Tvého vztahu k sobě, o propojení se se svou duší a o hlubším pochopení Tvého života a souvislostí v něm. Je také o všímavosti, o vnímání krásy v maličkostech, o bytí v přítomném okamžiku, o uvědomování si života tady na Zemi a jeho posvátnosti, o dotyku poznání “Já jsem!”

Duchovní život neznamená čarovat rukama, vidět aury a číst myšlenky…

Duchovní život znamená zasvětit život své vlastní evoluci, svému růstu, růstu moudrosti, lásky a soucitu a dosažení nejvyššího potenciálu, který Ti je zde k dispozici jako lidské bytosti. A přesně proto jsi tady. Abys tak učinila pro sebe a inspirovala k tomu i ostatní. Všichni jsme v tom spolu, jsme jednota, jsme tým hvězdných duší z indigového nebe.

Mozkovna

A protože se právě nyní dostáváme k naší hlavě, ve které sídlí náš mozek, povíme si tento týden stručně o naší mozkovně v souvislosti se třetím okem.

HEMISFÉRY

Náš mozek je, stejně jako naše planeta, rozdělen na dvě polokoule a každá z nich má své funkční oblasti. Pravá mozková hemisféra je takovým tvůrčím centrem – je zodpovědná za představivost a myslí v obrazech. Levá hemisféra obstarává rozumové a analytické myšlení a je aktivnější, když bdíme, zatímco pravá, když meditujeme a sníme.

Ženy mají zpravidla dominantnější hemisféru pravou, ale celkově více myslí celým mozkem, a získavají tak bohatší asociace, není pro ně černá nebo bílá, ale nahlížejí komplexní barevný obraz všeho, zatímco u mužů dominuje hemisféra levá – logická. A právě aktivace šesté čakry stimuluje obě mozkové hemisféry tak, aby společně vytvářely harmonickou skutečnost a došlo k celistvému spojení logického uvažování a kreativního tvoření.

Mezi oběma hemisférami je most, který je spojuje a díky kterému může komunikace probíhat na obou stranách. A tento most je silnější u žen (můžeme jakoby efektivněji přepínat), není tedy divu, že jsme to právě my ženy – Čarodějky, pro které je mnohem přirozenější mimosmyslové vnímání i práce se třetím okem, které je v podstatě sídlem „magie“. Že by sis i proto vybrala pro svou misi v tomto životě toto pohlaví? 🙂

EPIFÝZA – šišinka mozková

Již René Descartes upozorňoval na fakt, že v centru našeho mozku se nachází malá šišinka, ve které sídlí naše duše. Je to šišinka mozková, nebo-li epifýza – endokrinní žláza (velká zhruba jako malá mandle) umístěna v mezimozku, která produkuje melatonin a hormon DMT – vědou nazývaný halucinogen. Ovšem co je to halucinace, je nám již celkem jasné. Šišinka je „sídlem našeho ducha“ a roste s tím, jak duchovně rosteme my. A právě epifýza je portálem do vyšších duchovních světů – oním třetím okem. Nejaktivnější je v dětství – pak postupně zakrňuje – „usínáme, zapomínáme“ a ve chvíli, kdy se probouzíme a rozpomínáme si, její funkce se opět aktivuje – aktivuje se naše třetí oko a šišinka roste.

Znaky otevírání 3.oka

Tímto vším rosteš vzhůru a Tvá zelená rostlinka přirozeně sílí. Stále více se nalazuješ na rytmus Vesmíru a posouváš se na další level Tvého potenciálu! A když přijde překážka – je to jen zkouška a ta je tu pro Tebe, na to nezapomínej.

Světelná výživa

Svou intuici nejlépe vyživíš tím, že ji budeš naslouchat a řídit se jejími radami.

Všímáním si ZNAMENÍ a VZKAZŮ kolem Tebe svou intuici a své vedení podporuješ, aby Ti mohla ještě lépe pomáhat.

MEDITACE je úžasným nástrojem, jak prohlubovat své intuitivní schopnosti a vnitřní napojení.

Další světelnou výživou je MOUDROST a FILOSOFIE nebo-li láska k samotné moudrosti. Uč se, poznávej, bádej, inspiruj se, čti!

VIZUALIZACE a PŘEDSTAVIVOST jsou vyživujícím elixírem.

Skvělou výživou pro prohlubování Tvého napojení je AROMATERAPIE.

HUDBA – např. Mozart má skvělé účinky na náš mozek a aktivaci třetího oka, extra výživný je též zvuk tibetských mís.

S hudbou souvisí také poslech BINAURÁLNÍCH BEATŮ – které otevírají třetí oko a pomáhají navodit tranz.

DECHová cvičení. Dech je život. Jak dýcháš, tak žiješ.

I zde jsou velmi účinné AFIRMACE, protože ve třetím oku sídlí programy, které řídí náš život.

Úžasnou výživou je HOŘČÍK, doporučuji kvalitní kakao či vysokoprocenstní kvalitní čokoládu. Skvělé jsou také mandle.

VIBRACE – i proto máš ode mě energetickou květinku nabitou tak, aby navyšovala Tvé vibrace – jako obrázek, který můžeš používat pro navibrování např. vody, stejně jako amulet, který nosíš u sebe.

KVĚT ŽIVOTA – řiď se intuicí, jak s ním pracovat.

A ke světelné výživě patří také barva lahodící duchu – INDIGOVÁ.

Jo a ta úplně nejlepší? Následuj svou intuici!

Čakra třetího oka

Šestá čakra – čelní, je sídlem naší intuice a protože skrze ni vidíme, co naše oči běžně nevidí, nazýváme ji TŘETÍ OKO a jedná se o naši mistrovskou buňku – skrze její aktivaci se aktivuje zároveň náš mistrovský potenciál – probouzí se naše mimosmyslové schopnosti (všechny ty dary, které máme a už nechtějí spát v koutě) – ve chvíli, kdy jsme připraveni.

Touto mistrovskou buňkou je EPIFÝZA – šišinka mozková (viz výše v úseku „Mozkovna“).

Třetí oko se otevírá podle úžasného božského načasování a vždy tak, jak je daný jedinec připraven. Nelze jej otevřít násilně bez harmonie čaker ostatních. Pokud člověk následuje svou intuici a lidově řečeno „netlačí na pilu“, očko se otevírá v souladu s nastavením těla i mysli a do života přichází všechny potřebné rady a zkušenosti ve správné momenty.

Třetí oko, stejně jako jakákoli jiná čakra, může být buď zavřené nebo otevřené, v harmonii nebo dishasmonii. A jak tedy na harmonizaci třetího oka? Tuto čakru posiluje barva ducha – indigová, např. pohled na noční oblohu. Od mala na ni s láskou koukáš, že? Zároveň se touto barvou můžeš obklopovat, každá barva má své vlnky a Ty s čakrou komunikují. Tuto čakru můžeš stimulovat jemnou masáží prsty nebo ještě lépe kameny, které jsou pro ni vhodné. Dobře poslouží i oblíbený amulet. (I pro tyto účely vyrábíme a nabíjíme naše dřevěné amulety, můžeš tedy použít i kytičku z naší dílny nebo třeba šperk Čarodějka). Čelní čakra miluje MEDITACE a VIZUALIZACE, jejichž schopnost se přímo úměrně zlepšuje s jejím otevíráním. Další tipy najdeš v kapitole Světelná výživa čelní čakry.

Toto jsou všechno nenásilné formy tréninku třetího oka, jako když trénujeme své fyzické svaly a požadovaných výkonů, které nám silné svaly poskytnou, dosahujeme postupně a přirozeně. Násilné otevírání by bylo jako chemický doping u sportu (viz konec příběhu rada I a II).

Pokud je tato čakra nefunkční, můžeme trpět na neurózy, nespavost, migrény a problémy s očima. Pozor ale také na její hyperaktivitu, která pak vede k vizím, které nepřipravený jedinec není schopen uchopit, a v tu chvíli se proměňuje její přehnaná funkce spíše v diagnózy psychických poruch (viz třetí oko a psychotropní látky). V každém případě je nutné vždy spojovat čelní čakru s kořenovou a pečovat o pořádné uzemnění a stabilní kořeny, aby se květinka nevyvrátila.

A co této čakře neprospívá a blokuje ji? Když cítíme radu naší intuice, ale namísto ní se řídíme Pochybníčkem, čelní čakra velmi strádá a tím zároveň tlumíme své světlo. A my chceme zářit, takže nejjednodušší způsob, jak své třetí oko podpořit, je opravdu řídit se svou intuicí a věřit v ní. A stejně tak přijímat své mimoslyslové schopnosti a používat je jako běžnou součást života pro dobro naše i ostatních. Pokud před nimi utíkáme nebo se jich bojíme, třetí oko je v disbalanci. Pokud je přijmeme a důvěřujme v ně a tím pádem i v sebe samé, třetí oko nám poskytuje nekonečnou moudrost našeho ducha. Proto je důležité naučit se naslouchat své intuici a tento vnitřní hlas následovat a to i ve chvílích, kdy se nám zdá toto nutkání zcela nesmyslné a iracionální. Ano, ono je iracionální, protože je v ten daný moment v rozporu s raciem, který chce jednat z pohledu ega a ne duše. Ale jen duše opravdu ví, co je pro nás nejlepší.

A co ještě třetí oko zavírá? Zcela jednoduše – to, že zavíráme oči sami před sebou, před svým pravým potenciálem. A marníme svůj život, zatímco s sebou máme úžasné dary, které jsme si nepřinesli pro srandu králíkům. Čelní čakru si také můžeme zavřít tím, když její moudrost začneme využívat pro manipulaci nebo dokonce zneužívat ve formě „černé“ magie, tedy používáním našich darů bez čistého záměru s úmyslem ovlivňovat svobodnou vůli ostatních. A zde opět platí – zneužití našich mimořádných schopností, které se společně se třetím okem aktivují, se okamžitě zapisuje do karmy a třetí oko může zůstat jako následek zavřené i po následující životy.

Šišinka zakrňuje namísto růstu také vlivem chemie a chemických přísad v hnojivech a potravinách, také při nadměrném užívání elektroniky a displejů s modrým světlem, v neustálé přítomnosti wifi a bluetooth zařízení a velmi je oslabena také hliníkem, který může být různou formou vpraven jako přísada čehosi do těla, aniž si to uvědomujeme. Zde nechám volnou interpretaci na Tobě…

A jak už to bývá, posilováním a harmonizací (ale stejně tak oslabováním skrze právě zmíněné příklady) čelní čakry, zároveň přímo ovlivňujeme čakry sousední, tedy čakru krční a korunní – která je naší spojkou s Vesmírem a završíme s ní v příštím tématu celý náš program. A protože ani v autě neřadíme z jedničky rovnou na šestku, je nutné mít v harmonii i všechny předchozí čakry a životem nabývat zkušenosti postupně – pokud se chceme opravdu v souladu posouvat dál a s naším třetím očkem pracovat v přijatelném tempu.

Nyní se tedy upevňuje chápání toho, že všechny předešlé procesy u všech čaker předchozích tvoří pomyslné základy pro to, abychom mohli využívat potenciál třetího oka, nechat se naplno vést svou duší a pohlížet na svět magickým okem Čarodějky a to bezpečně a bez hranic!

Ve chvíli, kdy začneš naplno následovat svou INTUICI a každé Tvé životní rozhodnutí bude v souladu s Tvým vnitřním vedením (a tedy i plánem duše), bude se Tvé třetí oko stále více otevírat a točit v sobě spirálovitou energii, skrze níž nahlédneš celý Vesmír.

RADA NA CESTU: OtevíránÍ třetího oka není žádný závod. Nic nedělej násilně a nikdy nedělej nic, na co se necítíš. Více otevřené oko neznamená být lepší, pokročilejší apod.! Vždy je dobré, aby bylo v souladu tělo i duše a ani jednu stránku neopomíjet. Takže pokud pracuješ na otevírání třetího oka, nezapomínej i na uzemňovací techniky a pevné kořeny! A nikam se nehoň, nesoutěž se sebou ani s ostatními. Vše se děje přesně tak, jak má. A s tím souvisí i rada č. 2:

RADA IINikdy, opravdu nikdy se nesnaž otevřít své třetí oko za pomoci psychotropních látek! Co se pak může stát? Třetí oko se Ti sice otevře, ale ještě na to zdaleka nejsi připravena a může nastat psychospirituální krize. Je to jako skočit z první třídy rovnou do deváté, kdy neprojdeš potřebnou cestu a postupný proces jednotlivých schůdků, které Tě připravují na následující dění a sice jsi pomyslně „výš“, ale řádně zmatená z toho, co se tam děje, bez potřebných zkušeností. Řada psychických poruch není nic jiného než urychlení spirituálního vývoje, na který jedinec nebyl připraven.

Světelná výživa čelní čakry (třetího oka):

1
indigová barva

Indigová je barva duše, je to barva moudrosti, jako inkoust, kterým je zapsána myšlenka, je to barva bouřlivé nebo noční oblohy a hvězdných dálek.

Čelní čakra přijímá léčivou vibraci indigové barvy. Můžeš se jí obklopovat, nosit jí na sobě, pořídit si svíčku či šperk a také sledovat oblohu při setmění, kdy indigo zaplaví království nebeské.

2
vhodná strava

Pro čelní čakru jsou vhodné lehké a přirozené potraviny a pokrmy bohaté na hořčík - jako např. kakao, čokoláda nebo mandle.

Pozitivně ji stimulují též modré potraviny, jako je tmavé hroznové víno, modré a černé bobulovité ovoce, borůvky, lilek nebo třeba také česnek, červená cibule, červené zelí či modré ryby. Platón říkával, že ryby jsou výživou třetího oka.

Tyto potraviny napomáhají zažívání, čistí, zklidňují organismus a v neposlední řadě vyživují naši mysl inspirací a podporují vyšší duchovní schopnosti.

3
hořčík

Pří práci se třetím okem a celkovou očistou a harmonizací čelní čakry je vhodné doplňovat hořčík. Nejlépe přirozenou cestou skrze minerální vody, kakao nebo třeba mandle a mandlové mléko - mandle mají tvar šišinky, zde můžeš vnímat krásný symbolismus.

4
otevřené oči

Jelikož tuto čakru stimulujeme skrze ostatní smysly, měj oči dokořán a vnímej krásu kolem sebe, buď všímavá, dívej se na svět, vnímej krásu v maličkostech.

5
noční obloha

Pohlédni na noční oblohu plnou hvězd, pohlédni na měsíc. je to úžasná meditace nejen pro čelní čakru, ale celou Tvou bytost.

6
muzikoterapie

Náš šestý smysl můžeme skvěle trénovat skrze ostatní smysly, nabízí se zde tedy muzikoterapie. Úžasný je poslech vážné hudby, např. Mozart je takový harmonizátor čelní čakry, úžasný je také zvuk tibetských mís či poslech binaurálních rytmů.

7
aromaterapie

Pozitivně tuto čakru stimuluje také aromaterapie. Esenciální olejíček můžeš využít do aromalampiček, koupelí, v sauně nebo třeba k masáži.

8
dechová cvičení

Dechová cvičení jsou elixírem i pro čelní čakru. Zklidníš svou mysl a naladíš se na vnitřní proud.

9
moudrost

Tuto čakru stimuluje nabývání moudrosti, vzdělávání, přemýšlení, bádání, četba, sledování hlubokých filmů či samotná filosofie, která je láskou k moudrosti.

10
afirmace

Tuto čakru velmi účinně posilníš vhodnými afirmacemi a pozitivními přesvědčeními. Protože právě zde sídlí programy smýšlení o našem životě, životních situacích a nás samých. Tyto programy můžeš přepsat. Negativní přesvědčení můžeš nahradit pozitivními ve formě afirmací, které si budeš opakovat.

11
kameny

Na čelní čakru jsou dobré kameny: safír, lapis lazuli nebo třeba tanzanit.

12
meditace

Svou šestou čakru velmi podpoříš meditací. A to aktivní i pasivní. Vhodná je také meditace sama se sebou, meditace v tichu.

13
vizualizace a představivost

Svou šestou čakru můžeš více, než kteroukoli jinou podpořit vizualizací a představivostí všeho druhu.

Můžeš také pracovat přímo se svým třetím okem a indigovou barvou.

14
tratak

Metoda pohledu na jeden bod, např. do svíčky.

15
pobyt ve tmě

Zážitek pro otrlé. Jedním z benefitů, který přináší pobyt ve tmě je otevření třetího oka, úžasné vize a sny. Rozvíjí představivost, vnitřní vidění a otevírá dveře do nových oblastí. Ale jako u všeho, i zde platí, do tmy jdi pouze, pokud si Tě zavolá a nic nedělej z ega nebo na sílu.

16
pohyb

Pro čelní čakru je skvělá jóga a jakékoli další cvičení propojující tělo a ducha. Skvělé je také cvičení očí.

17
otužování

Otužování zvyšuje produkci DMT a právě DMT působí vize vnitřního zraku. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že otužování práci se třetím okem velmi prohlubuje.

Otázky k zamyšlení

Já jsem!

Tipy tohoto a následujícího týdne:

Strýček Pochybníček

Každý ho máme, každý jej známe. Jeho hlas umí být silný, otravný a velmi přesvědčivý – jmenuje se Strýček Pochybníček. Kdykoli se pro něco nadchneš, přihlásí se o slovo a zná tisíc důvodů, proč to nedělat. Kdykoli cítíš své volání, začne remcat a přemlouvat, ať raději zůstaneš v bezpečí známých vod. Je tu vždy jako opozice Tvé intuice. Ale Ty ho můžeš umlčet. Čím více budeš následovat svůj vnitřní hlas, své intuitivní vedení, tím více bude slábnout. Čím důležitější vzkaz, radu nebo pobídku pro Tebe intuice má, tím více se mu to nelíbí. Můžeš mu za to poděkovat – je to známka toho, že to je ten správný směr, kterým se máš opravdu vydat. Kdykoli Pochybníček nadává, je to vlastně služba pro Tebe – působí svým přesvědčováním jako ukazatel toho, co je pro růst Tvé duše důležité. Přichází čas, kdy se Pochybníček stává Tvým přítelem, nikoli protivníkem. I on to dělá pro Tebe.

Je dost pravděpodobné, že se právě teď snaží hodně prosadit. Ale Ty víš, že hlasem duše je Intuice. A tak jí věř.

Telepatie

Cesta květiny je o komunikaci. Minulý týden jsme trénovali komunikaci se vším, co nás obklopuje a vyjadřovali jsme svou vnitřní pravdu. Tento týden se zaměříme na komunikaci neviditelnou ve formě telepatie. Telepatie je naše přirozená schopnost, která se vysoce rozvíjí společně s otevíráním třetího oka.

Určitě to znáš. Na někoho pomyslíš a zrovna Ti od něj cinkne zpráva. Nebo Ti zvoní telefon a Ty přesně víš, kdo volá. Moderní technologie nám krásně ukazují, jak jsme spolu vždy komunikovali v dobách dřívějších. A dávají nám krásná potvrzení.

Stačí vyslat myšlenku a jsme ve spojení. Telepatie je takový náš světelný telefon.

Možná sis všimla, že s některými lidmi máš častější a hlubší telepatii. Můžou to být členové Tvé rodiny nebo lidé, se kterými vibruješ na stejné frekvenci. Jste nalazeni na stejnou vlnu a tím je příjem signálu rychlejsí a snažší. Například v našem kruhu funguje telepatie naprosto dokonale. 😉

Už jako malá jsem pozorovala svou schopnost telepatie a následně ji trénovala a prohlubovala s kamarádkami. Díky tréninku jsme dosahovaly naposto úžasných dovedností. Byly jsme malé, čisté  tolik napojené. Toto napojení je v každém z nás a určitě sis i Ty sama všimla svých telepatických dovedností, které se občas mohly jevit jako “náhoda”. Ale my víme, že náhoda neexistuje, a čím více své telepatické prožitky pozoruješ, tím více, si je uvědomuješ. Ve světelných úkolech najdeš k tomuto tématu milé cvičení.

Telepatie je úžasná a stejně jako ostatní druhy komunikace (verbální, neverbální, mediální…) nás pomáhá propojit se s ostatními lidmi. V oboru, který jsem studovala na vysoké škole (Komunikace), jsem často diskutovala s učiteli na téma telepatie a dokonce i toho největšího vědce na katedře jsem díky různým “světelným cvičením” inspirovala k tomu zařadit telepatii do svého života i bádání jako zcela přirozenou součást mezilidské komunikace. 😉 Protože Nový Věk je o tom spojovat spiritualitu s vědou. Už tyto dva světy neoddělovat a dovolit, aby se staly jedním.

Telepatii využívám každý den jako běžnou součást mého života, je rychlá, efektivní a zdarma. I Tobě občas posílám neviditelné zprávy, když cítím, že si v sobě něco řešíš nebo čtu Tvé příběhy. Občas Ti někdo vlétne do hlavy jakoby z ničeho nic, ale nikdy to není z ničeho nic, děje se to dost možná proto, že na Tebe ten člověk myslí nebo protože mu máš třeba něco předat. Telepatie se dá úžasně trénovat a jednou bude zcela běžné (jako je tomu u přírodních národů nebo pradávných kmenů či mimozemských civilizací), komunikovat telepaticky stejně přirozeně, jako teď píšeme zprávy na messengeru. Ani to si lidé ještě před pár desítkami let nedokázali ani představit. A najednou se to děje, s raketovou rychlostí.

Symboly

Celý náš život prostupují symboly, jsou všude a ve všem kolem nás. I vesmírné vzkazy nebo vzkazy od Průvodců přijímáme symbolicky. Lidská mysl je konceptuální – uzpůsobena chápání symbolismu. V symbolech dokonce přemýšlíme. I jazyk je symbolem.

Známe spoustu magických a posvátných symbolů, stejně jako každá čarodějka pracuje se symboly a symbolikou. I symboly v sobě ukrývají moudrost a sílu. Možná začínáš vídat symboly svým vnitřním zrakem. Možná si všímáš symbolů kolem sebe a nebo s nimi dokonce pracuješ.

I na Tvém amuletu je symbol – onen aktivační obrázek. Je to symbol, který mi přišel přímo pro světelný program Svítím, tedy jsem. Můžeš si pohrát s jeho interpretací. Ukrývá v sobě více, než “jen” květinku.

Naše amulety v sobě totiž skrývají symboly s poselstvím, která podporují rozvíjení potenciálu bytosti. Se třetím okem souvisí amulet:

Čarodějka

“Symbol nekonečného Vesmíru a vzájemné propojenosti. Šest os souměrnosti jako šest smyslů, se kterými pracuje Čarodějka – mistryně Třetího oka, sídla naší intuice. Tento šperk poslouží jako rituální pomůcka i ochranný štít. Pohlédněte na svět magickým okem Čarodějky a spatřete dosud nepoznané.”

Ve světelných úkolech najdeš cvičení, ve kterém se budeš zabývat symboly.

Naše světelné amulety se symboly si můžeš prohlédnout tady:

Shamballa

I Shamballa je tvořena symboly a při zasvěcení i léčení jsou tyto symboly předávány.

Shamballa je léčebná metoda Nového Věku. Je rozšířením Reiki a působí ve vyšších vibracích. Shamballa je klíčem k duchovnímu vzestupu, spirituálnímu probuzení a dalšímu růstu. Je to léčení, které pro nás bylo připraveno již v Atlantidě pro toto období vzestupu, pro evoluční vzestup lidského vědomí i planety Země.

Shamballa je úzce spojena s tématem třetího oka, protože právě v něm sídlí léčebné symboly, které jsou předávány. Filosofie Shambally také spočívá ve 4 základních principech, které souvisí s intuicí, intuitivním jednáním a rozhodováním. Shamballa není pouze systém léčení, je stylem života, životní filosofií, která obsahuje mnoho prvků, které na cestě květiny procházíš a poznáváš, v souvislosti s naším propojením, naším společným světelným prostorem a vším, co Ti na této cestě předávám, třeba i ve světelných úkolech a cvičeních.

A právě Království nebeské se otevírá vstupem do Shambally a stejně tak se Shamballa otevírá každému, kdo Království objeví. V rámci svého každodenního života tady na Zemi. Není to nic odděleného od nás, je to energie v nás. Pradávné napojení, na které jsme možná zapomněli a nyní si vzpomínáme.

Více o Shamballe najdeš v popisu a videu v tématu “Já jsem Láska”

Pro koho je vhodné zasvěcení do Shambally?

Pro každého, koho si Shamballa zavolá svým paprskem lásky. 🙂

Pro koho je léčení Shamballou určeno?

Pro každého, kdo to cítí. Shamballa vždy léčí tak, aby vše probíhalo v lásce a s božím požehnáním.

 

BONUS:

Pokud jsi získala při vstupu do programu bonusy, máš u mě jedno dálkové ošetření Shamballou zdarma.

Pokud tento bonus nemáš, můžeš si jej u mě doobjednat (přes mail nebo zprávu) a léčení naplánujeme.

Adžná

Existuje místo, kde sídlí duch. Je to nekonečný prostor hvězdných dálav. To místo je v Tobě. Jmenuje se Adžná.

Toto místo v sobě skrývá pradávnou moudrost. Podívat se do něj vyžaduje dlouhou pouť duhy po barevném spektru. Od zemité, pudové červené, přes tvůrčí oranžovou, živoucí žlutou, láskyplnou zelenou, pravdivou modrou až po dotek indigového světa, který se obrací k vyšším duchovním principům.

Lidsto se vyvíjelo od samotné Múladháry, tedy instinktivních a pudových vlastností našich dávných předků až po indigový svět, na který přicházejí indigoví lidé se svým posláním. Adžná poskytuje přístav všem vizionářům, bytostem, které jsou schopny myšlení i intuitivního jednání zároveň a stávají se celistvými.. a přesně takové jsou indigové děti. Děti hvězdného nebe, kteří již znají moudrou Adžná.

Oko je do duše okno. Když jej otevřeš, můžeš spatřit dosud nepoznané.

Otevři své oči moudrosti a nech energii proudit. Dovol Adžná, ať Ti poskytne prostor k objevování. Následuj její vedení, naslouchej jejímu laskavému hlasu, ona Tě nasměruje přesně tam, kam si Tvá duše naplánovala jít.

Adžná Ti vzkazuje: “Já jsem. Jsem tady. Připravena Tě vést. A Ty?”

Dívám se na svět a spatřuji dosud nepoznané. Vidím to neomezené množství možností, které tu pro mě jsou. Stále posouvám své hranice a otevírám se proudu zázraků. Nechávám se vést svou intuicí, dotýkám se hvězdného nebe a uvědomuji si více ze své esence. Na této cestě si svítím svým třetím okem na vše, co bylo skryto pod závojem zapomnění. Uvědomuji si, že Já jsem!

Hra Hojnosti

V tomto videu se dozvíš více o hře hojnosti, která začíná na Novoluní, 30.5.2022 a trvá 10 dní.

Představivost a manifestace

V tomto videu Tě podpořím v umění manifestace, tedy ve zhmotňování přání a snů ve Tvé realitě, protože nic není nemožné.

Pro navigaci v programu klikni na menu v horní liště.

Výběr z FB stránek

Tato sekce se Ti brzy otevře